12 till 20 Sep

Matcher på Vikenhallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
700 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
701 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 IK Sund  -  Eslövs HF Vikenhallen  
702 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 Kävlinge HK blå  -  LVHK svart Vikenhallen  
703 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 Extra lag  -  LVHK röd Vikenhallen  
704 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 Kävlinge HK orange  -  Eslövs HF Vikenhallen  
705 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Kävlinge HK blå  -  IK Sund Vikenhallen  
706 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LVHK svart  -  Extra lag Vikenhallen  
707 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 Eslövs HF  -  LVHK röd Vikenhallen  
708 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 IK Sund  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
709 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Extra lag  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
710 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 Eslövs HF  -  LVHK svart Vikenhallen  
711 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
712 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 Kävlinge HK orange  -  Extra lag Vikenhallen  
713 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LVHK svart  -  IK Sund Vikenhallen  
714 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 Eslövs HF  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
715 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:15 LVHK röd  -  IK Sund Vikenhallen  
716 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:40 Kävlinge HK orange  -  LVHK svart Vikenhallen  
717 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:05 Extra lag  -  Eslövs HF Vikenhallen  
809 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:00 H43 Lund 2  -  LVHK svart Vikenhallen  
811 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:25 Kävlinge 1  -  LUGI 2 Vikenhallen  
813 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:50 Ljunghusens HK  -  IK Sund Vikenhallen  
815 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 10:15 Stavsten HK  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
817 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 10:40 LVHK svart  -  LUGI 2 Vikenhallen  
819 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:05 Ljunghusens HK  -  Kävlinge 1 Vikenhallen  
821 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:30 IK Sund  -  Stavsten HK Vikenhallen  
823 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:55 LUGI 2  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
825 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:20 Ljunghusens HK  -  LVHK svart Vikenhallen  
827 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:45 Kävlinge 1  -  Stavsten HK Vikenhallen  
829 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 13:10 IK Sund  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
831 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 13:35 LUGI 2  -  Ljunghusens HK Vikenhallen  
833 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:00 LVHK svart  -  Stavsten HK Vikenhallen  
835 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:25 IK Sund  -  Kävlinge 1 Vikenhallen  
837 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:50 H43 Lund 2  -  Ljunghusens HK Vikenhallen  
839 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 15:15 Stavsten HK  -  LUGI 2 Vikenhallen  
841 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 15:40 LVHK svart  -  IK Sund Vikenhallen  
500 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 H43 Lund  -  Kävlinge HK Vikenhallen 5 - 23 
501 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:40 IK Sund  -  LVHK Vikenhallen 17 - 13 
502 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:15 Veberöds HK  -  HK Ankaret Vikenhallen 14 - 7 
503 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:50 LVHK  -  H43 Lund Vikenhallen 22 - 15 
504 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:25 Kävlinge HK  -  Veberöds HK Vikenhallen 20 - 7 
505 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:00 HK Ankaret  -  IK Sund Vikenhallen 8 - 17 
506 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:35 H43 Lund  -  Veberöds HK Vikenhallen 13 - 17 
507 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:10 LVHK  -  HK Ankaret Vikenhallen 20 - 6 
508 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:45 IK Sund  -  Kävlinge HK Vikenhallen 15 - 15 
509 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:20 Veberöds HK  -  LVHK Vikenhallen 13 - 25 
510 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:55 H43 Lund  -  IK Sund Vikenhallen 13 - 20 
511 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 15:30 Kävlinge HK  -  HK Ankaret Vikenhallen 16 - 8 
512 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 16:05 Veberöds HK  -  IK Sund Vikenhallen 10 - 21 
513 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 16:40 Kävlinge HK  -  LVHK Vikenhallen 13 - 13 
514 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 17:15 HK Ankaret  -  H43 Lund Vikenhallen 14 - 11 
515 P07 A-final Lör 2020-09-19 18:00 IK Sund   -  Kävlinge HK  Vikenhallen 14 - 13 
301 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:00 Kävlinge HK orange  -  LUGI 1 Vikenhallen 8 - 23 
303 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:40 Eslövs HF  -  LUGI 3 Vikenhallen 23 - 14 
305 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 10:20 IK Sund 2  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen 12 - 6 
307 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:00 LUGI 1  -  Eslövs HF Vikenhallen 11 - 24 
309 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:40 LUGI 3  -  IK Sund 2 Vikenhallen 15 - 21 
311 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:20 Eslövs HF  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen 19 - 8 
313 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:00 LUGI 3  -  LUGI 1 Vikenhallen 21 - 17 
315 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:40 IK Sund 2  -  Eslövs HF Vikenhallen 13 - 22 
317 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 14:20 Kävlinge HK orange  -  LUGI 3 Vikenhallen 12 - 23 
319 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 15:00 LUGI 1  -  IK Sund 2 Vikenhallen 15 - 18 
321 P08 Match om 9:e plats Sön 2020-09-20 15:55 Kävlinge HK blå   -  Kävlinge HK orange  Vikenhallen 17 - 12 
323 P08 B-3.e pris Sön 2020-09-20 16:35 LUGI 4   -  LUGI 1  Vikenhallen 18 - 21 
324 P08 B-final Sön 2020-09-20 17:15 LUGI 2   -  LUGI 3  Vikenhallen 12 - 22