Matcher på Konstgräs C

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
8 P05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 17:00 Hammarby:2  -  VAKANT Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 wo 
107 F05 Grupp 1 Fre 2020-03-13 18:20 Stångebro United:Blå  -  BK Derby grön Konstgräs C Rosvalla 5 - 2 
11 F05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 19:20 Norrtulls SK  -  BK Derby svart Konstgräs C Rosvalla 0 - 0 
12 F05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 20:20 Danderyds SK  -  Täby FK 06:2 Konstgräs C Rosvalla 0 - 6 
109 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 09:00 IFK Nyköping  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 1 - 5 
110 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 10:00 BK Derby grön  -  Ekängens IF Konstgräs C Rosvalla 9 - 0 
13 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 11:00 IFK Nyköping:F05  -  Norrtulls SK Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
14 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 12:00 BK Derby svart  -  Danderyds SK Konstgräs C Rosvalla 5 - 0 
111 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 13:00 Saltsjö Boo IF  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 0 - 4 
112 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 14:00 Ekängens IF  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 7 
15 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 15:00 Täby FK 06:2  -  IFK Nyköping:F05 Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
16 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 16:00 Danderyds SK  -  Norrtulls SK Konstgräs C Rosvalla 0 - 5 
115 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 17:00 Saltsjö Boo IF  -  BK Derby grön Konstgräs C Rosvalla 1 - 4 
116 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 18:00 IFK Nyköping  -  Ekängens IF Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
18 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 19:00 IFK Nyköping:F05  -  Danderyds SK Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
120 F05 Grupp 1 Sön 2020-03-15 09:00 BK Derby grön  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 4 - 1 
19 F05 Grupp 2 Sön 2020-03-15 10:00 Norrtulls SK  -  Täby FK 06:2 Konstgräs C Rosvalla 1 - 1 
121 P05 B-semifinal:01 Sön 2020-03-15 11:00 AIK FF   -  VAKANT  Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 wo 
49 P05 A-semifinal:01 Sön 2020-03-15 12:00 IFK Nyköping   -  Hammarby:2  Konstgräs C Rosvalla 2 - 1 
31 F05 A-semifinal:01 Sön 2020-03-15 13:00 BK Derby grön   -  BK Derby svart  Konstgräs C Rosvalla 3 - 1 
103 F05 Plac. match 5-6 Sön 2020-03-15 14:00 IFK Nyköping   -  Norrtulls SK  Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
105 F05 Plac. match 9-10 Sön 2020-03-15 15:00 Saltsjö Boo IF   -  Danderyds SK  Konstgräs C Rosvalla  
33 F05 A-final Sön 2020-03-15 16:00 BK Derby grön   -  Stångebro United:Blå  Konstgräs C Rosvalla 2 - 1 
130 P07 Grupp 1 Fre 2020-03-27 18:00 Nyköpings BIS  -  Stångebro United Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
132 F07 Grupp 1 Fre 2020-03-27 19:00 Stångebro United: Blå  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 2 - 0 
134 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 08:30 Stångebro United  -  FOC Farsta:Blå Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
138 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 09:20 Stångebro United:Blå/svart  -  Täby FK Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
137 F07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 10:10 Nyköpings BIS  -  Stångebro United: Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 1 
140 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 11:00 FOC Farsta:Blå  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 0 - 7 
142 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 11:50 FOC Farsta:Röd  -  Nyköpings BIS Röd Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
145 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 13:30 IK Tun  -  FOC Farsta:Blå Konstgräs C Rosvalla 4 - 2 
147 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 14:20 FOC Farsta:Röd  -  Stångebro United:Blå/svart Konstgräs C Rosvalla 1 - 5 
141 F07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 15:10 IFK Nyköping:2  -  Nyköpings BIS:2 Konstgräs C Rosvalla 1 - 0 
150 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 16:00 Stångebro United  -  IK Tun Konstgräs C Rosvalla 4 - 2 
152 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 16:50 Stångebro United:Blå/svart  -  Nyköpings BIS Röd Konstgräs C Rosvalla 2 - 0 
146 F07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 18:00 Stångebro United:Blå  -  IFK Nyköping:2 Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
100 P07 A-semifinal:01 Lör 2020-03-28 19:20 IFK Sollentuna   -  FOC Farsta:Röd  Konstgräs C Rosvalla 3 - 2 
128 P07 Plac. match 9-10 Lör 2020-03-28 20:10 FOC Farsta:Blå   -  IFK Nyköping  Konstgräs C Rosvalla  
102 P07 A-final Lör 2020-03-28 21:00 IFK Sollentuna   -  Stångebro United:Blå/svart  Konstgräs C Rosvalla 0 - 4 
153 F07 Grupp 2 Sön 2020-03-29 11:00 Nyköpings BIS:2  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 6 
154 F07 Grupp 1 Sön 2020-03-29 14:00 IFK Nyköping  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 0 - 0 wo