Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
157 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 17:15 Jämjö GoIF  -  FK Karlskrona Svart A1 1 - 1 
156 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 17:00 FK Karlskrona Orange  -  Nättraby GoIF:Svart A2 2 - 0 
154 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 16:45 Jämjö GoIF  -  Nättraby GoIF:Gul A2 3 - 1 
152 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 16:30 Rödeby AIF  -  FK Karlskrona Orange A2 1 - 0 
153 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 16:45 FK Karlskrona Svart  -  Ramdala IF A1 3 - 0 
11 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:00 FK Karlskrona vit  -  IF Trion A-plan Brinova Arena  
14 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:15 FK Karlskrona svart  -  FK Karlskrona orange A-plan Brinova Arena  
17 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:30 Saxemara IF  -  FK Karlskrona vit A-plan Brinova Arena  
20 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 10:45 FK Karlskrona orange  -  IF Trion A-plan Brinova Arena  
23 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:00 Saxemara IF  -  FK Karlskrona svart A-plan Brinova Arena  
26 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:15 FK Karlskrona vit  -  FK Karlskrona orange A-plan Brinova Arena  
29 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:30 IF Trion  -  Saxemara IF A-plan Brinova Arena  
32 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 11:45 FK Karlskrona svart  -  FK Karlskrona vit A-plan Brinova Arena  
56 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:15 FK Karlskrona svart  -  Tving/Fridlevstad A-plan Brinova Arena  
55 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 14:00 FK Karlskrona orange  -  FK Karlskrona vit A-plan Brinova Arena  
54 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:45 Tving/Fridlevstad  -  Sillhövda AIK A-plan Brinova Arena  
53 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:30 FK Karlskrona vit  -  FK Karlskrona svart A-plan Brinova Arena  
50 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:15 Sillhövda AIK  -  FK Karlskrona orange A-plan Brinova Arena  
47 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 13:00 FK Karlskrona vit  -  Tving/Fridlevstad A-plan Brinova Arena  
44 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:45 FK Karlskrona svart  -  Sillhövda AIK A-plan Brinova Arena  
41 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:30 Tving/Fridlevstad  -  FK Karlskrona orange A-plan Brinova Arena  
38 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:15 Sillhövda AIK  -  FK Karlskrona vit A-plan Brinova Arena  
35 B8 Grupp 1 Fre 2019-12-27 12:00 FK Karlskrona orange  -  FK Karlskrona svart A-plan Brinova Arena  
5 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 09:30 IF Trion  -  FK Karlskrona svart A-plan Brinova Arena  
8 B7 Grupp 1 Fre 2019-12-27 09:45 FK Karlskrona orange  -  Saxemara IF A-plan Brinova Arena  
16 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 11:30 FK Karlskrona F9 orange  -  Lyckå FF A1  
15 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 11:15 FK Karlskrona F9 svart  -  AIK Atlas:Atlas/Ra A1  
13 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 10:45 FK Karlskrona F9 svart  -  FK Karlskrona F9 orange A1  
12 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 10:30 AIK Atlas:Atlas/Ra  -  Lyckå FF A1  
9 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 09:45 AIK Atlas:Atlas/Ra  -  FK Karlskrona F9 orange A1  
10 F10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 10:00 Lyckå FF  -  FK Karlskrona F9 svart A1  
52 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 13:15 Rödeby AIF  -  Hossmo BK:röd A2  
51 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 13:15 Nättraby GoIF 1:2  -  FK Karlskrona P9 svart A1  
49 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 13:00 VMA IK  -  Saxemara IF A2  
48 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 13:00 Nättraby GoIF 1:1  -  FK Karlskrona P9 orange A1  
46 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 12:45 Ramdala IF:RIF  -  Mörrums GoIS FK A2  
45 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 12:45 Jämjö GoIF  -  Hossmo BK:vit A1  
43 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 12:30 Hossmo BK:röd  -  FK Karlskrona vit A2  
42 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 12:30 FK Karlskrona P9 svart  -  Rödeby AIF A1  
40 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 12:15 Saxemara IF  -  FK Karlskrona svart A2  
39 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 12:15 FK Karlskrona P9 orange  -  VMA IK A1  
37 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 12:00 Mörrums GoIS FK  -  FK Karlskrona orange A2  
36 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 12:00 Hossmo BK:vit  -  Ramdala IF:RIF A1  
34 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 11:45 FK Karlskrona vit  -  Nättraby GoIF 1:2 A2  
33 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 11:45 FK Karlskrona P9 svart  -  Hossmo BK:röd A1  
31 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 11:30 FK Karlskrona svart  -  Nättraby GoIF 1:1 A2  
30 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 11:15 FK Karlskrona P9 orange  -  Saxemara IF A2  
28 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 11:00 FK Karlskrona orange  -  Jämjö GoIF A2  
25 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 10:45 Rödeby AIF  -  FK Karlskrona vit A2  
27 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 11:00 Hossmo BK:vit  -  Mörrums GoIS FK A1  
24 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 10:30 Hossmo BK:röd  -  Nättraby GoIF 1:2 A2  
22 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 10:15 VMA IK  -  FK Karlskrona svart A2  
21 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 10:15 Saxemara IF  -  Nättraby GoIF 1:1 A1  
19 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 10:00 Ramdala IF:RIF  -  FK Karlskrona orange A2  
18 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 09:45 Mörrums GoIS FK  -  Jämjö GoIF A2  
7 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 09:30 FK Karlskrona vit  -  FK Karlskrona P9 svart A2  
6 P10 Grupp 3 Lör 2019-12-28 09:30 Nättraby GoIF 1:2  -  Rödeby AIF A1  
4 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 09:15 FK Karlskrona svart  -  FK Karlskrona P9 orange A2  
3 P10 Grupp 2 Lör 2019-12-28 09:15 Nättraby GoIF 1:1  -  VMA IK A1  
2 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 09:00 FK Karlskrona orange  -  Hossmo BK:vit A2  
1 P10 Grupp 1 Lör 2019-12-28 09:00 Jämjö GoIF  -  Ramdala IF:RIF A1  
158 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 17:15 Nättraby GoIF:Gul  -  Ramdala IF A2 0 - 1 
155 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 17:00 Rödeby AIF  -  AIK Atlas/Ramdala IF A1 3 - 0 
140 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 16:00 Jämjö GoIF  -  Hyllie IK:Grön A1 0 - 4 
139 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 15:45 Nosaby IF  -  Hyllie IK:Svart A2 0 - 4 
138 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 15:45 Listerby IK  -  FK Karlskrona orange A1 4 - 0 
137 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 15:30 Jämjö GoIF Vit  -  Nättraby GoIF A2 0 - 3 
136 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 15:30 Hyllie IK:Grön  -  Saxemara IF A1 4 - 1 
135 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 15:15 Hyllie IK:Svart  -  VMA IK A2 8 - 0 
134 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 15:15 FK Karlskrona orange  -  Jämjö GoIF A1 4 - 1 
133 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 15:00 Jämjö GoIF Vit  -  Nosaby IF A2 0 - 4 
132 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 15:00 Hyllie IK:Grön  -  Listerby IK A1 4 - 1 
131 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 14:45 Nättraby GoIF  -  Hyllie IK:Svart A2 1 - 4 
130 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 14:45 Saxemara IF  -  FK Karlskrona orange A1 3 - 0 
129 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 14:30 Nosaby IF  -  VMA IK A2 5 - 1 
128 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 14:30 Listerby IK  -  Jämjö GoIF A1 2 - 0 
127 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 14:15 Hyllie IK:Svart  -  Jämjö GoIF Vit A2 3 - 0 
126 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 14:15 FK Karlskrona orange  -  Hyllie IK:Grön A1 0 - 5 
125 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 14:00 VMA IK  -  Nättraby GoIF A2 0 - 0 
124 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 14:00 Jämjö GoIF  -  Saxemara IF A1 0 - 2 
123 P13 A-final Lör 2019-12-28 17:45 Hyllie IK:Grön   -  Hyllie IK:Svart  A1 2 - 1 
122 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-12-28 17:15 Hyllie IK:Svart   -  Saxemara IF  A1 4 - 0 
121 P13 A-semifinal:01 Lör 2019-12-28 17:00 Hyllie IK:Grön   -  Nosaby IF  A1 5 - 1 
151 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 16:30 AIK Atlas/Ramdala IF  -  Nättraby GoIF:Svart A1 1 - 1 
150 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 16:15 Ramdala IF  -  Jämjö GoIF A2 0 - 1 
149 P 16-18 Grupp 2 Sön 2019-12-29 16:15 FK Karlskrona Svart  -  Nättraby GoIF:Gul A1 1 - 1 
148 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 16:00 Nättraby GoIF:Svart  -  Rödeby AIF A2 1 - 2 
147 P 16-18 Grupp 1 Sön 2019-12-29 16:00 AIK Atlas/Ramdala IF  -  FK Karlskrona Orange A1 0 - 0 
146 P 16-18 A-final Sön 2019-12-29 18:45 FK Karlskrona Svart   -  FK Karlskrona Orange  A1 1 - 0 es 
144 P 16-18 A-semifinal:01 Sön 2019-12-29 17:45 Rödeby AIF   -  FK Karlskrona Svart  A1 0 - 1 
80 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 15:00 Listerby IK  -  AIK Atlas:Blå A2  
81 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 15:15 FK Karlskrona P11 Svart  -  Ifö Bromölla IF:Svart A1  
79 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 15:00 Hillerød Fodbold:Orange  -  FK Karlskrona Svart A1  
78 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 14:30 Hillerød Fodbold:Orange  -  Listerby IK A2  
76 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 14:15 FK Karlskrona:Orange  -  Hillerød Fodbold:Svart A2  
77 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 14:30 FK Karlskrona P11 Svart  -  FK Karlskrona Svart A1  
75 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 14:15 FK Karlskrona:P11 Orange  -  Rödeby AIF A1  
72 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 13:45 Hillerød Fodbold:Svart  -  AIK Atlas:Vit A2  
73 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 14:00 FK Karlskrona Svart  -  Listerby IK A1  
74 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 14:00 AIK Atlas:Blå  -  Ifö Bromölla IF:Svart A2  
71 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 13:45 Rödeby AIF  -  FK Karlskrona:Orange A1  
70 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 13:30 AIK Atlas:Blå  -  FK Karlskrona P11 Svart A2  
69 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 13:30 Ifö Bromölla IF:Svart  -  Hillerød Fodbold:Orange A1  
66 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 13:00 Hillerød Fodbold:Orange  -  FK Karlskrona P11 Svart A2  
67 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 13:15 Rödeby AIF  -  Hillerød Fodbold:Svart A1  
68 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 13:15 AIK Atlas:Vit  -  FK Karlskrona:P11 Orange A2  
65 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 13:00 Listerby IK  -  Ifö Bromölla IF:Svart A1  
64 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 12:45 FK Karlskrona:Orange  -  AIK Atlas:Vit A2  
63 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 12:45 Hillerød Fodbold:Svart  -  FK Karlskrona:P11 Orange A1  
62 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 12:30 FK Karlskrona Svart  -  AIK Atlas:Blå A2  
58 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 12:00 Ifö Bromölla IF:Svart  -  FK Karlskrona Svart A2  
59 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 12:15 FK Karlskrona:P11 Orange  -  FK Karlskrona:Orange A1  
60 P12 Grupp 2 Sön 2019-12-29 12:15 AIK Atlas:Vit  -  Rödeby AIF A2  
61 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 12:30 FK Karlskrona P11 Svart  -  Listerby IK A1  
57 P12 Grupp 1 Sön 2019-12-29 12:00 AIK Atlas:Blå  -  Hillerød Fodbold:Orange A1  
141 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 16:00 VMA IK  -  Jämjö GoIF Vit A2 0 - 2 
142 P13 Grupp 1 Lör 2019-12-28 16:15 Saxemara IF  -  Listerby IK A1 3 - 1 
143 P13 Grupp 2 Lör 2019-12-28 16:15 Nättraby GoIF  -  Nosaby IF A2 1 - 3 
197 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:45 FK Karlskrona Svart  -  FK Karlskrona Orange A2  
196 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:45 Jämjö GoIF  -  Lyckå FF F11 A1  
195 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:15 Lyckå FF F11  -  Rödeby AIF:2 A2  
192 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:45 FK Karlskrona Orange  -  Rödeby AIF:2 A2  
193 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:00 Jämjö GoIF  -  AIK Atlas:Atlas/Ra F11 A1  
194 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:15 FK Karlskrona Svart  -  Rödeby AIF:1 A1  
191 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:45 Lyckå FF F11  -  FK Karlskrona Svart A1  
190 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:30 Rödeby AIF:1  -  Jämjö GoIF A2  
189 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:15 Rödeby AIF:2  -  AIK Atlas:Atlas/Ra F11 A1  
188 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 13:30 Rödeby AIF:2  -  Jämjö GoIF A2  
187 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 13:45 FK Karlskrona Orange  -  Lyckå FF F11 A1  
185 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 13:15 Rödeby AIF:1  -  FK Karlskrona Orange A1  
186 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 13:30 AIK Atlas:Atlas/Ra F11  -  FK Karlskrona Svart A1  
177 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 17:15 Nättraby GoIF  -  Lyckå FF:1 A2 1 - 2 
176 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 17:15 Saxemara IF  -  Hillerød Fodbold:Blå A1 3 - 1 
175 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 16:45 Lyckå FF:1  -  FC Rödeby 1 A2 0 - 1 
171 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 16:30 FK Karlskrona  -  Hillerød Fodbold:Orange A1 1 - 2 
172 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 16:15 FC Rödeby 1  -  Saxemara IF A2 3 - 0 
173 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 16:30 FC Rödeby 2  -  Lyckå FF:2 A2 2 - 0 
174 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 16:45 Hillerød Fodbold:Blå  -  Nättraby GoIF A1 0 - 4 
170 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 16:15 Hillerød Fodbold:Blå  -  Lyckå FF:1 A1 1 - 1 
169 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 16:00 FK Karlskrona  -  FC Rödeby 2 A2 0 - 2 
168 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:30 Nättraby GoIF  -  FC Rödeby 1 A2 0 - 1 
167 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 15:30 Hillerød Fodbold:Orange  -  Lyckå FF:2 A1 2 - 1 
163 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 14:00 Hillerød Fodbold:Orange  -  FC Rödeby 2 A2 0 - 2 
164 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:15 FC Rödeby 1  -  Hillerød Fodbold:Blå A2 7 - 0 
165 P14 Grupp 2 Mån 2019-12-30 14:30 Lyckå FF:2  -  FK Karlskrona A1 0 - 1 
166 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 15:00 Lyckå FF:1  -  Saxemara IF A2 1 - 2 
162 P14 Grupp 1 Mån 2019-12-30 14:00 Saxemara IF  -  Nättraby GoIF A1 2 - 0 
159 P14 A-semifinal:01 Mån 2019-12-30 17:45 FC Rödeby 1   -  Hillerød Fodbold:Orange  A1 3 - 1 
160 P14 A-semifinal:02 Mån 2019-12-30 18:00 FC Rödeby 2   -  Saxemara IF  A1 2 - 1 ef 
161 P14 A-final Mån 2019-12-30 18:30 FC Rödeby 1   -  FC Rödeby 2  A1 4 - 3 
145 P 16-18 A-semifinal:02 Sön 2019-12-29 18:00 Jämjö GoIF   -  FK Karlskrona Orange  A1 0 - 1 
184 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 13:00 Jämjö GoIF  -  FK Karlskrona Svart A1  
183 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:45 Rödeby AIF:2  -  Rödeby AIF:1 A1  
182 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:30 Lyckå FF F11  -  AIK Atlas:Atlas/Ra F11 A2  
181 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:30 FK Karlskrona Orange  -  Jämjö GoIF A1  
180 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:15 FK Karlskrona Svart  -  Rödeby AIF:2 A1  
178 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:00 AIK Atlas:Atlas/Ra F11  -  FK Karlskrona Orange A1  
179 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 12:00 Rödeby AIF:1  -  Lyckå FF F11 A2  
198 F12 Grupp 1 Mån 2019-12-30 16:00 AIK Atlas:Atlas/Ra F11  -  Rödeby AIF:1 A1