KNATTECUPEN VELLINGE 2020

3 Maj till 20 Sep

Matcher på arena Vanningens IP

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:00 Vellinge IF:1 
-
 Trelleborg FF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
7 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:00 Trelleborg FF:2 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 2 Vanningens IP  
29 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:00 Husie IF Blå 
-
 FC Trelleborg:blå
Knatteplan 3 Vanningens IP  
30 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:00 Husie IF Grön 
-
 FC Trelleborg:röd
Knatteplan 4 Vanningens IP  
2 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:15 IFK Klagshamn:Blå 
-
 LB07 Limhamn:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
8 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:15 Linero IF:1 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
31 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:15 Skegrie BK:1 
-
 Husie IF Orange
Knatteplan 3 Vanningens IP  
32 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:15 Gislöv IF 
-
 Trelleborg FF:Blå
Knatteplan 4 Vanningens IP  
3 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:30 Vellinge IF:1 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
9 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:30 Trelleborg FF:2 
-
 Linero IF:1
Knatteplan 2 Vanningens IP  
33 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:30 Husie IF Blå 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
34 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:30 Husie IF Grön 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 4 Vanningens IP  
4 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:45 LB07 Limhamn:1 
-
 Trelleborg FF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
10 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:45 LB07 Limhamn:2 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 2 Vanningens IP  
35 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 09:45 Husie IF Orange 
-
 FC Trelleborg:blå
Knatteplan 3 Vanningens IP  
36 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 09:45 Trelleborg FF:Blå 
-
 FC Trelleborg:röd
Knatteplan 4 Vanningens IP  
6 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 10:00 Trelleborg FF 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
12 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 10:00 IFK Klagshamn:Gul 
-
 Linero IF:1
Knatteplan 2 Vanningens IP  
37 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 10:00 FC Trelleborg:blå 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
38 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 10:00 FC Trelleborg:röd 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 4 Vanningens IP  
5 P13 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 10:15 LB07 Limhamn:1 
-
 Vellinge IF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
11 P13 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 10:15 LB07 Limhamn:2 
-
 Trelleborg FF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
39 P14 23/8 Grupp 1 Sön 2020-08-23 10:15 Husie IF Orange 
-
 Husie IF Blå
Knatteplan 3 Vanningens IP  
40 P14 23/8 Grupp 2 Sön 2020-08-23 10:15 Trelleborg FF:Blå 
-
 Husie IF Grön
Knatteplan 4 Vanningens IP  
13 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:00 Limhamns FF:GRÖN  -
 Öja FF:Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
26 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 11:00 Öja FF:Vit 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 1 Vanningens IP  
41 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:00 Husie IF Gul 
-
 FC Trelleborg:vit
Knatteplan 3 Vanningens IP  
14 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:15 IFK Klagshamn:Röd 
-
 Linero IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
25 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 11:15 Limhamns FF:VIT  -
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
42 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:15 Skegrie BK:2 
-
 Trelleborg FF:Vit
Knatteplan 3 Vanningens IP  
15 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:30 Limhamns FF:GRÖN  -
 IFK Klagshamn:Röd
Knatteplan 2 Vanningens IP  
21 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 11:30 Öja FF:Vit 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
43 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:30 Husie IF Gul 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
16 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:45 Linero IF:2 
-
 Öja FF:Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
22 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 11:45 Linero IF:3 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 1 Vanningens IP  
44 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 11:45 Trelleborg FF:Vit 
-
 FC Trelleborg:vit
Knatteplan 3 Vanningens IP  
18 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 12:00 Öja FF:Blå 
-
 IFK Klagshamn:Röd
Knatteplan 2 Vanningens IP  
27 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 12:00 Gislöv IF 
-  Limhamns FF:VIT Knatteplan 1 Vanningens IP  
45 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 12:00 FC Trelleborg:vit 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
17 P13 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 12:15 Linero IF:2 
-  Limhamns FF:GRÖN Knatteplan 2 Vanningens IP  
28 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 12:15 Linero IF:3 
-
 Öja FF:Vit
Knatteplan 1 Vanningens IP  
46 P14 23/8 Grupp 3 Sön 2020-08-23 12:15 Trelleborg FF:Vit 
-
 Husie IF Gul
Knatteplan 3 Vanningens IP  
24 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 12:30 Vellinge IF:2 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
23 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 12:45 Limhamns FF:VIT  -
 Öja FF:Vit
Knatteplan 1 Vanningens IP  
19 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 13:00 Gislöv IF 
-
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
20 P13 23/8 Grupp 4 Sön 2020-08-23 13:15 Vellinge IF:2 
-  Limhamns FF:VIT Knatteplan 1 Vanningens IP  
47 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 09:00 LB07 Limhamn 
-
 Vellinge IF Röd
Knatteplan 1 Vanningens IP  
48 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 09:00 IFK Klagshamn:Gul 
-
 Vellinge IF Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
52 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 09:20 FC Trelleborg 
-
 FC Trelleborg:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
53 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 09:40 LB07 Limhamn 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
54 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 09:40 IFK Klagshamn:Gul 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
55 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 09:40 Trelleborg FF:Blå 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 3 Vanningens IP  
57 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 10:00 Limhamns FF:2 
-
 Vellinge IF Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
59 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 10:20 Limhamns FF:1 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
61 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 10:20 Gislöv IF 
-
 FC Trelleborg
Knatteplan 3 Vanningens IP  
63 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 10:40 Limhamns FF:2 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 2 Vanningens IP  
64 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 10:40 FC Trelleborg:2 
-
 Trelleborg FF:Blå
Knatteplan 3 Vanningens IP  
65 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 11:00 Vellinge IF Röd 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
66 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 11:00 Vellinge IF Blå 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
68 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 11:20 IFK Klagshamn:Blå 
-
 LB07 Limhamn
Knatteplan 1 Vanningens IP  
70 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 11:20 FC Trelleborg 
-
 Trelleborg FF:Blå
Knatteplan 3 Vanningens IP  
72 P13 30/8 Grupp 2 Sön 2020-08-30 11:40 LB07 Limhamn:2 
-
 Limhamns FF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
73 P14 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 11:40 Gislöv IF 
-
 FC Trelleborg:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
74 P13 30/8 Grupp 1 Sön 2020-08-30 12:00 Vellinge IF Röd 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
75 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 09:00 IFK Klagshamn:Blå 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
76 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 09:00 Limhamns FF:2 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 2 Vanningens IP  
117 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 09:00 IFK Klagshamn:Röd 
-
 Västra Ingelstad is:gul
Knatteplan 3 Vanningens IP  
79 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 09:20 Linero IF:3 
-
 LB07 Limhamn:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
80 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 09:20 Vellinge IF:2 
-
 Västra Ingelstad is:svart
Knatteplan 2 Vanningens IP  
116 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 09:20 Västra Ingelstad is:gul 
-
 Linero IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
83 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 09:40 IFK Klagshamn:Blå 
-
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
84 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 09:40 Limhamns FF:2 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
115 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 09:40 Linero IF:2 
-
 IFK Klagshamn:Röd
Knatteplan 3 Vanningens IP  
87 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 10:00 LB07 Limhamn:1 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
88 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 10:00 Västra Ingelstad is:svart 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 2 Vanningens IP  
89 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 10:00 Västra Ingelstad is:gul 
-
 IFK Klagshamn:Röd
Knatteplan 3 Vanningens IP  
81 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 10:20 Linero IF:2 
-
 Västra Ingelstad is:gul
Knatteplan 3 Vanningens IP  
91 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 10:20 Limhamns FF:1 
-
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
92 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 10:20 IFK Klagshamn:Gul 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
93 P13 6/9 Grupp 3 Sön 2020-09-06 10:40 IFK Klagshamn:Röd 
-
 Linero IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
95 P13 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 10:40 LB07 Limhamn:1 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
96 P13 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 10:40 Västra Ingelstad is:svart 
-
 Limhamns FF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
82 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 11:20 Linero IF:1 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 3 Vanningens IP  
100 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 11:20 FC Trelleborg:blå 
-
 FC Trelleborg:vit
Knatteplan 1 Vanningens IP  
101 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 11:20 FC Trelleborg:röd 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
86 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 11:40 LB07 Limhamn:2 
-
 Vellinge IF:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
103 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 11:40 Skegrie BK:1 
-
 Trelleborg FF:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
104 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 11:40 Trelleborg FF:Vit 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
94 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 12:00 Vellinge IF:1 
-
 Linero IF:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
106 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 12:00 FC Trelleborg:blå 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
107 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 12:00 FC Trelleborg:röd 
-
 Trelleborg FF:Vit
Knatteplan 2 Vanningens IP  
98 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 12:20 Gislöv IF 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
109 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 12:20 Trelleborg FF:Blå 
-
 FC Trelleborg:vit
Knatteplan 1 Vanningens IP  
110 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 12:20 Gislöv IF 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
102 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 12:40 Linero IF:1 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
111 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 12:40 FC Trelleborg:vit 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
112 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 12:40 Skegrie BK:2 
-
 Trelleborg FF:Vit
Knatteplan 2 Vanningens IP  
105 P13 6/9 Grupp 4 Sön 2020-09-06 13:00 Vellinge IF:1 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 3 Vanningens IP  
113 P14 6/9 Grupp 1 Sön 2020-09-06 13:00 Trelleborg FF:Blå 
-
 FC Trelleborg:blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
114 P14 6/9 Grupp 2 Sön 2020-09-06 13:00 Gislöv IF 
-
 FC Trelleborg:röd
Knatteplan 2 Vanningens IP  
118 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 IFK Klagshamn:Blå 
-
 Vellinge IF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
122 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 09:00 LB07 Limhamn:2 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
121 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:20 Västra Ingelstad is:gul 
-
 LB07 Limhamn
Knatteplan 1 Vanningens IP  
128 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 09:20 Gislöv IF 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
123 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:40 Trelleborg FF Blå 
-
 Trelleborg FF Vit
Knatteplan 2 Vanningens IP  
124 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:40 ÖT Smygehuk FF 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 1 Vanningens IP  
127 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 10:00 Västra Ingelstad is:svart 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
129 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:00 Trelleborg FF Vit 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
130 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:20 IFK Klagshamn:Blå 
-
 Västra Ingelstad is:gul
Knatteplan 1 Vanningens IP  
131 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 10:20 Limhamns FF:2 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
133 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 LB07 Limhamn 
-
 Vellinge IF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
137 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 10:40 Vellinge IF:2 
-
 Limhamns FF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
132 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:00 ÖT Smygehuk FF 
-
 Trelleborg FF Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
136 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:00 ÖT Smygehuk FF 
-
 Västra Ingelstad is:svart
Knatteplan 1 Vanningens IP  
138 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:20 Gislöv IF 
-
 ÖT Smygehuk FF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
139 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:20 Limhamns FF:1 
-
 IFK Klagshamn:Gul
Knatteplan 1 Vanningens IP  
142 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:40 Vellinge IF 
-
 Västra Ingelstad is:gul
Knatteplan 1 Vanningens IP  
143 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 11:40 Limhamns FF:2 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
145 P13 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:00 LB07 Limhamn 
-
 IFK Klagshamn:Blå
Knatteplan 1 Vanningens IP  
146 P13 13/9 Grupp 3 Sön 2020-09-13 12:00 Vellinge IF:2 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
144 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 ÖT Smygehuk FF 
-
 Trelleborg FF Vit
Knatteplan 2 Vanningens IP  
148 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:20 IFK Klagshamn:Gul 
-
 Västra Ingelstad is:svart
Knatteplan 1 Vanningens IP  
147 P14 13/9 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:40 Gislöv IF 
-
 Trelleborg FF Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
149 P13 13/9 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:40 Limhamns FF:1 
-
 ÖT Smygehuk FF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
150 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 09:00 Vellinge IF:1 
-
 Tygelsjö IK:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
151 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:00 Vellinge IF:3 
-
 Hyllie IK:1
Knatteplan 2 Vanningens IP  
152 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 09:00 LB07 Bunkeflo:1 
-
 Tygelsjö IK:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
153 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 09:00 Husie Idrottsförening:Orange 
-
 Tygelsjö IK:3
Knatteplan 4 Vanningens IP  
154 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 09:20 Hyllie IK:2 
-
 LB07 Bunkeflo 3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
155 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:20 Husie Idrottsförening:Grön 
-
 Trelleborg FF:Blå
Knatteplan 2 Vanningens IP  
156 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 09:20 Hyllie IK:3 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
157 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 09:20 LB07 Bunkeflo:2 
-
 Trelleborg FF:Vit
Knatteplan 4 Vanningens IP  
158 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 09:40 Vellinge IF:1 
-
 Hyllie IK:2
Knatteplan 1 Vanningens IP  
159 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:40 Vellinge IF:3 
-
 Husie Idrottsförening:Grön
Knatteplan 2 Vanningens IP  
160 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 09:40 LB07 Bunkeflo:1 
-
 Husie Idrottsförening:Gul
Knatteplan 3 Vanningens IP  
161 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 09:40 Husie Idrottsförening:Orange 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
162 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 10:00 LB07 Bunkeflo 3 
-
 Tygelsjö IK:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
163 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:00 Trelleborg FF:Blå 
-
 Hyllie IK:1
Knatteplan 2 Vanningens IP  
164 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 10:00 Skegrie BK:1 
-
 Tygelsjö IK:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
165 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 10:00 Trelleborg FF:Vit 
-
 Tygelsjö IK:3
Knatteplan 4 Vanningens IP  
166 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 10:20 Tygelsjö IK:1 
-
 Hyllie IK:2
Knatteplan 1 Vanningens IP  
167 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:20 Hyllie IK:1 
-
 Husie Idrottsförening:Grön
Knatteplan 2 Vanningens IP  
168 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 10:20 Husie Idrottsförening:Gul 
-
 Hyllie IK:3
Knatteplan 3 Vanningens IP  
169 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 10:20 Skegrie BK:2 
-
 LB07 Bunkeflo:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
170 P14 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 10:40 LB07 Bunkeflo 3 
-
 Vellinge IF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
171 P14 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:40 Trelleborg FF:Blå 
-
 Vellinge IF:3
Knatteplan 2 Vanningens IP  
172 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 10:40 Skegrie BK:1 
-
 LB07 Bunkeflo:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
173 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 10:40 Trelleborg FF:Vit 
-
 Husie Idrottsförening:Orange
Knatteplan 4 Vanningens IP  
174 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 11:00 Tygelsjö IK:2 
-
 Husie Idrottsförening:Gul
Knatteplan 3 Vanningens IP  
175 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 11:00 Tygelsjö IK:3 
-
 Skegrie BK:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
176 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:10 Gislöv IF 
-
 Vellinge IF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
177 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:10 Husie Idrottsförening Tjejerna 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
178 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 11:20 Hyllie IK:3 
-
 LB07 Bunkeflo:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
179 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 11:20 LB07 Bunkeflo:2 
-
 Husie Idrottsförening:Orange
Knatteplan 4 Vanningens IP  
180 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:30 Linero IF:3 
-
 ÖT Smygehuk FF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
181 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:30 Vellinge IF:2 
-
 ÖT Smygehuk FF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
182 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 11:40 Husie Idrottsförening:Gul 
-
 Skegrie BK:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
183 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 11:40 Skegrie BK:2 
-
 Trelleborg FF:Vit
Knatteplan 4 Vanningens IP  
184 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:50 Gislöv IF 
-
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
185 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:50 Husie Idrottsförening Tjejerna 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
186 P14 20/9 Grupp 4 Sön 2020-09-20 12:00 Tygelsjö IK:2 
-
 Hyllie IK:3
Knatteplan 3 Vanningens IP  
187 P14 20/9 Grupp 5 Sön 2020-09-20 12:00 Tygelsjö IK:3 
-
 LB07 Bunkeflo:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
188 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:10 ÖT Smygehuk FF 
-
 Vellinge IF:1
Knatteplan 1 Vanningens IP  
189 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:10 ÖT Smygehuk FF 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 2 Vanningens IP  
190 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:30 Vellinge IF:1 
-
 Linero IF:3
Knatteplan 1 Vanningens IP  
191 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:30 Gislöv IF 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 2 Vanningens IP  
192 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:30 Limhamns FF:1 
-
 Linero IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
193 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 12:30 Vellinge IF:3 
-
 Linero IF:1
Knatteplan 4 Vanningens IP  
194 P13 20/9 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:50 ÖT Smygehuk FF 
-
 Gislöv IF
Knatteplan 1 Vanningens IP  
195 P14 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:50 ÖT Smygehuk FF 
-
 Husie Idrottsförening Tjejerna
Knatteplan 2 Vanningens IP  
196 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:50 Vellinge IF:2 
-
 LB07 Limhamn:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
197 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 12:50 LB07 Limhamn:2 
-
 Limhamns FF:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
198 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:10 Limhamns FF:1 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
199 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 13:10 Vellinge IF:3 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
200 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:30 LB07 Limhamn:1 
-
 Linero IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
201 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 13:30 Limhamns FF:2 
-
 Linero IF:1
Knatteplan 4 Vanningens IP  
202 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:50 Linero IF:2 
-
 Vellinge IF:2
Knatteplan 3 Vanningens IP  
203 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 13:50 Linero IF:1 
-
 LB07 Limhamn:2
Knatteplan 4 Vanningens IP  
204 P13 20/9 Grupp 2 Sön 2020-09-20 14:10 LB07 Limhamn:1 
-
 Limhamns FF:1
Knatteplan 3 Vanningens IP  
205 P13 20/9 Grupp 3 Sön 2020-09-20 14:10 Limhamns FF:2 
-
 Vellinge IF:3
Knatteplan 4 Vanningens IP