Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på arena Torslandahallen, 2019-10-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6000 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Askim IK 1  -  Skepplanda BTK A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
6001 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Trollhättans BoIS  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 4 
6002 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6003 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Hjuviks AIK  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6004 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Askims IK 2  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6005 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Råda BK  -  Öckerö IF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6006 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Askim IK 1  -  Trollhättans BoIS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6007 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Bergums IF Vit  -  Skepplanda BTK C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
6008 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Hjuviks AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6009 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Bergums IF Blå  -  Lerums IS C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
6010 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Öckerö IF  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6011 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Askims IK 2  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6012 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Bergums IF Vit  -  Askim IK 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
6013 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Skepplanda BTK  -  Trollhättans BoIS C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6014 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Bergums IF Blå  -  Stenkullen GoIK Röd A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
6015 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Lerums IS  -  Hjuviks AIK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6016 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Öckerö IF  -  Askims IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6017 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Stenkullen GoIK Blå  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
1 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:00 Ytterby IS  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6018 F13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:00 Trollhättans BoIS   -  Stenkullen GoIK Röd  B-hallen Torslandahallen 3 - 1 
6019 F13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:20 Bergums IF Vit   -  Hjuviks AIK  A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
6020 F13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Skepplanda BTK   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6021 F13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Askim IK 1   -  Stenkullen GoIK Blå  C-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
2 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:40 Bergums IF Blå  -  Åsa IF A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
7 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Angered MBIK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
8 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Öckerö IF Vit  -  Älvängen IK B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
13 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:00 Torslanda IK 3  -  Bergums IF Vit A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
6022 F13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:00 Lerums IS   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
6023 F13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:00 Askims IK 2   -  Trollhättans BoIS  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
14 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:20 Gunnilse IS 1  -  Lerkils IF B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
6024 F13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:20 Råda BK   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
6025 F13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:20 Bergums IF Blå   -  Askim IK 1  C-hallen Torslandahallen 1 - 4 
19 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Öckerö IF Röd  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
20 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Lysekils AIK  -  Torslanda IK 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
6026 F13 B-final Tis 2019-10-29 12:40 Trollhättans BoIS   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
3 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Ytterby IS  -  Bergums IF Blå B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
4 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Åsa IF  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
9 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Angered MBIK  -  Öckerö IF Vit B-hallen Torslandahallen 3 - 0 
10 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Älvängen IK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
6027 F13 A-final Tis 2019-10-29 13:20 Bergums IF Vit   -  Askim IK 1  A-hallen Torslandahallen 7 - 1 
15 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Torslanda IK 3  -  Gunnilse IS 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 2 
16 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Lerkils IF  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
21 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Öckerö IF Röd  -  Lysekils AIK A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
22 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Torslanda IK 1  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
5 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Åsa IF  -  Ytterby IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Gunnilse IS 2  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
11 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Älvängen IK  -  Angered MBIK A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
12 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Torslanda IK 2  -  Öckerö IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Lerkils IF  -  Torslanda IK 3 A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
18 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Bergums IF Vit  -  Gunnilse IS 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
23 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Torslanda IK 1  -  Öckerö IF Röd A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
24 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Jonsereds IF P07  -  Lysekils AIK C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
4029 P13 B-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 1   -  Åsa IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 2 
4030 P13 B-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 2   -  Torslanda IK 3  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4031 P13 A-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 16:00 Ytterby IS   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4032 P13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:00 Älvängen IK   -  Öckerö IF Röd  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4033 P13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:00 Lysekils AIK   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4034 P13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 2   -  Jonsereds IF P07  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
4035 P13 A-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 16:20 Lerkils IF   -  Bergums IF Blå  B-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
4036 P13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 1   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
4037 P13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 16:40 Torslanda IK 3   -  Älvängen IK  A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
4038 P13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 16:40 Gunnilse IS 1   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4039 P13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 17:00 Ytterby IS   -  Torslanda IK 2  A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
4040 P13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 17:00 Lerkils IF   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 5 - 0 
4041 P13 B-final Tis 2019-10-29 17:20 Älvängen IK   -  Gunnilse IS 1  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
2000 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
2001 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Kärra/Klareberg IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2002 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 Backatorp IF  -  Lindome GIF Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2003 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 IF Warta  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 5 
4042 P13 A-final Tis 2019-10-29 18:00 Torslanda IK 2   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
2004 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Bergums IF Blå  -  Kärra/Klareberg IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2005 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2006 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Backatorp IF  -  IF Warta A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2007 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Bergums IF Vit  -  Lindome GIF Vit C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
2008 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Torslanda IK  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2009 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Lindome GIF Svart  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
2010 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Bergums IF Vit  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
2011 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Lindome GIF Vit  -  IF Warta C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
2012 F14 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:00 Torslanda IK   -  Backatorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
2013 F14 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:00 IF Warta   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
2014 F14 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Blå   -  Lindome GIF vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2015 F14 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Vit   -  Kärra/Klareberg IF  C-hallen Torslandahallen 4 - 3 es 
2016 F14 B-final Tis 2019-10-29 20:40 Torslanda IK   -  IF Warta  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
2017 F14 A-final Tis 2019-10-29 21:20 Lindome GIF vit   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 6