Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Bane Resultat
401 U8 SEMI 4 Lør 04.01.2020 10:54 Brøndby IF   -  RB 1906:Blå  Hal D2 9 - 0 
452 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 10:04 Hvidovre Idrætsforening:2  -  KFUM BK, Roskilde:Blå Hal B 4 - 1 
453 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 10:12 Ipswich  -  Store Merløse IF Hal B 5 - 0 
466 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Team Fys Roskilde  -  Hygge mygge Hal D1 3 - 4 
400 U8 SEMI 3 Lør 04.01.2020 10:54 RB 1906   -  RB 1906:RB Hvid  Hal D1 3 - 1 
399 U8 SEMI 2 Lør 04.01.2020 10:45 Boldklubben FIX:1   -  KFUM BK, Roskilde:Stribet  Hal D2 2 - 0 
73 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:44 Brøndby IF   -  Boldklubben FIX:1  Hal B 2 - 1 
77 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:57 Brøndby IF   -  Roskilde KFUM:blå  Hal B 3 - 0 
81 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:05 Boldklubben FIX:1   -  RB 1906  Hal B 6 - 0 
398 U8 SEMI 1 Lør 04.01.2020 10:45 Roskilde KFUM:blå   -  Svogerslev BK  Hal D1 1 - 0 
69 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:36 Roskilde KFUM:blå   -  RB 1906  Hal B 2 - 0 
40 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:12 Ølstykke FC:ØFC 2  -  Roskilde KFUM:hvid Hal D2 0 - 1 
44 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:20 Himmelev-Veddelev BK:2  -  Svogerslev BK Hal D1 1 - 0 
45 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:20 Brøndby IF  -  Rosenhøj Hal D2 5 - 0 
49 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:28 RB 1906  -  Viby/Gadstrup V/G Hal D1 1 - 0 
50 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:28 KFUM BK, Roskilde:Stribet  -  Gundsømagle:G77 Hal D2 1 - 0 
63 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:15 Roskilde KFUM:blå   -  Boldklubben FIX:1  Hal B 1 - 2 
66 U8 U8 Finalerunde Lør 04.01.2020 11:23 RB 1906   -  Brøndby IF  Hal B 0 - 7 
30 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:56 Himmelev-Veddelev BK:2  -  RB 1906 Hal D1 0 - 1 
31 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:56 Brøndby IF  -  KFUM BK, Roskilde:Stribet Hal D2 3 - 0 
35 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:04 Himmelev-Veddelev BK:1  -  RB 1906:RB Hvid Hal D1 0 - 0 
36 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:04 RB 1906:Blå  -  Boldklubben FIX:1 Hal D2 0 - 3 
39 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:12 Roskilde KFUM:blå  -  Ølstykke FC:ØFC 1 Hal D1 4 - 0 
26 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:48 Rosenhøj  -  Gundsømagle:G77 Hal D2 0 - 0 
11 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:24 Gundsømagle:G77  -  Brøndby IF Hal D2 0 - 4 
12 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:24 Viby/Gadstrup V/G  -  Himmelev-Veddelev BK:2 Hal D1 1 - 0 
16 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:32 Boldklubben FIX:1  -  Roskilde KFUM:hvid Hal D2 3 - 1 
17 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:32 RB 1906:RB Hvid  -  Ølstykke FC:ØFC 1 Hal D1 3 - 0 
21 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:40 Himmelev-Veddelev BK:1  -  Roskilde KFUM:blå Hal D1 0 - 4 
22 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:40 RB 1906:Blå  -  Ølstykke FC:ØFC 2 Hal D2 4 - 0 
25 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:48 Svogerslev BK  -  Viby/Gadstrup V/G Hal D1 1 - 1 
8 U8 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:16 Rosenhøj  -  KFUM BK, Roskilde:Stribet Hal D2 1 - 3 
7 U8 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:16 Svogerslev BK  -  RB 1906 Hal D1 1 - 0 
1 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:00 RB 1906:RB Hvid  -  Roskilde KFUM:blå Hal D1 0 - 1 
114 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 13:15 Ringsted IF:Rif 1   -  Hakuna Matata  Hal B 1 - 0 
112 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 13:07 BK Friheden   -  Herlufsholm:Sort  Hal B 2 - 1 
109 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:59 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Ringsted IF:Rif 1  Hal B 0 - 0 
95 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 12:35 Herlufsholm:Sort   -  Himmelev-Veddelev BK  Hal B 0 - 2 
100 U9 U9 Finalerunde Lør 04.01.2020 12:43 Hakuna Matata   -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  Hal B 1 - 0 
104 U9 U9 - 4. PL. Lør 04.01.2020 12:51 Himmelev-Veddelev BK   -  BK Friheden  Hal B 0 - 1 
76 U9 SEMI 2 Lør 04.01.2020 11:44 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Himmelev-Veddelev BK  Hal C1 6 - 5 
80 U9 SEMI 3 Lør 04.01.2020 11:53 Ringsted IF:Rif 1   -  BK Friheden  Hal C1 4 - 1 
65 U9 MR 6 Lør 04.01.2020 11:18 BK Friheden   -  RB 1906:RB1  Hal C2 3 - 0 
72 U9 SEMI 1 Lør 04.01.2020 11:35 Hakuna Matata   -  Herlufsholm:Sort  Hal C1 3 - 0 
64 U9 MR 5 Lør 04.01.2020 11:18 Ringsted IF:Rif 1   -  Vanløse IF  Hal C1 2 - 0 
62 U9 MR 4 Lør 04.01.2020 11:09 Himmelev-Veddelev BK   -  Jyllinge FC:1  Hal C2 3 - 1 
61 U9 MR 2 Lør 04.01.2020 11:09 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1   -  Jyllinge FC:2  Hal C1 5 - 0 
53 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:38 Vallensbæk if  -  Hakuna Matata Hal C1 0 - 3 
54 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:38 Herlufsholm:Hvid  -  BK Friheden Hal C2 1 - 4 
59 U9 MR 1 Lør 04.01.2020 11:00 Herlufsholm:Blå   -  Hakuna Matata  Hal C1 0 - 1 
60 U9 MR 3 Lør 04.01.2020 11:00 Herlufsholm:Sort   -  Ringsted IF:Rif 2  Hal C2 1 - 0 
52 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:30 Vallensbæk if:2  -  Himmelev-Veddelev BK Hal C2 0 - 1 
51 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:30 Vanløse IF  -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 1 Hal C1 1 - 2 
48 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:28 Holbæk B&I:HBI 1  -  RB 1906:RB1 Hal B 0 - 0 
43 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:20 Karlslunde IF:KiF  -  Ringsted IF:Rif 1 Hal B 0 - 2 
46 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:22 Ringsted IF:Rif 2  -  Holbæk B&I:HBI 3 Hal C1 2 - 0 
47 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:22 Herlufsholm:Sort  -  Holbæk B&I:HBI 2 Hal C2 3 - 1 
42 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 10:14 KFUM BK, Roskilde:Kfum 2  -  Jyllinge FC:1 Hal C2 1 - 6 
41 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 10:14 Jyllinge FC:2  -  Herlufsholm:Blå Hal C1 0 - 1 
38 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 10:06 Vallensbæk if:2  -  Herlufsholm:Hvid Hal C2 1 - 1 
34 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 10:03 Karlslunde IF:KiF  -  Holbæk B&I:HBI 1 Hal B 1 - 1 
37 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 10:06 Vanløse IF  -  Vallensbæk if Hal C1 0 - 0 
32 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:58 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  -  Hakuna Matata Hal C1 0 - 0 
33 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:58 Himmelev-Veddelev BK  -  BK Friheden Hal C2 1 - 0 
29 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:55 Ringsted IF:Rif 1  -  RB 1906:RB1 Hal B 0 - 0 
28 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:50 KFUM BK, Roskilde:Kfum 2  -  Herlufsholm:Sort Hal C2 0 - 4 
27 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:50 Jyllinge FC:2  -  Ringsted IF:Rif 2 Hal C1 1 - 1 
24 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:42 Jyllinge FC:1  -  Holbæk B&I:HBI 2 Hal C2 1 - 0 
18 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:34 Hakuna Matata  -  Vanløse IF Hal C1 1 - 1 
19 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:34 BK Friheden  -  Vallensbæk if:2 Hal C2 2 - 0 
20 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:38 RB 1906:RB1  -  Karlslunde IF:KiF Hal B 2 - 1 
23 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:42 Herlufsholm:Blå  -  Holbæk B&I:HBI 3 Hal C1 1 - 0 
14 U9 Pulje 4 Lør 04.01.2020 09:26 Himmelev-Veddelev BK  -  Herlufsholm:Hvid Hal C2 1 - 0 
15 U9 Pulje 5 Lør 04.01.2020 09:30 Ringsted IF:Rif 1  -  Holbæk B&I:HBI 1 Hal B 3 - 0 
278 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 11:34 Ginola   -  Hvidovre Idrætsforening:2  Hal B 2 - 0 
172 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 15:08 Svogerslev BK   -  Glostrup FK - IF 32:Hvid  Hal B 1 - 3 
169 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:59 Store Merløse IF   -  Tune IF:1  Hal B 4 - 1 
164 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 14:51 BS72:1   -  Svogerslev BK  Hal B 0 - 3 
159 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:43 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  Store Merløse IF  Hal B 1 - 2 
154 U10 U10 Finalerunde Lør 04.01.2020 14:35 Glostrup FK - IF 32:Hvid   -  BS72:1  Hal B 2 - 2 
149 U10 U10 - 4. PL. Lør 04.01.2020 14:27 Tune IF:1   -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  Hal B 2 - 2 
123 U10 MR 6 Lør 04.01.2020 13:33 Store Merløse IF   -  Holbæk B&I:2  Hal D2 2 - 1 
130 U10 SEMI 1 Lør 04.01.2020 14:00 Tune IF:1   -  Glostrup FK - IF 32:Hvid  Hal B 0 - 3 
138 U10 SEMI 2 Lør 04.01.2020 14:09 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  BS72:1  Hal B 2 - 3 
143 U10 SEMI 3 Lør 04.01.2020 14:18 Svogerslev BK   -  Store Merløse IF  Hal B 3 - 1 
122 U10 MR 5 Lør 04.01.2020 13:33 Svogerslev BK   -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  Hal D1 6 - 1 
119 U10 MR 4 Lør 04.01.2020 13:24 Glostrup FK - IF 32:Rød   -  BS72:1  Hal D2 1 - 6 
116 U10 MR 3 Lør 04.01.2020 13:15 Glostrup FK - IF 32:Hvid   -  Roskilde KFUM:Stribet  Hal D2 2 - 0 
118 U10 MR 2 Lør 04.01.2020 13:24 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I   -  BSF:BSF A  Hal D1 1 - 0 
115 U10 MR 1 Lør 04.01.2020 13:15 Tune IF:1   -  RB1906:1  Hal D1 3 - 1 
102 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:45 RB1906:2  -  Glostrup FK - IF 32:Rød Hal D2 0 - 7 
105 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:52 Roskilde KFUM:Hvid  -  Holbæk B&I:2 Hal C1 0 - 5 
106 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:53 BSF:BSF B  -  Holbæk B&I Hal D1 0 - 3 
107 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:53 Store Merløse IF  -  Roskilde KFUM:Blå Hal D2 5 - 1 
110 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:00 Næstved I.F.:Grøn  -  Svogerslev BK Hal C1 0 - 5 
101 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:45 RB1906:1  -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I Hal D1 2 - 4 
94 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:31 Holbæk B&I:2  -  Svogerslev BK Hal C1 1 - 3 
96 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:37 Tune IF:1  -  Roskilde KFUM:Stribet Hal D1 1 - 2 
97 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:37 BS72:1  -  Glostrup FK - IF 32:Hvid Hal D2 0 - 1 
98 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:39 Roskilde KFUM:Hvid  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 2 - 2 
93 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:29 Tune IF:2  -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II Hal D2 1 - 9 
92 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:29 BS72:2  -  BSF:BSF A Hal D1 0 - 3 
91 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:21 RB1906:2  -  Store Merløse IF Hal D2 0 - 3 
89 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:18 Svogerslev BK  -  Roskilde KFUM:Hvid Hal C1 7 - 0 
90 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:21 RB1906:1  -  BSF:BSF B Hal D1 1 - 0 
88 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:13 Glostrup FK - IF 32:Rød  -  Roskilde KFUM:Blå Hal D2 5 - 1 
87 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 12:13 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  -  Holbæk B&I Hal D1 2 - 1 
82 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:57 BSF:BSF A  -  Roskilde KFUM:Stribet Hal D1 3 - 1 
83 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:57 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  -  Glostrup FK - IF 32:Hvid Hal D2 2 - 7 
84 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 12:05 BS72:2  -  Tune IF:1 Hal D1 0 - 2 
85 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:05 Tune IF:2  -  BS72:1 Hal D2 0 - 3 
86 U10 Pulje 5 Lør 04.01.2020 12:10 Holbæk B&I:2  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 2 - 1 
68 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:25 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB II  -  BS72:1 Hal D2 0 - 2 
449 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:40 Himmelev-Veddelev BK:2  -  Hvidovre Idrætsforening:2 Hal B 2 - 2 
447 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:24 Ipswich  -  Himmelev-Veddelev BK:2 Hal B 4 - 0 
448 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:32 KFUM BK, Roskilde:Blå  -  Store Merløse IF Hal B 0 - 2 
446 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:16 Store Merløse IF  -  Hvidovre Idrætsforening:2 Hal B 1 - 2 
445 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:08 Himmelev-Veddelev BK:2  -  KFUM BK, Roskilde:Blå Hal B 1 - 0 
442 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 10:04 Heini Vistisen helt sort  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB1 Hal D2 4 - 1 
443 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 10:12 Ajax  -  Greve Fodbold:2 Hal D2 2 - 1 
444 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:00 Hvidovre Idrætsforening:2  -  Ipswich Hal B 3 - 1 
440 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:48 Kjøbenhavns Boldklub:KB1  -  Ajax Hal D2 0 - 3 
441 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:56 Greve Fodbold:2  -  Nykøbing FC:NFC Hal D2 1 - 3 
439 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:40 Nykøbing FC:NFC  -  Heini Vistisen helt sort Hal D2 1 - 6 
438 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:32 Kjøbenhavns Boldklub:KB1  -  Greve Fodbold:2 Hal D2 1 - 3 
436 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:16 Greve Fodbold:2  -  Heini Vistisen helt sort Hal D2 0 - 3 
437 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:24 Ajax  -  Nykøbing FC:NFC Hal D2 1 - 2 
435 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:08 Nykøbing FC:NFC  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB1 Hal D2 3 - 0 
434 U11 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:00 Heini Vistisen helt sort  -  Ajax Hal D2 2 - 0 
433 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 10:28 Ginola  -  Greve Fodbold:1 Hal D1 5 - 0 
432 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 10:20 KFUM BK, Roskilde:Hvid  -  Himmelev-Veddelev BK:1 Hal D1 0 - 2 
431 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 10:12 Greve Fodbold:3  -  Hvidovre Idrætsforening:1 Hal D1 0 - 2 
430 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 10:04 Kjøbenhavns Boldklub:KB2  -  GFA Hal D1 3 - 0 
428 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:48 Himmelev-Veddelev BK:1  -  Greve Fodbold:1 Hal D1 1 - 0 
429 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:56 KFUM BK, Roskilde:Hvid  -  Ginola Hal D1 0 - 4 
427 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:40 Kjøbenhavns Boldklub:KB2  -  Greve Fodbold:3 Hal D1 2 - 1 
426 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:32 GFA  -  Hvidovre Idrætsforening:1 Hal D1 6 - 2 
425 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:24 Greve Fodbold:1  -  KFUM BK, Roskilde:Hvid Hal D1 1 - 0 
424 U11 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:16 Himmelev-Veddelev BK:1  -  Ginola Hal D1 0 - 3 
297 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 12:16 Ipswich   -  Ginola  Hal B 2 - 2 
422 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:00 GFA  -  Greve Fodbold:3 Hal D1 4 - 1 
423 U11 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:08 Hvidovre Idrætsforening:1  -  Kjøbenhavns Boldklub:KB2 Hal D1 2 - 0 
283 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 11:47 GFA   -  Ginola  Hal B 0 - 2 
287 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 11:55 Hvidovre Idrætsforening:2   -  Ipswich  Hal B 1 - 4 
292 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 12:08 Hvidovre Idrætsforening:2   -  GFA  Hal B 3 - 2 
324 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 13:35 Ringsted IF:Ringsted   -  HolmS fysioterapi  Hal B 0 - 2 
319 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 13:27 Roskilde 2   -  Hyttesvinget  Hal B 2 - 5 
314 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 13:14 Roskilde 2   -  Ringsted IF:Ringsted  Hal B 2 - 3 
265 U12 SEMI 4 Søn 05.01.2020 11:17 Roskilde 2   -  Holbæk B&I Hvid DEN  Hal C1 3 - 0 
309 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 12:45 Hyttesvinget   -  Ringsted IF:Ringsted  Hal B 3 - 1 
310 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 12:53 HolmS fysioterapi   -  Roskilde 2  Hal B 3 - 1 
313 U12 U12 Finalerunde Søn 05.01.2020 13:06 Hyttesvinget   -  HolmS fysioterapi  Hal B 1 - 4 
251 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 10:28 Roskilde 2  -  Holbæk B&I Hal C2 1 - 1 
253 U12 SEMI 1 Søn 05.01.2020 10:50 KB   -  Hyttesvinget  Hal C1 0 - 3 
255 U12 SEMI 2 Søn 05.01.2020 10:59 Ringsted IF:Ringsted   -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB  Hal C1 2 - 1 
260 U12 SEMI 3 Søn 05.01.2020 11:08 HolmS fysioterapi   -  Roskilde  Hal C1 3 - 2 
250 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 10:28 Flytteforretningen Axdal A/S:Axdal AS  -  Raklev GI:Raklev Hal C1 3 - 1 
248 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 10:20 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB  -  Glimmergutterne Hal C2 3 - 3 
243 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 10:12 Næstved I.F.:Grøn  -  Kattinge Caravan Hal C1 2 - 5 
244 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 10:12 Holbæk B&I Hvid DEN  -  Næstved I.F.:Hvid Hal C2 2 - 0 
247 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 10:20 HolmS fysioterapi  -  Hyttesvinget Hal C1 3 - 0 
239 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 10:04 Ringsted IF:Ringsted  -  KFUM BK, Roskilde Hal C2 8 - 1 
238 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 10:04 Roskilde  -  KB Hal C1 2 - 2 
233 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:56 HolmS fysioterapi  -  Flytteforretningen Axdal A/S:Axdal AS Hal C1 1 - 0 
234 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:56 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB  -  Roskilde 2 Hal C2 0 - 1 
230 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:48 Glimmergutterne  -  Holbæk B&I Hal C2 2 - 0 
229 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:48 Hyttesvinget  -  Raklev GI:Raklev Hal C1 4 - 3 
225 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:40 Ringsted IF:Ringsted  -  Holbæk B&I Hvid DEN Hal C2 4 - 4 
211 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:16 Glimmergutterne  -  Roskilde 2 Hal C2 0 - 4 
215 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:24 Raklev GI:Raklev  -  HolmS fysioterapi Hal C1 1 - 5 
216 U12 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:24 Holbæk B&I  -  Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB Hal C2 1 - 4 
219 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:32 KB  -  Kattinge Caravan Hal C1 0 - 0 
220 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:32 KFUM BK, Roskilde  -  Næstved I.F.:Hvid Hal C2 0 - 4 
224 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:40 Roskilde  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 1 - 1 
376 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 15:31 Tigerne fra Nord:Z   -  Tigerne fra Nord:X  Hal B 4 - 3 
375 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 15:23 Blue Vikings 2800   -  Unite2gether  Hal B 3 - 7 
372 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 15:10 Blue Vikings 2800   -  Tigerne fra Nord:Z  Hal B 2 - 1 
359 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 14:41 Unite2gether   -  Tigerne fra Nord:Z  Hal B 2 - 4 
364 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 14:49 Tigerne fra Nord:X   -  Blue Vikings 2800  Hal B 1 - 2 
369 U13 U13 Finalerunde Søn 05.01.2020 15:02 Unite2gether   -  Tigerne fra Nord:X  Hal B 3 - 2 
354 U13 SEMI 4 Søn 05.01.2020 14:32 Blue Vikings 2800   -  Holbæk B&I:1  Hal B 6 - 2 
337 U13 SEMI 1 Søn 05.01.2020 14:05 Roskilde KFUM:1   -  Unite2gether  Hal B 2 - 5 
344 U13 SEMI 2 Søn 05.01.2020 14:14 Tigerne fra Nord:Z   -  Team SJEB:SJEB  Hal B 5 - 3 
349 U13 SEMI 3 Søn 05.01.2020 14:23 Tigerne fra Nord:X   -  Greve Fodbold:Blå  Hal B 5 - 3 
325 U13 MR 7 Søn 05.01.2020 13:12 Licos:Licos   -  Greve Fodbold:Blå  Hal D1 3 - 5 
326 U13 MR 8 Søn 05.01.2020 13:12 Tigerne fra Nord:Y   -  Holbæk B&I:1  Hal D2 1 - 3 
321 U13 MR 6 Søn 05.01.2020 13:03 Athletic FC   -  Team SJEB:SJEB  Hal D2 5 - 6 es 
320 U13 MR 5 Søn 05.01.2020 13:03 Blue Vikings 2800   -  Os fra Næstved:Ovn  Hal D1 3 - 1 
315 U13 MR 3 Søn 05.01.2020 12:54 Tigerne fra Nord:X   -  Store Merløse IF:1  Hal D1 5 - 1 
316 U13 MR 4 Søn 05.01.2020 12:54 Unite2gether   -  Roskilde KFUM:2  Hal D2 2 - 0 
312 U13 MR 2 Søn 05.01.2020 12:45 Tigerne fra Nord:Z   -  Store Merløse IF:2  Hal D2 3 - 1 
307 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 12:28 Os fra Næstved:Ovn  -  Unite2gether Hal D1 1 - 7 
308 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 12:28 Tigerne fra Nord:Y  -  Fortnite Boys:Y Hal D2 3 - 0 
311 U13 MR 1 Søn 05.01.2020 12:45 Greve Fodbold:Hvid   -  Roskilde KFUM:1  Hal D1 2 - 4 
305 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 12:20 Athletic FC  -  Raklev G&I Hal D2 3 - 1 
306 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 12:28 Roskilde KFUM:2  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 2 - 4 
304 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 12:20 Ringsted IF:RIF  -  Sunday FC Hal D1 4 - 3 
303 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 12:20 Greve Fodbold:Grå  -  Fortnite Boys:X Hal C2 5 - 4 
300 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 12:12 Tune IF  -  Taastrup FC:TFC2 Hal D1 6 - 1 
301 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 12:12 Tigerne fra Nord:Z  -  Taastrup FC:TFC 1 Hal D2 6 - 1 
302 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 12:28 Greve Fodbold:Blå  -  Holbæk B&I:1 Hal C1 3 - 3 
298 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 12:19 Licos:Licos  -  SKILZ:SKILZ Hal C1 5 - 0 
299 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 12:12 Roskilde KFUM:3  -  Store Merløse IF:2 Hal C2 2 - 2 
296 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 12:04 EH & Søn Boys  -  Store Merløse IF:1 Hal D2 1 - 2 
295 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 12:04 Roskilde KFUM:1  -  Tigerne fra Nord:X Hal D1 0 - 2 
293 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 12:06 Licos:Licos  -  Greve Fodbold:Blå Hal C1 3 - 2 
294 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 12:04 Greve Fodbold:Hvid  -  Team SJEB:SJEB Hal C2 3 - 1 
290 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 11:56 Ringsted IF:RIF  -  Os fra Næstved:Ovn Hal D1 0 - 3 
291 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 11:56 Athletic FC  -  Tigerne fra Nord:Y Hal D2 4 - 2 
289 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 11:56 Greve Fodbold:Grå  -  Roskilde KFUM:2 Hal C2 2 - 6 
288 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 11:58 SKILZ:SKILZ  -  Holbæk B&I:1 Hal C1 0 - 2 
286 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 11:48 Raklev G&I  -  Fortnite Boys:Y Hal D2 4 - 2 
285 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 11:48 Sunday FC  -  Unite2gether Hal D1 1 - 5 
284 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 11:48 Fortnite Boys:X  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 1 - 5 
282 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 11:40 EH & Søn Boys  -  Tigerne fra Nord:Z Hal D2 1 - 3 
281 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 11:40 Roskilde KFUM:1  -  Tune IF Hal D1 5 - 3 
280 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 11:40 Greve Fodbold:Hvid  -  Roskilde KFUM:3 Hal C2 6 - 2 
277 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 11:32 Store Merløse IF:1  -  Taastrup FC:TFC 1 Hal D2 5 - 0 
279 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 11:45 Holbæk B&I:1  -  Licos:Licos Hal C1 2 - 2 
276 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 11:32 Tigerne fra Nord:X  -  Taastrup FC:TFC2 Hal D1 5 - 0 
274 U13 Pulje 7 Søn 05.01.2020 11:37 SKILZ:SKILZ  -  Greve Fodbold:Blå Hal C1 3 - 4 
275 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 11:32 Team SJEB:SJEB  -  Store Merløse IF:2 Hal C2 2 - 2 
271 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 11:24 Unite2gether  -  Ringsted IF:RIF Hal D1 9 - 1 
272 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 11:24 Fortnite Boys:Y  -  Athletic FC Hal D2 4 - 3 
268 U13 Pulje 6 Søn 05.01.2020 11:16 Raklev G&I  -  Tigerne fra Nord:Y Hal D2 1 - 3 
270 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 11:24 Blue Vikings 2800  -  Greve Fodbold:Grå Hal C2 6 - 0 
198 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:49 HIK   -  Hjortsdtenge  Hal B 0 - 2 
200 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:57 Sport2Travel   -  Team LA Travel 3  Hal B 1 - 1 
196 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:41 Barca   -  Sport2Travel  Hal B 1 - 3 
194 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:33 Næstved I.F.   -  HIK  Hal B 4 - 2 
192 U14 U14 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:25 Team LA Travel 3   -  Barca  Hal B 4 - 4 
188 U14 SEMI 3 Lør 04.01.2020 16:08 Sport2Travel   -  HIK  Hal B 3 - 1 
190 U14 U14 - 4. PL. Lør 04.01.2020 16:17 Hjortsdtenge   -  Næstved I.F.  Hal B 4 - 1 
184 U14 SEMI 1 Lør 04.01.2020 15:50 Hjortsdtenge   -  Team LA Travel 3  Hal B 2 - 5 
186 U14 SEMI 2 Lør 04.01.2020 15:59 Barca   -  Næstved I.F.  Hal B 4 - 2 
182 U14 MR 6 Lør 04.01.2020 15:33 HIK   -  Luftens Helte  Hal C2 3 - 2 
176 U14 MR 3 Lør 04.01.2020 15:15 Team LA Travel 3   -  Holbæk B&I:1  Hal C2 6 - 2 
178 U14 MR 2 Lør 04.01.2020 15:24 Barca   -  Kringlerne  Hal C1 4 - 0 
179 U14 MR 4 Lør 04.01.2020 15:24 Fodsålerne   -  Næstved I.F.  Hal C2 2 - 3 
181 U14 MR 5 Lør 04.01.2020 15:33 Sport2Travel   -  Bjørne banden  Hal C1 6 - 1 
175 U14 MR 1 Lør 04.01.2020 15:15 Medel Soto   -  Hjortsdtenge  Hal C1 3 - 5 
168 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:58 Hjortsdtenge  -  Team LA Travel 2 Hal C1 4 - 1 
160 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:48 KFUM BK, Roskilde  -  Sport2Travel Hal C2 2 - 7 
163 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:50 Holbæk B&I:2  -  Barca Hal C1 0 - 4 
165 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:56 Blue Vikings 2800  -  Luftens Helte Hal C2 1 - 3 
158 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:42 Bjørne banden  -  Team LA Travel 1 Hal C1 4 - 2 
153 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:34 Kringlerne  -  Medel Soto Hal C1 1 - 3 
155 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 14:40 Fodsålerne  -  Bager Bosse Hal C2 5 - 1 
150 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 14:32 Blue Boys:Blue Boy  -  HIK Hal C2 4 - 4 
140 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Næstved I.F.  -  Boldklubben Fremad Amager:1 Hal C2 9 - 0 
144 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:18 Barca  -  Team LA Travel 2 Hal C1 2 - 0 
145 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:24 Holbæk B&I:1  -  Team LA Travel 3 Hal C2 1 - 2 
148 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:26 Holbæk B&I:2  -  Hjortsdtenge Hal C1 2 - 4 
139 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:10 Kringlerne  -  Bjørne banden Hal C1 1 - 1 
135 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:08 KFUM BK, Roskilde  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 0 - 5 
134 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:02 Medel Soto  -  Team LA Travel 1 Hal C1 3 - 2 
131 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 14:00 Sport2Travel  -  Luftens Helte Hal C2 5 - 1 
129 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 13:54 Team LA Travel 2  -  Holbæk B&I:2 Hal C1 3 - 0 
128 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:52 Blue Boys:Blue Boy  -  Fodsålerne Hal C2 0 - 3 
127 U14 Pulje 2 Lør 04.01.2020 13:46 Barca  -  Hjortsdtenge Hal C1 2 - 2 
126 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:44 HIK  -  Bager Bosse Hal C2 2 - 1 
125 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 13:38 Team LA Travel 1  -  Kringlerne Hal C1 3 - 4 
124 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 13:36 Næstved I.F.  -  Holbæk B&I:1 Hal C2 3 - 3 
121 U14 Pulje 1 Lør 04.01.2020 13:30 Medel Soto  -  Bjørne banden Hal C1 5 - 1 
120 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 13:28 Boldklubben Fremad Amager:1  -  Team LA Travel 3 Hal C2 0 - 8 
391 U15 U15 Finalerunde Søn 05.01.2020 16:52 Odense BK (OB):1   -  Vestegnen  Hal B 3 - 1 
390 U15 U15 - 4 pl. Søn 05.01.2020 16:44 Goleador:Goleador   -  Hjortsdtenge  Hal B 3 - 0 
389 U15 U15 Finalerunde Søn 05.01.2020 16:36 Boesen Entreprise   -  Odense BK (OB):1  Hal B 3 - 7 
388 U15 U15 - 4 pl. Søn 05.01.2020 16:28 3 kampe og så i bad  Goleador:Goleador  Hal B 10 - 9 es 
387 U15 U15 Finalerunde Søn 05.01.2020 16:20 Vestegnen   -  Boesen Entreprise  Hal B 2 - 2 
386 U15 U15 - 4 pl. Søn 05.01.2020 16:12 Hjortsdtenge   -  3 kampe og så i bad Hal B 0 - 3 
385 U15 SEMI 3 Søn 05.01.2020 15:44 Odense BK (OB):1   -  Goleador:Goleador  Hal D2 2 - 1 
384 U15 SEMI 2 Søn 05.01.2020 15:35 Boesen Entreprise   -  3 kampe og så i bad Hal D2 2 - 0 
383 U15 SEMI 1 Søn 05.01.2020 15:35 Hjortsdtenge   -  Vestegnen  Hal D1 2 - 3 ef 
382 U15 MR 6 Søn 05.01.2020 15:18 Goleador:Goleador   -  Værløse100%  Hal D2 7 - 0 
381 U15 MR 5 Søn 05.01.2020 15:18 3 kampe og så i bad  Friis Rengøring  Hal D1 2 - 1 
380 U15 MR 4 Søn 05.01.2020 15:09 Vestegnen   -  Medel Soto  Hal D2 4 - 3 
379 U15 MR 3 Søn 05.01.2020 15:09 Odense BK (OB):1   -  Flamingos  Hal D1 4 - 2 
378 U15 MR 2 Søn 05.01.2020 15:00 Boesen Entreprise   -  Men in Black  Hal D2 2 - 1 
377 U15 MR 1 Søn 05.01.2020 15:00 Hjortsdtenge   -  Odense BK (OB):2  Hal D1 3 - 2 
373 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:42 Men in Black  -  Hjortsdtenge Hal D1 5 - 4 
374 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:42 De Helt Vilde  -  Odense BK (OB):1 Hal D2 2 - 3 
371 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:34 HIK  -  Medel Soto Hal D2 2 - 3 
370 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:34 Sport2Travel  -  Class on the floor Hal D1 5 - 2 
368 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 14:28 Viby’s Avengers  -  Freddys frække fyre Hal C2 0 - 3 
367 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 14:28 Boesen Entreprise  -  Sydhavsfest.dk Hal C1 4 - 1 
366 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:26 Odense BK (OB):1  -  Hyg hver dag Hal D2 7 - 2 
365 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:26 Hjortsdtenge  -  Raklev GI:United Hal D1 5 - 1 
363 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 14:20 Friis Rengøring  -  Goleador:Goleador Hal C2 2 - 3 
362 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 14:20 Segment  -  Odense BK (OB):2 Hal C1 3 - 5 
361 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:18 Medel Soto  -  De Helt Vilde Hal D2 3 - 2 
360 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:18 Class on the floor  -  Men in Black Hal D1 3 - 3 
358 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 14:12 Flamingos  -  FC Ukabuni:FC Ukabu Hal C2 4 - 2 
357 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 14:12 Team Body  -  kadirs drenge:kadir Hal C1 3 - 0 
356 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:10 Hyg hver dag  -  HIK Hal D2 1 - 7 
355 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:10 Raklev GI:United  -  Sport2Travel Hal D1 1 - 7 
353 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 14:04 Vestegnen  -  Larsens service Hal C2 4 - 2 
352 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 14:04 3 kampe og så i bad  -  Værløse100% Hal C1 3 - 3 
351 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 14:02 Medel Soto  -  Odense BK (OB):1 Hal D2 3 - 6 
350 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 14:02 Class on the floor  -  Hjortsdtenge Hal D1 2 - 5 
348 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 13:56 Friis Rengøring  -  Viby’s Avengers Hal C2 3 - 0 
347 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 13:56 Segment  -  Boesen Entreprise Hal C1 2 - 3 
345 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 13:54 Men in Black  -  Raklev GI:United Hal D1 5 - 2 
346 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 13:54 De Helt Vilde  -  Hyg hver dag Hal D2 4 - 0 
343 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 13:48 Goleador:Goleador  -  Freddys frække fyre Hal C2 6 - 4 
341 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 13:46 Odense BK (OB):1  -  HIK Hal D2 5 - 3 
342 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 13:48 Odense BK (OB):2  -  Sydhavsfest.dk Hal C1 3 - 2 
340 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 13:46 Hjortsdtenge  -  Sport2Travel Hal D1 3 - 2 
338 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 13:40 3 kampe og så i bad  -  Team Body Hal C1 4 - 1 
339 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 13:40 Vestegnen  -  Flamingos Hal C2 4 - 1 
336 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 13:38 Hyg hver dag  -  Medel Soto Hal D2 2 - 5 
334 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 13:32 Larsens service  -  FC Ukabuni:FC Ukabu Hal C2 3 - 4 
335 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 13:38 Raklev GI:United  -  Class on the floor Hal D1 0 - 4 
471 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 15:04 Hygge mygge  -  Evn Hal D2 3 - 3 
470 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 15:04 Mourinho  -  Team Fys Roskilde Hal D1 5 - 2 
469 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:40 Mourinho  -  Hygge mygge Hal D2 4 - 2 
468 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:40 Team Fys Roskilde  -  Evn Hal D1 0 - 2 
467 U17-04/03 Pulje 3 Lør 04.01.2020 14:16 Evn  -  Mourinho Hal D2 1 - 1 
465 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:56 Roskilde Racing Center  -  HB Køge Hal D2 5 - 1 
464 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:48 Napoli:Napoli  -  Team Torben Hal D2 6 - 1 
463 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:32 Napoli:Napoli  -  Roskilde Racing Center Hal D2 1 - 2 
462 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:24 Team Torben  -  HB Køge Hal D2 0 - 4 
461 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:08 HB Køge  -  Napoli:Napoli Hal D2 0 - 2 
459 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:56 Dem fra gården  -  De søde drenge Hal D1 1 - 8 
460 U17-04/03 Pulje 2 Lør 04.01.2020 14:00 Team Torben  -  Roskilde Racing Center Hal D2 2 - 4 
421 U17-04/03 SEMI 3 Lør 04.01.2020 15:42 Mourinho   -  Roskilde Tekkers  Hal D2 4 - 1 
454 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:00 El Dinero  -  Dem fra gården Hal D1 3 - 3 
455 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:08 De søde drenge  -  Roskilde Tekkers Hal D1 3 - 2 
456 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:24 El Dinero  -  De søde drenge Hal D1 1 - 5 
457 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:32 Roskilde Tekkers  -  Dem fra gården Hal D1 3 - 1 
458 U17-04/03 Pulje 1 Lør 04.01.2020 14:48 Roskilde Tekkers  -  El Dinero Hal D1 1 - 1 
420 U17-04/03 SEMI 2 Lør 04.01.2020 15:33 Roskilde Racing Center   -  Evn  Hal D2 7 - 1 
419 U17-04/03 SEMI 1 Lør 04.01.2020 15:25 De søde drenge   -  Napoli:Napoli  Hal D2 2 - 6 
418 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 16:31 Roskilde Tekkers   -  De søde drenge  Hal D2 6 - 1 
417 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 16:11 Evn   -  Roskilde Tekkers  Hal D2 2 - 2 
416 U17-04/03 U17 - 4 PL. Lør 04.01.2020 15:51 De søde drenge   -  Evn  Hal D2 3 - 1 
195 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:21 Roskilde Racing Center   -  Mourinho  Hal D2 4 - 2 
199 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:41 Napoli:Napoli   -  Mourinho  Hal D2 4 - 1 
191 U17-04/03 U17 Finalerunde Lør 04.01.2020 16:01 Napoli:Napoli   -  Roskilde Racing Center  Hal D2 3 - 2 
4 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:08 Roskilde KFUM:hvid  -  RB 1906:Blå Hal D2 0 - 2 
3 U8 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:08 Ølstykke FC:ØFC 1  -  Himmelev-Veddelev BK:1 Hal D1 0 - 2 
2 U8 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:00 Boldklubben FIX:1  -  Ølstykke FC:ØFC 2 Hal D2 1 - 0 
13 U9 Pulje 2 Lør 04.01.2020 09:26 KFUM BK, Roskilde:Kfum 1  -  Vallensbæk if Hal C1 1 - 0 
10 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:18 Holbæk B&I:HBI 2  -  KFUM BK, Roskilde:Kfum 2 Hal C2 1 - 1 
5 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:10 Herlufsholm:Blå  -  Ringsted IF:Rif 2 Hal C1 1 - 0 
6 U9 Pulje 3 Lør 04.01.2020 09:10 Jyllinge FC:1  -  Herlufsholm:Sort Hal C2 0 - 0 
9 U9 Pulje 1 Lør 04.01.2020 09:18 Holbæk B&I:HBI 3  -  Jyllinge FC:2 Hal C1 0 - 4 
79 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 11:49 Roskilde KFUM:Blå  -  RB1906:2 Hal D2 1 - 1 
78 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 11:49 Holbæk B&I  -  RB1906:1 Hal D1 1 - 3 
70 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:33 Roskilde KFUM:Stribet  -  BS72:2 Hal D1 2 - 2 
71 U10 Pulje 3 Lør 04.01.2020 11:33 Glostrup FK - IF 32:Hvid  -  Tune IF:2 Hal D2 3 - 1 
74 U10 Pulje 2 Lør 04.01.2020 11:41 Himmelev-Veddelev Boldklub:HVB I  -  BSF:BSF B Hal D1 5 - 1 
75 U10 Pulje 4 Lør 04.01.2020 11:41 Glostrup FK - IF 32:Rød  -  Store Merløse IF Hal D2 3 - 2 
67 U10 Pulje 1 Lør 04.01.2020 11:25 BSF:BSF A  -  Tune IF:1 Hal D1 1 - 2 
450 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:48 KFUM BK, Roskilde:Blå  -  Ipswich Hal B 0 - 7 
273 U11 U11 Finalerunde Søn 05.01.2020 11:26 GFA   -  Ipswich  Hal B 1 - 3 
269 U11 SEMI 4 Søn 05.01.2020 11:17 Hvidovre Idrætsforening:2   -  Nykøbing FC:NFC  Hal B 3 - 2 
254 U11 SEMI 1 Søn 05.01.2020 10:50 GFA   -  Himmelev-Veddelev BK:1  Hal B 4 - 0 
256 U11 SEMI 2 Søn 05.01.2020 10:59 Heini Vistisen helt sort   -  Ipswich  Hal B 0 - 3 
261 U11 SEMI 3 Søn 05.01.2020 11:08 Ginola   -  Kjøbenhavns Boldklub:KB2  Hal B 3 - 2 
210 U12 Pulje 2 Søn 05.01.2020 09:16 Hyttesvinget  -  Flytteforretningen Axdal A/S:Axdal AS Hal C1 4 - 0 
201 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:00 KB  -  Næstved I.F.:Grøn Hal C1 3 - 1 
202 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:00 KFUM BK, Roskilde  -  Holbæk B&I Hvid DEN Hal C2 2 - 7 
205 U12 Pulje 1 Søn 05.01.2020 09:08 Kattinge Caravan  -  Roskilde Hal C1 0 - 2 
206 U12 Pulje 3 Søn 05.01.2020 09:08 Næstved I.F.:Hvid  -  Ringsted IF:Ringsted Hal C2 1 - 6 
267 U13 Pulje 4 Søn 05.01.2020 11:16 Sunday FC  -  Os fra Næstved:Ovn Hal D1 2 - 2 
263 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 11:08 Taastrup FC:TFC2  -  Roskilde KFUM:1 Hal D1 0 - 10 
264 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 11:08 Taastrup FC:TFC 1  -  EH & Søn Boys Hal D2 1 - 2 
266 U13 Pulje 2 Søn 05.01.2020 11:16 Fortnite Boys:X  -  Roskilde KFUM:2 Hal C2 1 - 2 
262 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 11:08 Store Merløse IF:2  -  Greve Fodbold:Hvid Hal C2 2 - 1 
257 U13 Pulje 1 Søn 05.01.2020 11:00 Team SJEB:SJEB  -  Roskilde KFUM:3 Hal C2 4 - 2 
258 U13 Pulje 3 Søn 05.01.2020 11:00 Tigerne fra Nord:X  -  Tune IF Hal D1 4 - 2 
451 U11 Pulje 4 Søn 05.01.2020 09:56 Store Merløse IF  -  Himmelev-Veddelev BK:2 Hal B 1 - 5 
117 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:20 Luftens Helte  -  KFUM BK, Roskilde Hal C2 3 - 1 
113 U14 Pulje 5 Lør 04.01.2020 13:12 Sport2Travel  -  Blue Vikings 2800 Hal C2 4 - 3 
99 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:40 Boldklubben Fremad Amager:1  -  Holbæk B&I:1 Hal C2 2 - 5 
103 U14 Pulje 3 Lør 04.01.2020 12:48 Team LA Travel 3  -  Næstved I.F. Hal C2 5 - 2 
108 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 12:56 HIK  -  Fodsålerne Hal C2 2 - 2 
111 U14 Pulje 4 Lør 04.01.2020 13:04 Bager Bosse  -  Blue Boys:Blue Boy Hal C2 1 - 1 
332 U15 Pulje 2 Søn 05.01.2020 13:30 HIK  -  De Helt Vilde Hal D2 2 - 3 
333 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 13:32 Værløse100%  -  kadirs drenge:kadir Hal C1 3 - 0 
331 U15 Pulje 1 Søn 05.01.2020 13:30 Sport2Travel  -  Men in Black Hal D1 5 - 5 
327 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 13:16 Odense BK (OB):2  -  Boesen Entreprise Hal C1 2 - 2 
328 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 13:16 Goleador:Goleador  -  Viby’s Avengers Hal C2 3 - 0 
329 U15 Pulje 4 Søn 05.01.2020 13:24 Sydhavsfest.dk  -  Segment Hal C1 2 - 3 
259 U13 Pulje 5 Søn 05.01.2020 11:00 Store Merløse IF:1  -  Tigerne fra Nord:Z Hal D2 1 - 4 
330 U15 Pulje 6 Søn 05.01.2020 13:24 Freddys frække fyre  -  Friis Rengøring Hal C2 0 - 3 
323 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 13:08 FC Ukabuni:FC Ukabu  -  Vestegnen Hal C2 3 - 4 
322 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 13:08 kadirs drenge:kadir  -  3 kampe og så i bad Hal C1 0 - 3 
318 U15 Pulje 5 Søn 05.01.2020 13:00 Larsens service  -  Flamingos Hal C2 2 - 4 
317 U15 Pulje 3 Søn 05.01.2020 13:00 Værløse100%  -  Team Body Hal C1 2 - 1