Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
425 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Eskilstuna United - vit  -  Tallboda IF lag vit K2  
434 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:10 Sandbro AIK  -  Skara FC D-Plan 1 3 - 1 
358 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Eneby BK 1  -  Varteig IL D-Plan 2 2 - 1 
500 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 17:30 Lotorps IF - svart  -  Dala-Järna IK F-Plan 5 - 2 
499 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 17:30 Norrstrand IF  -  Äst/Skogstorp D-Plan (11 m) 1 - 0 
498 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:30 Östra Deje IK  -  Skara FC - vit A-Plan 1 - 3 
496 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:30 Råda BK  -  Hertzöga BK - gul F-Plan 2 - 2 
494 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:30 Hjältevad/Mariannelund IS  -  Eskilstuna United A-Plan 0 - 7 
495 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:30 Bredaryd Lanna IK  -  Kungsängens IF A-Plan 1 - 2 
492 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:30 Lilla Träslövs FF  -  Hertzöga BK - grön F-Plan 0 - 4 
491 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:30 Lotorps IF - vit  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan (11 m) 1 - 0 
490 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:30 Hertzöga BK - gul  -  Eskilstuna United F-Plan 0 - 0 
489 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:30 Lotorps IF - svart  -  Norrstrand IF A-Plan 0 - 3 
488 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 13:30 Dala-Järna IK  -  Äst/Skogstorp F-Plan 3 - 1 
487 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 13:30 Kungsängens IF  -  Östra Deje IK A-Plan 2 - 2 
485 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Hertzöga BK - grön  -  Lotorps IF - vit D-Plan (11 m) 3 - 1 
478 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Dala-Järna IK  -  Norrstrand IF F-Plan 0 - 4 
476 F14 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 08:55 Kungsängens IF   -  Lilla Träslövs FF  A-Plan 3 - 1 
380 F14 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 08:00 Dala-Järna IK   -  Hjältevad/Mariannelund IS  A-Plan 2 - 1 
379 F14 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 08:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Östra Deje IK  F-Plan 3 - 0 
2 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 08:00 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Lilla Träslövs FF A-Plan 6 - 1 
9 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 08:00 Skara FC - vit  -  Kungsängens IF F-Plan 3 - 0 
10 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Östra Deje IK  -  Bredaryd Lanna IK A-Plan 0 - 1 
14 F14 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Äst/Skogstorp  -  Lotorps IF - svart A-Plan 1 - 4 
19 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 08:00 Hertzöga BK - gul  -  Hjältevad/Mariannelund IS D-Plan (11 m) 2 - 0 
20 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 09:00 Eskilstuna United  -  Råda BK F-Plan 0 - 0 
271 F14 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 14:20 Bredaryd Lanna IK   -  Råda BK  F-Plan 0 - 2 
272 F14 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 14:20 Eskilstuna United   -  Skara FC - vit  A-Plan 2 - 3 es 
273 F14 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:00 Hertzöga BK - gul   -  Äst/Skogstorp  D-Plan (11 m) 3 - 0 
274 F14 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:25 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Dala-Järna IK  F-Plan 2 - 0 
320 F14 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:25 Hertzöga BK - gul   -  Kungsängens IF  A-Plan 3 - 2 es 
321 F14 A-final Sön 2019-08-04 16:15 Råda BK   -  Skara FC - vit  A-Plan 1 - 0 
339 F14 B-final Sön 2019-08-04 16:15 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Hertzöga BK - gul  F-Plan 1 - 0 
375 F14 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:45 Hertzöga BK - grön   -  Bredaryd Lanna IK  A-Plan 0 - 4 
376 F14 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 11:35 Norrstrand IF   -  Råda BK  F-Plan 1 - 2 
377 F14 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:45 Eskilstuna United   -  Lotorps IF - svart  F-Plan 1 - 0 
378 F14 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 11:35 Skara FC - vit   -  Lotorps IF - vit  A-Plan 4 - 2 
424 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Skara FC - vit  -  Årvoll A-Plan 2 - 1 
421 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:00 Fanna BK  -  Gullspångs IF F-Plan 2 - 0 
420 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:00 Tyresö FF Röd  -  Råda BK A-Plan 1 - 5 
419 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Årvoll  -  Burseryds IF F-Plan 8 - 0 
366 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:00 Fanna BK  -  Tyresö FF Röd A-Plan 1 - 3 
416 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Skara FC - vit  -  Tyresö FF Gul A-Plan 1 - 1 
363 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Burseryds IF  -  Tyresö FF Gul F-Plan 0 - 13 
340 P14 B-final Sön 2019-08-04 15:15 Årvoll   -  Fanna BK  F-Plan 2 - 1 
323 P14 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 10:40 Årvoll   -  Gullspångs IF  F-Plan 3 - 1 
324 P14 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 10:40 Fanna BK   -  Burseryds IF  A-Plan 10 - 0 
52 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:00 Råda BK  -  Fanna BK A-Plan 6 - 3 
53 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:00 Tyresö FF Gul  -  Årvoll F-Plan 0 - 0 
275 P14 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:30 Skara FC - vit   -  Tyresö FF Röd  F-Plan 2 - 1 
276 P14 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 12:30 Råda BK   -  Tyresö FF Gul  A-Plan 3 - 0 
322 P14 A-final Sön 2019-08-04 15:15 Skara FC - vit   -  Råda BK  A-Plan 2 - 3 
51 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Gullspångs IF  -  Tyresö FF Röd F-Plan 2 - 2 
50 P14 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Burseryds IF  -  Skara FC - vit A-Plan 0 - 17 
497 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:10 Fanna BK  -  Sandbro AIK:2 E-Plan 5 - 0 
493 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:50 Östra Deje IK  -  IK Gauthiod E-Plan 2 - 0 
479 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 10:50 Fanna BK  -  Gränna AIS E-Plan 1 - 0 
477 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Hovsta IF  -  BK Forward D-Plan 1 0 - 2 
453 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:30 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Sandbro AIK E-Plan 0 - 0 
449 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:20 Sandbro AIK  -  Hovsta IF D-Plan 2 4 - 2 
337 F12 A-final Sön 2019-08-04 15:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Qviding FIF - vit  D-Plan 1 2 - 1 
336 F12 B-final Sön 2019-08-04 15:00 IF Tunabro   -  IK Gauthiod  D-Plan 2 0 - 1 
328 F12 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:30 Qviding FIF - vit   -  Sandbro AIK  D-Plan 1 4 - 0 
327 F12 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:30 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Fanna BK  D-Plan 2 2 - 0 
1 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Skara FC  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan 2 1 - 6 
11 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Östra Deje IK  -  Fanna BK D-Plan 3 1 - 1 
12 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Gränna AIS  -  IK Gauthiod E-Plan 2 - 1 
13 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 10:10 Sandbro AIK:2  -  Östra Deje IK D-Plan 2 2 - 4 
15 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:10 IK Gauthiod  -  Sandbro AIK:2 E-Plan 2 - 0 
16 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Gränna AIS  -  Östra Deje IK E-Plan 0 - 1 
17 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:40 IK Gauthiod  -  Fanna BK D-Plan 2 0 - 1 
18 F12 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Sandbro AIK:2  -  Gränna AIS D-Plan 1 0 - 2 
21 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:00 Tortuna SK  -  Qviding FIF - vit E-Plan 0 - 3 
22 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:10 IF Tunabro  -  Gretomta D-Plan 3 0 - 2 
23 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 11:20 Tortuna SK  -  IF Tunabro D-Plan 2 0 - 2 
24 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 11:20 Gretomta  -  Qviding FIF - vit D-Plan 3 0 - 6 
25 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 Gretomta  -  Tortuna SK D-Plan 3 2 - 0 
26 F12 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:40 Qviding FIF - vit  -  IF Tunabro D-Plan 1 5 - 1 
293 F12 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:00 Skara FC   -  Sandbro AIK:2  D-Plan 3 1 - 2 
297 F12 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:00 Tortuna SK   -  Hovsta IF  D-Plan 2 0 - 2 
299 F12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 11:00 Aurskog/Finstadbru - 1   -  Gränna AIS  D-Plan 3 4 - 1 
300 F12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 11:00 Sandbro AIK   -  Östra Deje IK  E-Plan 2 - 1 
301 F12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 11:00 Fanna BK   -  Gretomta  D-Plan 1 2 - 1 
302 F12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 11:00 Qviding FIF - vit   -  BK Forward  D-Plan 2 4 - 0 
325 F12 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:20 IF Tunabro   -  Sandbro AIK:2  D-Plan 3 5 - 4 es 
326 F12 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:40 IK Gauthiod   -  Hovsta IF  D-Plan 3 1 - 0 
428 P14 Grupp 2 Fre 2019-08-02 12:00 Råda BK  -  Gullspångs IF F-Plan 1 - 1 
483 F14 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:30 Skara FC - vit  -  Bredaryd Lanna IK A-Plan 1 - 2 
484 F14 Grupp 4 Lör 2019-08-03 12:30 Råda BK  -  Hjältevad/Mariannelund IS F-Plan 6 - 0 
481 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:00 Hertzöga BK - grön  -  Aurskog/Finstadbru - 1 F-Plan 1 - 1 
33 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 12:30 Värmbols FC blå  -  Hafslund 08 hvit K2  
357 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Ullern 08-1  -  Degerfors IF Ungdom D-Plan 1 5 - 1 
480 F14 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:00 Lilla Träslövs FF  -  Lotorps IF - vit A-Plan 0 - 3 
385 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:20 Krokeks IF  -  Trosvik IF C-Plan 0 - 0 
414 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 08:30 Eskilstuna United vit  -  Alingsås KIK - vit C-Plan 4 - 2 
413 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 08:30 Alingsås KIK - blå  -  Eskilstuna United B-plan 1 - 2 
386 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:20 Gretomta  -  Fanna BK - svart G-Plan 5 - 1 
314 F13 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 14:40 Skjeberg SK   -  Eskilstuna United  C-Plan 0 - 5 
315 F13 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 14:40 Kvik Halden FK   -  Eskilstuna United vit  G-Plan 0 - 1 
313 F13 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:00 Alingsås KIK - blå   -  Fanna BK - svart  G-Plan 3 - 2 
74 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:50 Krokeks IF  -  Eskilstuna United vit C-Plan 0 - 3 
76 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:50 Skjeberg SK  -  Fanna BK - svart G-Plan 3 - 0 
85 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:50 Fanna BK - vit  -  Krokeks IF B-plan 4 - 0 
86 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:50 Gretomta  -  Skjeberg SK G-Plan 0 - 0 
90 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:50 Eskilstuna United vit  -  Trosvik IF C-Plan 0 - 0 
91 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 17:00 Skeppshults BK  -  Gretomta G-Plan 1 - 5 
93 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 17:00 Alingsås KIK - vit  -  Fanna BK - vit B-plan 6 - 0 
94 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 17:00 Fanna BK - svart  -  Degerfors IF C-Plan 0 - 2 
95 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 18:00 Trosvik IF  -  Alingsås KIK - vit B-plan 3 - 4 
96 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 18:00 Skeppshults BK  -  Degerfors IF C-Plan 0 - 6 
280 F13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:50 Alingsås KIK - blå   -  Krokeks IF  B-plan 5 - 0 
285 F13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 13:00 Kvik Halden FK   -  Gretomta  B-plan 4 - 2 es 
286 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 12:10 Eskilstuna United vit   -  Degerfors IF  G-Plan 1 - 0 
287 F13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 12:10 Skjeberg SK   -  Trosvik IF  C-Plan 4 - 3 es 
288 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 12:10 Eskilstuna United   -  Alingsås KIK - vit  B-plan 2 - 0 
312 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 09:40 Fanna BK - vit   -  Skeppshults BK  B-plan 5 - 3 es 
73 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:50 Eskilstuna United  -  Kvik Halden FK B-plan 2 - 2 
62 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 14:00 Trosvik IF  -  Fanna BK - vit C-Plan 4 - 3 
63 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 14:00 Degerfors IF  -  Gretomta G-Plan 3 - 1 
61 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:00 IFK Kristinehamn  -  Alingsås KIK - blå B-plan 4 - 2 
46 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:19 Fanna BK - svart  -  Skeppshults BK G-Plan 3 - 1 
45 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:19 Alingsås KIK - vit  -  Krokeks IF C-Plan 6 - 0 
44 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:20 IFK Kristinehamn  -  Eskilstuna United B-plan 0 - 1 
37 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:30 Degerfors IF  -  Skjeberg SK G-Plan 1 - 2 
30 F13 Grupp 3 Fre 2019-08-02 10:30 Fanna BK - vit  -  Eskilstuna United vit C-Plan 1 - 3 
29 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:30 Alingsås KIK - blå  -  Kvik Halden FK B-plan 2 - 5 
417 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:00 Hyltebruks IF  -  Ullern IF 1 D-Plan 3 6 - 1 
418 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 09:00 Forshaga NORD  -  Arboga Södra IF E-Plan 2 - 2 
422 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:20 Skara FC  -  Hyltebruks IF D-Plan 3 0 - 1 
423 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 10:20 Ullern IF 1  -  Forshaga NORD E-Plan 0 - 4 
426 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 Arboga Södra IF  -  Skara FC D-Plan 3 2 - 3 
427 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 11:40 Forshaga NORD  -  Hyltebruks IF E-Plan 0 - 2 
404 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Degerfors IF Ungdom  -  Skattkärr 1 D-Plan 2 1 - 2 
374 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Ullern IF 1  -  Skara FC E-Plan 0 - 5 
387 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:40 IFK Kumla Vit  -  IFK Sunne D-Plan 1 5 - 0 
388 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 09:40 Glanshammars IF P07  -  Skattkärr 2 D-Plan 2 5 - 1 
392 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 IFK Kumla Vit  -  Glanshammars IF P07 D-Plan 1 2 - 1 
393 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 11:00 Skattkärr 2  -  IFK Sunne D-Plan 2 1 - 0 
399 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Skattkärr 1  -  Eneby BK 1 D-Plan 2 4 - 0 
400 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Arboga Södra IF  -  Ullern IF 1 D-Plan 3 4 - 1 
403 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 16:20 Ullern 08-1  -  Varteig IL D-Plan 1 3 - 3 
373 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 16:20 Hyltebruks IF  -  Arboga Södra IF D-Plan 3 0 - 3 
370 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 IFK Sunne  -  Glanshammars IF P07 D-Plan 2 0 - 5 
369 P12 Grupp 3 Fre 2019-08-02 15:40 Skattkärr 2  -  IFK Kumla Vit D-Plan 1 0 - 4 
367 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:00 Varteig IL  -  Degerfors IF Ungdom D-Plan 1 2 - 3 
368 P12 Grupp 2 Fre 2019-08-02 15:00 Skara FC  -  Forshaga NORD E-Plan 1 - 1 
365 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Eneby BK 1  -  Ullern 08-1 D-Plan 2 0 - 8 
364 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:40 Varteig IL  -  Skattkärr 1 D-Plan 1 5 - 0 
359 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:20 Skattkärr 1  -  Ullern 08-1 D-Plan 1 0 - 3 
360 P12 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:20 Degerfors IF Ungdom  -  Eneby BK 1 D-Plan 2 1 - 1 
341 P12 B-final Sön 2019-08-04 14:10 Skara FC   -  Skattkärr 2  D-Plan 2 7 - 6 es 
338 P12 A-final Sön 2019-08-04 14:10 Ullern 08-1   -  IFK Kumla Vit  D-Plan 1 1 - 3 
331 P12 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:40 Skattkärr 2   -  Degerfors IF Ungdom  D-Plan 2 1 - 0 
330 P12 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 11:40 Varteig IL   -  Skara FC  D-Plan 1 1 - 2 
329 P12 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 12:40 Arboga Södra IF   -  IFK Kumla Vit  D-Plan 1 2 - 7 
311 P12 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 09:40 Skara FC   -  IFK Sunne  D-Plan 2 3 - 2 
27 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 09:40 Lekebergs IF  -  Eneby BK 2 D-Plan 3 1 - 2 
28 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 09:40 Forshaga SYD  -  Ullern IF 2 E-Plan 1 - 1 
31 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Ullern IF 2  -  Lekebergs IF D-Plan 3 2 - 5 
32 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 15:40 Eneby BK 2  -  Forshaga SYD E-Plan 2 - 2 
294 P12 B-8-dels:03 Sön 2019-08-04 08:40 Ullern IF 2   -  Eneby BK 1  E-Plan 0 - 1 
296 P12 B-8-dels:06 Sön 2019-08-04 08:00 IFK Sunne   -  Ullern IF 1  E-Plan 4 - 2 es 
303 P12 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 10:20 Ullern 08-1   -  Glanshammars IF P07  D-Plan 3 3 - 1 
304 P12 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 10:20 Hyltebruks IF   -  Eneby BK 2  E-Plan 1 - 2 
305 P12 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 10:20 IFK Kumla Vit   -  Skattkärr 1  D-Plan 1 4 - 0 
306 P12 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 09:20 Varteig IL   -  Forshaga NORD  E-Plan 5 - 2 
307 P12 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 10:20 Lekebergs IF   -  Arboga Södra IF  D-Plan 2 5 - 6 es 
308 P12 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 12:40 Eneby BK 2   -  Ullern 08-1  D-Plan 2 0 - 8 
309 P12 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 09:40 Forshaga SYD   -  Degerfors IF Ungdom  D-Plan 3 1 - 3 es 
310 P12 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 09:40 Skattkärr 2   -  Eneby BK 1  D-Plan 1 3 - 0 
415 F13 Grupp 2 Fre 2019-08-02 08:30 Skjeberg SK  -  Skeppshults BK G-Plan 3 - 0 
444 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:00 Hovsta IF  -  Skara FC D-Plan 2 1 - 2 
448 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 15:10 Skara FC  -  BK Forward E-Plan 0 - 0 
438 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:30 BK Forward  -  Sandbro AIK E-Plan 2 - 0 
443 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:00 BK Forward  -  Aurskog/Finstadbru - 1 D-Plan 1 0 - 3 
332 F13 A-final Sön 2019-08-04 16:00 Eskilstuna United   -  Eskilstuna United vit  C-Plan 2 - 1 
333 F13 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:00 IFK Kristinehamn   -  Fanna BK - vit  C-Plan 5 - 6 es 
342 F13 B-final Sön 2019-08-04 14:40 Fanna BK - vit   -  Alingsås KIK - blå  B-plan 0 - 6 
384 F13 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:20 Kvik Halden FK  -  IFK Kristinehamn B-plan 2 - 1 
361 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:00 Lekebergs IF  -  Forshaga SYD D-Plan 3 1 - 0 
335 P13 B-final Sön 2019-08-04 13:50 Spydeberg Wild Bunch   -  IFK Hallsberg  B-plan 3 - 1 
334 P13 A-final Sön 2019-08-04 16:00 Sollentuna FK Nord 1   -  Skara FC  B-plan 1 - 0 
318 P13 B-semifinal:01 Sön 2019-08-04 11:20 Spydeberg Wild Bunch   -  Håbo FF - svart  C-Plan 6 - 2 
319 P13 A-semifinal:01 Sön 2019-08-04 13:50 Sollentuna FK Nord 1   -  Sollentuna FK Nord 2  C-Plan 3 - 0 wo 
317 P13 A-semifinal:02 Sön 2019-08-04 13:50 Glanshammars IF P06   -  Skara FC  G-Plan 5 - 7 es 
316 P13 B-semifinal:02 Sön 2019-08-04 11:20 IFK Hallsberg   -  Lotorps IF  G-Plan 4 - 0 
291 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 10:30 Glanshammars IF P06   -  Tune IL  C-Plan 3 - 1 
292 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 10:30 Skara FC   -  Ullern IF - 1  B-plan 5 - 2 
290 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 10:30 Vinbergs IF   -  Sollentuna FK Nord 2  G-Plan 5 - 6 es 
289 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 11:20 Sollentuna FK Nord 1   -  Rockneby IK  B-plan 1 - 0 
101 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Ullern IF - 1  -  Redvägs FK B-plan 3 - 1 
102 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Håbo FF - röd  -  Sollentuna FK Nord 1 C-Plan 1 - 3 
103 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:00 Tune IL  -  Håbo FF - svart G-Plan 4 - 1 
104 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:50 Lotorps IF  -  Vinbergs IF B-plan 1 - 8 
105 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 09:50 Rockneby IK  -  Skara FC C-Plan 0 - 3 
106 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 09:50 Spydeberg Wild Bunch  -  Glanshammars IF P06 G-Plan 0 - 5 
107 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 10:40 IFK Hallsberg  -  Munktorps BK B-plan 2 - 1 
108 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 10:40 Håbo FF - vit  -  Sollentuna FK Nord 2 C-Plan 1 - 6 
144 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:30 Tune IL  -  Lotorps IF B-plan 5 - 3 
145 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:40 Håbo FF - röd  -  Ullern IF - 1 G-Plan 1 - 4 
146 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:30 Redvägs FK  -  Sollentuna FK Nord 1 C-Plan 1 - 6 
147 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:30 Vinbergs IF  -  Håbo FF - svart G-Plan 3 - 1 
148 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:00 Sollentuna FK Nord 2  -  Glanshammars IF P06 B-plan 0 - 9 
149 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 IFK Hallsberg  -  Rockneby IK C-Plan 1 - 1 
150 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 14:00 Skara FC  -  Munktorps BK G-Plan 5 - 0 
151 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 14:50 Spydeberg Wild Bunch  -  Håbo FF - vit B-plan 7 - 0 
170 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:50 Håbo FF - svart  -  Lotorps IF C-Plan 3 - 5 
171 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:50 Redvägs FK  -  Håbo FF - röd G-Plan 1 - 2 
172 P13 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Sollentuna FK Nord 1  -  Ullern IF - 1 B-plan 6 - 1 
173 P13 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:00 Vinbergs IF  -  Tune IL C-Plan 1 - 1 
190 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:50 Sollentuna FK Nord 2  -  Spydeberg Wild Bunch C-Plan 4 - 1 
191 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 16:50 Munktorps BK  -  Rockneby IK B-plan 2 - 3 
192 P13 Grupp 3 Lör 2019-08-03 16:00 Skara FC  -  IFK Hallsberg G-Plan 3 - 0 
193 P13 Grupp 4 Lör 2019-08-03 16:50 Glanshammars IF P06  -  Håbo FF - vit G-Plan 7 - 0 
281 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-08-04 08:50 Håbo FF - svart   -  Redvägs FK  G-Plan 2 - 0 
282 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-08-04 08:00 Spydeberg Wild Bunch   -  Munktorps BK  G-Plan 1 - 0 
283 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-08-04 08:50 Håbo FF - röd   -  Lotorps IF  C-Plan 1 - 5 
284 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-08-04 08:00 IFK Hallsberg   -  Håbo FF - vit  B-plan 2 - 0 
362 P12 Grupp 4 Fre 2019-08-02 11:00 Ullern IF 2  -  Eneby BK 2 E-Plan 3 - 3 
381 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Eskilstuna United - blå  -  Tallboda IF lag blå K1  
382 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Hertzöga BK - grön  -  Hovsta IF K2  
383 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 09:00 Skara FC  -  Eskilstuna United - vit K3  
389 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Tallboda IF lag vit  -  Hertzöga BK - gul K1  
390 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Hovsta IF  -  Tallboda IF lag blå K2  
391 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 10:00 Hertzöga BK - grön  -  Eskilstuna United - blå K3  
394 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 11:00 Hertzöga BK - gul  -  Skara FC K1  
395 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Hertzöga BK - gul  -  Eskilstuna United - vit K3  
396 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:30 Eskilstuna United - blå  -  Hovsta IF K1  
397 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 14:30 Tallboda IF lag blå  -  Skara FC K2  
398 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Tallboda IF lag vit  -  Hovsta IF K3  
401 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Eskilstuna United - vit  -  Hertzöga BK - grön K1  
402 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 15:30 Eskilstuna United - blå  -  Hertzöga BK - gul K2  
405 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Hovsta IF  -  Eskilstuna United - vit K1  
406 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Hertzöga BK - gul  -  Tallboda IF lag blå K2  
407 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 09:50 Skara FC  -  Eskilstuna United - blå K3  
408 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Hertzöga BK - grön  -  Tallboda IF lag vit K1  
409 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:10 Hertzöga BK - grön  -  Skara FC K2  
410 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:10 Eskilstuna United - vit  -  Tallboda IF lag blå K3  
411 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Hovsta IF  -  Hertzöga BK - gul K2  
412 F11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Eskilstuna United - blå  -  Tallboda IF lag vit K3  
472 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 14:30 Vimmerby IF 2  -  Ullern G08-2 K3  
473 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 15:10 Dösjöbro  -  Skara FC K1  
482 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Ullern G08-3  -  Vimmerby IF 1 K3  
486 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Horred/Kungkarl  -  Dösjöbro K1  
471 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 14:30 Ullern G08-1  -  IFK Kumla röd K1  
470 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 13:50 Vimmerby IF 1  -  Stenungsunds IF Svart K3  
469 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:50 Gideonsberg IF - blå  -  Värmbol - vit K2  
468 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 13:50 Stenungsunds IF Röd  -  Skara FC K1  
463 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Ullern G08-2  -  Gideonsberg IF - blå K3  
464 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Värmbols FC blå  -  Hafslund 08 svart K1  
465 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 11:50 Dösjöbro  -  Arboga Södra IF - gul K1  
466 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 12:30 Horred/Kungkarl  -  Ullern G08-AA K1  
467 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 12:30 Ullern G08-4  -  Älvsborgs FF K3  
462 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 10:30 Arboga Södra IF - gul  -  Ullern G08-4 K2  
440 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Ullern G08-4  -  Värmbols FC vit K2  
441 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Arboga Södra IF - gul  -  Stenungsunds IF Röd K2  
442 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Gideonsberg IF - blå  -  Horred/Kungkarl K3  
445 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Dösjöbro  -  Ullern G08-2 K1  
446 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 14:40 Vimmerby IF 1  -  Värmbols FC blå K2  
447 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 13:00 Gideonsberg IF - blå  -  Ullern G08-3 K3  
450 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Ullern G08-2  -  Arboga Södra IF - gul K1  
451 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Värmbols FC blå  -  Horred/Kungkarl K2  
452 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 16:00 Dösjöbro  -  Hafslund 08 hvit K3  
454 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Ullern G08-AA  -  Arboga Södra IF - svart K1  
455 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Stenungsunds IF Svart  -  IFK Kumla röd K2  
456 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 17:20 Hafslund 08 hvit  -  Ullern G08-3 K1  
457 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 17:20 Stenungsunds IF Röd  -  Vimmerby IF 1 K2  
458 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Värmbols FC vit  -  Arboga Södra IF - svart K1  
459 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Hafslund 08 hvit  -  Vimmerby IF 1 K1  
460 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Horred/Kungkarl  -  Stenungsunds IF Röd K2  
461 P11 Grupp 1 Sön 2019-08-04 08:30 Ullern G08-3  -  Dösjöbro K3  
68 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 IFK Kumla röd  -  Värmbols FC vit K1  
69 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 Stenungsunds IF Svart  -  Ullern G08-AA K2  
70 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 09:10 Arboga Södra IF - svart  -  Hafslund 08 svart K3  
71 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Arboga Södra IF - svart  -  Gideonsberg IF - vit K2  
72 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 11:10 Älvsborgs FF  -  Vimmerby IF 2 K3  
87 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 13:10 Vimmerby IF 2  -  Skara FC K1  
88 P11 Grupp 2 Sön 2019-08-04 14:30 Ullern G08-3  -  Skara FC K2  
431 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Gideonsberg IF - blå  -  Arboga Södra IF - gul K1  
432 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Hafslund 08 hvit  -  Stenungsunds IF Röd K2  
433 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Älvsborgs FF  -  Ullern G08-4 K1  
435 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Arboga Södra IF - svart  -  Gideonsberg IF - vit K2  
436 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Älvsborgs FF  -  Skara FC K3  
439 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Gideonsberg IF - vit  -  IFK Kumla röd K1  
67 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Skara FC  -  Vimmerby IF 2 K2  
66 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 17:20 IFK Kumla röd  -  Ullern G08-4 K3  
65 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 18:00 Ullern G08-AA  -  Älvsborgs FF K3  
59 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Vimmerby IF 2  -  Hafslund 08 svart K2  
60 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Gideonsberg IF - vit  -  Stenungsunds IF Svart K3  
64 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 16:40 Hafslund 08 svart  -  Gideonsberg IF - vit K3  
47 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Skara FC  -  Värmbols FC vit K2  
48 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 09:40 Vimmerby IF 2  -  Ullern G08-AA K3  
49 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 11:00 Hafslund 08 svart  -  Stenungsunds IF Svart K1  
54 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 12:20 Stenungsunds IF Svart  -  Vimmerby IF 2 K3  
55 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Ullern G08-AA  -  Hafslund 08 svart K1  
56 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 IFK Kumla röd  -  Arboga Södra IF - svart K2  
57 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 14:00 Värmbols FC vit  -  Älvsborgs FF K3  
58 P11 Grupp 2 Lör 2019-08-03 15:20 Ullern G08-4  -  Skara FC K1  
430 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Skara FC  -  Tallboda IF lag vit K2  
429 F11 Grupp 1 Fre 2019-08-02 13:30 Tallboda IF lag blå  -  Hertzöga BK - grön K1  
437 F12 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:20 Aurskog/Finstadbru - 1  -  Hovsta IF D-Plan 1 2 - 0 
8 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Värmbols FC blå  -  Ullern G08-2 K2  
3 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 09:00 Ullern G08-2  -  Vimmerby IF 1 K3  
4 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Värmbols FC blå  -  Dösjöbro K1  
5 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Ullern G08-3  -  Horred/Kungkarl K2  
6 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 10:20 Arboga Södra IF - gul  -  Hafslund 08 hvit K3  
7 P11 Grupp 1 Lör 2019-08-03 11:40 Stenungsunds IF Röd  -  Gideonsberg IF - blå K1