Kampe Fre 18.09.2020

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Arena Resultat
100 D13A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:00 Lyngby HK  -  Holte IF Håndbold:1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
200 D13A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:00 FIF Håndbold  -  Furesø håndbold klub Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
300 P13A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:00 FIF Håndbold  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 1 Farum Arena 1  
400 P13A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:00 Holte IF Håndbold:1  -  Ledøje-Smørum HK Holte Hal 2 Holte Hal 2  
500 D13B Gruppe 3 Fre 18.09.2020 18:00 Birkerød HK 2  -  Herlev/Hjorten Håndbold:1 Holte hal 1 Holte Hal 1  
600 D13B Gruppe 4 Fre 18.09.2020 18:00 VHC/Vidar  -  Lyngby HK Farum Arena 2 Farum Arena 2  
700 P15A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:00 Herlev/Hjorten Håndbold:1  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 3 Farum Arena 3  
800 U17A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:00 Furesø håndbold klub  -  Rudersdal Håndbold 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
900 D15B Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:00 Furesø håndbold klub  -  TIK - Taastrup 2 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
101 D13A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:35 TIK-Taastrup 1  -  TMS, Ringsted ungdom Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
201 D13A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:35 Roskilde Håndbold:1  -  Vallensbæk if 1 Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
301 P13A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:35 Lyngby HK  -  Roskilde Håndbold:1 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
401 P13A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:35 Ajax København  -  VHC/Vidar Holte Hal 2 Holte Hal 2  
402 D17B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:35 HSG91  -  VAKANT Farum Arena 2 Farum Arena 2  
502 D13B Gruppe 4 Fre 18.09.2020 18:35 Furesø håndbold klub  -  Holte IF Håndbold:2 Holte hal 1 Holte Hal 1  
701 P15B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:45 Rudersdal Håndbold 2  -  Rørby/Værslev IF Farum Arena 3 Farum Arena 3  
801 U17A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 18:45 FIF Håndbold  -  Roskilde Håndbold 1 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
901 D15B Gruppe 2 Fre 18.09.2020 18:45 Roskilde Håndbold:3  -  Blovstrød HF Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
102 D15A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 19:10 VAKANT  -  HUK Håndbold Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
202 D15A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:10 Roskilde Håndbold:1  -  Københavns Håndboldklub Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
302 P17A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 19:10 FIF Håndbold:FIF 2  -  Rudersdal håndbold 2 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
501 D13B Gruppe 3 Fre 18.09.2020 19:10 Allerød Håndbold Klub  -  TIK-Taastrup 2 Farum Arena 1 Farum Arena 1  
602 P15B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:20 VAKANT  -  Furesø håndbold klub Farum Arena 2 Farum Arena 2  
702 P15A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:30 Rudersdal Håndbold 1  -  HUK Håndbold Farum Arena 3 Farum Arena 3  
802 D17B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:30 Dalby G&IF:2  -  Dalby G&IF Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
902 D15B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:30 Roskilde Håndbold:2  -  HSG91 Blovstrød hallen Blovstrød Hallen  
103 D15A Gruppe 2 Fre 18.09.2020 19:55 Rudersdal Håndbold  -  TIK - Taastrup 1 Birkerød Idrætscenter 1 Birkerød Idrætscenter 1  
203 D15A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 19:55 Furesø håndbold klub  -  KFUM København Birkerød Idrætscenter 2 Birkerød Idrætscenter 2  
303 P17A Gruppe 1 Fre 18.09.2020 20:15 Rudersdal håndbold 1  -  FIF Håndbold:FIF 1 Holte Hal 2 Holte Hal 2  
803 D17B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 20:15 Rudersdal Håndbold 2  -  Roskilde Håndbold 2 Rundforbi Hallen Rundforbi Hallen  
903 D15B Gruppe 1 Fre 18.09.2020 20:15 KFUM København  -  VHC/Vidar Blovstrød hallen Blovstrød Hallen