Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på A-hallen, 2019-11-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
16000 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Kungsbacka DFF  -  Torslanda IK Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16002 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 08:30 Torslanda IK Svart  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
16004 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Kungsbacka DFF  -  Lindome GIF Svart A-hallen Torslandahallen 2 - 4 
16006 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 09:30 Torslanda IK Svart  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16008 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 GFF/Azalea BK  -  Kungsbacka DFF A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16010 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 10:30 Öckerö IF  -  Torslanda IK Svart A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
16012 F19 B-semifinal:01 Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Vit   -  Lindome GIF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
16014 F19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 12:00 Lindome GIF Svart   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
16016 F19 B-final Lör 2019-11-02 12:30 Torslanda IK Vit   -  Kungsbacka DFF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 es 
17048 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 13:00 Lindome GIF Svart  -  Hönö IS A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17050 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 13:30 Torslanda IK HJ  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17052 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 14:30 Backatorp IF  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17054 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 15:00 Göteborgs FF  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17057 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 15:30 Hönö IS  -  Vallens IF A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17060 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 16:00 Backatorp IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17063 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 16:30 IK Zenith  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17066 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 17:00 Lindome GIF Vit  -  Geesguud UF A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17068 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 17:30 Frölunda FC  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
17070 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 18:00 IK Zenith  -  Göteborgs FF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
27 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 18:30 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK U19 A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
13050 P19 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 19:30 Geesguud UF   -  Stala IF  A-hallen Torslandahallen 5 - 1 
13042 P19 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 20:00 Lindome GIF Vit   -  Öckerö IF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
13046 P19 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-11-02 20:30 IK Zenith   -  Torslanda IK HJ  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 
13052 P19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 21:15 Öckerö IF   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
13053 P19 A-semifinal:02 Lör 2019-11-02 21:45 IK Zenith   -  Torslanda IK U19  A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
13056 P19 B-final Lör 2019-11-02 22:15 Geesguud UF   -  Kinna IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 2