Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på C-hallen 1, 2019-11-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
5000 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:00 Torslanda IK 4  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
10000 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:20 IK Zenith  -  Lindome GIF C-hallen 1 Torslandahallen  
5002 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:40 Västra Frölunda IF  -  Torslanda IK 4 C-hallen 1 Torslandahallen  
10002 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:00 Ytterby IS  -  Torslanda IK 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
5004 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 09:20 Torslanda IK 2  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5006 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:40 Älvsborgs FF 3  -  Västra Frölunda IF C-hallen 1 Torslandahallen  
10004 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:00 Torslanda IK 3  -  IK Zenith C-hallen 1 Torslandahallen  
5008 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 10:20 IK Zenith 2  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
10006 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:40 Gunnilse IS  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5010 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 11:00 Älvsborgs FF 3  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5012 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 11:20 Älvsborgs FF 1  -  Torslanda IK 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
5014 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 11:40 Älvsborgs FF 2  -  IK Zenith 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
10008 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:00 IK Zenith  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5016 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:20 Torslanda IK 4  -  Älvsborgs FF 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5018 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 12:40 IK Zenith 3  -  Älvsborgs FF 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
10010 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5020 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 13:20 Utbynäs SK Gul  -  Älvsborgs FF 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
10012 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:40 Torslanda IK 2  -  Gunnilse IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5022 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:00 IK Zenith 3  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5024 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 14:20 Utbynäs SK Gul  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5026 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:40 Torslanda IK 2  -  IK Zenith 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5028 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 15:00 IK Zenith 2  -  Utbynäs SK Gul C-hallen 1 Torslandahallen