Matcher på arena Rosvalla

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
1 P05 Grupp 1 Fre 2020-03-13 17:00 IFK Nyköping  -  IK Östria Lambohov Konstgräs B Rosvalla 1 - 1 
8 P05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 17:00 Hammarby:2  -  VAKANT Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 wo 
7 P05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 18:00 Nyköpings BIS  -  Årsta FF Konstgräs B Rosvalla 2 - 2 
107 F05 Grupp 1 Fre 2020-03-13 18:20 Stångebro United:Blå  -  BK Derby grön Konstgräs C Rosvalla 5 - 2 
2 P05 Grupp 1 Fre 2020-03-13 19:00 AIK FF  -  Värtan IK Konstgräs B Rosvalla 1 - 1 
11 F05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 19:20 Norrtulls SK  -  BK Derby svart Konstgräs C Rosvalla 0 - 0 
108 F05 Grupp 1 Fre 2020-03-13 20:00 Ekängens IF  -  Saltsjö Boo IF Konstgräs B Rosvalla 2 - 4 
12 F05 Grupp 2 Fre 2020-03-13 20:20 Danderyds SK  -  Täby FK 06:2 Konstgräs C Rosvalla 0 - 6 
109 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 09:00 IFK Nyköping  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 1 - 5 
3 P05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 10:00 IFK Nyköping  -  AIK FF Konstgräs B Rosvalla 3 - 1 
110 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 10:00 BK Derby grön  -  Ekängens IF Konstgräs C Rosvalla 9 - 0 
4 P05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 11:00 Värtan IK  -  IK Östria Lambohov Konstgräs B Rosvalla 1 - 3 
13 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 11:00 IFK Nyköping:F05  -  Norrtulls SK Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
9 P05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 12:00 Nyköpings BIS  -  Hammarby:2 Konstgräs B Rosvalla 0 - 3 
14 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 12:00 BK Derby svart  -  Danderyds SK Konstgräs C Rosvalla 5 - 0 
10 P05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 13:00 VAKANT  -  Årsta FF Konstgräs B Rosvalla 0 - 3 
111 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 13:00 Saltsjö Boo IF  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 0 - 4 
5 P05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 14:00 Värtan IK  -  IFK Nyköping Konstgräs B Rosvalla 0 - 4 
112 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 14:00 Ekängens IF  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 7 
6 P05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 15:00 IK Östria Lambohov  -  AIK FF Konstgräs B Rosvalla 1 - 2 
15 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 15:00 Täby FK 06:2  -  IFK Nyköping:F05 Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
16 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 16:00 Danderyds SK  -  Norrtulls SK Konstgräs C Rosvalla 0 - 5 
124 P05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 16:00 VAKANT  -  Nyköpings BIS Konstgräs B Rosvalla 0 - 3 
115 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 17:00 Saltsjö Boo IF  -  BK Derby grön Konstgräs C Rosvalla 1 - 4 
125 P05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 17:00 Årsta FF  -  Hammarby:2 Konstgräs B Rosvalla 1 - 0 
116 F05 Grupp 1 Lör 2020-03-14 18:00 IFK Nyköping  -  Ekängens IF Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
17 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 19:00 Täby FK 06:2  -  BK Derby svart Konstgräs B Rosvalla 2 - 4 
18 F05 Grupp 2 Lör 2020-03-14 19:00 IFK Nyköping:F05  -  Danderyds SK Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
118 F05 Grupp 1 Sön 2020-03-15 09:00 Stångebro United:Blå  -  Saltsjö Boo IF Konstgräs B Rosvalla 0 - 2 
120 F05 Grupp 1 Sön 2020-03-15 09:00 BK Derby grön  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 4 - 1 
19 F05 Grupp 2 Sön 2020-03-15 10:00 Norrtulls SK  -  Täby FK 06:2 Konstgräs C Rosvalla 1 - 1 
20 F05 Grupp 2 Sön 2020-03-15 10:00 BK Derby svart  -  IFK Nyköping:F05 Konstgräs B Rosvalla 1 - 1 
121 P05 B-semifinal:01 Sön 2020-03-15 11:00 AIK FF   -  VAKANT  Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 wo 
122 P05 B-semifinal:02 Sön 2020-03-15 11:00 Nyköpings BIS   -  Värtan IK  Konstgräs B Rosvalla 4 - 1 
48 P05 A-semifinal:02 Sön 2020-03-15 12:00 Årsta FF   -  IK Östria Lambohov  Konstgräs B Rosvalla 5 - 6 es 
49 P05 A-semifinal:01 Sön 2020-03-15 12:00 IFK Nyköping   -  Hammarby:2  Konstgräs C Rosvalla 2 - 1 
31 F05 A-semifinal:01 Sön 2020-03-15 13:00 BK Derby grön   -  BK Derby svart  Konstgräs C Rosvalla 3 - 1 
32 F05 A-semifinal:02 Sön 2020-03-15 13:00 IFK Nyköping:F05   -  Stångebro United:Blå  Konstgräs B Rosvalla 1 - 3 
103 F05 Plac. match 5-6 Sön 2020-03-15 14:00 IFK Nyköping   -  Norrtulls SK  Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
123 P05 B-final Sön 2020-03-15 14:00 AIK FF   -  Nyköpings BIS  Konstgräs B Rosvalla 1 - 3 
104 F05 Plac. match 7-8 Sön 2020-03-15 15:00 Ekängens IF   -  Täby FK 06:2  Konstgräs B Rosvalla 0 - 5 
105 F05 Plac. match 9-10 Sön 2020-03-15 15:00 Saltsjö Boo IF   -  Danderyds SK  Konstgräs C Rosvalla  
33 F05 A-final Sön 2020-03-15 16:00 BK Derby grön   -  Stångebro United:Blå  Konstgräs C Rosvalla 2 - 1 
51 P05 A-final Sön 2020-03-15 16:00 IFK Nyköping   -  IK Östria Lambohov  Konstgräs B Rosvalla 2 - 0 
129 P07 Grupp 2 Fre 2020-03-27 18:00 IFK Nyköping  -  Stångebro United:Blå/svart Konstgräs B Rosvalla 0 - 7 
130 P07 Grupp 1 Fre 2020-03-27 18:00 Nyköpings BIS  -  Stångebro United Konstgräs C Rosvalla 0 - 2 
131 P07 Grupp 1 Fre 2020-03-27 19:00 FOC Farsta:Blå  -  IFK Sollentuna Konstgräs B Rosvalla 0 - 10 
132 F07 Grupp 1 Fre 2020-03-27 19:00 Stångebro United: Blå  -  IFK Nyköping Konstgräs C Rosvalla 2 - 0 
133 P07 Grupp 2 Fre 2020-03-27 20:00 Täby FK  -  FOC Farsta:Röd Konstgräs B Rosvalla 1 - 2 
134 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 08:30 Stångebro United  -  FOC Farsta:Blå Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
135 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 08:30 IK Tun  -  Nyköpings BIS Konstgräs B Rosvalla 2 - 3 
136 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 09:20 Nyköpings BIS Röd  -  IFK Nyköping Konstgräs B Rosvalla 4 - 1 
138 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 09:20 Stångebro United:Blå/svart  -  Täby FK Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
137 F07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 10:10 Nyköpings BIS  -  Stångebro United: Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 1 
139 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 11:00 IFK Sollentuna  -  IK Tun Konstgräs B Rosvalla 5 - 1 
140 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 11:00 FOC Farsta:Blå  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 0 - 7 
142 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 11:50 FOC Farsta:Röd  -  Nyköpings BIS Röd Konstgräs C Rosvalla 3 - 0 
143 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 11:50 Täby FK  -  IFK Nyköping Konstgräs B Rosvalla 7 - 0 
144 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 13:30 IFK Sollentuna  -  Stångebro United Konstgräs B Rosvalla 4 - 0 
145 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 13:30 IK Tun  -  FOC Farsta:Blå Konstgräs C Rosvalla 4 - 2 
147 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 14:20 FOC Farsta:Röd  -  Stångebro United:Blå/svart Konstgräs C Rosvalla 1 - 5 
148 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 14:20 Nyköpings BIS Röd  -  Täby FK Konstgräs B Rosvalla 1 - 2 
141 F07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 15:10 IFK Nyköping:2  -  Nyköpings BIS:2 Konstgräs C Rosvalla 1 - 0 
149 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 16:00 Nyköpings BIS  -  IFK Sollentuna Konstgräs B Rosvalla 0 - 2 
150 P07 Grupp 1 Lör 2020-03-28 16:00 Stångebro United  -  IK Tun Konstgräs C Rosvalla 4 - 2 
151 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 16:50 IFK Nyköping  -  FOC Farsta:Röd Konstgräs B Rosvalla 0 - 4 
152 P07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 16:50 Stångebro United:Blå/svart  -  Nyköpings BIS Röd Konstgräs C Rosvalla 2 - 0 
146 F07 Grupp 2 Lör 2020-03-28 18:00 Stångebro United:Blå  -  IFK Nyköping:2 Konstgräs C Rosvalla 6 - 0 
99 P07 A-semifinal:02 Lör 2020-03-28 19:20 Stångebro United:Blå/svart   -  Stångebro United  Konstgräs B Rosvalla 6 - 1 
100 P07 A-semifinal:01 Lör 2020-03-28 19:20 IFK Sollentuna   -  FOC Farsta:Röd  Konstgräs C Rosvalla 3 - 2 
127 P07 Plac. match 7-8 Lör 2020-03-28 20:10 FOC Farsta:Blå   -  Nyköpings BIS Röd  Konstgräs B Rosvalla 1 - 3 
128 P07 Plac. match 9-10 Lör 2020-03-28 20:10 FOC Farsta:Blå   -  IFK Nyköping  Konstgräs C Rosvalla  
102 P07 A-final Lör 2020-03-28 21:00 IFK Sollentuna   -  Stångebro United:Blå/svart  Konstgräs C Rosvalla 0 - 4 
126 P07 Plac. match 5-6 Lör 2020-03-28 21:00 Nyköpings BIS   -  Täby FK  Konstgräs B Rosvalla 1 - 5 
153 F07 Grupp 2 Sön 2020-03-29 11:00 Nyköpings BIS:2  -  Stångebro United:Blå Konstgräs C Rosvalla 0 - 6 
154 F07 Grupp 1 Sön 2020-03-29 14:00 IFK Nyköping  -  Nyköpings BIS Konstgräs C Rosvalla 0 - 0 wo