Sporttorget Cup 2020

1 till 2 Feb

Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
28 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2020-02-01 15:50 IK Gauthiod:Röd   -  Götene FK:1  Spbhallen1 1 - 0 
27 Dam A-kvartsfinal:03 Lör 2020-02-01 15:35 IK Friscopojkarna   -  Råda BK:vit  Spbhallen1 1 - 2 
26 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:15 Skultorps IF:1  -  Råda BK:vit Spbhallen1 1 - 1 
25 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:00 Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad  -  IK Gauthiod:Röd Spbhallen1 0 - 3 
24 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:45 IK Friscopojkarna  -  Götene FK:1 Spbhallen1 3 - 0 
23 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:30 Vara SK  -  ÅsarpTrädet/Redväg Spbhallen1 0 - 3 
22 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad  -  Skultorps IF:1 Spbhallen1 0 - 3 
21 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:00 IK Gauthiod:Röd  -  Råda BK:vit Spbhallen1 2 - 1 
20 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:45 Vara SK  -  IK Friscopojkarna Spbhallen1 0 - 1 
19 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 ÅsarpTrädet/Redväg  -  Götene FK:1 Spbhallen1 1 - 2 
18 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:15 Råda BK:vit  -  Elmer-Fåglum/Nossebro/Främmestad Spbhallen1 2 - 0 
17 Dam Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:00 IK Gauthiod:Röd  -  Skultorps IF:1 Spbhallen1 3 - 0 
16 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 12:45 Götene FK:1  -  Vara SK Spbhallen1 0 - 0 
15 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2020-02-01 12:30 Lidköpings FK   -  Skultorps IF:2  Spbhallen1 7 - 1 
14 Dam A-kvartsfinal:01 Lör 2020-02-01 12:15 IK Virgo   -  Råda BK:svart  Spbhallen1 2 - 0 
13 Dam Grupp 3 Lör 2020-02-01 12:00 ÅsarpTrädet/Redväg  -  IK Friscopojkarna Spbhallen1 0 - 1 
12 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:45 Götene FK:2  -  Råda BK:svart Spbhallen1 0 - 1 
11 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Arentorp Helås FK  -  Lidköpings FK Spbhallen1 1 - 3 
10 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Skultorps IF:2  -  IK Gauthiod:Blå Spbhallen1 0 - 0 
9 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:00 IK Virgo  -  Jung/Kvänum 10 IF Spbhallen1 2 - 1 
8 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:45 Arentorp Helås FK  -  Götene FK:2 Spbhallen1 1 - 1 
7 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:30 Lidköpings FK  -  Råda BK:svart Spbhallen1 5 - 0 
6 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:15 IK Virgo  -  Skultorps IF:2 Spbhallen1 0 - 0 
5 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Jung/Kvänum 10 IF  -  IK Gauthiod:Blå Spbhallen1 2 - 0 
4 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:45 Råda BK:svart  -  Arentorp Helås FK Spbhallen1 1 - 1 
3 Dam Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:30 Lidköpings FK  -  Götene FK:2 Spbhallen1 3 - 0 
2 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:15 IK Gauthiod:Blå  -  IK Virgo Spbhallen1 0 - 1 
1 Dam Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Jung/Kvänum 10 IF  -  Skultorps IF:2 Spbhallen1 0 - 1 
59 Herr A-kvartsfinal:04 Sön 2020-02-02 15:50 Trollhättans FK   -  Vara SK  Spbhallen1 2 - 3 
58 Herr A-kvartsfinal:03 Sön 2020-02-02 15:35 Levene/Skogslunds IF   -  Axvalls IF  Spbhallen1 5 - 4 es 
57 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:15 Axvalls IF  -  Trollhättans FK Spbhallen1 1 - 3 
56 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:00 Råda bk  -  Edsvära/N.Vånga FF Spbhallen1 1 - 2 
55 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 14:45 Vara SK  -  Mölltorp/Breviks AIF Spbhallen1 6 - 0 
54 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 14:30 Levene/Skogslunds IF  -  Tråvad/Larv Spbhallen1 1 - 0 
53 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:15 Råda bk  -  Axvalls IF Spbhallen1 0 - 0 
52 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:00 Edsvära/N.Vånga FF  -  Trollhättans FK Spbhallen1 0 - 1 
51 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:45 Levene/Skogslunds IF  -  Vara SK Spbhallen1 1 - 0 
50 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Tråvad/Larv  -  Mölltorp/Breviks AIF Spbhallen1 2 - 1 
49 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:15 Trollhättans FK  -  Råda bk Spbhallen1 0 - 0 
48 Herr Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Edsvära/N.Vånga FF  -  Axvalls IF Spbhallen1 0 - 1 
47 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:45 Mölltorp/Breviks AIF  -  Levene/Skogslunds IF Spbhallen1 0 - 4 
46 Herr A-kvartsfinal:02 Sön 2020-02-02 12:30 Arentorp Helås FK   -  IFK Värsås  Spbhallen1 3 - 1 es 
45 Herr A-kvartsfinal:01 Sön 2020-02-02 12:15 Vinninga AIF   -  Jung/Kvänum 10 IF  Spbhallen1 4 - 2 es 
44 Herr Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:00 Tråvad/Larv  -  Vara SK Spbhallen1 0 - 2 
43 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:45 Trässbergs BK  -  Arentorp Helås FK Spbhallen1 0 - 1 
42 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:30 Vara SK A2  -  Jung/Kvänum 10 IF Spbhallen1 2 - 1 
41 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:15 Vinninga AIF  -  Hangelösa IF Spbhallen1 1 - 1 
40 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 IFK Värsås  -  Elmer-Fåglum FK Spbhallen1 3 - 0 
39 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:45 Vara SK A2  -  Trässbergs BK Spbhallen1 0 - 1 
38 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:30 Jung/Kvänum 10 IF  -  Arentorp Helås FK Spbhallen1 0 - 0 
37 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:15 IFK Värsås  -  Vinninga AIF Spbhallen1 0 - 2 
36 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Elmer-Fåglum FK  -  Hangelösa IF Spbhallen1 1 - 0 
35 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:45 Arentorp Helås FK  -  Vara SK A2 Spbhallen1 1 - 1 
34 Herr Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:30 Jung/Kvänum 10 IF  -  Trässbergs BK Spbhallen1 3 - 0 
33 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:15 Hangelösa IF  -  IFK Värsås Spbhallen1 0 - 3 
32 Herr Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Elmer-Fåglum FK  -  Vinninga AIF Spbhallen1 0 - 2 
29 Dam A-semifinal:01 Lör 2020-02-01 16:10 IK Virgo   -  Råda BK:vit  Spbhallen1 0 - 5 
30 Dam A-semifinal:02 Lör 2020-02-01 16:25 Lidköpings FK   -  IK Gauthiod:Röd  Spbhallen1 3 - 1 
31 Dam A-final Lör 2020-02-01 16:45 Råda BK:vit   -  Lidköpings FK  Spbhallen1 1 - 3 
60 Herr A-semifinal:01 Sön 2020-02-02 16:10 Vinninga AIF   -  Levene/Skogslunds IF  Spbhallen1 1 - 0 
61 Herr A-semifinal:02 Sön 2020-02-02 16:25 Arentorp Helås FK   -  Vara SK  Spbhallen1 1 - 3 
62 Herr A-final Sön 2020-02-02 16:45 Vinninga AIF   -  Vara SK  Spbhallen1 0 - 1