Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på B-hallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6018 F13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:00 Trollhättans BoIS   -  Stenkullen GoIK Röd  B-hallen Torslandahallen 3 - 1 
6020 F13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Skepplanda BTK   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
8 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Öckerö IF Vit  -  Älvängen IK B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6022 F13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:00 Lerums IS   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
14 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:20 Gunnilse IS 1  -  Lerkils IF B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
19 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Öckerö IF Röd  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
3 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Ytterby IS  -  Bergums IF Blå B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
9 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Angered MBIK  -  Öckerö IF Vit B-hallen Torslandahallen 3 - 0 
15 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Torslanda IK 3  -  Gunnilse IS 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 2 
22 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Torslanda IK 1  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
4032 P13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:00 Älvängen IK   -  Öckerö IF Röd  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4035 P13 A-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 16:20 Lerkils IF   -  Bergums IF Blå  B-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
2000 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
2002 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 Backatorp IF  -  Lindome GIF Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2004 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Bergums IF Blå  -  Kärra/Klareberg IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17038 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:20 Torslanda IK Futsal  -  Borås AIK B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17039 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:40 Landvetter IF  -  Geesguud UF B-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17020 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Lindome GIF  -  IF Mölndal B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17041 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:40 Geesguud UF  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17025 P14 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 12:20 Hönö IS 1   -  Frölunda FC  B-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17027 P14 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 12:40 Hönö IS 2   -  Jonsereds IF Gul  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17030 P14 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 13:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Torslanda IK Röd  B-hallen Torslandahallen 5 - 4 es 
17032 P14 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 13:40 Lunden ÖBK   -  Hönö IS 1  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17045 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:00 Borås AIK  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15000 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Frölunda FC  -  Bergums IF Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15002 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Nol IK  -  Solväders FC B-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15004 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Bergums IF Blå  -  Svensk-Somaliska FS B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
15006 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Bergdalens IK 2  -  Lekstorp IF B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15008 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Frölunda FC  -  Torslanda IK Grön B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15011 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Nol IK  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
15014 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Bergdalens IK 2  -  Vallens IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16001 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Lindome GIF Svart  -  GFF/Azalea BK B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
16003 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 08:30 Lindome GIF Vit  -  Öckerö IF B-hallen Torslandahallen 0 - 4 
16005 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 GFF/Azalea BK  -  Torslanda IK Vit B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
16007 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 09:30 Öckerö IF  -  Lerums IS B-hallen Torslandahallen 2 - 3 
16009 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Torslanda IK Vit  -  Lindome GIF Svart B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
16011 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 10:30 Lerums IS  -  Lindome GIF Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
16013 F19 B-semifinal:02 Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Svart   -  Kungsbacka DFF  B-hallen Torslandahallen 2 - 4 
16015 F19 A-semifinal:02 Lör 2019-11-02 12:00 Öckerö IF   -  GFF/Azalea BK  B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17049 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 13:00 Vallens IF  -  Torslanda IK U19 B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17051 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 13:30 Geesguud UF  -  Kinna IF B-hallen Torslandahallen 4 - 2 
26 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 14:00 Stala IF  -  Vallens IF B-hallen Torslandahallen 3 - 0 
25 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 14:30 Torslanda IK U19  -  Hönö IS B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17055 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 15:00 Lindome GIF Röd  -  IK Zenith B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17058 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 15:30 Geesguud UF  -  Torslanda IK HJ B-hallen Torslandahallen 1 - 4 
17061 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 16:00 Frölunda FC  -  Kärra/Klareberg IF B-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17064 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 16:30 Torslanda IK U19  -  Stala IF B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
13041 P19 B-8-dels:08 Lör 2019-11-02 19:30 Frölunda FC   -  Vallens IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 3 wo 
13049 P19 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-11-02 20:00 Göteborgs FF   -  Kinna IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
13051 P19 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-11-02 20:30 Hönö IS   -  Vallens IF  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
13054 P19 B-semifinal:01 Lör 2019-11-02 21:15 Geesguud UF   -  Kärra/Klareberg IF  B-hallen Torslandahallen 5 - 2