Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på Plan 2

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
8001 P8 Grupp A Lör 2019-10-26 11:40 Torslanda IK Maldini  -  Sparsörs AIK 2 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8019 P8 Grupp B Lör 2019-10-26 12:00 Torslanda IK Pelé  -  Qviding FIF Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
12001 F8 Grupp A Lör 2019-10-26 12:20 Bergums IF Vit  -  Bergums IF Blå Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8005 P8 Grupp A Lör 2019-10-26 12:40 Sparsörs AIK 2  -  Qviding FIF Vit Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8003 P8 Grupp B Lör 2019-10-26 13:00 Qviding FIF Röd  -  Sparsörs AIK 1 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
12003 F8 Grupp A Lör 2019-10-26 13:20 Bergums IF Blå  -  Jonsered IF Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8009 P8 Grupp A Lör 2019-10-26 13:40 Sparsörs AIK 2  -  Torslanda IK Maradona Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8011 P8 Grupp B Lör 2019-10-26 14:00 Qviding FIF YNWA  -  Sparsörs AIK 1 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
12005 F8 Grupp A Lör 2019-10-26 14:20 Bergums IF Blå  -  Hjuvik AIK Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8013 P8 Grupp A Lör 2019-10-26 14:40 Torslanda IK Maradona  -  Torslanda IK Maldini Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8015 P8 Grupp B Lör 2019-10-26 15:00 Sparsörs AIK 1  -  Torslanda IK Pelé Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
12007 F8 Grupp A Lör 2019-10-26 15:20 Hjuvik AIK  -  Bergums IF Vit Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8017 P8 Grupp A Lör 2019-10-26 15:40 Torslanda IK Maldini  -  Qviding FIF Vit Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
8007 P8 Grupp B Lör 2019-10-26 16:00 Qviding FIF YNWA  -  Qviding FIF Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
12009 F8 Grupp A Lör 2019-10-26 16:20 Bergums IF Vit  -  Jonsered IF Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11001 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 09:20 Bergums IF Blå  -  Hovås Billdal IF Blå Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7001 P9 Grupp A Sön 2019-10-27 09:40 Bergums IF Lila  -  Torslanda IK Lag 2 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11003 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 10:00 Bergums IF Grön  -  Hovås Billdal IF Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7003 P9 Grupp A Sön 2019-10-27 10:20 Torslanda IK Lag 6  -  Bergums IF Lila Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11005 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 10:40 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK Vit Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11007 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 11:00 Torslanda IK Röd  -  Bergums IF Grön Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7005 P9 Grupp A Sön 2019-10-27 11:20 Bergums IF Lila  -  Öckerö IF Vinröd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7007 P9 Grupp B Sön 2019-10-27 11:40 Gunnared KIF  -  Torslanda IK Lag7 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7009 P9 Grupp C Sön 2019-10-27 12:00 Torslanda IK Lag 1  -  Torslanda IK Lag 4 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11009 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 12:20 Torslanda IK Vit  -  Hovås Billdal IF Blå Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11011 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 12:40 Hovås Billdal IF Röd  -  Torslanda IK Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7011 P9 Grupp A Sön 2019-10-27 13:00 BK Skottfint  -  Bergums IF Lila Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7013 P9 Grupp B Sön 2019-10-27 13:20 Bergums IF Gul  -  Gunnared KIF Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7015 P9 Grupp C Sön 2019-10-27 13:40 Torslanda IK Lag 3  -  Torslanda IK Lag 1 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11013 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 14:00 Bergums IF Grön  -  Hovås Billdal IF Blå Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
11015 F9 Grupp A Sön 2019-10-27 14:20 Torslanda IK Vit  -  Hovås Billdal IF Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7017 P9 Grupp A Sön 2019-10-27 14:40 Torslanda IK Lag 6  -  BK Skottfint Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7019 P9 Grupp B Sön 2019-10-27 15:00 Gunnared KIF  -  Torslanda IK Lag 5 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7021 P9 Grupp C Sön 2019-10-27 15:20 Torslanda IK Lag 1  -  Bergums IF Röd Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7023 P9 Grupp B Sön 2019-10-27 15:40 Öckerö IF Vit  -  Gunnared KIF Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7025 P9 Grupp C Sön 2019-10-27 16:00 Hjuviks AIK  -  Torslanda IK Lag 1 Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7027 P9 Grupp B Sön 2019-10-27 16:20 Bergums IF Gul  -  Öckerö IF Vit Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)  
7029 P9 Grupp C Sön 2019-10-27 16:40 Torslanda IK Lag 3  -  Hjuviks AIK Plan 2 Torshallen (Torslandaskolan)