Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på C-hallen, 2019-10-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6001 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Trollhättans BoIS  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 4 
6003 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Hjuviks AIK  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6005 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Råda BK  -  Öckerö IF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6007 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Bergums IF Vit  -  Skepplanda BTK C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
6009 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Bergums IF Blå  -  Lerums IS C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
6011 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Askims IK 2  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6013 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Skepplanda BTK  -  Trollhättans BoIS C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6015 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Lerums IS  -  Hjuviks AIK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6017 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Stenkullen GoIK Blå  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
1 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:00 Ytterby IS  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6021 F13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Askim IK 1   -  Stenkullen GoIK Blå  C-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
7 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Angered MBIK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6023 F13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:00 Askims IK 2   -  Trollhättans BoIS  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
6025 F13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:20 Bergums IF Blå   -  Askim IK 1  C-hallen Torslandahallen 1 - 4 
20 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Lysekils AIK  -  Torslanda IK 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
4 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Åsa IF  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
10 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Älvängen IK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
16 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Lerkils IF  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Gunnilse IS 2  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
12 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Torslanda IK 2  -  Öckerö IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
18 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Bergums IF Vit  -  Gunnilse IS 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
24 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Jonsereds IF P07  -  Lysekils AIK C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
4030 P13 B-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 2   -  Torslanda IK 3  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4033 P13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:00 Lysekils AIK   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4036 P13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 1   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
4038 P13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 16:40 Gunnilse IS 1   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4040 P13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 17:00 Lerkils IF   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 5 - 0 
2001 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Kärra/Klareberg IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2003 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 IF Warta  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 5 
2005 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2007 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Bergums IF Vit  -  Lindome GIF Vit C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
2009 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Lindome GIF Svart  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
2011 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Lindome GIF Vit  -  IF Warta C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
2013 F14 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:00 IF Warta   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
2015 F14 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Vit   -  Kärra/Klareberg IF  C-hallen Torslandahallen 4 - 3 es