12 till 20 Sep

Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
253 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 17:05 Ljunghusens HK  -  Kristianstad handboll Korsbacka E  
251 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 17:05 HK Malmö  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
252 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 17:05 LUGI F10 1  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
250 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:40 Ankaret Tigrarna  -  BK Heid svart Korsbacka E  
249 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:40 Staffanstorps HK  -  H65 Höör röd Korsbacka A  
248 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:40 LVHK svart  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
247 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:15 Kävlinge HK blå  -  Ankaret Lejonen Korsbacka E  
246 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:15 BK Heid röd  -  LVHK röd Korsbacka A  
245 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 16:15 BK Heid vit  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
243 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:50 Kävlinge HK orange  -  Ljunghusens HK Korsbacka A  
244 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:50 H65 Höör vit  -  LUGI F10 2 Korsbacka E  
242 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:50 BK Heid blå  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
241 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:25 H65 Höör röd  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
240 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:25 BK Heid svart  -  Kristianstad handboll Korsbacka A  
238 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:00 Kävlinge HK blå  -  BK Heid röd Korsbacka E  
239 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:25 Ystads IF 2  -  HK Malmö Nyvångshallen  
236 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 15:00 LVHK svart  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
237 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:00 Staffanstorps HK  -  Ankaret Tigrarna Korsbacka A  
235 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:35 Ankaret Lejonen  -  H65 Höör vit Korsbacka E  
233 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:35 Ystads IF 1  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
234 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:35 Ljunghusens HK  -  LVHK röd Korsbacka A  
232 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:10 BK Heid svart  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
231 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:10 H65 Höör röd  -  LUGI F10 2 Korsbacka A  
230 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 14:10 Ystads IF 2  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
229 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:45 LUGI F10 1  -  Kristianstad handboll Korsbacka E  
227 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:45 BK Heid vit  -  HK Malmö Nyvångshallen  
228 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:45 BK Heid röd  -  Ankaret Tigrarna Korsbacka A  
225 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:20 H65 Höör vit  -  Ljunghusens HK Korsbacka A  
226 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:20 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
224 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 13:20 LVHK svart  -  BK Heid blå Nyvångshallen  
223 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:55 Ankaret Lejonen  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
222 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:55 LUGI F10 2  -  LVHK röd Korsbacka A  
220 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid svart  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
221 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:55 Ystads IF 1  -  LUGI F09 Nyvångshallen  
219 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid röd  -  H65 Höör röd Korsbacka A  
218 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:30 BK Heid vit  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
217 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:05 Kävlinge HK blå  -  Kristianstad handboll Korsbacka E  
214 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:40 Staffanstorps HK  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
215 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 12:05 BK Heid blå  -  HK Malmö Nyvångshallen  
216 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:05 Ankaret Tigrarna  -  H65 Höör vit Korsbacka A  
213 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:40 LUGI F10 2  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
212 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:40 LVHK svart  -  Ystads IF 1 Nyvångshallen  
211 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:15 LVHK röd  -  H65 Höör röd Korsbacka E  
209 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 11:15 LUGI F09  -  BK Heid vit Nyvångshallen  
210 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:15 BK Heid svart  -  Ankaret Lejonen Korsbacka A  
207 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:50 Ankaret Tigrarna  -  Kristianstad handboll Korsbacka A  
208 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:50 BK Heid röd  -  LUGI F10 1 Korsbacka E  
1029 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 LVHK vit  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
1028 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 Kävlinge HK blå  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1027 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LUGI 3  -  Hässleholms HF Lödde IH 2  
1025 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 LUGI 1  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1026 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LUGI 2  -  IK Sund 2 Lödde IH 1  
1024 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 LUGI 4  -  LVHK svart Lödde IH 1  
1023 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 Kävlinge HK orange  -  LUGI 2 Lödde IH 2  
1022 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 Hässleholms HF  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1021 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 LUGI 1  -  LVHK vit Lödde IH 2  
1020 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 IK Sund 2  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1019 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 LUGI 3  -  LVHK svart Lödde IH 2  
1018 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 LUGI 4  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1017 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 Hässleholms HF  -  LVHK vit Lödde IH 2  
1015 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 IK Sund 2  -  LUGI 1 Lödde IH 2  
1016 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LUGI 2  -  LVHK röd Lödde IH 1  
1014 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 1  
1013 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LUGI 3  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
1012 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 IK Sund 1  -  LVHK röd Lödde IH 1  
1010 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Hässleholms HF  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1011 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 LVHK vit  -  LUGI 2 Lödde IH 2  
1009 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 LUGI 1  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
1008 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 IK Sund 2  -  LVHK svart Lödde IH 1  
1007 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LUGI 3  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
1006 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1004 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LVHK vit  -  LUGI 4 Lödde IH 1  
1005 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LUGI 2  -  Hässleholms HF Lödde IH 2  
1003 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
705 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Kävlinge HK blå  -  IK Sund Vikenhallen  
706 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LVHK svart  -  Extra lag Vikenhallen  
707 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 Eslövs HF  -  LVHK röd Vikenhallen  
708 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 IK Sund  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
709 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Extra lag  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
710 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:10 Eslövs HF  -  LVHK svart Vikenhallen  
711 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 13:35 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
712 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:00 Kävlinge HK orange  -  Extra lag Vikenhallen  
713 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:25 LVHK svart  -  IK Sund Vikenhallen  
714 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 14:50 Eslövs HF  -  Kävlinge HK blå Vikenhallen  
715 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:15 LVHK röd  -  IK Sund Vikenhallen  
716 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 15:40 Kävlinge HK orange  -  LVHK svart Vikenhallen  
717 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 16:05 Extra lag  -  Eslövs HF Vikenhallen  
703 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 Extra lag  -  LVHK röd Vikenhallen  
704 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 Kävlinge HK orange  -  Eslövs HF Vikenhallen  
1319 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Kävlinge HK  -  LVHK röd Tolvåker 2  
1318 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:45 Eslövs HF  -  LVHK svart Tolvåker 1  
1316 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LUGI 2  -  Eslövs HF Tolvåker 1  
1317 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 12:20 LVHK röd  -  LUGI 4 Tolvåker 2  
1314 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LUGI 3  -  LVHK svart Tolvåker 1  
1315 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:55 LUGI 1  -  Kävlinge HK Tolvåker 2  
1313 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LUGI 4  -  Eslövs HF Tolvåker 2  
1312 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:30 LVHK röd  -  LUGI 2 Tolvåker 1  
1311 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 LVHK svart  -  LUGI 1 Tolvåker 2  
1308 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK Tolvåker 1  
1309 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:40 Eslövs HF  -  LVHK röd Tolvåker 2  
1310 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 11:05 Kävlinge HK  -  LUGI 3 Tolvåker 1  
1307 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 Eslövs HF  -  LUGI 1 Tolvåker 2  
1306 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:15 LVHK röd  -  LUGI 3 Tolvåker 1  
1305 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 LUGI 2  -  LVHK svart Tolvåker 2  
1303 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LUGI 3  -  Eslövs HF Tolvåker 2  
1304 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 Kävlinge HK  -  LUGI 4 Tolvåker 1  
1300 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LUGI 2  -  Kävlinge HK Tolvåker 1  
1301 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LUGI 4  -  LVHK svart Tolvåker 2  
1302 P12 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LVHK röd  -  LUGI 1 Tolvåker 1  
206 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:50 BK Heid blå  -  Ystads IF 2 Nyvångshallen  
205 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:25 H65 Höör vit  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
204 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:25 Kävlinge HK orange  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
202 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:00 LUGI F10 2  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
203 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:25 Ystads IF 1  -  HK Malmö Nyvångshallen  
201 F09 Grupp 1 Lör 2020-09-12 10:00 LVHK röd  -  Ankaret Lejonen Korsbacka A  
200 F09 Grupp 2 Lör 2020-09-12 10:00 LUGI F09  -  LVHK svart Nyvångshallen  
1002 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 LVHK svart  -  LUGI 1 Lödde IH 1  
1001 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 Kävlinge HK blå  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
1000 F11 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LVHK röd  -  LUGI 3 Lödde IH 1  
700 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen  
701 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:25 IK Sund  -  Eslövs HF Vikenhallen  
702 P10 Grupp 1 Lör 2020-09-12 09:50 Kävlinge HK blå  -  LVHK svart Vikenhallen  
837 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:50 H43 Lund 2  -  Ljunghusens HK Vikenhallen  
836 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:50 Kävlinge 2  -  Hässleholms HF Nyvångshallen  
834 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 LUGI 3  -  H43 Lund 1 Nyvångshallen  
835 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:25 IK Sund  -  Kävlinge 1 Vikenhallen  
833 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 14:00 LVHK svart  -  Stavsten HK Vikenhallen  
832 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 LVHK röd  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
830 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 LUGI 1  -  Hässleholms HF Nyvångshallen  
831 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 13:35 LUGI 2  -  Ljunghusens HK Vikenhallen  
829 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 13:10 IK Sund  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
828 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 LUGI 3  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
827 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:45 Kävlinge 1  -  Stavsten HK Vikenhallen  
826 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 H43 Lund 1  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
824 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 Hässleholms HF  -  LVHK röd Nyvångshallen  
825 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 12:20 Ljunghusens HK  -  LVHK svart Vikenhallen  
823 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:55 LUGI 2  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
822 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 LUGI 1  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
820 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 LUGI 3  -  HK Ankaret Nyvångshallen  
821 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:30 IK Sund  -  Stavsten HK Vikenhallen  
818 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 Hässleholms HF  -  H43 Lund 1 Nyvångshallen  
819 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 11:05 Ljunghusens HK  -  Kävlinge 1 Vikenhallen  
816 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 LVHK röd  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
817 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 10:40 LVHK svart  -  LUGI 2 Vikenhallen  
815 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 10:15 Stavsten HK  -  H43 Lund 2 Vikenhallen  
813 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:50 Ljunghusens HK  -  IK Sund Vikenhallen  
814 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 HK Ankaret  -  Kävlinge 2 Nyvångshallen  
134 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 16:05 Kävlinge HK 1  -  VAKANT Korsbacka A  
133 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:40 Halmstad Handboll  -  Eslövs HF 1 Korsbacka E  
131 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:15 H43 Lund N2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E  
132 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:40 LUGI 1  -  IK Sund 2 Korsbacka A  
130 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:15 IK Sund 1  -  Eslövs HF 2 Korsbacka A  
129 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:50 H43 Lund N1  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
128 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:50 LVHK  -  LUGI 2 Korsbacka A  
127 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 Eslövs HF 1  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
126 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 VAKANT  -  IK Sund 2 Korsbacka A  
123 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 Eslövs HF 2  -  H43 Lund N2 Korsbacka E  
124 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 Kävlinge HK 2  -  IK Sund 1 Korsbacka A  
125 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 LUGI 1  -  Halmstad Handboll Korsbacka E  
122 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 LUGI 2  -  H43 Lund N1 Korsbacka A  
121 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 Staffanstorps HK  -  LVHK Korsbacka E  
120 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 IK Sund 2  -  Eslövs HF 1 Korsbacka A  
118 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 VAKANT  -  LUGI 1 Korsbacka A  
119 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 Kävlinge HK 1  -  Halmstad Handboll Korsbacka E  
116 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 LUGI 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
117 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 H43 Lund N2  -  IK Sund 1 Korsbacka E  
115 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 Eslövs HF 2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E  
114 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 H43 Lund N1  -  LVHK Korsbacka A  
113 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 Eslövs HF 1  -  VAKANT Korsbacka E  
111 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 Kävlinge HK 1  -  LUGI 1 Korsbacka E  
112 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 Halmstad Handboll  -  IK Sund 2 Korsbacka A  
110 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 Staffanstorps HK  -  IK Sund 1 Korsbacka A  
109 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 LUGI 2  -  H43 Lund N2 Korsbacka E  
107 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 Eslövs HF 2  -  H43 Lund N1 Korsbacka E  
108 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 Kävlinge HK 2  -  LVHK Korsbacka A  
106 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 VAKANT  -  Halmstad Handboll Korsbacka A  
105 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 Kävlinge HK 1  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
918 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:25 Eslövs HF grön  -  LVHK svart Tolvåker 1  
917 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:00 LUGI 1  -  HK Ankaret 1 Tolvåker 2  
916 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:00 Eslövs HF vit  -  LVHK röd Tolvåker 1  
914 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:35 LVHK svart  -  LUGI 2 Tolvåker 1  
915 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:35 Eslövs HF grön  -  HK Ankaret 2 Tolvåker 2  
913 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:10 HK Ankaret 1  -  Eslövs HF vit Tolvåker 2  
912 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:10 LVHK röd  -  LUGI 1 Tolvåker 1  
911 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:35 LVHK svart  -  Eslövs HF vit Tolvåker 2  
909 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:10 HK Ankaret 1  -  LUGI 2 Tolvåker 2  
910 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:35 LUGI 1  -  HK Ankaret 2 Tolvåker 1  
908 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:10 LVHK röd  -  Eslövs HF grön Tolvåker 1  
907 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:45 Eslövs HF vit  -  HK Ankaret 2 Tolvåker 2  
906 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:45 LVHK svart  -  LUGI 1 Tolvåker 1  
905 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:20 Eslövs HF grön  -  HK Ankaret 1 Tolvåker 2  
903 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:55 HK Ankaret 2  -  LVHK svart Tolvåker 2  
904 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:20 LUGI 2  -  LVHK röd Tolvåker 1  
1427 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 IK Sund 1  -  HK Ankaret blå Lödde IH 2  
1426 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:25 H65 röd  -  LVHK svart Lödde IH 1  
1425 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 LUGI svart  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1424 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 14:00 IK Sund 2  -  HK Ankaret röd Lödde IH 1  
1423 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 HK Ankaret blå  -  H65 vit Lödde IH 2  
1422 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:35 HK Ankaret grön  -  LUGI vit Lödde IH 1  
1421 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 IK Sund 1  -  LUGI svart Lödde IH 2  
1420 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:10 HK Ankaret röd  -  H65 röd Lödde IH 1  
1419 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 H65 vit  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1418 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:45 LVHK svart  -  HK Ankaret grön Lödde IH 1  
1417 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 IK Sund 2  -  HK Ankaret blå Lödde IH 2  
1416 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 12:20 H65 röd  -  LUGI vit Lödde IH 1  
1415 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 LUGI svart  -  HK Ankaret röd Lödde IH 2  
1414 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:55 H65 vit  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1413 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 LVHK röd  -  HK Ankaret grön Lödde IH 2  
1411 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 HK Ankaret blå  -  LUGI vit Lödde IH 2  
1412 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:30 LVHK svart  -  IK Sund 2 Lödde IH 1  
1410 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 11:05 LUGI svart  -  H65 röd Lödde IH 1  
1409 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 HK Ankaret röd  -  H65 vit Lödde IH 2  
1408 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:40 LVHK röd  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1407 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 IK Sund 2  -  HK Ankaret grön Lödde IH 2  
1406 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 10:15 LVHK svart  -  LUGI vit Lödde IH 1  
1405 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 H65 röd  -  HK Ankaret blå Lödde IH 2  
1404 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 LUGI svart  -  H65 vit Lödde IH 1  
811 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:25 Kävlinge 1  -  LUGI 2 Vikenhallen  
812 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 Hässleholms HF  -  LUGI 3 Nyvångshallen  
810 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 H43 Lund 1  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
809 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 09:00 H43 Lund 2  -  LVHK svart Vikenhallen  
808 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 Kävlinge 2  -  LVHK röd Nyvångshallen  
104 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:50 LUGI 1  -  Eslövs HF 1 Korsbacka A  
103 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 LUGI 2  -  IK Sund 1 Korsbacka E  
102 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 Staffanstorps HK  -  H43 Lund N2 Korsbacka A  
100 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 LVHK  -  Eslövs HF 2 Korsbacka A  
101 P09 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 H43 Lund N1  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E  
919 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 13:25 HK Ankaret 2  -  LUGI 2 Tolvåker 2  
902 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:55 LUGI 1  -  Eslövs HF vit Tolvåker 1  
901 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:30 Eslövs HF grön  -  LUGI 2 Tolvåker 2  
900 P11 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:30 HK Ankaret 1  -  LVHK röd Tolvåker 1  
1403 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 HK Ankaret röd  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1402 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:25 HK Ankaret grön  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1401 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 LUGI vit  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
1400 F12 Grupp 1 Sön 2020-09-13 09:00 HK Ankaret blå  -  LVHK svart Lödde IH 1  
838 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:15 HK Ankaret  -  LUGI 1 Nyvångshallen  
839 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 15:15 Stavsten HK  -  LUGI 2 Vikenhallen  
840 F10 Grupp 1 Sön 2020-09-13 15:40 LVHK röd  -  LUGI 3 Nyvångshallen  
841 F10 Grupp 2 Sön 2020-09-13 15:40 LVHK svart  -  IK Sund Vikenhallen  
1103 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 09:40 H65 Höör  -  HK Ankaret Tolvåker 15 - 12 
1120 F06 Match om 9:e plats Lör 2020-09-19 15:50 KFUM Lundagård 2   -  Sävsjö HK  Nyvångshallen 20 - 16 
1124 F06 B-final Lör 2020-09-19 17:10 IFK Malmö   -  H65 Höör  Nyvångshallen 13 - 9 
1122 F06 B-3.e pris Lör 2020-09-19 16:30 HK Ankaret   -  LVHK 1  Nyvångshallen 18 - 22 
1123 F06 A-final Lör 2020-09-19 16:30 Ljunghusens HK   -  LVHK 2  Tolvåker 14 - 22 
1121 F06 A-3.e pris Lör 2020-09-19 15:50 Eslövs IK   -  KFUM Lundagård 1  Tolvåker 15 - 12 
1119 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 15:00 LVHK 2  -  Sävsjö HK Tolvåker 20 - 11 
1116 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:20 LVHK 1  -  IFK Malmö Nyvångshallen 13 - 14 
1117 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 14:20 KFUM Lundagård 1  -  HK Ankaret Tolvåker 11 - 8 
1118 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 15:00 KFUM Lundagård 2  -  Ljunghusens HK Nyvångshallen 11 - 22 
1114 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:40 Ljunghusens HK  -  Eslövs IK Nyvångshallen 16 - 14 
1115 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 13:40 Sävsjö HK  -  H65 Höör Tolvåker 9 - 14 
1113 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 13:00 HK Ankaret  -  LVHK 2 Tolvåker 10 - 17 
1112 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:00 IFK Malmö  -  KFUM Lundagård 2 Nyvångshallen 12 - 13 
1109 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 11:40 HK Ankaret  -  Sävsjö HK Tolvåker 12 - 11 
1110 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:20 Eslövs IK  -  LVHK 1 Nyvångshallen 18 - 14 
1111 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 12:20 H65 Höör  -  KFUM Lundagård 1 Tolvåker 8 - 10 
1108 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:40 IFK Malmö  -  Ljunghusens HK Nyvångshallen 16 - 15 
1107 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 11:00 LVHK 2  -  H65 Höör Tolvåker 19 - 13 
1106 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:00 KFUM Lundagård 2  -  Eslövs IK Nyvångshallen 13 - 21 
1105 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 10:20 Sävsjö HK  -  KFUM Lundagård 1 Tolvåker 13 - 17 
1104 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:20 Ljunghusens HK  -  LVHK 1 Nyvångshallen 23 - 19 
1431 F08 A-semifinal:02 Lör 2020-09-19 17:00 IK Sund 1   -  LVHK svart  Korsbacka A 10 - 21 
1430 F08 A-semifinal:01 Lör 2020-09-19 17:00 LVHK röd   -  Kävlinge blå  Korsbacka E 21 - 7 
1429 F08 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-09-19 15:40 IK Sund 1   -  Ystad IF vit  Korsbacka A 15 - 12 
429 F08 B-slutspel 1-3 Lör 2020-09-19 17:40 Veberöds HK   -  Lugi HF  Korsbacka A 13 - 14 
427 F08 B-slutspel 4-6 Lör 2020-09-19 17:40 Ljunghusens HK   -  HK Malmö  Korsbacka E 19 - 15 
425 F08 B-slutspel 1-3 Lör 2020-09-19 16:20 Ystad IF blå   -  Veberöds HK  Korsbacka A 12 - 7 
423 F08 B-slutspel 4-6 Lör 2020-09-19 16:20 Kävlinge HK blårange   -  Ljunghusens HK  Korsbacka E 14 - 14 
421 F08 B-slutspel 1-3 Lör 2020-09-19 15:00 Lugi HF   -  Ystad IF blå  Korsbacka A 12 - 10 
419 F08 B-slutspel 4-6 Lör 2020-09-19 15:00 HK Malmö   -  Kävlinge HK blårange  Korsbacka E 6 - 10 
417 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 14:20 Ljunghusens HK  -  Kävlinge blå Korsbacka E 16 - 19 
416 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 14:20 Ystad IF vit  -  Veberöds HK Korsbacka A 13 - 13 
415 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 13:40 IK Sund 2  -  Kävlinge HK blårange Korsbacka E 13 - 9 
414 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 13:40 Ystad IF blå  -  LVHK svart Korsbacka A 13 - 19 
413 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:00 HK Malmö  -  Lugi HF Korsbacka E 6 - 9 
412 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:00 IK Sund 1  -  LVHK röd Korsbacka A 9 - 15 
411 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 12:20 Ystad IF vit  -  Ljunghusens HK Korsbacka E 17 - 17 
410 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 12:20 Veberöds HK  -  Kävlinge blå Korsbacka A 15 - 15 
409 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 11:40 Ystad IF blå  -  IK Sund 2 Korsbacka E 8 - 10 
407 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:00 IK Sund 1  -  HK Malmö Korsbacka E 21 - 10 
408 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 11:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK blårange Korsbacka A 16 - 8 
406 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:00 LVHK röd  -  Lugi HF Korsbacka A 14 - 5 
405 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 10:20 Kävlinge blå  -  Ystad IF vit Korsbacka E 11 - 11 
404 F08 Grupp 3 Lör 2020-09-19 10:20 Veberöds HK  -  Ljunghusens HK Korsbacka A 12 - 12 
403 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 09:40 Kävlinge HK blårange  -  Ystad IF blå Korsbacka E 8 - 9 
402 F08 Grupp 2 Lör 2020-09-19 09:40 LVHK svart  -  IK Sund 2 Korsbacka A 17 - 8 
400 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 LVHK röd  -  HK Malmö Korsbacka A 16 - 9 
401 F08 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 Lugi HF  -  IK Sund 1 Korsbacka E 10 - 10 
515 P07 A-final Lör 2020-09-19 18:00 IK Sund   -  Kävlinge HK  Vikenhallen 14 - 13 
513 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 16:40 Kävlinge HK  -  LVHK Vikenhallen 13 - 13 
514 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 17:15 HK Ankaret  -  H43 Lund Vikenhallen 14 - 11 
512 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 16:05 Veberöds HK  -  IK Sund Vikenhallen 10 - 21 
510 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:55 H43 Lund  -  IK Sund Vikenhallen 13 - 20 
511 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 15:30 Kävlinge HK  -  HK Ankaret Vikenhallen 16 - 8 
509 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 14:20 Veberöds HK  -  LVHK Vikenhallen 13 - 25 
507 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:10 LVHK  -  HK Ankaret Vikenhallen 20 - 6 
508 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 13:45 IK Sund  -  Kävlinge HK Vikenhallen 15 - 15 
506 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:35 H43 Lund  -  Veberöds HK Vikenhallen 13 - 17 
1432 F08 A-final Lör 2020-09-19 18:30 LVHK röd   -  LVHK svart  Korsbacka A 24 - 21 
1433 F08 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-09-19 15:40 LVHK röd   -  IK Sund 2  Korsbacka E 13 - 3 
502 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:15 Veberöds HK  -  HK Ankaret Vikenhallen 14 - 7 
503 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 10:50 LVHK  -  H43 Lund Vikenhallen 22 - 15 
504 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 11:25 Kävlinge HK  -  Veberöds HK Vikenhallen 20 - 7 
505 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 12:00 HK Ankaret  -  IK Sund Vikenhallen 8 - 17 
501 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:40 IK Sund  -  LVHK Vikenhallen 17 - 13 
500 P07 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 H43 Lund  -  Kävlinge HK Vikenhallen 5 - 23 
1102 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:40 Eslövs IK  -  IFK Malmö Nyvångshallen 20 - 16 
1100 F06 Grupp 1 Lör 2020-09-19 09:00 LVHK 1  -  KFUM Lundagård 2 Nyvångshallen 16 - 13 
1101 F06 Grupp 2 Lör 2020-09-19 09:00 KFUM Lundagård 1  -  LVHK 2 Tolvåker 10 - 13 
1438 F07 A-final Sön 2020-09-20 18:20 LVHK svart   -  H65 Höör  Korsbacka A 9 - 13 
1437 F07 A-semifinal:02 Sön 2020-09-20 17:00 H65 Höör   -  LVHK F08  Korsbacka A 21 - 13 
1435 F07 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-09-20 15:40 LVHK F08   -  LUGI 2  Korsbacka E 21 - 12 
1436 F07 A-semifinal:01 Sön 2020-09-20 17:00 Staffanstorp   -  LVHK svart  Korsbacka E 12 - 15 
627 F07 B-slutspel plats 4-6 Sön 2020-09-20 17:40 Halmstad Handboll   -  LUGI 3  Korsbacka E 3 - 15 
1434 F07 A-kvartsfinal:01 Sön 2020-09-20 15:40 Staffanstorp   -  Ystad IF  Korsbacka A 12 - 10 
622 F07 B-slutspel, plats 1- Sön 2020-09-20 16:20 LVHK röd   -  Ljunghusens HK  Korsbacka A 14 - 9 
623 F07 B-slutspel plats 4-6 Sön 2020-09-20 16:20 LUGI 1   -  Halmstad Handboll  Korsbacka E  
626 F07 B-slutspel, plats 1- Sön 2020-09-20 17:40 Ljunghusens HK   -  Kävlinge HK  Korsbacka A 13 - 12 
617 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 14:20 Halmstad Handboll  -  LVHK svart Korsbacka E 4 - 22 
618 F07 B-slutspel, plats 1- Sön 2020-09-20 15:00 Kävlinge HK   -  LVHK röd  Korsbacka A 11 - 15 
619 F07 B-slutspel plats 4-6 Sön 2020-09-20 15:00 LUGI 3   -  LUGI 1  Korsbacka E 13 - 15 
616 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 14:20 LUGI 2  -  Ljunghusens HK Korsbacka A 12 - 9 
615 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:40 LVHK röd  -  Ystad IF Korsbacka E 11 - 12 
614 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:40 LUGI 1  -  H65 Höör Korsbacka A 13 - 14 
613 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:00 LUGI 3  -  Staffanstorp Korsbacka E 6 - 10 
612 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:00 Kävlinge HK  -  LVHK F08 Korsbacka A 10 - 13 
611 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 12:20 Ljunghusens HK  -  LVHK svart Korsbacka E 9 - 13 
610 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 12:20 LUGI 2  -  Halmstad Handboll Korsbacka A 14 - 11 
608 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:40 LUGI 1  -  LVHK röd Korsbacka A 8 - 20 
609 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:40 H65 Höör  -  Ystad IF Korsbacka E 15 - 11 
600 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:00 LVHK F08  -  LUGI 3 Korsbacka A 24 - 12 
601 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:00 Staffanstorp  -  Kävlinge HK Korsbacka E 20 - 13 
602 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:40 H65 Höör  -  LVHK röd Korsbacka A 12 - 11 
603 F07 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:40 Ystad IF  -  LUGI 1 Korsbacka E 11 - 8 
604 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 10:20 Ljunghusens HK  -  Halmstad Handboll Korsbacka A 14 - 9 
605 F07 Grupp 3 Sön 2020-09-20 10:20 LVHK svart  -  LUGI 2 Korsbacka E 15 - 10 
606 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:00 Kävlinge HK  -  LUGI 3 Korsbacka A 17 - 13 
607 F07 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:00 LVHK F08  -  Staffanstorp Korsbacka E 13 - 14 
1214 P06 A-final Sön 2020-09-20 17:20 Eslövs HF   -  LVHK 1  Tolvåker 15 - 14 
1215 P06 B-final Sön 2020-09-20 17:40 LUGI vinröd   -  Karlskrona Handboll  Nyvångshallen 11 - 19 
1213 P06 B-3.e pris Sön 2020-09-20 17:00 HK Ankaret   -  LUGI vit  Nyvångshallen  
1212 P06 A-3.e pris Sön 2020-09-20 16:40 LVHK 2   -  LUGI svart  Tolvåker 21 - 12 
1211 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 15:55 LUGI vit  -  LVHK 1 Tolvåker 12 - 22 
1210 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 15:20 LUGI svart  -  Karlskrona Handboll Tolvåker 18 - 16 
1209 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 14:45 LUGI vinröd  -  HK Ankaret Tolvåker 17 - 10 
1208 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 14:10 LVHK 2  -  Eslövs HF Tolvåker 10 - 22 
1207 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:35 LUGI vit  -  LUGI svart Tolvåker 18 - 19 
1206 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:00 LVHK 1  -  Karlskrona Handboll Tolvåker 19 - 16 
1205 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:25 LUGI vinröd  -  LVHK 2 Tolvåker 12 - 18 
1203 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:15 Karlskrona Handboll  -  LUGI vit Tolvåker 22 - 14 
1204 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:50 HK Ankaret  -  Eslövs HF Tolvåker 8 - 20 
324 P08 B-final Sön 2020-09-20 17:15 LUGI 2   -  LUGI 3  Vikenhallen 12 - 22 
323 P08 B-3.e pris Sön 2020-09-20 16:35 LUGI 4   -  LUGI 1  Vikenhallen 18 - 21 
322 P08 A-final Sön 2020-09-20 15:40 LVHK   -  Eslövs HF  Nyvångshallen 22 - 24 
321 P08 Match om 9:e plats Sön 2020-09-20 15:55 Kävlinge HK blå   -  Kävlinge HK orange  Vikenhallen 17 - 12 
319 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 15:00 LUGI 1  -  IK Sund 2 Vikenhallen 15 - 18 
320 P08 A-3.e pris Sön 2020-09-20 16:20 IK Sund 1   -  IK Sund 2  Nyvångshallen 19 - 13 
318 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 15:00 LUGI 2  -  IK Sund 1 Nyvångshallen 12 - 16 
317 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 14:20 Kävlinge HK orange  -  LUGI 3 Vikenhallen 12 - 23 
316 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 14:20 LVHK  -  LUGI 4 Nyvångshallen 19 - 12 
315 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:40 IK Sund 2  -  Eslövs HF Vikenhallen 13 - 22 
314 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:40 IK Sund 1  -  Kävlinge HK blå Nyvångshallen 16 - 15 
313 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 13:00 LUGI 3  -  LUGI 1 Vikenhallen 21 - 17 
312 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 13:00 LUGI 4  -  LUGI 2 Nyvångshallen 19 - 20 
309 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:40 LUGI 3  -  IK Sund 2 Vikenhallen 15 - 21 
310 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 12:20 Kävlinge HK blå  -  LVHK Nyvångshallen 16 - 19 
311 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 12:20 Eslövs HF  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen 19 - 8 
308 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:40 LUGI 4  -  IK Sund 1 Nyvångshallen 13 - 19 
307 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 11:00 LUGI 1  -  Eslövs HF Vikenhallen 11 - 24 
305 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 10:20 IK Sund 2  -  Kävlinge HK orange Vikenhallen 12 - 6 
306 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 11:00 LUGI 2  -  Kävlinge HK blå Nyvångshallen 17 - 15 
1202 P06 Grupp 2 Sön 2020-09-20 10:40 LVHK 1  -  LUGI svart Tolvåker 19 - 7 
1200 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:30 HK Ankaret  -  LVHK 2 Tolvåker 13 - 23 
1201 P06 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:05 Eslövs HF  -  LUGI vinröd Tolvåker 19 - 10 
304 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 10:20 IK Sund 1  -  LVHK Nyvångshallen 17 - 18 
303 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:40 Eslövs HF  -  LUGI 3 Vikenhallen 23 - 14 
302 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:40 Kävlinge HK blå  -  LUGI 4 Nyvångshallen 13 - 21 
300 P08 Grupp 1 Sön 2020-09-20 09:00 LVHK  -  LUGI 2 Nyvångshallen 26 - 18 
301 P08 Grupp 2 Sön 2020-09-20 09:00 Kävlinge HK orange  -  LUGI 1 Vikenhallen 8 - 23