12 till 20 Sep

Matcher på Nyvångshallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
200 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:00 LUGI F09  -  LVHK svart Nyvångshallen  
203 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:25 Ystads IF 1  -  HK Malmö Nyvångshallen  
206 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:50 BK Heid blå  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
209 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:15 LUGI F09  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
212 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:40 LVHK svart  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
215 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:05 BK Heid blå  -  HK Malmö Nyvångshallen  
218 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid vit  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
221 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:55 Ystads IF 1  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
224 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:20 LVHK svart  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
227 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:45 BK Heid vit  -  HK Malmö Nyvångshallen  
230 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:10 Ystads IF 2  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
233 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:35 Ystads IF 1  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
236 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:00 LVHK svart  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
239 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:25 Ystads IF 2  -  HK Malmö Nyvångshallen  
242 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:50 BK Heid blå  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
245 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:15 BK Heid vit  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
248 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:40 LVHK svart  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
251 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 17:05 HK Malmö  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
808 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 Kävlinge 2  -  LVHK röd Nyvångshallen  
810 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 H43 Lund 1  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
812 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 Hässleholms HF  -  LUGI 3 Nyvångshallen  
814 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 HK Ankaret  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
816 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 LVHK röd  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
818 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 Hässleholms HF  -  H43 Lund 1 Nyvångshallen  
820 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 LUGI 3  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
822 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 LUGI 1  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
824 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 Hässleholms HF  -  LVHK röd Nyvångshallen  
826 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 H43 Lund 1  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
828 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 LUGI 3  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
830 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 LUGI 1  -  Hässleholms HF Nyvångshallen  
832 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 LVHK röd  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
834 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 LUGI 3  -  H43 Lund 1 Nyvångshallen  
836 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:50 Kävlinge 2  -  Hässleholms HF Nyvångshallen  
838 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:15 HK Ankaret  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
840 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:40 LVHK röd  -  LUGI 3 Nyvångshallen  
1100 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 LVHK 1  -  KFUM Lundagård 2 Nyvångshallen 16 - 13 
1102 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:40 Eslövs IK  -  IFK Malmö Nyvångshallen 20 - 16 
1104 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:20 Ljunghusens HK  -  LVHK 1 Nyvångshallen 23 - 19 
1106 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:00 KFUM Lundagård 2  -  Eslövs IK Nyvångshallen 13 - 21 
1108 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:40 IFK Malmö  -  Ljunghusens HK Nyvångshallen 16 - 15 
1110 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:20 Eslövs IK  -  LVHK 1 Nyvångshallen 18 - 14 
1112 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:00 IFK Malmö  -  KFUM Lundagård 2 Nyvångshallen 12 - 13 
1114 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:40 Ljunghusens HK  -  Eslövs IK Nyvångshallen 16 - 14 
1116 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:20 LVHK 1  -  IFK Malmö Nyvångshallen 13 - 14 
1118 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 15:00 KFUM Lundagård 2  -  Ljunghusens HK Nyvångshallen 11 - 22 
1120 F06 Match om 9:e plats Lör 2020-09-19 15:50 KFUM Lundagård 2   -  Sävsjö HK  Nyvångshallen 20 - 16 
1122 F06 B-3.e pris Lör 2020-09-19 16:30 HK Ankaret   -  LVHK 1  Nyvångshallen 18 - 22 
1124 F06 B-final Lör 2020-09-19 17:10 IFK Malmö   -  H65 Höör  Nyvångshallen 13 - 9 
300 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:00 LVHK  -  LUGI 2 Nyvångshallen 26 - 18 
302 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:40 Kävlinge HK blå  -  LUGI 4 Nyvångshallen 13 - 21 
304 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:20 IK Sund 1  -  LVHK Nyvångshallen 17 - 18 
306 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:00 LUGI 2  -  Kävlinge HK blå Nyvångshallen 17 - 15 
308 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:40 LUGI 4  -  IK Sund 1 Nyvångshallen 13 - 19 
310 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:20 Kävlinge HK blå  -  LVHK Nyvångshallen 16 - 19 
312 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:00 LUGI 4  -  LUGI 2 Nyvångshallen 19 - 20 
314 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:40 IK Sund 1  -  Kävlinge HK blå Nyvångshallen 16 - 15 
316 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 14:20 LVHK  -  LUGI 4 Nyvångshallen 19 - 12 
318 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 15:00 LUGI 2  -  IK Sund 1 Nyvångshallen 12 - 16 
322 P08 A-final Sön 2020-09-20 15:40 LVHK   -  Eslövs HF  Nyvångshallen 22 - 24 
320 P08 A-3.e pris Sön 2020-09-20 16:20 IK Sund 1   -  IK Sund 2  Nyvångshallen 19 - 13 
1213 P06 B-3.e pris Sön 2020-09-20 17:00 HK Ankaret   -  LUGI vit  Nyvångshallen  
1215 P06 B-final Sön 2020-09-20 17:40 LUGI vinröd   -  Karlskrona Handboll  Nyvångshallen 11 - 19