Matcher Lör 2019-08-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
2 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 08:00 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Lilla Träslövs FF A-Plan 6 - 1 
9 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 08:00 Skara FC - vit  -  Kungsängens IF F-Plan 3 - 0 
19 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 08:00 Hertzöga BK - gul  -  Hjältevad/Mariannelund IS D-Plan (11 m) 2 - 0 
1 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Skara FC  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan 2 1 - 6 
3 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Ullern G08-2  -  Vimmerby IF 1 K3  
10 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Östra Deje IK  -  Bredaryd Lanna IK A-Plan 0 - 1 
11 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Östra Deje IK  -  Fanna BK D-Plan 3 1 - 1 
12 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Gränna AIS  -  IK Gauthiod E-Plan 2 - 1 
20 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 09:00 Eskilstuna United  -  Råda BK F-Plan 0 - 0 
101 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Ullern IF - 1  -  Redvägs FK B-plan 3 - 1 
102 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Håbo FF - röd  -  Sollentuna FK Nord 1 C-Plan 1 - 3 
103 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Tune IL  -  Håbo FF - svart G-Plan 4 - 1 
431 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Gideonsberg IF - blå  -  Arboga Södra IF - gul K1  
432 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Hafslund 08 hvit  -  Stenungsunds IF Röd K2  
477 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Hovsta IF  -  BK Forward D-Plan 1 0 - 2 
47 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Skara FC  -  Värmbols FC vit K2  
48 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Vimmerby IF 2  -  Ullern G08-AA K3  
433 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Älvsborgs FF  -  Ullern G08-4 K1  
104 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:50 Lotorps IF  -  Vinbergs IF B-plan 1 - 8 
105 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 09:50 Rockneby IK  -  Skara FC C-Plan 0 - 3 
106 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 09:50 Spydeberg Wild Bunch  -  Glanshammars IF P06 G-Plan 0 - 5 
14 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Äst/Skogstorp  -  Lotorps IF - svart A-Plan 1 - 4 
21 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Tortuna SK  -  Qviding FIF - vit E-Plan 0 - 3 
478 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Dala-Järna IK  -  Norrstrand IF F-Plan 0 - 4 
13 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 10:10 Sandbro AIK:2  -  Östra Deje IK D-Plan 2 2 - 4 
22 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:10 IF Tunabro  -  Gretomta D-Plan 3 0 - 2 
434 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:10 Sandbro AIK  -  Skara FC D-Plan 1 3 - 1 
4 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Värmbols FC blå  -  Dösjöbro K1  
5 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Ullern G08-3  -  Horred/Kungkarl K2  
6 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Arboga Södra IF - gul  -  Hafslund 08 hvit K3  
107 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:40 IFK Hallsberg  -  Munktorps BK B-plan 2 - 1 
108 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 10:40 Håbo FF - vit  -  Sollentuna FK Nord 2 C-Plan 1 - 6 
145 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:40 Håbo FF - röd  -  Ullern IF - 1 G-Plan 1 - 4 
479 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 10:50 Fanna BK  -  Gränna AIS E-Plan 1 - 0 
49 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Hafslund 08 svart  -  Stenungsunds IF Svart K1  
435 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Arboga Södra IF - svart  -  Gideonsberg IF - vit K2  
436 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Älvsborgs FF  -  Skara FC K3  
480 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:00 Lilla Träslövs FF  -  Lotorps IF - vit A-Plan 0 - 3 
481 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:00 Hertzöga BK - grön  -  Aurskog/Finstadbru - 1 F-Plan 1 - 1 
23 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 11:20 Tortuna SK  -  IF Tunabro D-Plan 2 0 - 2 
24 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 11:20 Gretomta  -  Qviding FIF - vit D-Plan 3 0 - 6 
437 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:20 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Hovsta IF D-Plan 1 2 - 0 
144 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:30 Tune IL  -  Lotorps IF B-plan 5 - 3 
146 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:30 Redvägs FK  -  Sollentuna FK Nord 1 C-Plan 1 - 6 
147 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:30 Vinbergs IF  -  Håbo FF - svart G-Plan 3 - 1 
438 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:30 BK Forward  -  Sandbro AIK E-Plan 2 - 0 
7 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Stenungsunds IF Röd  -  Gideonsberg IF - blå K1  
8 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Värmbols FC blå  -  Ullern G08-2 K2  
482 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Ullern G08-3  -  Vimmerby IF 1 K3  
15 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:10 IK Gauthiod  -  Sandbro AIK:2 E-Plan 2 - 0 
54 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Stenungsunds IF Svart  -  Vimmerby IF 2 K3  
439 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Gideonsberg IF - vit  -  IFK Kumla röd K1  
440 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Ullern G08-4  -  Värmbols FC vit K2  
483 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:30 Skara FC - vit  -  Bredaryd Lanna IK A-Plan 1 - 2 
484 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 12:30 Råda BK  -  Hjältevad/Mariannelund IS F-Plan 6 - 0 
441 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Arboga Södra IF - gul  -  Stenungsunds IF Röd K2  
447 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Gideonsberg IF - blå  -  Ullern G08-3 K3  
485 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Hertzöga BK - grön  -  Lotorps IF - vit D-Plan (11 m) 3 - 1 
486 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Horred/Kungkarl  -  Dösjöbro K1  
487 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 13:30 Kungsängens IF  -  Östra Deje IK A-Plan 2 - 2 
488 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 13:30 Dala-Järna IK  -  Äst/Skogstorp F-Plan 3 - 1 
16 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Gränna AIS  -  Östra Deje IK E-Plan 0 - 1 
25 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 Gretomta  -  Tortuna SK D-Plan 3 2 - 0 
55 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Ullern G08-AA  -  Hafslund 08 svart K1  
56 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 IFK Kumla röd  -  Arboga Södra IF - svart K2  
57 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Värmbols FC vit  -  Älvsborgs FF K3  
148 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:00 Sollentuna FK Nord 2  -  Glanshammars IF P06 B-plan 0 - 9 
149 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 IFK Hallsberg  -  Rockneby IK C-Plan 1 - 1 
150 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 Skara FC  -  Munktorps BK G-Plan 5 - 0 
443 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:00 BK Forward  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan 1 0 - 3 
444 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:00 Hovsta IF  -  Skara FC D-Plan 2 1 - 2 
489 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:30 Lotorps IF - svart  -  Norrstrand IF A-Plan 0 - 3 
490 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:30 Hertzöga BK - gul  -  Eskilstuna United F-Plan 0 - 0 
17 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:40 IK Gauthiod  -  Fanna BK D-Plan 2 0 - 1 
26 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:40 Qviding FIF - vit  -  IF Tunabro D-Plan 1 5 - 1 
442 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Gideonsberg IF - blå  -  Horred/Kungkarl K3  
445 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Dösjöbro  -  Ullern G08-2 K1  
446 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Vimmerby IF 1  -  Värmbols FC blå K2  
151 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:50 Spydeberg Wild Bunch  -  Håbo FF - vit B-plan 7 - 0 
170 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:50 Håbo FF - svart  -  Lotorps IF C-Plan 3 - 5 
171 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:50 Redvägs FK  -  Håbo FF - röd G-Plan 1 - 2 
448 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:10 Skara FC  -  BK Forward E-Plan 0 - 0 
18 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Sandbro AIK:2  -  Gränna AIS D-Plan 1 0 - 2 
58 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Ullern G08-4  -  Skara FC K1  
59 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Vimmerby IF 2  -  Hafslund 08 svart K2  
60 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Gideonsberg IF - vit  -  Stenungsunds IF Svart K3  
449 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:20 Sandbro AIK  -  Hovsta IF D-Plan 2 4 - 2 
492 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:30 Lilla Träslövs FF  -  Hertzöga BK - grön F-Plan 0 - 4 
495 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:30 Bredaryd Lanna IK  -  Kungsängens IF A-Plan 1 - 2 
493 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:50 Östra Deje IK  -  IK Gauthiod E-Plan 2 - 0 
172 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Sollentuna FK Nord 1  -  Ullern IF - 1 B-plan 6 - 1 
173 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:00 Vinbergs IF  -  Tune IL C-Plan 1 - 1 
192 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 16:00 Skara FC  -  IFK Hallsberg G-Plan 3 - 0 
450 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Ullern G08-2  -  Arboga Södra IF - gul K1  
451 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Värmbols FC blå  -  Horred/Kungkarl K2  
452 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Dösjöbro  -  Hafslund 08 hvit K3  
453 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:30 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Sandbro AIK E-Plan 0 - 0 
491 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:30 Lotorps IF - vit  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan (11 m) 1 - 0 
494 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:30 Hjältevad/Mariannelund IS  -  Eskilstuna United A-Plan 0 - 7 
496 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:30 Råda BK  -  Hertzöga BK - gul F-Plan 2 - 2 
64 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Hafslund 08 svart  -  Gideonsberg IF - vit K3  
454 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Ullern G08-AA  -  Arboga Södra IF - svart K1  
455 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Stenungsunds IF Svart  -  IFK Kumla röd K2  
190 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:50 Sollentuna FK Nord 2  -  Spydeberg Wild Bunch C-Plan 4 - 1 
191 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 16:50 Munktorps BK  -  Rockneby IK B-plan 2 - 3 
193 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:50 Glanshammars IF P06  -  Håbo FF - vit G-Plan 7 - 0 
497 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:10 Fanna BK  -  Sandbro AIK:2 E-Plan 5 - 0 
66 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:20 IFK Kumla röd  -  Ullern G08-4 K3  
456 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 17:20 Hafslund 08 hvit  -  Ullern G08-3 K1  
457 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 17:20 Stenungsunds IF Röd  -  Vimmerby IF 1 K2  
498 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:30 Östra Deje IK  -  Skara FC - vit A-Plan 1 - 3 
499 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 17:30 Norrstrand IF  -  Äst/Skogstorp D-Plan (11 m) 1 - 0 
500 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 17:30 Lotorps IF - svart  -  Dala-Järna IK F-Plan 5 - 2 
65 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Ullern G08-AA  -  Älvsborgs FF K3  
67 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Skara FC  -  Vimmerby IF 2 K2  
458 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Värmbols FC vit  -  Arboga Södra IF - svart K1