Fixtures List Lør 28.12.2019
Fixtures List
Class | Group | Day | Zeit | Team | bane | Ergebnis | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | U15DA | Gruppe 2 | 09:00 | AB Håndbold | - | VAKANT | AB HALLEN 1 | 3 - 0 wo |
2 | U15PA | Gruppe 1 | 09:00 | Københavns Håndboldklub | - | AHV Achilles | AB HALLEN 2 | 7 - 3 |
3 | U13PA | Gruppe 2 | 09:00 | HIK 1 | - | Københavns Håndboldklub | AB HALLEN 3 | 11 - 3 |
4 | U13DA | Gruppe 1 | 09:00 | H.B.C. GAGNY | - | KHKS Håndbold | BUDDINGE | 10 - 5 |
5 | U17PA | Gruppe 1 | 09:00 | Hareskov Håndbold | - | AHV Achilles 1 | GLADSAXE 1 | 14 - 22 |
6 | U17PA | Gruppe 1 | 09:00 | AHV Achilles 2 | - | Dalby G&IF | GLADSAXE 2 | 5 - 6 |
7 | U13PA | Gruppe 1 | 09:00 | H.B.C. GAGNY | - | AB Håndbold | SKOVBRYNET | 7 - 10 |
8 | U11DA | Gruppe 2 | 09:00 | AB Håndbold:1 | - | Skovlunde Håndbold 1 | GRØNNEMOSE | 5 - 11 |
9 | U9D | Gruppe 1 | 09:00 | AB Håndbold | - | Amager SK | HARESKOV | 9 - 10 |
10 | U11PA | Gruppe 2 | 09:00 | Freja HK 1 | - | Team Faxe 2 | BAGSVÆRD | 11 - 0 |
11 | U15DA | Gruppe 1 | 09:25 | Dalby G&IF:3 | - | KFUM København | AB HALLEN 1 | 3 - 11 |
12 | U15PA | Gruppe 1 | 09:25 | AB Håndbold | - | H.B.C. GAGNY | AB HALLEN 2 | 13 - 9 |
13 | U13PA | Gruppe 2 | 09:25 | Freja HK | - | KHKS Håndbold 2 | AB HALLEN 3 | 6 - 7 |
14 | U13DA | Gruppe 2 | 09:25 | Ajax København 1 | - | VHC/Vidar | BUDDINGE | 8 - 2 |
15 | U13PA | Gruppe 1 | 09:25 | Birkerød HK | - | HK 73 -1 | SKOVBRYNET | 2 - 3 |
16 | U11DA | Gruppe 2 | 09:25 | HIK 1 | - | KHKS Håndbold | GRØNNEMOSE | 21 - 6 |
17 | U11PA | Gruppe 2 | 09:25 | Akademisk Boldklub:2 | - | HUK Håndbold | BAGSVÆRD | 2 - 6 |
18 | U9D | Gruppe 1 | 09:30 | Team Faxe Håndbold | - | HIK 1 | HARESKOV | 5 - 20 |
19 | U15DA | Gruppe 1 | 09:50 | Dalby G&IF:2 | - | H.B.C. GAGNY | AB HALLEN 1 | 16 - 10 |
20 | U15PA | Gruppe 2 | 09:50 | Villemomble Handball | - | Team Faxe 1 | AB HALLEN 2 | 3 - 15 |
21 | U13PA | Gruppe 3 | 09:50 | Hvidovre IF | - | HIK 3 | AB HALLEN 3 | 9 - 8 |
22 | U13DA | Gruppe 3 | 09:50 | AB Håndbold:1 | - | Team Faxe Håndbold 1 | BUDDINGE | 5 - 8 |
23 | U13PA | Gruppe 4 | 09:50 | Sydsjællands HK 1 | - | HK 73 -2 | SKOVBRYNET | 6 - 8 |
24 | U11DA | Gruppe 3 | 09:50 | Køge Håndbold | - | Skovlunde Håndbold 2 | GRØNNEMOSE | 15 - 8 |
25 | U11PA | Gruppe 3 | 09:50 | Team Faxe 1 | - | Vallensbæk:2 | BAGSVÆRD | 10 - 3 |
26 | U17DA | Gruppe 1 | 09:55 | AHV Achilles | - | Vallensbæk | GLADSAXE 1 | 6 - 28 |
27 | U11PA | Gruppe 1 | 09:55 | Brøndby HK | - | HIK | GLADSAXE 2 | 4 - 5 |
28 | U9P | Gruppe 1 | 10:00 | AB Håndbold | - | Rødovre 2 | HARESKOV | 10 - 5 |
29 | U15DA | Gruppe 2 | 10:15 | Dalby G&IF:1 | - | AHV Achilles | AB HALLEN 1 | 13 - 1 |
30 | U15PA | Gruppe 2 | 10:15 | Gladsaxe HG | - | KHKS Håndbold | AB HALLEN 2 | 11 - 12 |
31 | U13PA | Gruppe 3 | 10:15 | Team Faxe Håndbold 1 | - | KHKS Håndbold 1 | AB HALLEN 3 | 13 - 1 |
32 | U13DA | Gruppe 2 | 10:15 | Team Faxe Håndbold:2 | - | Herlev/Hjorten Håndbold | BUDDINGE | 9 - 4 |
33 | U13PA | Gruppe 4 | 10:15 | AHV Achilles | - | HIK 2 | SKOVBRYNET | 4 - 6 |
34 | U11DA | Gruppe 3 | 10:15 | AB Håndbold:2 | - | Københavns Håndboldklub 1 | GRØNNEMOSE | 6 - 11 |
35 | U11PA | Gruppe 3 | 10:15 | Freja HK 2 | - | Akademisk Boldklub:1 | BAGSVÆRD | 13 - 0 |
36 | U11PA | Gruppe 1 | 10:20 | Holte IF Håndbold | - | KHKS Håndbold | GLADSAXE 2 | 8 - 4 |
37 | U9P | Gruppe 1 | 10:30 | Ajax København | - | Hareskov | HARESKOV | 6 - 3 |
38 | U11DA | Gruppe 1 | 10:40 | Birkerød HK | - | Københavns Håndboldklub 2 | AB HALLEN 1 | 10 - 8 |
39 | U15PA | Gruppe 1 | 10:40 | Team Faxe 2 | - | Københavns Håndboldklub | AB HALLEN 2 | 1 - 9 |
40 | U13PA | Gruppe 2 | 10:40 | Københavns Håndboldklub | - | Freja HK | AB HALLEN 3 | 11 - 14 |
41 | U13DA | Gruppe 3 | 10:40 | Ajax København 2 | - | Vallensbæk 1 | BUDDINGE | 10 - 11 |
42 | U11PA | Gruppe 4 | 10:40 | Furesø Håndbold | - | Herlev Hjorten Håndbold | SKOVBRYNET | 11 - 1 |
43 | U11DA | Gruppe 2 | 10:40 | KHKS Håndbold | - | Skovlunde Håndbold 1 | GRØNNEMOSE | 6 - 26 |
44 | U11PA | Gruppe 2 | 10:40 | Freja HK 1 | - | HUK Håndbold | BAGSVÆRD | 15 - 3 |
45 | U11DA | Gruppe 4 | 10:45 | KFUM København | - | HIK 2 | GLADSAXE 2 | 9 - 8 |
46 | U17PA | Gruppe 1 | 10:50 | Hareskov Håndbold | - | VILLEMOMBLE HANDBALL | GLADSAXE 1 | 15 - 18 |
47 | U9D | Gruppe 1 | 11:00 | HIK 2 | - | Håndboldklubben Maribo Hunseby | HARESKOV | 6 - 11 |
48 | U11DA | Gruppe 1 | 11:05 | HIK 3 | - | HMH 1 | AB HALLEN 1 | 2 - 16 |
49 | U15PA | Gruppe 1 | 11:05 | AHV Achilles | - | AB Håndbold | AB HALLEN 2 | 4 - 12 |
50 | U13PA | Gruppe 2 | 11:05 | HMH | - | HIK 1 | AB HALLEN 3 | 8 - 7 |
51 | U13DA | Gruppe 1 | 11:05 | AB Håndbold:2 | - | HMH 1 | BUDDINGE | 4 - 17 |
52 | U11PA | Gruppe 4 | 11:05 | Køge Håndbold | - | Vallensbæk:1 | SKOVBRYNET | 3 - 9 |
53 | U11DA | Gruppe 2 | 11:05 | HMH 2 | - | AB Håndbold:1 | GRØNNEMOSE | 6 - 9 |
54 | U11PA | Gruppe 2 | 11:05 | HMH 1 | - | Akademisk Boldklub:2 | BAGSVÆRD | 11 - 3 |
55 | U11DA | Gruppe 4 | 11:10 | Vallensbæk | - | HMH 3 | GLADSAXE 2 | 12 - 4 |
56 | U15DA | Gruppe 1 | 11:30 | HMH | - | Dalby G&IF:3 | AB HALLEN 1 | 17 - 4 |
57 | U15PA | Gruppe 2 | 11:30 | HMH | - | Villemomble Handball | AB HALLEN 2 | 13 - 2 |
58 | U13PA | Gruppe 3 | 11:30 | Team Faxe Håndbold 2 | - | Team Faxe Håndbold 1 | AB HALLEN 3 | 4 - 10 |
59 | U13DA | Gruppe 4 | 11:30 | Brøndby HK 1 | - | AHV Achilles | BUDDINGE | 9 - 6 |
60 | U13PA | Gruppe 1 | 11:30 | AB Håndbold | - | Birkerød HK | SKOVBRYNET | 6 - 3 |
61 | U11DA | Gruppe 3 | 11:30 | HUK Håndbold | - | Køge Håndbold | GRØNNEMOSE | 13 - 17 |
62 | U9P | Gruppe 1 | 11:30 | Freja HK | - | Rødovre 1 | HARESKOV | 3 - 13 |
63 | U11PA | Gruppe 3 | 11:30 | HMH 2 | - | Team Faxe 1 | BAGSVÆRD | 3 - 21 |
64 | U11PA | Gruppe 1 | 11:35 | Birkerød HK 1 | - | Brøndby HK | GLADSAXE 2 | 7 - 7 |
65 | U17DA | Gruppe 1 | 11:45 | Villemomble Handbold | - | Tune HC:15 | GLADSAXE 1 | 3 - 0 wo |
66 | U15DA | Gruppe 1 | 11:55 | KFUM København | - | Dalby G&IF:2 | AB HALLEN 1 | 10 - 10 |
67 | U11DA | Gruppe 1 | 11:55 | Team Faxe Håndbold | - | Birkerød HK | AB HALLEN 2 | 12 - 7 |
68 | U13PA | Gruppe 3 | 11:55 | KHKS Håndbold 1 | - | Hvidovre IF | AB HALLEN 3 | 4 - 5 |
69 | U13DA | Gruppe 4 | 11:55 | Vallensbæk:2 | - | HMH 2 | BUDDINGE | 9 - 14 |
70 | U13PA | Gruppe 1 | 11:55 | Sydsjællands HK 2 | - | H.B.C. GAGNY | SKOVBRYNET | 0 - 10 |
71 | U11DA | Gruppe 3 | 11:55 | Skovlunde Håndbold 2 | - | AB Håndbold:2 | GRØNNEMOSE | 3 - 0 |
72 | U11PA | Gruppe 3 | 11:55 | Akademisk Boldklub:1 | - | Vallensbæk:2 | BAGSVÆRD | 4 - 13 |
73 | U11PA | Gruppe 1 | 12:00 | HIK | - | Holte IF Håndbold | GLADSAXE 2 | 7 - 5 |
74 | U9D | Gruppe 1 | 12:00 | HIK 1 | - | AB Håndbold | HARESKOV | 15 - 9 |
75 | U15DA | Gruppe 2 | 12:20 | Villemomble handball | - | AB Håndbold | AB HALLEN 1 | 12 - 8 |
76 | U11DA | Gruppe 1 | 12:20 | Københavns Håndboldklub 2 | - | HMH 1 | AB HALLEN 2 | 4 - 19 |
77 | U13PA | Gruppe 2 | 12:20 | Københavns Håndboldklub | - | HMH | AB HALLEN 3 | 8 - 12 |
78 | U13DA | Gruppe 1 | 12:20 | HMH 1 | - | KHKS Håndbold | BUDDINGE | 9 - 4 |
79 | U13PA | Gruppe 4 | 12:20 | HK 73 -2 | - | HIK 2 | SKOVBRYNET | 5 - 4 |
80 | U11DA | Gruppe 2 | 12:20 | AB Håndbold:1 | - | HIK 1 | GRØNNEMOSE | 3 - 15 |
81 | U11PA | Gruppe 2 | 12:20 | HUK Håndbold | - | HMH 1 | BAGSVÆRD | 5 - 10 |
82 | U11DA | Gruppe 4 | 12:25 | Holte IF Håndbold | - | Vallensbæk | GLADSAXE 2 | 7 - 14 |
83 | U9D | Gruppe 1 | 12:30 | Håndboldklubben Maribo Hunseby | - | Team Faxe Håndbold | HARESKOV | 26 - 5 |
84 | U17PA | Gruppe 1 | 12:40 | Håndboldklubben Maribo Hunseby | - | AHV Achilles 2 | GLADSAXE 1 | 15 - 12 |
85 | U15DA | Gruppe 2 | 12:45 | VAKANT | - | Dalby G&IF:1 | AB HALLEN 1 | 0 - 3 wo |
86 | U15PA | Gruppe 2 | 12:45 | Team Faxe 1 | - | Gladsaxe HG | AB HALLEN 2 | 6 - 15 |
87 | U13PA | Gruppe 2 | 12:45 | HIK 1 | - | KHKS Håndbold 2 | AB HALLEN 3 | 9 - 4 |
88 | U13DA | Gruppe 1 | 12:45 | H.B.C. GAGNY | - | AB Håndbold:2 | BUDDINGE | 26 - 4 |
89 | U13PA | Gruppe 4 | 12:45 | AHV Achilles | - | Sydsjællands HK 1 | SKOVBRYNET | 6 - 5 |
90 | U11DA | Gruppe 2 | 12:45 | Skovlunde Håndbold 1 | - | HMH 2 | GRØNNEMOSE | 14 - 11 |
91 | U11PA | Gruppe 2 | 12:45 | Team Faxe 2 | - | Akademisk Boldklub:2 | BAGSVÆRD | 10 - 7 |
92 | U11DA | Gruppe 4 | 12:50 | HMH 3 | - | KFUM København | GLADSAXE 2 | 5 - 8 |
93 | U9D | Gruppe 1 | 13:00 | Amager SK | - | HIK 2 | HARESKOV | 9 - 9 |
94 | U15DA | Gruppe 1 | 13:10 | H.B.C. GAGNY | - | HMH | AB HALLEN 1 | 8 - 17 |
95 | U15PA | Gruppe 1 | 13:10 | H.B.C. GAGNY | - | Team Faxe 2 | AB HALLEN 2 | 15 - 5 |
96 | U11DA | Gruppe 1 | 13:10 | Team Faxe Håndbold | - | HIK 3 | AB HALLEN 3 | 10 - 3 |
97 | U13DA | Gruppe 2 | 13:10 | Ajax København 1 | - | Team Faxe Håndbold:2 | BUDDINGE | 15 - 4 |
98 | U11PA | Gruppe 4 | 13:10 | Vallensbæk:1 | - | Herlev Hjorten Håndbold | SKOVBRYNET | 7 - 4 |
99 | U11DA | Gruppe 3 | 13:10 | Københavns Håndboldklub 1 | - | HUK Håndbold | GRØNNEMOSE | 13 - 5 |
100 | U11PA | Gruppe 3 | 13:10 | Vallensbæk:2 | - | Freja HK 2 | BAGSVÆRD | 6 - 14 |
101 | U11PA | Gruppe 1 | 13:15 | KHKS Håndbold | - | Birkerød HK 1 | GLADSAXE 2 | 2 - 4 |
102 | U9P | Gruppe 1 | 13:30 | Hareskov | - | AB Håndbold | HARESKOV | 2 - 4 |
103 | U15DA | Gruppe 1 | 13:35 | Dalby G&IF:2 | - | Dalby G&IF:3 | AB HALLEN 1 | 15 - 9 |
104 | U15PA | Gruppe 1 | 13:35 | AB Håndbold | - | Københavns Håndboldklub | AB HALLEN 2 | 12 - 7 |
105 | U11DA | Gruppe 1 | 13:35 | HMH 1 | - | Birkerød HK | AB HALLEN 3 | 17 - 8 |
106 | U13DA | Gruppe 2 | 13:35 | Herlev/Hjorten Håndbold | - | VHC/Vidar | BUDDINGE | 6 - 10 |
107 | U17DA | Gruppe 1 | 13:35 | Herlev/Hjorten Håndbold | - | AHV Achilles | GLADSAXE 1 | 47 - 5 |
108 | U11PA | Gruppe 4 | 13:35 | Furesø Håndbold | - | Køge Håndbold | SKOVBRYNET | 13 - 8 |
109 | U11DA | Gruppe 3 | 13:35 | AB Håndbold:2 | - | Køge Håndbold | GRØNNEMOSE | 0 - 3 |
110 | U11PA | Gruppe 3 | 13:35 | Akademisk Boldklub:1 | - | HMH 2 | BAGSVÆRD | 8 - 3 |
111 | U11PA | Gruppe 1 | 13:40 | Holte IF Håndbold | - | Brøndby HK | GLADSAXE 2 | 8 - 8 |
112 | U15DA | Gruppe 2 | 14:00 | AHV Achilles | - | Villemomble handball | AB HALLEN 1 | 5 - 19 |
113 | U15PA | Gruppe 2 | 14:00 | KHKS Håndbold | - | HMH | AB HALLEN 2 | 11 - 12 |
114 | U13PA | Gruppe 3 | 14:00 | Team Faxe Håndbold 1 | - | HIK 3 | AB HALLEN 3 | 15 - 6 |
115 | U13DA | Gruppe 3 | 14:00 | AB Håndbold:1 | - | Ajax København 2 | BUDDINGE | 8 - 7 |
116 | U13PA | Gruppe 1 | 14:00 | AB Håndbold | - | Sydsjællands HK 2 | SKOVBRYNET | 9 - 0 |
117 | U11DA | Gruppe 2 | 14:00 | HIK 1 | - | HMH 2 | GRØNNEMOSE | 25 - 11 |
118 | U9P | Gruppe 1 | 14:00 | Rødovre 1 | - | Ajax København | HARESKOV | 7 - 3 |
119 | U11PA | Gruppe 2 | 14:00 | HUK Håndbold | - | Team Faxe 2 | BAGSVÆRD | 7 - 6 |
120 | U11DA | Gruppe 4 | 14:05 | HIK 2 | - | Holte IF Håndbold | GLADSAXE 2 | 6 - 6 |
121 | U11DA | Gruppe 1 | 14:25 | HIK 3 | - | Københavns Håndboldklub 2 | AB HALLEN 1 | 7 - 7 |
122 | U15PA | Gruppe 2 | 14:25 | Gladsaxe HG | - | Villemomble Handball | AB HALLEN 2 | 18 - 3 |
123 | U13PA | Gruppe 3 | 14:25 | KHKS Håndbold 1 | - | Team Faxe Håndbold 2 | AB HALLEN 3 | 5 - 7 |
124 | U13DA | Gruppe 3 | 14:25 | Vallensbæk 1 | - | Team Faxe Håndbold 1 | BUDDINGE | 8 - 21 |
125 | U13PA | Gruppe 1 | 14:25 | H.B.C. GAGNY | - | HK 73 -1 | SKOVBRYNET | 9 - 7 |
126 | U11DA | Gruppe 2 | 14:25 | KHKS Håndbold | - | AB Håndbold:1 | GRØNNEMOSE | 3 - 12 |
127 | U11PA | Gruppe 2 | 14:25 | HMH 1 | - | Freja HK 1 | BAGSVÆRD | 6 - 13 |
128 | U17PA | Gruppe 1 | 14:30 | AHV Achilles 1 | - | VILLEMOMBLE HANDBALL | GLADSAXE 1 | 20 - 10 |
129 | U11DA | Gruppe 4 | 14:30 | KFUM København | - | Vallensbæk | GLADSAXE 2 | 9 - 5 |
130 | U9P | Gruppe 1 | 14:30 | Rødovre 2 | - | Freja HK | HARESKOV | 9 - 4 |
131 | U11DA | Gruppe 1 | 14:50 | HMH 1 | - | Team Faxe Håndbold | AB HALLEN 1 | 18 - 7 |
132 | U15PA | Gruppe 1 | 14:50 | H.B.C. GAGNY | - | AHV Achilles | AB HALLEN 2 | 8 - 2 |
133 | U13PA | Gruppe 2 | 14:50 | KHKS Håndbold 2 | - | HMH | AB HALLEN 3 | 3 - 11 |
134 | U13DA | Gruppe 4 | 14:50 | Brøndby HK 1 | - | Vallensbæk:2 | BUDDINGE | 10 - 8 |
135 | U13PA | Gruppe 4 | 14:50 | HIK 2 | - | Sydsjællands HK 1 | SKOVBRYNET | 5 - 10 |
136 | U11DA | Gruppe 3 | 14:50 | Københavns Håndboldklub 1 | - | Skovlunde Håndbold 2 | GRØNNEMOSE | 14 - 2 |
137 | U11PA | Gruppe 3 | 14:50 | Team Faxe 1 | - | Akademisk Boldklub:1 | BAGSVÆRD | 14 - 0 |
138 | U11PA | Gruppe 1 | 14:55 | KHKS Håndbold | - | HIK | GLADSAXE 2 | 4 - 7 |
139 | U9D | Gruppe 1 | 15:00 | Team Faxe Håndbold | - | Amager SK | HARESKOV | 5 - 15 |
140 | U15DA | Gruppe 2 | 15:15 | Dalby G&IF:1 | - | AB Håndbold | AB HALLEN 1 | 14 - 7 |
141 | U15PA | Gruppe 1 | 15:15 | Team Faxe 2 | - | AB Håndbold | AB HALLEN 2 | 5 - 13 |
142 | U13PA | Gruppe 2 | 15:15 | Freja HK | - | HIK 1 | AB HALLEN 3 | 12 - 7 |
143 | U13DA | Gruppe 4 | 15:15 | HMH 2 | - | AHV Achilles | BUDDINGE | 8 - 4 |
144 | U13PA | Gruppe 4 | 15:15 | HK 73 -2 | - | AHV Achilles | SKOVBRYNET | 8 - 8 |
145 | U11DA | Gruppe 3 | 15:15 | HUK Håndbold | - | AB Håndbold:2 | GRØNNEMOSE | 3 - 0 |
146 | U11PA | Gruppe 3 | 15:15 | HMH 2 | - | Freja HK 2 | BAGSVÆRD | 2 - 15 |
147 | U11PA | Gruppe 1 | 15:20 | Birkerød HK 1 | - | Holte IF Håndbold | GLADSAXE 2 | 10 - 5 |
148 | U17DA | Gruppe 1 | 15:25 | Tune HC:15 | - | Herlev/Hjorten Håndbold | GLADSAXE 1 | 0 - 3 wo |
149 | U9D | Gruppe 1 | 15:30 | AB Håndbold | - | HIK 2 | HARESKOV | 11 - 13 |
150 | U15DA | Gruppe 1 | 15:40 | H.B.C. GAGNY | - | KFUM København | AB HALLEN 1 | 5 - 8 |
151 | U11DA | Gruppe 1 | 15:40 | Birkerød HK | - | HIK 3 | AB HALLEN 2 | 11 - 6 |
152 | U13PA | Gruppe 3 | 15:40 | HIK 3 | - | Team Faxe Håndbold 2 | AB HALLEN 3 | 6 - 7 |
153 | U13DA | Gruppe 1 | 15:40 | HMH 1 | - | H.B.C. GAGNY | BUDDINGE | 9 - 4 |
154 | U13PA | Gruppe 1 | 15:40 | HK 73 -1 | - | Sydsjællands HK 2 | SKOVBRYNET | 10 - 2 |
155 | U11DA | Gruppe 2 | 15:40 | Skovlunde Håndbold 1 | - | HIK 1 | GRØNNEMOSE | 10 - 13 |
156 | U11PA | Gruppe 2 | 15:40 | Akademisk Boldklub:2 | - | Freja HK 1 | BAGSVÆRD | 3 - 16 |
157 | U11DA | Gruppe 4 | 15:45 | HIK 2 | - | HMH 3 | GLADSAXE 2 | 7 - 6 |
158 | U9D | Gruppe 1 | 16:00 | HIK 1 | - | Håndboldklubben Maribo Hunseby | HARESKOV | 8 - 18 |
159 | U15DA | Gruppe 1 | 16:05 | HMH | - | Dalby G&IF:2 | AB HALLEN 1 | 10 - 3 |
160 | U11DA | Gruppe 1 | 16:05 | Københavns Håndboldklub 2 | - | Team Faxe Håndbold | AB HALLEN 2 | 6 - 7 |
161 | U13PA | Gruppe 3 | 16:05 | Hvidovre IF | - | Team Faxe Håndbold 1 | AB HALLEN 3 | 4 - 13 |
162 | U13DA | Gruppe 1 | 16:05 | KHKS Håndbold | - | AB Håndbold:2 | BUDDINGE | 10 - 8 |
163 | U13PA | Gruppe 1 | 16:05 | Birkerød HK | - | H.B.C. GAGNY | SKOVBRYNET | 7 - 14 |
164 | U11DA | Gruppe 2 | 16:05 | HMH 2 | - | KHKS Håndbold | GRØNNEMOSE | 14 - 8 |
165 | U11PA | Gruppe 2 | 16:05 | Team Faxe 2 | - | HMH 1 | BAGSVÆRD | 1 - 9 |
166 | U11DA | Gruppe 4 | 16:10 | Holte IF Håndbold | - | KFUM København | GLADSAXE 2 | 8 - 13 |
167 | U17PA | Gruppe 1 | 16:20 | Dalby G&IF | - | Hareskov Håndbold | GLADSAXE 1 | 16 - 13 |
168 | U15DA | Gruppe 2 | 16:30 | AHV Achilles | - | VAKANT | AB HALLEN 1 | 3 - 0 wo |
169 | U15PA | Gruppe 2 | 16:30 | KHKS Håndbold | - | Team Faxe 1 | AB HALLEN 2 | 11 - 9 |
170 | U13PA | Gruppe 2 | 16:30 | KHKS Håndbold 2 | - | Københavns Håndboldklub | AB HALLEN 3 | 4 - 9 |
171 | U13DA | Gruppe 2 | 16:30 | Herlev/Hjorten Håndbold | - | Ajax København 1 | BUDDINGE | 6 - 14 |
172 | U11PA | Gruppe 4 | 16:30 | Herlev Hjorten Håndbold | - | Køge Håndbold | SKOVBRYNET | 7 - 7 |
173 | U11DA | Gruppe 3 | 16:30 | Køge Håndbold | - | Københavns Håndboldklub 1 | GRØNNEMOSE | 13 - 13 |
174 | U9P | Gruppe 1 | 16:30 | Ajax København | - | Rødovre 2 | HARESKOV | 5 - 8 |
175 | U11PA | Gruppe 3 | 16:30 | Freja HK 2 | - | Team Faxe 1 | BAGSVÆRD | 5 - 10 |
176 | U11PA | Gruppe 1 | 16:35 | Brøndby HK | - | KHKS Håndbold | GLADSAXE 2 | 3 - 1 |
177 | U15DA | Gruppe 2 | 16:55 | Villemomble handball | - | Dalby G&IF:1 | AB HALLEN 1 | 12 - 16 |
178 | U15PA | Gruppe 2 | 16:55 | HMH | - | Gladsaxe HG | AB HALLEN 2 | 6 - 6 |
179 | U13PA | Gruppe 2 | 16:55 | HMH | - | Freja HK | AB HALLEN 3 | 6 - 8 |
180 | U13DA | Gruppe 2 | 16:55 | VHC/Vidar | - | Team Faxe Håndbold:2 | BUDDINGE | 11 - 3 |
181 | U11PA | Gruppe 4 | 16:55 | Vallensbæk:1 | - | Furesø Håndbold | SKOVBRYNET | 6 - 7 |
182 | U11DA | Gruppe 3 | 16:55 | Skovlunde Håndbold 2 | - | HUK Håndbold | GRØNNEMOSE | 12 - 12 |
183 | U11PA | Gruppe 3 | 16:55 | Vallensbæk:2 | - | HMH 2 | BAGSVÆRD | 14 - 1 |
184 | U11PA | Gruppe 1 | 17:00 | HIK | - | Birkerød HK 1 | GLADSAXE 2 | 4 - 6 |
185 | U9P | Gruppe 1 | 17:00 | AB Håndbold | - | Freja HK | HARESKOV | 9 - 6 |
186 | U17DA | Gruppe 1 | 17:15 | Vallensbæk | - | Villemomble Handbold | GLADSAXE 1 | 18 - 13 |
187 | U15DA | Gruppe 1 | 17:20 | Dalby G&IF:3 | - | H.B.C. GAGNY | AB HALLEN 1 | 8 - 13 |
188 | U15PA | Gruppe 1 | 17:20 | Københavns Håndboldklub | - | H.B.C. GAGNY | AB HALLEN 2 | 8 - 9 |
189 | U13PA | Gruppe 3 | 17:20 | HIK 3 | - | KHKS Håndbold 1 | AB HALLEN 3 | 15 - 3 |
190 | U13DA | Gruppe 3 | 17:20 | Vallensbæk 1 | - | AB Håndbold:1 | BUDDINGE | 6 - 13 |
191 | U13PA | Gruppe 1 | 17:20 | HK 73 -1 | - | AB Håndbold | SKOVBRYNET | 6 - 7 |
192 | U11DA | Gruppe 4 | 17:25 | Vallensbæk | - | HIK 2 | GLADSAXE 2 | 6 - 5 |
193 | U9P | Gruppe 1 | 17:30 | Hareskov | - | Rødovre 1 | HARESKOV | 2 - 11 |
194 | U15DA | Gruppe 1 | 17:45 | KFUM København | - | HMH | AB HALLEN 1 | 6 - 10 |
195 | U15PA | Gruppe 1 | 17:45 | AHV Achilles | - | Team Faxe 2 | AB HALLEN 2 | 6 - 3 |
196 | U13PA | Gruppe 3 | 17:45 | Team Faxe Håndbold 2 | - | Hvidovre IF | AB HALLEN 3 | 3 - 4 |
197 | U13DA | Gruppe 3 | 17:45 | Team Faxe Håndbold 1 | - | Ajax København 2 | BUDDINGE | 8 - 5 |
198 | U13PA | Gruppe 1 | 17:45 | Sydsjællands HK 2 | - | Birkerød HK | SKOVBRYNET | 7 - 6 |
199 | U11DA | Gruppe 4 | 17:50 | HMH 3 | - | Holte IF Håndbold | GLADSAXE 2 | 8 - 7 |
200 | U15DA | Gruppe 2 | 18:10 | AB Håndbold | - | AHV Achilles | AB HALLEN 1 | 13 - 6 |
201 | U15PA | Gruppe 2 | 18:10 | Villemomble Handball | - | KHKS Håndbold | AB HALLEN 2 | 4 - 17 |
202 | U13DA | Gruppe 4 | 18:10 | HMH 2 | - | Brøndby HK 1 | BUDDINGE | 11 - 11 |
203 | U17PA | Gruppe 1 | 18:10 | AHV Achilles 2 | - | AHV Achilles 1 | GLADSAXE 1 | 13 - 18 |
204 | U17PA | Gruppe 1 | 18:15 | VILLEMOMBLE HANDBALL | - | Håndboldklubben Maribo Hunseby | GLADSAXE 2 | 16 - 19 |
205 | U15DA | Gruppe 2 | 18:35 | VAKANT | - | Villemomble handball | AB HALLEN 1 | 0 - 3 wo |
206 | U15PA | Gruppe 2 | 18:35 | Team Faxe 1 | - | HMH | AB HALLEN 2 | 10 - 13 |
207 | U13DA | Gruppe 4 | 18:35 | AHV Achilles | - | Vallensbæk:2 | BUDDINGE | 6 - 8 |