Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på C-hallen 2

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
1001 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Partille IF Vit  -  Bergums IF Blå C-hallen 2 Torslandahallen  
1003 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 08:15 Guldheden IK  -  Torslanda IK Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
1005 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 08:30 Torslanda IK Röd  -  Sävedalens IF Blå C-hallen 2 Torslandahallen  
9001 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:45 Torslanda IK  -  Eriksbergs IF C-hallen 2 Torslandahallen  
1007 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Torslanda IK Svart  -  Partille IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
1009 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 09:15 Kungshamns IF  -  Guldheden IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1011 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 09:30 Solväders FC  -  Torslanda IK Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
9003 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:45 Vallens IF  -  Torslanda IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1013 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Angered MBIK  -  Partille IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
1015 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 10:15 Partille IF Röd  -  Guldheden IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1017 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 10:30 Partille IF Svart  -  Torslanda IK Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
9005 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:45 Torslanda IK  -  Stenkullen GoIK C-hallen 2 Torslandahallen  
1019 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 11:15 Partille IF Vit  -  Sävedalens IF Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
1021 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 11:30 Guldheden IK  -  Bergums IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
1023 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 11:45 Torslanda IK Röd  -  IK Zenith C-hallen 2 Torslandahallen  
9007 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:00 Gunnilse IS  -  Torslanda IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1025 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:15 Torslanda IK Svart  -  Angered MBIK C-hallen 2 Torslandahallen  
1027 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 12:30 Kungshamns IF  -  Partille IF Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
1029 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 12:45 Solväders FC  -  Partille IF Svart C-hallen 2 Torslandahallen  
9009 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 13:00 Vallens IF  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5001 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:00 IK Zenith 1  -  Älvsborgs FF 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
10001 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:20 Torslanda IK 2  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5003 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:40 Utbynäs SK Blå  -  IK Zenith 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
10003 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:00 Lindome GIF  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5005 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 09:20 Torslanda IK 3  -  IK Zenith 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5007 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:40 IK Zenith 1  -  Torslanda IK 4 C-hallen 2 Torslandahallen  
10005 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:00 Torslanda IK 1  -  Torslanda IK 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
5009 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 10:20 Torslanda IK 1  -  Utbynäs SK Gul C-hallen 2 Torslandahallen  
10007 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:40 Torslanda IK 2  -  Lindome GIF C-hallen 2 Torslandahallen  
5011 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 11:00 Västra Frölunda IF  -  IK Zenith 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5013 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 11:20 Kungshamns IF Vit  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5015 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 11:40 Kungshamns IF Blå  -  Torslanda IK 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
10009 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:00 Torslanda IK 1  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5017 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:20 Utbynäs SK Blå  -  Västra Frölunda IF C-hallen 2 Torslandahallen  
5019 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 12:40 Torslanda IK 3  -  Torslanda IK 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
10011 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:00 Torslanda IK 1  -  IK Zenith C-hallen 2 Torslandahallen  
5021 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 13:20 Torslanda IK 1  -  IK Zenith 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
10013 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:40 Torslanda IK 3  -  Ytterby IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5023 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:00 Älvsborgs FF 1  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5025 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 14:20 Älvsborgs FF 2  -  Torslanda IK 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5027 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:40 Kungshamns IF Vit  -  Älvsborgs FF 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5029 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 15:00 Kungshamns IF Blå  -  Älvsborgs FF 2 C-hallen 2 Torslandahallen