Kampe Lør 19.09.2020

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Arena Resultat
204 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 Ajax København:AJAX 2  -  Lyngby HK Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
304 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 08:00 Herlev/Hjorten Håndbold:2  -  Holte IF Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
403 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 08:00 Vallensbæk if 2  -  FIF Håndbold:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
503 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 08:00 FIF Håndbold:2  -  Furesø håndbold klub:1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
603 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 2 Farum Arena 2  
703 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 FIF Håndbold:1  -  Lyngby HK Farum Arena 3 Farum Arena 3  
804 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 Birkerød HK 1  -  Holte IF Håndbold:2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
904 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:00 FIF Håndbold:2  -  Birkerød HK 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1000 D15A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 08:00 HUK Håndbold  -  Rudersdal Håndbold Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
205 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 Holte IF Håndbold  -  AB Håndbold Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
305 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 08:35 VHC/Vidar  -  Roskilde Håndbold 1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
404 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 08:35 Birkerød HK 1  -  Herlev/Hjorten Håndbold:2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
504 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 08:35 TIK - Taastrup  -  Roskilde Håndbold:3 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
604 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 FIF Håndbold  -  Ajax København:1 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
704 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 Virum Sorgenfri Håndboldklub:3  -  Vallensbæk if Farum Arena 3 Farum Arena 3  
805 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 Ledøje-Smørum HK  -  Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
905 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 08:35 Greve Håndbold  -  AB Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
1001 D15A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 08:45 TIK - Taastrup 1  -  VAKANT Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
104 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 09:00 VAKANT  -  Rudersdal Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
206 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Ajax København:AJAX 1  -  HSG91 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
306 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 09:10 Birkerød HK  -  TIK - Taastrup Holte Hal 2 Holte Hal 2  
405 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 09:10 HIK  -  Furesø håndbold klub:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
505 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 09:10 Furesø håndbold klub:2  -  FIF Håndbold:1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
605 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1  -  Lyngby HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
705 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Furesø håndbold klub:1  -  FIF Håndbold:2 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
806 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 1  -  Hvidovre IF Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
906 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:10 Vallensbæk IF 2  -  Birkerød HK 3 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1002 D15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 09:30 Københavns Håndboldklub  -  Furesø håndbold klub Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
105 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 09:45 Dalby G&IF:2  -  HSG91 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
207 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 HIK:3  -  VHC/Vidar Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
307 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 09:45 Holte IF Håndbold:1  -  Roskilde Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
406 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 09:45 VAKANT:2  -  FIF Håndbold:2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
506 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 09:45 Vallensbæk if  -  Roskilde Håndbold:2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
606 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 Ajax København 2  -  Allerød Håndbold Klub Farum Arena 2 Farum Arena 2  
706 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 Ajax København 3  -  Virum Sorgenfri Håndboldklub:4 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
807 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 HSG91  -  Birkerød HK 2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
907 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 09:45 FIF Håndbold:1  -  HSG91 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1003 D15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:15 KFUM København  -  Roskilde Håndbold:1 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
208 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Ajax København:AJAX 2  -  Holte IF Håndbold Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
308 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 10:20 VHC/Vidar  -  Herlev/Hjorten Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
407 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 10:20 Vallensbæk if 2  -  Birkerød HK 1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
507 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 10:20 FIF Håndbold:2  -  TIK - Taastrup Farum Arena 1 Farum Arena 1  
607 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Virum Sorgenfri Håndboldklub:2  -  Ajax København:1 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
707 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Lyngby HK  -  Vallensbæk if Farum Arena 3 Farum Arena 3  
808 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Holte IF Håndbold:2  -  Ledøje-Smørum HK Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
908 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:20 Birkerød HK 1  -  Greve Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
106 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:30 Roskilde Håndbold 2  -  Dalby G&IF Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
209 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 AB Håndbold  -  Lyngby HK Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
309 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 10:55 Roskilde Håndbold 1  -  Holte IF Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
408 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 10:55 Herlev/Hjorten Håndbold:2  -  FIF Håndbold:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
508 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 10:55 Roskilde Håndbold:3  -  Furesø håndbold klub:1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
608 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 Furesø håndbold klub  -  FIF Håndbold Farum Arena 2 Farum Arena 2  
708 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 Virum Sorgenfri Håndboldklub:3  -  FIF Håndbold:1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
809 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 2  -  Birkerød HK 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
909 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 10:55 AB Håndbold  -  FIF Håndbold:2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1004 D15A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:00 TIK - Taastrup 1  -  HUK Håndbold Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
107 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 11:15 Dalby G&IF:2  -  VAKANT Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
210 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 Ajax København:AJAX 1  -  HIK:3 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
310 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 11:30 Roskilde Håndbold:2  -  Birkerød HK Holte Hal 2 Holte Hal 2  
409 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 11:30 HIK  -  VAKANT:2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
509 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 11:30 Vallensbæk if  -  FIF Håndbold:1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
609 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 Allerød Håndbold Klub  -  Virum Sorgenfri Håndboldklub:1 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
709 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 Ajax København 3  -  Furesø håndbold klub:1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
810 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 HSG91  -  Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
910 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:30 Birkerød HK 3  -  HSG91 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1005 D15A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 11:45 VAKANT  -  Rudersdal Håndbold Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
108 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:00 Dalby G&IF  -  Rudersdal Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
211 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 VHC/Vidar  -  HSG91 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
311 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 12:05 TIK - Taastrup  -  Holte IF Håndbold:1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
410 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 12:05 FIF Håndbold:2  -  Furesø håndbold klub:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
510 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 12:05 Roskilde Håndbold:2  -  Furesø håndbold klub:2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
610 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 Lyngby HK  -  Ajax København 2 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
710 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 FIF Håndbold:2  -  Virum Sorgenfri Håndboldklub:4 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
811 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 Hvidovre IF  -  Birkerød HK 2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
911 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 12:05 FIF Håndbold:1  -  Vallensbæk IF 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1006 D15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:30 Roskilde Håndbold:1  -  Furesø håndbold klub Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
212 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 AB Håndbold  -  Ajax København:AJAX 2 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
312 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 12:40 Roskilde Håndbold 1  -  Herlev/Hjorten Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
411 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 12:40 FIF Håndbold:1  -  Birkerød HK 1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
511 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 12:40 Roskilde Håndbold:3  -  FIF Håndbold:2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
611 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 FIF Håndbold  -  Virum Sorgenfri Håndboldklub:2 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
711 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 Vallensbæk if  -  FIF Håndbold:1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
812 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 2  -  Holte IF Håndbold:2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
912 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:40 AB Håndbold  -  Birkerød HK 1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
109 D17B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 12:45 HSG91  -  Roskilde Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
213 D11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 Lyngby HK  -  Holte IF Håndbold Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
313 P11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 13:15 Holte IF Håndbold:2  -  VHC/Vidar Holte Hal 2 Holte Hal 2  
412 D11B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 13:15 Herlev/Hjorten Håndbold:2  -  Vallensbæk if 2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
512 P13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 13:15 Furesø håndbold klub:1  -  TIK - Taastrup Farum Arena 1 Farum Arena 1  
612 P11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 Ajax København:1  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 2 Farum Arena 2  
712 P11B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 Lyngby HK  -  Virum Sorgenfri Håndboldklub:3 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
813 P13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 Birkerød HK 1  -  Ledøje-Smørum HK Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
913 D13B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 FIF Håndbold:2  -  Greve Håndbold Søndervangshallen Søndervangshallen  
1007 D15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 13:15 KFUM København  -  Københavns Håndboldklub Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
214 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 VHC/Vidar  -  Ajax København:AJAX 1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
314 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 13:50 TIK - Taastrup  -  Roskilde Håndbold:2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
413 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 13:50 Furesø håndbold klub:1  -  VAKANT:2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
513 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 13:50 FIF Håndbold:1  -  Roskilde Håndbold:2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
613 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 Allerød Håndbold Klub  -  Lyngby HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
713 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 FIF Håndbold:2  -  Ajax København 3 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
814 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 Hvidovre IF  -  HSG91 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
914 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 13:50 HSG91  -  Vallensbæk IF 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
215 D11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 HSG91  -  HIK:3 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
315 P11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 14:25 Birkerød HK  -  Holte IF Håndbold:1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
414 D11B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 14:25 FIF Håndbold:2  -  HIK Holte hal 1 Holte Hal 1  
514 P13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 14:25 Furesø håndbold klub:2  -  Vallensbæk if Farum Arena 1 Farum Arena 1  
614 P11A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 Virum Sorgenfri Håndboldklub:1  -  Ajax København 2 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
714 P11B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 Virum Sorgenfri Håndboldklub:4  -  Furesø håndbold klub:1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
815 P13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 Birkerød HK 2  -  Herlev Hjorten Håndbold:Herlev 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
915 D13B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 14:25 Birkerød HK 3  -  FIF Håndbold:1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
110 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 14:30 Rørby/Værslev IF  -  VAKANT Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
1008 D15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 15:00 KFUM København  -  Roskilde Håndbold:2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
111 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 15:15 HSG91:1  -  Rudersdal Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
1009 D15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 15:45 HSG91  -  VHC/Vidar Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
112 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:00 Furesø håndbold klub  -  HSG91:2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
216 P15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:00 Herlev/Hjorten Håndbold:1  -  Rudersdal Håndbold 1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
316 D13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:00 Vallensbæk if 1  -  Furesø håndbold klub Holte Hal 2 Holte Hal 2  
415 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:00 Roskilde Håndbold:1  -  FIF Håndbold Holte hal 1 Holte Hal 1  
615 P13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 16:00 Roskilde Håndbold:1  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 2 Farum Arena 2  
715 U17A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:00 FIF Håndbold  -  Rudersdal Håndbold 1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
816 P17A Plac. kamp 1 Lør 19.09.2020 16:00 Nr. 2 fra Gruppe 1  -  Nr. 1 fra Gruppe 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
916 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 16:00 TIK-Taastrup 2  -  Birkerød HK 2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1010 D15B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 16:30 Blovstrød HF  -  TIK - Taastrup 2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
317 D13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:35 Roskilde Håndbold:1  -  FIF Håndbold Holte Hal 2 Holte Hal 2  
416 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:35 HIK  -  Hvidovre IF Holte hal 1 Holte Hal 1  
616 P13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 16:35 FIF Håndbold  -  Lyngby HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
917 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 16:35 Herlev/Hjorten Håndbold:1  -  Allerød Håndbold Klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
113 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:45 Rørby/Værslev IF  -  HSG91:1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
217 P15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:45 HUK Håndbold  -  Furesø håndbold klub Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
716 U17A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 16:45 Roskilde Håndbold 1  -  Vallensbæk if Farum Arena 3 Farum Arena 3  
318 D13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 17:10 TMS, Ringsted ungdom  -  Holte IF Håndbold:1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
417 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:10 Ajax København:AJAX  -  FIF Håndbold Holte hal 1 Holte Hal 1  
617 P13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:10 Ledøje-Smørum HK  -  Ajax København Farum Arena 2 Farum Arena 2  
817 P17A Plac. kamp 2 Lør 19.09.2020 17:10 Nr. 2 fra Gruppe 2  -  Nr. 1 fra Gruppe 2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
918 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 17:10 Holte IF Håndbold:2  -  VHC/Vidar Søndervangshallen Søndervangshallen  
1011 D15B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 17:15 Furesø håndbold klub  -  Roskilde Håndbold:3 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
114 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:30 VAKANT  -  HSG91:2 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
717 U17A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:30 Furesø håndbold klub  -  FIF Håndbold Farum Arena 3 Farum Arena 3  
319 D13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 17:45 Lyngby HK  -  TIK-Taastrup 1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
418 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:45 HIK  -  Roskilde Håndbold:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
618 P13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 17:45 VHC/Vidar  -  Holte IF Håndbold:1 Farum Arena 2 Farum Arena 2  
919 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 17:45 Lyngby HK  -  Furesø håndbold klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
1012 D15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:00 HSG91  -  KFUM København Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
115 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:15 Rudersdal Håndbold 2  -  Furesø håndbold klub Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
718 U17A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:15 Rudersdal Håndbold 1  -  Roskilde Håndbold 1 Farum Arena 3 Farum Arena 3  
320 D13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:20 FIF Håndbold  -  Vallensbæk if 1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
419 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:20 FIF Håndbold  -  Hvidovre IF Holte hal 1 Holte Hal 1  
619 P13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 18:20 Roskilde Håndbold:1  -  FIF Håndbold Farum Arena 2 Farum Arena 2  
920 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 18:20 Birkerød HK 2  -  Allerød Håndbold Klub Søndervangshallen Søndervangshallen  
218 P15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:30 HUK Håndbold  -  Herlev/Hjorten Håndbold:1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
1013 D15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:45 VHC/Vidar  -  Roskilde Håndbold:2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
321 D13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:55 Furesø håndbold klub  -  Roskilde Håndbold:1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
420 D11A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 18:55 Ajax København:AJAX  -  HIK Holte hal 1 Holte Hal 1  
620 P13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 18:55 Furesø håndbold klub  -  Lyngby HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
921 D13B Gruppe 3 Lør 19.09.2020 18:55 TIK-Taastrup 2  -  Herlev/Hjorten Håndbold:1 Søndervangshallen Søndervangshallen  
116 P15B Gruppe 1 Lør 19.09.2020 19:00 HSG91:1  -  VAKANT Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
719 U17A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 19:00 Vallensbæk if  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 3 Farum Arena 3  
219 P15A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 19:15 Furesø håndbold klub  -  Rudersdal Håndbold 1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
322 D13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 19:30 TMS, Ringsted ungdom  -  Lyngby HK Holte Hal 2 Holte Hal 2  
621 P13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 19:30 Holte IF Håndbold:1  -  Ajax København Farum Arena 2 Farum Arena 2  
922 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 19:30 Furesø håndbold klub  -  VHC/Vidar Søndervangshallen Søndervangshallen  
1014 D15B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 19:30 TIK - Taastrup 2  -  Roskilde Håndbold:3 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
323 D13A Gruppe 2 Lør 19.09.2020 20:05 Holte IF Håndbold:1  -  TIK-Taastrup 1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
622 P13A Gruppe 1 Lør 19.09.2020 20:05 VHC/Vidar  -  Ledøje-Smørum HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
923 D13B Gruppe 4 Lør 19.09.2020 20:05 Lyngby HK  -  Holte IF Håndbold:2 Søndervangshallen Søndervangshallen  
1015 D15B Gruppe 2 Lør 19.09.2020 20:15 Blovstrød HF  -  Furesø håndbold klub Blovstrød hallen Blovstrød Hallen