Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på C-hallen 1

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
1000 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Sävedalens IF Röd  -  Torslanda IK Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
1002 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 08:15 Bergums IF Vit  -  Kungshamns IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1004 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 08:30 IK Zenith  -  Solväders FC C-hallen 1 Torslandahallen  
9000 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:45 Stenkullen GoIK  -  Vallens IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1006 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Angered MBIK  -  Sävedalens IF Röd C-hallen 1 Torslandahallen  
1008 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 09:15 Partille IF Röd  -  Bergums IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
1010 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 09:30 Partille IF Svart  -  IK Zenith C-hallen 1 Torslandahallen  
9002 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:45 Gunnilse IS  -  Stenkullen GoIK C-hallen 1 Torslandahallen  
1012 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
1014 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 10:15 Torslanda IK Vit  -  Kungshamns IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1016 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 10:30 Sävedalens IF Blå  -  Solväders FC C-hallen 1 Torslandahallen  
9004 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:45 Eriksbergs IF  -  Gunnilse IS C-hallen 1 Torslandahallen  
1018 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 11:15 Bergums IF Blå  -  Angered MBIK C-hallen 1 Torslandahallen  
1020 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Vit  -  Partille IF Röd C-hallen 1 Torslandahallen  
1022 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 11:45 Sävedalens IF Blå  -  Partille IF Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
9006 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:00 Eriksbergs IF  -  Vallens IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1024 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:15 Sävedalens IF Röd  -  Bergums IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
1026 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 12:30 Bergums IF Vit  -  Torslanda IK Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
1028 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 12:45 IK Zenith  -  Sävedalens IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
9008 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 13:00 Stenkullen GoIK  -  Eriksbergs IF C-hallen 1 Torslandahallen  
5000 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:00 Torslanda IK 4  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
10000 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:20 IK Zenith  -  Lindome GIF C-hallen 1 Torslandahallen  
5002 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:40 Västra Frölunda IF  -  Torslanda IK 4 C-hallen 1 Torslandahallen  
10002 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:00 Ytterby IS  -  Torslanda IK 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
5004 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 09:20 Torslanda IK 2  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5006 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:40 Älvsborgs FF 3  -  Västra Frölunda IF C-hallen 1 Torslandahallen  
10004 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:00 Torslanda IK 3  -  IK Zenith C-hallen 1 Torslandahallen  
5008 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 10:20 IK Zenith 2  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
10006 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:40 Gunnilse IS  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5010 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 11:00 Älvsborgs FF 3  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5012 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 11:20 Älvsborgs FF 1  -  Torslanda IK 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
5014 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 11:40 Älvsborgs FF 2  -  IK Zenith 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
10008 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:00 IK Zenith  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5016 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:20 Torslanda IK 4  -  Älvsborgs FF 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5018 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 12:40 IK Zenith 3  -  Älvsborgs FF 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
10010 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5020 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 13:20 Utbynäs SK Gul  -  Älvsborgs FF 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
10012 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:40 Torslanda IK 2  -  Gunnilse IS C-hallen 1 Torslandahallen  
5022 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:00 IK Zenith 3  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5024 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 14:20 Utbynäs SK Gul  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5026 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:40 Torslanda IK 2  -  IK Zenith 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5028 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 15:00 IK Zenith 2  -  Utbynäs SK Gul C-hallen 1 Torslandahallen