Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på C-hallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6001 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Trollhättans BoIS  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 4 
6003 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Hjuviks AIK  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6005 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Råda BK  -  Öckerö IF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6007 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Bergums IF Vit  -  Skepplanda BTK C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
6009 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Bergums IF Blå  -  Lerums IS C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
6011 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Askims IK 2  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6013 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Skepplanda BTK  -  Trollhättans BoIS C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6015 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Lerums IS  -  Hjuviks AIK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6017 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Stenkullen GoIK Blå  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
1 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:00 Ytterby IS  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6021 F13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Askim IK 1   -  Stenkullen GoIK Blå  C-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
7 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Angered MBIK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6023 F13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:00 Askims IK 2   -  Trollhättans BoIS  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
6025 F13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:20 Bergums IF Blå   -  Askim IK 1  C-hallen Torslandahallen 1 - 4 
20 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Lysekils AIK  -  Torslanda IK 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
4 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Åsa IF  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
10 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Älvängen IK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
16 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Lerkils IF  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Gunnilse IS 2  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
12 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Torslanda IK 2  -  Öckerö IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
18 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Bergums IF Vit  -  Gunnilse IS 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
24 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Jonsereds IF P07  -  Lysekils AIK C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
4030 P13 B-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 2   -  Torslanda IK 3  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4033 P13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:00 Lysekils AIK   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4036 P13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 1   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
4038 P13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 16:40 Gunnilse IS 1   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4040 P13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 17:00 Lerkils IF   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 5 - 0 
2001 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Kärra/Klareberg IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2003 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 IF Warta  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 5 
2005 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2007 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Bergums IF Vit  -  Lindome GIF Vit C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
2009 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Lindome GIF Svart  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
2011 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Lindome GIF Vit  -  IF Warta C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
2013 F14 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:00 IF Warta   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
2015 F14 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Vit   -  Kärra/Klareberg IF  C-hallen Torslandahallen 4 - 3 es 
17001 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 Torslanda IK Röd  -  Skoftebyn IF C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17003 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Bergums IF  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
17005 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 Jonsereds IF Blå  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17007 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Hönö IS 2  -  Särö IK C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17009 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 IK Zenith Hákarlar  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17011 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Hönö IS 1  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17013 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK Futsal Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17015 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Frölunda FC  -  Hönö IS 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17017 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Lunden ÖBK  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17019 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Lerkils IF  -  Jonsereds IF Gul C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17021 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Torslanda IK Futsal Svart  -  Jonsereds IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17023 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 Särö IK  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
17042 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 12:20 Torslanda IK Futsal  -  Geesguud UF C-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17028 P14 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 12:40 Lindome GIF   -  IK Zenith Hákarlar  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
17031 P14 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 13:00 Särö IK   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 3 - 4 
17044 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Jitex BK Vit  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17033 P14 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 13:40 IK Zenith Hákarlar   -  Hönö IS 2  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17035 P14 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 14:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17046 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:40 Jitex BK Vit  -  Torslanda IK Futsal C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17047 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 15:00 Borås AIK  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
15001 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Torslanda IK Grön  -  Bergdalens IK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15003 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15005 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15007 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Vallens IF  -  Torslanda IK Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15009 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Bergdalens IK 1  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15012 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Lindome GIF  -  Solväders FC C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15015 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Svart  -  Lekstorp IF C-hallen Torslandahallen 6 - 0 
15017 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergdalens IK 1  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15019 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Solväders FC  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15021 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Svensk-Somaliska FS  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15023 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Lekstorp IF  -  Vallens IF C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15025 P15 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 19:45 Solväders FC   -  Lekstorp IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15027 P15 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:00 Vallens IF   -  Lindome GIF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15029 P15 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 20:15 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1   -  Torslanda IK Svart  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
15031 P15 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:30 Bergdalens IK 2   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15033 P15 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 20:45 Frölunda FC   -  Vallens IF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15035 P15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 21:00 Torslanda IK Grön   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
14001 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 14:00 Frölunda FC  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
14003 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 14:30 Torslanda IK Svart  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 1 - 3 
14005 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 15:00 Torslanda IK Röd  -  Kärra/Klareberg IF C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
14007 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 15:30 Torslanda IK Vit  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
14009 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 16:00 Kärra/Klareberg IF  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 4 - 4 
14011 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 16:30 Lindome GIF  -  Bergums IF C-hallen Torslandahallen 4 - 2 
14013 P16 B-semifinal:02 Fre 2019-11-01 17:15 Torslanda IK Vit   -  Torslanda IK Röd  C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
14015 P16 A-semifinal:02 Fre 2019-11-01 17:45 Lindome GIF   -  Frölunda FC  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
17053 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 14:30 Torslanda IK Futsal  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 5 - 3 
17056 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 15:00 Stala IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17059 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 15:30 Lindome GIF Vit  -  Kinna IF C-hallen Torslandahallen 4 - 2 
17062 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 16:00 Göteborgs FF  -  Lindome GIF Röd C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17065 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 16:30 Vallens IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17067 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 17:00 Kinna IF  -  Torslanda IK HJ C-hallen Torslandahallen 2 - 3 
17069 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 17:30 Kärra/Klareberg IF  -  Torslanda IK Futsal C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17071 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 18:00 Öckerö IF  -  Lindome GIF Röd C-hallen Torslandahallen 3 - 1 
28 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 18:30 Hönö IS  -  Stala IF C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
13048 P19 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-11-02 19:30 Kärra/Klareberg IF   -  Lindome GIF Röd  C-hallen Torslandahallen 7 - 4 
13045 P19 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-11-02 20:00 Torslanda IK Futsal   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
13047 P19 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-11-02 20:30 Torslanda IK U19   -  Backatorp IF  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
13055 P19 B-semifinal:02 Lör 2019-11-02 21:15 Kinna IF   -  Hönö IS  C-hallen Torslandahallen 3 - 1