Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
8 Herr Grupp 2 Fre 2020-09-11 20:30 Copenhagen FC 
-
 Telge SIBK
T4  
7 Herr Grupp 2 Fre 2020-09-11 18:45 Lönsboda IBK 
-
 Pixbo Wallenstam
T4  
24 Dam Grupp 2 Fre 2020-09-11 18:45 Pixbo Wallenstam IBF D1 
-
 FBC Engelholm
Läreda  
23 Dam Grupp 2 Fre 2020-09-11 20:30 Växjö IBK, Dam 
-
 Floda IBK
Qpoolen  
2 Herr Grupp 1 Fre 2020-09-11 20:30 Sandareds IBS 
-
 WSK Lindesberg
Läreda  
1 Herr Grupp 1 Fre 2020-09-11 18:45 Ledberg IBF 
-
 Röke IBK
Qpoolen  
18 Dam Grupp 1 Fre 2020-09-11 17:00 Röke IBK 
-
 Sävsjö IBK
Qpoolen  
17 Dam Grupp 1 Fre 2020-09-11 17:00 Pixbo IBF 
-
 FC Helsingborg
Läreda  
12 Herr Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:30 Pixbo Wallenstam 
-
 Copenhagen FC
Läreda  
11 Herr Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:15 Telge SIBK 
-
 Lönsboda IBK
T4  
9 Herr Grupp 2 Lör 2020-09-12 09:00 Lönsboda IBK 
-
 Copenhagen FC
T4  
10 Herr Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:45 Telge SIBK 
-
 Pixbo Wallenstam
Läreda  
6 Herr Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:45 Röke IBK 
-
 Sandareds IBS
Qpoolen  
5 Herr Grupp 1 Lör 2020-09-12 17:30 WSK Lindesberg 
-
 Ledberg IBF
Läreda  
4 Herr Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:45 WSK Lindesberg 
-
 Röke IBK
Qpoolen  
3 Herr Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 Ledberg IBF 
-
 Sandareds IBS
Läreda  
28 Dam Grupp 2 Lör 2020-09-12 19:15 Floda IBK 
-
 Pixbo Wallenstam IBF D1
T4  
27 Dam Grupp 2 Lör 2020-09-12 17:15 FBC Engelholm 
-
 Växjö IBK, Dam
T4  
25 Dam Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:45 Växjö IBK, Dam 
-
 Pixbo Wallenstam IBF D1
T4  
26 Dam Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:30 FBC Engelholm 
-
 Floda IBK
T4  
22 Dam Grupp 1 Lör 2020-09-12 18:15 FC Helsingborg 
-
 Röke IBK
Qpoolen  
21 Dam Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:30 Sävsjö IBK 
-
 Pixbo IBF
Qpoolen  
20 Dam Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:30 Sävsjö IBK 
-
 FC Helsingborg
Qpoolen  
19 Dam Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 Pixbo IBF 
-
 Röke IBK
Qpoolen  
16 Herr D-final Sön 2020-09-13 09:00 4:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 T4  
14 Herr B-final Sön 2020-09-13 09:00 2:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Qpoolen  
15 Herr C-final Sön 2020-09-13 13:00 3:an från Grupp 1  -  3:an från Grupp 2 T4  
13 Herr A-final Sön 2020-09-13 13:00 1:an från Grupp 1  -  1:an från Grupp 2 Qpoolen  
32 Dam D-final Sön 2020-09-13 10:45 4:an från Grupp 2  -  4:an från Grupp 1 T4  
30 Dam B-final Sön 2020-09-13 10:45 2:an från Grupp 2  -  2:an från Grupp 1 Qpoolen  
31 Dam C-final Sön 2020-09-13 14:45 3:an från Grupp 1  -  3:an från Grupp 2 T4  
29 Dam A-final Sön 2020-09-13 14:45 1:an från Grupp 1  -  1:an från Grupp 2 Qpoolen