Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
311 U9D A-finale Søn 29.12.2019 15:15 Håndboldklubben Maribo Hunseby   -  HIK 1  HARESKOV 11 - 5 
269 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 12:30 Håndboldklubben Maribo Hunseby  -  AB Håndbold HARESKOV 16 - 4 
275 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 13:00 HIK 2  -  Team Faxe Håndbold HARESKOV 9 - 8 
93 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:00 Amager SK  -  HIK 2 HARESKOV 9 - 9 
139 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:00 Team Faxe Håndbold  -  Amager SK HARESKOV 5 - 15 
149 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:30 AB Håndbold  -  HIK 2 HARESKOV 11 - 13 
158 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:00 HIK 1  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby HARESKOV 8 - 18 
216 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 09:00 AB Håndbold  -  Team Faxe Håndbold HARESKOV 4 - 8 
218 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 09:30 HIK 2  -  HIK 1 HARESKOV 7 - 8 
228 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 10:00 Amager SK  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby HARESKOV 4 - 13 
74 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:00 HIK 1  -  AB Håndbold HARESKOV 15 - 9 
83 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:30 Håndboldklubben Maribo Hunseby  -  Team Faxe Håndbold HARESKOV 26 - 5 
18 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:30 Team Faxe Håndbold  -  HIK 1 HARESKOV 5 - 20 
321 U9P A-finale Søn 29.12.2019 15:45 Rødovre 1   -  AB Håndbold  HARESKOV 10 - 6 
301 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 14:30 Freja HK  -  Ajax København HARESKOV 8 - 7 
292 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 14:00 Rødovre 1  -  AB Håndbold HARESKOV 8 - 2 
284 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 13:30 Rødovre 2  -  Hareskov HARESKOV 6 - 2 
244 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 11:00 Freja HK  -  Hareskov HARESKOV 5 - 1 
253 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 11:30 Rødovre 2  -  Rødovre 1 HARESKOV 5 - 10 
237 U9P Gruppe 1 Søn 29.12.2019 10:30 AB Håndbold  -  Ajax København HARESKOV 5 - 2 
193 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:30 Hareskov  -  Rødovre 1 HARESKOV 2 - 11 
185 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:00 AB Håndbold  -  Freja HK HARESKOV 9 - 6 
130 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:30 Rødovre 2  -  Freja HK HARESKOV 9 - 4 
174 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:30 Ajax København  -  Rødovre 2 HARESKOV 5 - 8 
37 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:30 Ajax København  -  Hareskov HARESKOV 6 - 3 
366 U11DA B-Semifinal:01 Man 30.12.2019 09:35 Birkerød HK   -  AB Håndbold:1  AB HALLEN 2 12 - 11 
384 U11DA A-finale Man 30.12.2019 12:40 HMH 1   -  HIK 1  AB HALLEN 1 16 - 15 
363 U11DA B-Semifinal:02 Man 30.12.2019 09:00 HMH 2   -  HIK 2  AB HALLEN 3 24 - 5 
361 U11DA A-Semifinal:02 Man 30.12.2019 09:00 KFUM København   -  HIK 1  AB HALLEN 1 19 - 20 
362 U11DA A-Semifinal:01 Man 30.12.2019 09:00 HMH 1   -  Københavns Håndboldklub 1  AB HALLEN 2 23 - 10 
359 U11DA PO-pulje B 4 Søn 29.12.2019 18:55 KHKS Håndbold   -  HIK 2  GRØNNEMOSE 12 - 18 
348 U11DA PO-pulje B 4 Søn 29.12.2019 17:45 Skovlunde Håndbold 2   -  KHKS Håndbold  GRØNNEMOSE 8 - 10 
355 U11DA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 18:20 HIK 3   -  HUK Håndbold  GRØNNEMOSE 21 - 13 
342 U11DA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 17:10 HMH 2   -  HIK 3  GRØNNEMOSE 24 - 7 
325 U11DA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 16:00 HUK Håndbold   -  HMH 2  GRØNNEMOSE 5 - 17 
334 U11DA PO-pulje B 4 Søn 29.12.2019 16:35 HIK 2   -  Skovlunde Håndbold 2  GRØNNEMOSE 16 - 13 
316 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 15:25 KFUM København   -  Team Faxe Håndbold  GRØNNEMOSE 23 - 11 
312 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 15:25 HIK 1   -  Køge Håndbold  AB HALLEN 2 26 - 10 
308 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 14:50 Skovlunde Håndbold 1   -  Københavns Håndboldklub 1  GRØNNEMOSE 9 - 16 
304 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 14:50 Vallensbæk   -  HMH 1  AB HALLEN 2 6 - 18 
298 U11DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 14:15 Holte IF Håndbold   -  AB Håndbold:1  GRØNNEMOSE 15 - 13 
289 U11DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 13:40 AB Håndbold:2   -  Birkerød HK  GRØNNEMOSE 0 - 3 
279 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 13:05 Skovlunde Håndbold 1   -  KFUM København  GRØNNEMOSE 14 - 17 
276 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 13:05 Køge Håndbold   -  Vallensbæk  AB HALLEN 2 11 - 13 
268 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 12:30 Københavns Håndboldklub 1   -  Team Faxe Håndbold  GRØNNEMOSE 12 - 9 
265 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 12:30 HMH 1   -  HIK 1  AB HALLEN 2 18 - 15 
261 U11DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:55 Københavns Håndboldklub 2   -  Holte IF Håndbold  GRØNNEMOSE 15 - 11 
251 U11DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:20 HMH 3   -  AB Håndbold:2  GRØNNEMOSE 3 - 0 
241 U11DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 10:45 AB Håndbold:1   -  Københavns Håndboldklub 2  GRØNNEMOSE 13 - 4 
224 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 09:35 Team Faxe Håndbold   -  Skovlunde Håndbold 1  GRØNNEMOSE 3 - 16 
232 U11DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 10:10 Birkerød HK   -  HMH 3  GRØNNEMOSE 18 - 9 
220 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:35 Vallensbæk   -  HIK 1  AB HALLEN 2 11 - 26 
215 U11DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 09:00 Københavns Håndboldklub 1   -  KFUM København  GRØNNEMOSE 14 - 21 
209 U11DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:00 HMH 1   -  Køge Håndbold  AB HALLEN 2 25 - 8 
199 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 17:50 HMH 3  -  Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 8 - 7 
182 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:55 Skovlunde Håndbold 2  -  HUK Håndbold GRØNNEMOSE 12 - 12 
192 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 17:25 Vallensbæk  -  HIK 2 GLADSAXE 2 6 - 5 
173 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:30 Køge Håndbold  -  Københavns Håndboldklub 1 GRØNNEMOSE 13 - 13 
166 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:10 Holte IF Håndbold  -  KFUM København GLADSAXE 2 8 - 13 
164 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:05 HMH 2  -  KHKS Håndbold GRØNNEMOSE 14 - 8 
160 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 Københavns Håndboldklub 2  -  Team Faxe Håndbold AB HALLEN 2 6 - 7 
155 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:40 Skovlunde Håndbold 1  -  HIK 1 GRØNNEMOSE 10 - 13 
157 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:45 HIK 2  -  HMH 3 GLADSAXE 2 7 - 6 
151 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 Birkerød HK  -  HIK 3 AB HALLEN 2 11 - 6 
145 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:15 HUK Håndbold  -  AB Håndbold:2 GRØNNEMOSE 3 - 0 
136 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:50 Københavns Håndboldklub 1  -  Skovlunde Håndbold 2 GRØNNEMOSE 14 - 2 
131 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:50 HMH 1  -  Team Faxe Håndbold AB HALLEN 1 18 - 7 
129 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:30 KFUM København  -  Vallensbæk GLADSAXE 2 9 - 5 
126 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 KHKS Håndbold  -  AB Håndbold:1 GRØNNEMOSE 3 - 12 
121 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:25 HIK 3  -  Københavns Håndboldklub 2 AB HALLEN 1 7 - 7 
120 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:05 HIK 2  -  Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 6 - 6 
117 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 HIK 1  -  HMH 2 GRØNNEMOSE 25 - 11 
109 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:35 AB Håndbold:2  -  Køge Håndbold GRØNNEMOSE 0 - 3 
105 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 HMH 1  -  Birkerød HK AB HALLEN 3 17 - 8 
96 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 Team Faxe Håndbold  -  HIK 3 AB HALLEN 3 10 - 3 
99 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:10 Københavns Håndboldklub 1  -  HUK Håndbold GRØNNEMOSE 13 - 5 
92 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:50 HMH 3  -  KFUM København GLADSAXE 2 5 - 8 
90 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Skovlunde Håndbold 1  -  HMH 2 GRØNNEMOSE 14 - 11 
82 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:25 Holte IF Håndbold  -  Vallensbæk GLADSAXE 2 7 - 14 
80 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 AB Håndbold:1  -  HIK 1 GRØNNEMOSE 3 - 15 
76 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:20 Københavns Håndboldklub 2  -  HMH 1 AB HALLEN 2 4 - 19 
71 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 Skovlunde Håndbold 2  -  AB Håndbold:2 GRØNNEMOSE 3 - 0 
67 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 Team Faxe Håndbold  -  Birkerød HK AB HALLEN 2 12 - 7 
55 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:10 Vallensbæk  -  HMH 3 GLADSAXE 2 12 - 4 
61 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 HUK Håndbold  -  Køge Håndbold GRØNNEMOSE 13 - 17 
367 U11PA A-Semifinal:01 Man 30.12.2019 09:35 Team Faxe 1   -  Furesø Håndbold  AB HALLEN 3 10 - 7 
372 U11PA A-Semifinal:02 Man 30.12.2019 10:10 Freja HK 1   -  Birkerød HK 1  AB HALLEN 3 16 - 4 
365 U11PA B-Semifinal:01 Man 30.12.2019 09:00 Vallensbæk:1   -  Brøndby HK  SKOVBRYNET 14 - 12 
360 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 18:55 HMH 2   -  Holte IF Håndbold  BAGSVÆRD 7 - 12 
364 U11PA B-Semifinal:02 Man 30.12.2019 09:00 Holte IF Håndbold   -  Herlev Hjorten Håndbold  BUDDINGE 11 - 7 
356 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 18:20 Køge Håndbold   -  HUK Håndbold  BAGSVÆRD 8 - 11 
349 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 17:45 Furesø Håndbold   -  HIK  BAGSVÆRD 14 - 10 
352 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 18:05 KHKS Håndbold   -  Team Faxe 2  GLADSAXE 2 8 - 4 
345 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 17:30 Akademisk Boldklub:2   -  Akademisk Boldklub:1  GLADSAXE 2 9 - 5 
336 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 16:55 Vallensbæk:1   -  Brøndby HK  GLADSAXE 2 10 - 7 
343 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 16:35 Freja HK 2   -  Freja HK 1  BAGSVÆRD 3 - 15 
335 U11PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 16:00 Team Faxe 1   -  HMH 1  BAGSVÆRD 13 - 6 
326 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 17:10 Vallensbæk:2   -  Herlev Hjorten Håndbold  BAGSVÆRD 9 - 12 
317 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 15:25 HUK Håndbold   -  HMH 2  BAGSVÆRD 14 - 2 
309 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 14:50 Køge Håndbold   -  Holte IF Håndbold  BAGSVÆRD 9 - 10 
310 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 15:10 Team Faxe 2   -  Vallensbæk:2  GLADSAXE 2 7 - 9 
302 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 14:35 Vallensbæk:1   -  Akademisk Boldklub:2  GLADSAXE 2 16 - 5 
290 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 13:40 Freja HK 1   -  HIK  BAGSVÆRD 23 - 3 
299 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 14:15 Freja HK 2   -  Furesø Håndbold  BAGSVÆRD 9 - 10 
280 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 13:05 Herlev Hjorten Håndbold   -  Team Faxe 2  BAGSVÆRD 13 - 9 
270 U11PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 12:30 Birkerød HK 1   -  HMH 1  BAGSVÆRD 8 - 10 
274 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 12:50 Brøndby HK   -  Akademisk Boldklub:1  GLADSAXE 2 16 - 2 
264 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 12:15 Vallensbæk:2   -  KHKS Håndbold  GLADSAXE 2 7 - 7 
262 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:55 HMH 2   -  Køge Håndbold  BAGSVÆRD 1 - 16 
252 U11PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:20 Holte IF Håndbold   -  HUK Håndbold  BAGSVÆRD 10 - 7 
242 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 10:45 HIK   -  Freja HK 2  BAGSVÆRD 9 - 8 
236 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 10:30 Akademisk Boldklub:1   -  Vallensbæk:1  GLADSAXE 2 3 - 17 
233 U11PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 10:10 Freja HK 1   -  Furesø Håndbold  BAGSVÆRD 16 - 5 
227 U11PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 09:55 Brøndby HK   -  Akademisk Boldklub:2  GLADSAXE 2 16 - 6 
225 U11PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 09:35 Herlev Hjorten Håndbold   -  KHKS Håndbold  BAGSVÆRD 6 - 6 
217 U11PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:00 Birkerød HK 1   -  Team Faxe 1  BAGSVÆRD 12 - 10 
184 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:00 HIK  -  Birkerød HK 1 GLADSAXE 2 4 - 6 
183 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:55 Vallensbæk:2  -  HMH 2 BAGSVÆRD 14 - 1 
181 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:55 Vallensbæk:1  -  Furesø Håndbold SKOVBRYNET 6 - 7 
176 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:35 Brøndby HK  -  KHKS Håndbold GLADSAXE 2 3 - 1 
175 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:30 Freja HK 2  -  Team Faxe 1 BAGSVÆRD 5 - 10 
165 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:05 Team Faxe 2  -  HMH 1 BAGSVÆRD 1 - 9 
172 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 16:30 Herlev Hjorten Håndbold  -  Køge Håndbold SKOVBRYNET 7 - 7 
156 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:40 Akademisk Boldklub:2  -  Freja HK 1 BAGSVÆRD 3 - 16 
146 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:15 HMH 2  -  Freja HK 2 BAGSVÆRD 2 - 15 
147 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:20 Birkerød HK 1  -  Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 10 - 5 
138 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:55 KHKS Håndbold  -  HIK GLADSAXE 2 4 - 7 
137 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:50 Team Faxe 1  -  Akademisk Boldklub:1 BAGSVÆRD 14 - 0 
127 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 HMH 1  -  Freja HK 1 BAGSVÆRD 6 - 13 
119 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 HUK Håndbold  -  Team Faxe 2 BAGSVÆRD 7 - 6 
111 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:40 Holte IF Håndbold  -  Brøndby HK GLADSAXE 2 8 - 8 
110 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:35 Akademisk Boldklub:1  -  HMH 2 BAGSVÆRD 8 - 3 
108 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 13:35 Furesø Håndbold  -  Køge Håndbold SKOVBRYNET 13 - 8 
101 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:15 KHKS Håndbold  -  Birkerød HK 1 GLADSAXE 2 2 - 4 
100 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 13:10 Vallensbæk:2  -  Freja HK 2 BAGSVÆRD 6 - 14 
98 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 13:10 Vallensbæk:1  -  Herlev Hjorten Håndbold SKOVBRYNET 7 - 4 
81 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 HUK Håndbold  -  HMH 1 BAGSVÆRD 5 - 10 
91 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Team Faxe 2  -  Akademisk Boldklub:2 BAGSVÆRD 10 - 7 
72 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 Akademisk Boldklub:1  -  Vallensbæk:2 BAGSVÆRD 4 - 13 
73 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:00 HIK  -  Holte IF Håndbold GLADSAXE 2 7 - 5 
64 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:35 Birkerød HK 1  -  Brøndby HK GLADSAXE 2 7 - 7 
390 U13DA A-finale Man 30.12.2019 15:00 HMH 1   -  HMH 2  AB HALLEN 1 14 - 8 
383 U13DA A-Semifinal:01 Man 30.12.2019 12:15 HMH 1   -  Ajax København 1  BUDDINGE 16 - 12 
379 U13DA B-Semifinal:01 Man 30.12.2019 11:40 Herlev/Hjorten Håndbold   -  Team Faxe Håndbold:2  BUDDINGE 4 - 7 
377 U13DA A-Semifinal:02 Man 30.12.2019 11:04 HMH 2   -  Team Faxe Håndbold 1  BUDDINGE 12 - 11 
373 U13DA B-Semifinal:02 Man 30.12.2019 10:30 Ajax København 2   -  Vallensbæk 1  BUDDINGE 13 - 5 
358 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 18:55 Vallensbæk 1   -  Herlev/Hjorten Håndbold  BUDDINGE 12 - 16 
354 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 18:20 AHV Achilles   -  KHKS Håndbold  BUDDINGE 10 - 11 
340 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 17:10 AB Håndbold:1   -  Ajax København 1  BUDDINGE 11 - 16 
347 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 17:45 HMH 2   -  H.B.C. GAGNY  BUDDINGE 15 - 22 
332 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 16:35 Team Faxe Håndbold 1   -  VHC/Vidar  BUDDINGE 16 - 8 
330 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 16:20 Vallensbæk:2   -  AB Håndbold:2  GLADSAXE 2 11 - 8 
323 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 16:00 Brøndby HK 1   -  HMH 1  BUDDINGE 9 - 18 
320 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 15:45 Ajax København 2   -  Team Faxe Håndbold:2  GLADSAXE 2 8 - 6 
313 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 15:25 AHV Achilles   -  Vallensbæk 1  BUDDINGE 14 - 14 
306 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 14:50 KHKS Håndbold   -  Herlev/Hjorten Håndbold  BUDDINGE 8 - 14 
296 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 14:15 AB Håndbold:1   -  HMH 2  BUDDINGE 13 - 15 
291 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 14:00 Ajax København 2   -  Vallensbæk:2  GLADSAXE 2 13 - 8 
287 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 13:40 Ajax København 1   -  H.B.C. GAGNY  BUDDINGE 18 - 14 
283 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 13:25 Team Faxe Håndbold:2   -  AB Håndbold:2  GLADSAXE 2 18 - 7 
277 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 13:05 Brøndby HK 1   -  Team Faxe Håndbold 1  BUDDINGE 10 - 14 
266 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 12:30 HMH 1   -  VHC/Vidar  BUDDINGE 17 - 7 
259 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:55 Herlev/Hjorten Håndbold   -  AHV Achilles  BUDDINGE 14 - 7 
254 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:40 AB Håndbold:2   -  Ajax København 2  GLADSAXE 2 6 - 11 
249 U13DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:20 KHKS Håndbold   -  Vallensbæk 1  BUDDINGE 12 - 13 
247 U13DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:05 Team Faxe Håndbold:2   -  Vallensbæk:2  GLADSAXE 2 10 - 7 
239 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 10:45 H.B.C. GAGNY   -  AB Håndbold:1  BUDDINGE 8 - 8 
230 U13DA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 10:10 Ajax København 1   -  HMH 2  BUDDINGE 15 - 16 
222 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:35 VHC/Vidar   -  Brøndby HK 1  BUDDINGE 14 - 8 
211 U13DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:00 HMH 1   -  Team Faxe Håndbold 1  BUDDINGE 17 - 8 
207 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 18:35 AHV Achilles  -  Vallensbæk:2 BUDDINGE 6 - 8 
202 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 18:10 HMH 2  -  Brøndby HK 1 BUDDINGE 11 - 11 
197 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:45 Team Faxe Håndbold 1  -  Ajax København 2 BUDDINGE 8 - 5 
190 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:20 Vallensbæk 1  -  AB Håndbold:1 BUDDINGE 6 - 13 
180 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 VHC/Vidar  -  Team Faxe Håndbold:2 BUDDINGE 11 - 3 
171 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 Herlev/Hjorten Håndbold  -  Ajax København 1 BUDDINGE 6 - 14 
162 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 KHKS Håndbold  -  AB Håndbold:2 BUDDINGE 10 - 8 
153 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 HMH 1  -  H.B.C. GAGNY BUDDINGE 9 - 4 
143 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:15 HMH 2  -  AHV Achilles BUDDINGE 8 - 4 
134 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:50 Brøndby HK 1  -  Vallensbæk:2 BUDDINGE 10 - 8 
124 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:25 Vallensbæk 1  -  Team Faxe Håndbold 1 BUDDINGE 8 - 21 
106 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 13:35 Herlev/Hjorten Håndbold  -  VHC/Vidar BUDDINGE 6 - 10 
115 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:00 AB Håndbold:1  -  Ajax København 2 BUDDINGE 8 - 7 
97 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 13:10 Ajax København 1  -  Team Faxe Håndbold:2 BUDDINGE 15 - 4 
88 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:45 H.B.C. GAGNY  -  AB Håndbold:2 BUDDINGE 26 - 4 
78 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:20 HMH 1  -  KHKS Håndbold BUDDINGE 9 - 4 
69 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:55 Vallensbæk:2  -  HMH 2 BUDDINGE 9 - 14 
59 U13DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:30 Brøndby HK 1  -  AHV Achilles BUDDINGE 9 - 6 
382 U13PA B-Semifinal:01 Man 30.12.2019 11:55 HK 73 -1   -  Københavns Håndboldklub  AB HALLEN 2  
374 U13PA A-Semifinal:02 Man 30.12.2019 10:45 Team Faxe Håndbold 1   -  Freja HK  AB HALLEN 2 15 - 7 
378 U13PA B-Semifinal:02 Man 30.12.2019 11:20 HIK 1   -  Birkerød HK  AB HALLEN 2 15 - 3 
346 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 17:45 HIK 2   -  Københavns Håndboldklub  AB HALLEN 2 2 - 11 
371 U13PA A-Semifinal:01 Man 30.12.2019 10:10 AB Håndbold   -  HMH  AB HALLEN 2 11 - 4 
339 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 17:10 Team Faxe Håndbold 2   -  Birkerød HK  AB HALLEN 2 6 - 8 
341 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 17:10 HIK 1   -  KHKS Håndbold 1  SKOVBRYNET 23 - 12 
331 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 16:35 HK 73 -1   -  KHKS Håndbold 2  AB HALLEN 2 10 - 4 
322 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 16:00 HIK 3   -  AHV Achilles  AB HALLEN 2 16 - 4 
324 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 16:00 HK 73 -2   -  H.B.C. GAGNY  SKOVBRYNET 6 - 14 
315 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 15:25 HMH   -  Team Faxe Håndbold 1  SKOVBRYNET 7 - 9 
297 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 14:15 Sydsjællands HK 1   -  HIK 1  SKOVBRYNET 5 - 14 
307 U13PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 14:50 Freja HK   -  Hvidovre IF  SKOVBRYNET 13 - 10 
295 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 14:15 HIK 2   -  Birkerød HK  AB HALLEN 2 5 - 6 
286 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 13:40 Københavns Håndboldklub   -  Team Faxe Håndbold 2  AB HALLEN 2 8 - 4 
288 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 13:40 KHKS Håndbold 1   -  Sydsjællands HK 2  SKOVBRYNET 8 - 9 
278 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 13:05 HMH   -  HK 73 -2  SKOVBRYNET 16 - 7 
260 U13PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 11:55 AB Håndbold   -  Hvidovre IF  SKOVBRYNET 14 - 4 
267 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 12:30 Team Faxe Håndbold 1   -  H.B.C. GAGNY  SKOVBRYNET 11 - 7 
258 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:55 AHV Achilles   -  KHKS Håndbold 2  AB HALLEN 2 7 - 8 
250 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:20 KHKS Håndbold 1   -  Sydsjællands HK 1  SKOVBRYNET 7 - 17 
248 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:20 HIK 3   -  HK 73 -1  AB HALLEN 2 12 - 14 
240 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 10:45 Sydsjællands HK 2   -  HIK 1  SKOVBRYNET 8 - 19 
238 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 10:45 Team Faxe Håndbold 2   -  HIK 2  AB HALLEN 2 12 - 4 
231 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 10:10 H.B.C. GAGNY   -  HMH  SKOVBRYNET 7 - 9 
229 U13PA PO-pulje B 3 Søn 29.12.2019 10:10 Birkerød HK   -  Københavns Håndboldklub  AB HALLEN 2 8 - 5 
223 U13PA PO-pulje A 2 Søn 29.12.2019 09:35 Team Faxe Håndbold 1   -  HK 73 -2  SKOVBRYNET 20 - 1 
214 U13PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:00 AB Håndbold   -  Freja HK  SKOVBRYNET 11 - 11 
210 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 09:00 KHKS Håndbold 2   -  HIK 3  AB HALLEN 3 8 - 4 
208 U13PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 09:00 AHV Achilles   -  HK 73 -1  AB HALLEN 1 1 - 10 
198 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 Sydsjællands HK 2  -  Birkerød HK SKOVBRYNET 7 - 6 
196 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:45 Team Faxe Håndbold 2  -  Hvidovre IF AB HALLEN 3 3 - 4 
191 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 HK 73 -1  -  AB Håndbold SKOVBRYNET 6 - 7 
189 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 17:20 HIK 3  -  KHKS Håndbold 1 AB HALLEN 3 15 - 3 
179 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 HMH  -  Freja HK AB HALLEN 3 6 - 8 
170 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 KHKS Håndbold 2  -  Københavns Håndboldklub AB HALLEN 3 4 - 9 
163 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 Birkerød HK  -  H.B.C. GAGNY SKOVBRYNET 7 - 14 
161 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 16:05 Hvidovre IF  -  Team Faxe Håndbold 1 AB HALLEN 3 4 - 13 
154 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 HK 73 -1  -  Sydsjællands HK 2 SKOVBRYNET 10 - 2 
152 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 15:40 HIK 3  -  Team Faxe Håndbold 2 AB HALLEN 3 6 - 7 
144 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 15:15 HK 73 -2  -  AHV Achilles SKOVBRYNET 8 - 8 
142 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:15 Freja HK  -  HIK 1 AB HALLEN 3 12 - 7 
135 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 14:50 HIK 2  -  Sydsjællands HK 1 SKOVBRYNET 5 - 10 
133 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:50 KHKS Håndbold 2  -  HMH AB HALLEN 3 3 - 11 
125 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:25 H.B.C. GAGNY  -  HK 73 -1 SKOVBRYNET 9 - 7 
123 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:25 KHKS Håndbold 1  -  Team Faxe Håndbold 2 AB HALLEN 3 5 - 7 
116 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:00 AB Håndbold  -  Sydsjællands HK 2 SKOVBRYNET 9 - 0 
114 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 14:00 Team Faxe Håndbold 1  -  HIK 3 AB HALLEN 3 15 - 6 
89 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:45 AHV Achilles  -  Sydsjællands HK 1 SKOVBRYNET 6 - 5 
87 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 HIK 1  -  KHKS Håndbold 2 AB HALLEN 3 9 - 4 
79 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 12:20 HK 73 -2  -  HIK 2 SKOVBRYNET 5 - 4 
77 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 Københavns Håndboldklub  -  HMH AB HALLEN 3 8 - 12 
70 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 Sydsjællands HK 2  -  H.B.C. GAGNY SKOVBRYNET 0 - 10 
60 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 AB Håndbold  -  Birkerød HK SKOVBRYNET 6 - 3 
68 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:55 KHKS Håndbold 1  -  Hvidovre IF AB HALLEN 3 4 - 5 
58 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 Team Faxe Håndbold 2  -  Team Faxe Håndbold 1 AB HALLEN 3 4 - 10 
50 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH  -  HIK 1 AB HALLEN 3 8 - 7 
350 U15DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 17:50 Dalby G&IF:3   -  AB Håndbold  AB HALLEN 1 16 - 20 
380 U15DA A-finale Man 30.12.2019 11:50 Dalby G&IF:1   -  HMH  AB HALLEN 1 18 - 19 
337 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 17:05 Dalby G&IF:1   -  KFUM København  AB HALLEN 1 24 - 14 
318 U15DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 15:35 VAKANT   -  Dalby G&IF:2  AB HALLEN 1 0 - 3 wo 
327 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 16:20 Villemomble handball   -  HMH  AB HALLEN 1 9 - 24 
303 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 14:50 Villemomble handball   -  Dalby G&IF:1  AB HALLEN 1 16 - 20 
281 U15DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 13:20 H.B.C. GAGNY   -  Dalby G&IF:3  AB HALLEN 1 18 - 12 
293 U15DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 14:05 AHV Achilles   -  VAKANT  AB HALLEN 1 3 - 0 wo 
271 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 12:35 HMH   -  KFUM København  AB HALLEN 1 32 - 13 
256 U15DA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:50 Dalby G&IF:2   -  AHV Achilles  AB HALLEN 1 34 - 3 
245 U15DA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:05 AB Håndbold   -  H.B.C. GAGNY  AB HALLEN 1 13 - 14 
234 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 10:20 KFUM København   -  Villemomble handball  AB HALLEN 1 21 - 22 
219 U15DA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:35 HMH   -  Dalby G&IF:1  AB HALLEN 1 16 - 17 
205 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:35 VAKANT  -  Villemomble handball AB HALLEN 1 0 - 3 wo 
200 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:10 AB Håndbold  -  AHV Achilles AB HALLEN 1 13 - 6 
194 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 KFUM København  -  HMH AB HALLEN 1 6 - 10 
187 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 Dalby G&IF:3  -  H.B.C. GAGNY AB HALLEN 1 8 - 13 
177 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 Villemomble handball  -  Dalby G&IF:1 AB HALLEN 1 12 - 16 
168 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 AHV Achilles  -  VAKANT AB HALLEN 1 3 - 0 wo 
159 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:05 HMH  -  Dalby G&IF:2 AB HALLEN 1 10 - 3 
150 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:40 H.B.C. GAGNY  -  KFUM København AB HALLEN 1 5 - 8 
140 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 15:15 Dalby G&IF:1  -  AB Håndbold AB HALLEN 1 14 - 7 
112 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 AHV Achilles  -  Villemomble handball AB HALLEN 1 5 - 19 
103 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 Dalby G&IF:2  -  Dalby G&IF:3 AB HALLEN 1 15 - 9 
94 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 H.B.C. GAGNY  -  HMH AB HALLEN 1 8 - 17 
85 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 VAKANT  -  Dalby G&IF:1 AB HALLEN 1 0 - 3 wo 
66 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:55 KFUM København  -  Dalby G&IF:2 AB HALLEN 1 10 - 10 
75 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:20 Villemomble handball  -  AB Håndbold AB HALLEN 1 12 - 8 
376 U15PA B-finale Man 30.12.2019 11:00 Team Faxe 1   -  Gladsaxe HG  AB HALLEN 3 16 - 17 
375 U15PA A-finale Man 30.12.2019 11:00 AB Håndbold   -  HMH  AB HALLEN 1 18 - 12 
338 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 17:05 HMH   -  H.B.C. GAGNY  AB HALLEN 3 12 - 12 
351 U15PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 17:50 Team Faxe 2   -  Gladsaxe HG  AB HALLEN 3 10 - 18 
328 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 16:20 KHKS Håndbold   -  AB Håndbold  AB HALLEN 3 10 - 27 
319 U15PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 15:35 Villemomble Handball   -  Københavns Håndboldklub  AB HALLEN 3 5 - 28 
305 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 14:50 KHKS Håndbold   -  HMH  AB HALLEN 3 14 - 19 
294 U15PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 14:05 AHV Achilles   -  Team Faxe 2  AB HALLEN 3 16 - 10 
282 U15PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 13:20 Team Faxe 1   -  Villemomble Handball  AB HALLEN 3 30 - 9 
272 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 12:35 AB Håndbold   -  H.B.C. GAGNY  AB HALLEN 3 19 - 11 
257 U15PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 11:50 Gladsaxe HG   -  AHV Achilles  AB HALLEN 3 15 - 8 
246 U15PA PO-pulje B 1 Søn 29.12.2019 11:05 Københavns Håndboldklub   -  Team Faxe 1  AB HALLEN 3 10 - 11 
235 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 10:20 H.B.C. GAGNY   -  KHKS Håndbold  AB HALLEN 3 22 - 20 
221 U15PA PO-pulje A 1 Søn 29.12.2019 09:35 AB Håndbold   -  HMH  AB HALLEN 3 20 - 12 
201 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:10 Villemomble Handball  -  KHKS Håndbold AB HALLEN 2 4 - 17 
206 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 18:35 Team Faxe 1  -  HMH AB HALLEN 2 10 - 13 
195 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:45 AHV Achilles  -  Team Faxe 2 AB HALLEN 2 6 - 3 
178 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:55 HMH  -  Gladsaxe HG AB HALLEN 2 6 - 6 
188 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:20 Københavns Håndboldklub  -  H.B.C. GAGNY AB HALLEN 2 8 - 9 
169 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 16:30 KHKS Håndbold  -  Team Faxe 1 AB HALLEN 2 11 - 9 
141 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:15 Team Faxe 2  -  AB Håndbold AB HALLEN 2 5 - 13 
132 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:50 H.B.C. GAGNY  -  AHV Achilles AB HALLEN 2 8 - 2 
122 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:25 Gladsaxe HG  -  Villemomble Handball AB HALLEN 2 18 - 3 
113 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 14:00 KHKS Håndbold  -  HMH AB HALLEN 2 11 - 12 
104 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 AB Håndbold  -  Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 12 - 7 
95 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:10 H.B.C. GAGNY  -  Team Faxe 2 AB HALLEN 2 15 - 5 
49 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 AHV Achilles  -  AB Håndbold AB HALLEN 2 4 - 12 
57 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:30 HMH  -  Villemomble Handball AB HALLEN 2 13 - 2 
86 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 12:45 Team Faxe 1  -  Gladsaxe HG AB HALLEN 2 6 - 15 
39 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:40 Team Faxe 2  -  Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 1 - 9 
389 U17DA A-3.e plads Man 30.12.2019 14:00 AHV Achilles   -  Vallensbæk  AB HALLEN 3  
369 U17DA A-Semifinal:02 Man 30.12.2019 09:35 Vallensbæk   -  Villemomble Handbold  SKOVBRYNET 17 - 18 
388 U17DA A-finale Man 30.12.2019 14:00 Herlev/Hjorten Håndbold   -  Villemomble Handbold  AB HALLEN 1 24 - 25 
368 U17DA A-Semifinal:01 Man 30.12.2019 09:35 Herlev/Hjorten Håndbold   -  AHV Achilles  BUDDINGE 25 - 11 
353 U17DA Kval.kamp 1 Søn 29.12.2019 18:10 AHV Achilles   -  Tune HC:15  GLADSAXE 1 3 - 0 
300 U17DA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 14:30 Tune HC:15  -  Vallensbæk GLADSAXE 1 0 - 3 wo 
329 U17DA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 16:20 Herlev/Hjorten Håndbold  -  Villemomble Handbold GLADSAXE 1 23 - 22 
273 U17DA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 12:40 Villemomble Handbold  -  AHV Achilles GLADSAXE 1 53 - 11 
243 U17DA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 10:50 Vallensbæk  -  Herlev/Hjorten Håndbold GLADSAXE 1 15 - 23 
212 U17DA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 09:00 AHV Achilles  -  Tune HC:15 GLADSAXE 1 3 - 0 wo 
186 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 17:15 Vallensbæk  -  Villemomble Handbold GLADSAXE 1 18 - 13 
148 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 15:25 Tune HC:15  -  Herlev/Hjorten Håndbold GLADSAXE 1 0 - 3 wo 
107 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:35 Herlev/Hjorten Håndbold  -  AHV Achilles GLADSAXE 1 47 - 5 
370 U17PA A-finale Man 30.12.2019 10:00 AHV Achilles 1   -  Håndboldklubben Maribo Hunseby  AB HALLEN 1 12 - 11 
357 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 18:40 Håndboldklubben Maribo Hunseby  -  Hareskov Håndbold GLADSAXE 2 20 - 14 
344 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 17:15 AHV Achilles 1  -  Dalby G&IF GLADSAXE 1 11 - 2 
314 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 15:25 AHV Achilles 1  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby GLADSAXE 1 19 - 10 
255 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 11:45 Hareskov Håndbold  -  AHV Achilles 2 GLADSAXE 1 19 - 11 
285 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 13:35 VILLEMOMBLE HANDBALL  -  Dalby G&IF GLADSAXE 1 12 - 23 
226 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 09:55 Dalby G&IF  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby GLADSAXE 1 11 - 14 
213 U17PA Gruppe 1 Søn 29.12.2019 09:00 VILLEMOMBLE HANDBALL  -  AHV Achilles 2 GLADSAXE 2 14 - 17 
204 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 18:15 VILLEMOMBLE HANDBALL  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby GLADSAXE 2 16 - 19 
167 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 16:20 Dalby G&IF  -  Hareskov Håndbold GLADSAXE 1 16 - 13 
203 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 18:10 AHV Achilles 2  -  AHV Achilles 1 GLADSAXE 1 13 - 18 
84 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 12:40 Håndboldklubben Maribo Hunseby  -  AHV Achilles 2 GLADSAXE 1 15 - 12 
128 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:30 AHV Achilles 1  -  VILLEMOMBLE HANDBALL GLADSAXE 1 20 - 10 
263 U9D Gruppe 1 Søn 29.12.2019 12:00 Amager SK  -  HIK 1 HARESKOV 8 - 9 
47 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:00 HIK 2  -  Håndboldklubben Maribo Hunseby HARESKOV 6 - 11 
118 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 14:00 Rødovre 1  -  Ajax København HARESKOV 7 - 3 
102 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 13:30 Hareskov  -  AB Håndbold HARESKOV 2 - 4 
62 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 Freja HK  -  Rødovre 1 HARESKOV 3 - 13 
9 U9D Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold  -  Amager SK HARESKOV 9 - 10 
28 U9P Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:00 AB Håndbold  -  Rødovre 2 HARESKOV 10 - 5 
385 U11DA B-finale Man 30.12.2019 12:40 Birkerød HK   -  HMH 2  AB HALLEN 3 10 - 14 
53 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH 2  -  AB Håndbold:1 GRØNNEMOSE 6 - 9 
48 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 HIK 3  -  HMH 1 AB HALLEN 1 2 - 16 
43 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 KHKS Håndbold  -  Skovlunde Håndbold 1 GRØNNEMOSE 6 - 26 
16 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 HIK 1  -  KHKS Håndbold GRØNNEMOSE 21 - 6 
63 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 11:30 HMH 2  -  Team Faxe 1 BAGSVÆRD 3 - 21 
54 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 11:05 HMH 1  -  Akademisk Boldklub:2 BAGSVÆRD 11 - 3 
52 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 11:05 Køge Håndbold  -  Vallensbæk:1 SKOVBRYNET 3 - 9 
44 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 Freja HK 1  -  HUK Håndbold BAGSVÆRD 15 - 3 
42 U11PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:40 Furesø Håndbold  -  Herlev Hjorten Håndbold SKOVBRYNET 11 - 1 
36 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:20 Holte IF Håndbold  -  KHKS Håndbold GLADSAXE 2 8 - 4 
35 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 Freja HK 2  -  Akademisk Boldklub:1 BAGSVÆRD 13 - 0 
25 U11PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Team Faxe 1  -  Vallensbæk:2 BAGSVÆRD 10 - 3 
27 U11PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:55 Brøndby HK  -  HIK GLADSAXE 2 4 - 5 
17 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Akademisk Boldklub:2  -  HUK Håndbold BAGSVÆRD 2 - 6 
10 U11PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 Freja HK 1  -  Team Faxe 2 BAGSVÆRD 11 - 0 
391 U13DA B-finale Man 30.12.2019 15:00 Team Faxe Håndbold:2   -  Ajax København 2  AB HALLEN 3  
51 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:05 AB Håndbold:2  -  HMH 1 BUDDINGE 4 - 17 
41 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:40 Ajax København 2  -  Vallensbæk 1 BUDDINGE 10 - 11 
32 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Team Faxe Håndbold:2  -  Herlev/Hjorten Håndbold BUDDINGE 9 - 4 
14 U13DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Ajax København 1  -  VHC/Vidar BUDDINGE 8 - 2 
392 U13PA A-finale Man 30.12.2019 15:40 AB Håndbold   -  Team Faxe Håndbold 1  AB HALLEN 1 9 - 8 
40 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:40 Københavns Håndboldklub  -  Freja HK AB HALLEN 3 11 - 14 
33 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:15 AHV Achilles  -  HIK 2 SKOVBRYNET 4 - 6 
31 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 Team Faxe Håndbold 1  -  KHKS Håndbold 1 AB HALLEN 3 13 - 1 
23 U13PA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 09:50 Sydsjællands HK 1  -  HK 73 -2 SKOVBRYNET 6 - 8 
21 U13PA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Hvidovre IF  -  HIK 3 AB HALLEN 3 9 - 8 
7 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 H.B.C. GAGNY  -  AB Håndbold SKOVBRYNET 7 - 10 
3 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 HIK 1  -  Københavns Håndboldklub AB HALLEN 3 11 - 3 
381 U15DA B-finale Man 30.12.2019 11:50 Dalby G&IF:2   -  H.B.C. GAGNY  AB HALLEN 3 18 - 14 
56 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:30 HMH  -  Dalby G&IF:3 AB HALLEN 1 17 - 4 
29 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Dalby G&IF:1  -  AHV Achilles AB HALLEN 1 13 - 1 
19 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:50 Dalby G&IF:2  -  H.B.C. GAGNY AB HALLEN 1 16 - 10 
1 U15DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold  -  VAKANT AB HALLEN 1 3 - 0 wo 
11 U15DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 Dalby G&IF:3  -  KFUM København AB HALLEN 1 3 - 11 
12 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 AB Håndbold  -  H.B.C. GAGNY AB HALLEN 2 13 - 9 
2 U15PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 Københavns Håndboldklub  -  AHV Achilles AB HALLEN 2 7 - 3 
6 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 AHV Achilles 2  -  Dalby G&IF GLADSAXE 2 5 - 6 
46 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:50 Hareskov Håndbold  -  VILLEMOMBLE HANDBALL GLADSAXE 1 15 - 18 
5 U17PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 Hareskov Håndbold  -  AHV Achilles 1 GLADSAXE 1 14 - 22 
22 U13DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 AB Håndbold:1  -  Team Faxe Håndbold 1 BUDDINGE 5 - 8 
45 U11DA Gruppe 4 Lør 28.12.2019 10:45 KFUM København  -  HIK 2 GLADSAXE 2 9 - 8 
38 U11DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 10:40 Birkerød HK  -  Københavns Håndboldklub 2 AB HALLEN 1 10 - 8 
34 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 10:15 AB Håndbold:2  -  Københavns Håndboldklub 1 GRØNNEMOSE 6 - 11 
24 U11DA Gruppe 3 Lør 28.12.2019 09:50 Køge Håndbold  -  Skovlunde Håndbold 2 GRØNNEMOSE 15 - 8 
8 U11DA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:00 AB Håndbold:1  -  Skovlunde Håndbold 1 GRØNNEMOSE 5 - 11 
386 U11PA A-finale Man 30.12.2019 13:20 Team Faxe 1   -  Freja HK 1  AB HALLEN 1 5 - 11 
4 U13DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:00 H.B.C. GAGNY  -  KHKS Håndbold BUDDINGE 10 - 5 
333 U13PA PO-pulje B 2 Søn 29.12.2019 16:35 Sydsjællands HK 1   -  Sydsjællands HK 2  SKOVBRYNET 10 - 12 
15 U13PA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:25 Birkerød HK  -  HK 73 -1 SKOVBRYNET 2 - 3 
13 U13PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:25 Freja HK  -  KHKS Håndbold 2 AB HALLEN 3 6 - 7 
30 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 10:15 Gladsaxe HG  -  KHKS Håndbold AB HALLEN 2 11 - 12 
20 U15PA Gruppe 2 Lør 28.12.2019 09:50 Villemomble Handball  -  Team Faxe 1 AB HALLEN 2 3 - 15 
65 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 11:45 Villemomble Handbold  -  Tune HC:15 GLADSAXE 1 3 - 0 wo 
26 U17DA Gruppe 1 Lør 28.12.2019 09:55 AHV Achilles  -  Vallensbæk GLADSAXE 1 6 - 28 
387 U11PA B-finale Man 30.12.2019 13:20 Vallensbæk:1   -  Holte IF Håndbold  AB HALLEN 3  
393 U13PA B-finale Man 30.12.2019 15:40 Vind.semi : 1  -  HIK 1  AB HALLEN 3