Matcher Sön 2019-08-04

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
273 F14 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:00 Hertzöga BK - gul   -  Äst/Skogstorp  D-Plan (11 m) 3 - 0 
282 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 08:00 Spydeberg Wild Bunch   -  Munktorps BK  G-Plan 1 - 0 
284 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 08:00 IFK Hallsberg   -  Håbo FF - vit  B-plan 2 - 0 
296 P12 B-8-dels:06 Sön 2019-08-04 08:00 IFK Sunne   -  Ullern IF 1  E-Plan 4 - 2 es 
379 F14 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 08:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Östra Deje IK  F-Plan 3 - 0 
380 F14 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 08:00 Dala-Järna IK   -  Hjältevad/Mariannelund IS  A-Plan 2 - 1 
459 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Hafslund 08 hvit  -  Vimmerby IF 1 K1  
460 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Horred/Kungkarl  -  Stenungsunds IF Röd K2  
461 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Ullern G08-3  -  Dösjöbro K3  
294 P12 B-8-dels:03 Sön 2019-08-04 08:40 Ullern IF 2   -  Eneby BK 1  E-Plan 0 - 1 
280 F13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:50 Alingsås KIK - blå   -  Krokeks IF  B-plan 5 - 0 
281 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 08:50 Håbo FF - svart   -  Redvägs FK  G-Plan 2 - 0 
283 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:50 Håbo FF - röd   -  Lotorps IF  C-Plan 1 - 5 
476 F14 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 08:55 Kungsängens IF   -  Lilla Träslövs FF  A-Plan 3 - 1 
293 F12 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:00 Skara FC   -  Sandbro AIK:2  D-Plan 3 1 - 2 
297 F12 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:00 Tortuna SK   -  Hovsta IF  D-Plan 2 0 - 2 
68 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 IFK Kumla röd  -  Värmbols FC vit K1  
69 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 Stenungsunds IF Svart  -  Ullern G08-AA K2  
70 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 Arboga Södra IF - svart  -  Hafslund 08 svart K3  
306 P12 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:20 Varteig IL   -  Forshaga NORD  E-Plan 5 - 2 
309 P12 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 09:40 Forshaga SYD   -  Degerfors IF Ungdom  D-Plan 3 1 - 3 es 
310 P12 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:40 Skattkärr 2   -  Eneby BK 1  D-Plan 1 3 - 0 
311 P12 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 09:40 Skara FC   -  IFK Sunne  D-Plan 2 3 - 2 
312 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 09:40 Fanna BK - vit   -  Skeppshults BK  B-plan 5 - 3 es 
375 F14 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:45 Hertzöga BK - grön   -  Bredaryd Lanna IK  A-Plan 0 - 4 
377 F14 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:45 Eskilstuna United   -  Lotorps IF - svart  F-Plan 1 - 0 
405 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Hovsta IF  -  Eskilstuna United - vit K1  
406 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Hertzöga BK - gul  -  Tallboda IF lag blå K2  
407 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Skara FC  -  Eskilstuna United - blå K3  
303 P12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 10:20 Ullern 08-1   -  Glanshammars IF P07  D-Plan 3 3 - 1 
304 P12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 10:20 Hyltebruks IF   -  Eneby BK 2  E-Plan 1 - 2 
305 P12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 10:20 IFK Kumla Vit   -  Skattkärr 1  D-Plan 1 4 - 0 
307 P12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 10:20 Lekebergs IF   -  Arboga Södra IF  D-Plan 2 5 - 6 es 
290 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 10:30 Vinbergs IF   -  Sollentuna FK Nord 2  G-Plan 5 - 6 es 
291 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 10:30 Glanshammars IF P06   -  Tune IL  C-Plan 3 - 1 
292 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 10:30 Skara FC   -  Ullern IF - 1  B-plan 5 - 2 
408 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Hertzöga BK - grön  -  Tallboda IF lag vit K1  
462 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Arboga Södra IF - gul  -  Ullern G08-4 K2  
463 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Ullern G08-2  -  Gideonsberg IF - blå K3  
323 P14 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 10:40 Årvoll   -  Gullspångs IF  F-Plan 3 - 1 
324 P14 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 10:40 Fanna BK   -  Burseryds IF  A-Plan 10 - 0 
299 F12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 11:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Gränna AIS  D-Plan 3 4 - 1 
300 F12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 11:00 Sandbro AIK   -  Östra Deje IK  E-Plan 2 - 1 
301 F12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 11:00 Fanna BK   -  Gretomta  D-Plan 1 2 - 1 
302 F12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 11:00 Qviding FIF - vit   -  BK Forward  D-Plan 2 4 - 0 
71 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Arboga Södra IF - svart  -  Gideonsberg IF - vit K2  
72 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Älvsborgs FF  -  Vimmerby IF 2 K3  
464 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Värmbols FC blå  -  Hafslund 08 svart K1  
289 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 11:20 Sollentuna FK Nord 1   -  Rockneby IK  B-plan 1 - 0 
316 P13 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:20 IFK Hallsberg   -  Lotorps IF  G-Plan 4 - 0 
318 P13 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 11:20 Spydeberg Wild Bunch   -  Håbo FF - svart  C-Plan 6 - 2 
376 F14 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 11:35 Norrstrand IF   -  Råda BK  F-Plan 1 - 2 
378 F14 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 11:35 Skara FC - vit   -  Lotorps IF - vit  A-Plan 4 - 2 
326 F12 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:40 IK Gauthiod   -  Hovsta IF  D-Plan 3 1 - 0 
330 P12 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 11:40 Varteig IL   -  Skara FC  D-Plan 1 1 - 2 
331 P12 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:40 Skattkärr 2   -  Degerfors IF Ungdom  D-Plan 2 1 - 0 
411 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Hovsta IF  -  Hertzöga BK - gul K2  
412 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Eskilstuna United - blå  -  Tallboda IF lag vit K3  
465 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Dösjöbro  -  Arboga Södra IF - gul K1  
286 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 12:10 Eskilstuna United vit   -  Degerfors IF  G-Plan 1 - 0 
287 F13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 12:10 Skjeberg SK   -  Trosvik IF  C-Plan 4 - 3 es 
288 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 12:10 Eskilstuna United   -  Alingsås KIK - vit  B-plan 2 - 0 
325 F12 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:20 IF Tunabro   -  Sandbro AIK:2  D-Plan 3 5 - 4 es 
33 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 12:30 Värmbols FC blå  -  Hafslund 08 hvit K2  
275 P14 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:30 Skara FC - vit   -  Tyresö FF Röd  F-Plan 2 - 1 
276 P14 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 12:30 Råda BK   -  Tyresö FF Gul  A-Plan 3 - 0 
466 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 12:30 Horred/Kungkarl  -  Ullern G08-AA K1  
467 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 12:30 Ullern G08-4  -  Älvsborgs FF K3  
308 P12 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:40 Eneby BK 2   -  Ullern 08-1  D-Plan 2 0 - 8 
329 P12 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 12:40 Arboga Södra IF   -  IFK Kumla Vit  D-Plan 1 2 - 7 
285 F13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 13:00 Kvik Halden FK   -  Gretomta  B-plan 4 - 2 es 
313 F13 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:00 Alingsås KIK - blå   -  Fanna BK - svart  G-Plan 3 - 2 
333 F13 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:00 IFK Kristinehamn   -  Fanna BK - vit  C-Plan 5 - 6 es 
87 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 13:10 Vimmerby IF 2  -  Skara FC K1  
409 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:10 Hertzöga BK - grön  -  Skara FC K2  
410 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:10 Eskilstuna United - vit  -  Tallboda IF lag blå K3  
274 F14 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:25 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Dala-Järna IK  F-Plan 2 - 0 
320 F14 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:25 Hertzöga BK - gul   -  Kungsängens IF  A-Plan 3 - 2 es 
327 F12 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:30 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Fanna BK  D-Plan 2 2 - 0 
328 F12 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:30 Qviding FIF - vit   -  Sandbro AIK  D-Plan 1 4 - 0 
317 P13 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:50 Glanshammars IF P06   -  Skara FC  G-Plan 5 - 7 es 
319 P13 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:50 Sollentuna FK Nord 1   -  Sollentuna FK Nord 2  C-Plan 3 - 0 wo 
335 P13 B-final Sön 2019-08-04 13:50 Spydeberg Wild Bunch   -  IFK Hallsberg  B-plan 3 - 1 
468 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:50 Stenungsunds IF Röd  -  Skara FC K1  
469 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:50 Gideonsberg IF - blå  -  Värmbol - vit K2  
470 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 13:50 Vimmerby IF 1  -  Stenungsunds IF Svart K3  
338 P12 A-final Sön 2019-08-04 14:10 Ullern 08-1   -  IFK Kumla Vit  D-Plan 1 1 - 3 
341 P12 B-final Sön 2019-08-04 14:10 Skara FC   -  Skattkärr 2  D-Plan 2 7 - 6 es 
271 F14 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 14:20 Bredaryd Lanna IK   -  Råda BK  F-Plan 0 - 2 
272 F14 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 14:20 Eskilstuna United   -  Skara FC - vit  A-Plan 2 - 3 es 
88 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 14:30 Ullern G08-3  -  Skara FC K2  
471 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 14:30 Ullern G08-1  -  IFK Kumla röd K1  
472 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 14:30 Vimmerby IF 2  -  Ullern G08-2 K3  
314 F13 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 14:40 Skjeberg SK   -  Eskilstuna United  C-Plan 0 - 5 
315 F13 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 14:40 Kvik Halden FK   -  Eskilstuna United vit  G-Plan 0 - 1 
342 F13 B-final Sön 2019-08-04 14:40 Fanna BK - vit   -  Alingsås KIK - blå  B-plan 0 - 6 
336 F12 B-final Sön 2019-08-04 15:00 IF Tunabro   -  IK Gauthiod  D-Plan 2 0 - 1 
337 F12 A-final Sön 2019-08-04 15:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Qviding FIF - vit  D-Plan 1 2 - 1 
473 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 15:10 Dösjöbro  -  Skara FC K1  
322 P14 A-final Sön 2019-08-04 15:15 Skara FC - vit   -  Råda BK  A-Plan 2 - 3 
340 P14 B-final Sön 2019-08-04 15:15 Årvoll   -  Fanna BK  F-Plan 2 - 1 
332 F13 A-final Sön 2019-08-04 16:00 Eskilstuna United   -  Eskilstuna United vit  C-Plan 2 - 1 
334 P13 A-final Sön 2019-08-04 16:00 Sollentuna FK Nord 1   -  Skara FC  B-plan 1 - 0 
321 F14 A-final Sön 2019-08-04 16:15 Råda BK   -  Skara FC - vit  A-Plan 1 - 0 
339 F14 B-final Sön 2019-08-04 16:15 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Hertzöga BK - gul  F-Plan 1 - 0