Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på A-hallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6000 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Askim IK 1  -  Skepplanda BTK A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
6002 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6004 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Askims IK 2  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6006 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Askim IK 1  -  Trollhättans BoIS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6008 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Hjuviks AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6010 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Öckerö IF  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6012 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Bergums IF Vit  -  Askim IK 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
6014 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Bergums IF Blå  -  Stenkullen GoIK Röd A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
6016 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Öckerö IF  -  Askims IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6019 F13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:20 Bergums IF Vit   -  Hjuviks AIK  A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
2 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:40 Bergums IF Blå  -  Åsa IF A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
13 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:00 Torslanda IK 3  -  Bergums IF Vit A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
6024 F13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:20 Råda BK   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
6026 F13 B-final Tis 2019-10-29 12:40 Trollhättans BoIS   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
6027 F13 A-final Tis 2019-10-29 13:20 Bergums IF Vit   -  Askim IK 1  A-hallen Torslandahallen 7 - 1 
21 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Öckerö IF Röd  -  Lysekils AIK A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
5 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Åsa IF  -  Ytterby IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
11 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Älvängen IK  -  Angered MBIK A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Lerkils IF  -  Torslanda IK 3 A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
23 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Torslanda IK 1  -  Öckerö IF Röd A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
4029 P13 B-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 1   -  Åsa IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 2 
4031 P13 A-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 16:00 Ytterby IS   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4034 P13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 2   -  Jonsereds IF P07  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
4037 P13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 16:40 Torslanda IK 3   -  Älvängen IK  A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
4039 P13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 17:00 Ytterby IS   -  Torslanda IK 2  A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
4041 P13 B-final Tis 2019-10-29 17:20 Älvängen IK   -  Gunnilse IS 1  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
4042 P13 A-final Tis 2019-10-29 18:00 Torslanda IK 2   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
2006 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Backatorp IF  -  IF Warta A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2008 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Torslanda IK  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2010 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Bergums IF Vit  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
2012 F14 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:00 Torslanda IK   -  Backatorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
2014 F14 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Blå   -  Lindome GIF vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2016 F14 B-final Tis 2019-10-29 20:40 Torslanda IK   -  IF Warta  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
2017 F14 A-final Tis 2019-10-29 21:20 Lindome GIF vit   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 6 
17000 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 IK Zenith Hákarlar  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17002 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Jonsereds IF Gul  -  Hönö IS 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17004 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 IF Mölndal  -  Torslanda IK Futsal Svart A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17006 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Frölunda FC  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
17008 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 Skoftebyn IF  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17010 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Bergums IF  -  Jonsereds IF Gul A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17012 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 IF Mölndal  -  Jonsereds IF Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17014 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Särö IK  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17016 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Skoftebyn IF  -  IK Zenith Hákarlar A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17018 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Hönö IS 1  -  Bergums IF A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17040 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:20 Landvetter IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17022 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 IK Zenith Ljón  -  Hönö IS 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17024 P14 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:20 Lunden ÖBK   -  IF Mölndal  A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17026 P14 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:40 Skoftebyn IF   -  Jonsereds IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
17029 P14 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 13:00 Bergums IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
17043 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Geesguud UF  -  Borås AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17034 P14 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 14:00 Skoftebyn IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17036 P14 B-final Ons 2019-10-30 14:20 Hönö IS 1   -  Hönö IS 2  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17037 P14 A-final Ons 2019-10-30 15:00 IK Zenith Ljón   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
3016 F15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 15:40 Jitex BK Vit   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
3017 F15 B-final Ons 2019-10-30 16:00 Landvetter IF   -  Geesguud UF  A-hallen Torslandahallen 8 - 0 
3018 F15 A-final Ons 2019-10-30 16:40 Borås AIK   -  Jitex BK Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15010 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 17:40 Bergums IF Blå  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15013 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Röd  -  Svensk-Somaliska FS A-hallen Torslandahallen 2 - 2 
15016 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergums IF Vit  -  Torslanda IK Grön A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15018 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Lindome GIF  -  Nol IK A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15020 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Torslanda IK Röd  -  Bergums IF Blå A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
15022 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Torslanda IK Svart  -  Bergdalens IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15024 P15 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 19:45 Bergdalens IK 1   -  Bergums IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
15026 P15 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 ef 
15028 P15 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 20:15 Bergums IF Vit   -  Svensk-Somaliska FS  A-hallen Torslandahallen 7 - 0 
15030 P15 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:30 Torslanda IK Röd   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 9 - 10 es 
15032 P15 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 20:45 Bergdalens IK 1   -  Lekstorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
15034 P15 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 21:00 Bergums IF Vit   -  Torslanda IK Svart  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15036 P15 B-final Ons 2019-10-30 21:15 Bergdalens IK 1   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15037 P15 A-final Ons 2019-10-30 22:00 Torslanda IK Svart   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 4 - 2 
14000 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 14:00 Backatorp IF  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 1 - 9 
14002 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 14:30 Bergums IF  -  Torslanda IK Vit A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
14004 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 15:00 Backatorp IF  -  Frölunda FC A-hallen Torslandahallen 3 - 7 
14006 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 15:30 Torslanda IK Svart  -  Bergums IF A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
14008 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 16:00 Torslanda IK Röd  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
14010 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 16:30 Torslanda IK Vit  -  Torslanda IK Svart A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
14012 P16 B-semifinal:01 Fre 2019-11-01 17:15 Backatorp IF   -  Bergums IF  A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
14014 P16 A-semifinal:01 Fre 2019-11-01 17:45 Kärra/Klareberg IF   -  Torslanda IK Svart  A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
14016 P16 B-final Fre 2019-11-01 18:15 Bergums IF   -  Torslanda IK Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
16000 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Kungsbacka DFF  -  Torslanda IK Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16002 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 08:30 Torslanda IK Svart  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
16004 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Kungsbacka DFF  -  Lindome GIF Svart A-hallen Torslandahallen 2 - 4 
16006 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 09:30 Torslanda IK Svart  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16008 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 GFF/Azalea BK  -  Kungsbacka DFF A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16010 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 10:30 Öckerö IF  -  Torslanda IK Svart A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
16012 F19 B-semifinal:01 Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Vit   -  Lindome GIF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
16014 F19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 12:00 Lindome GIF Svart   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
16016 F19 B-final Lör 2019-11-02 12:30 Torslanda IK Vit   -  Kungsbacka DFF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 es 
17048 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 13:00 Lindome GIF Svart  -  Hönö IS A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17050 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 13:30 Torslanda IK HJ  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17052 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 14:30 Backatorp IF  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17054 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 15:00 Göteborgs FF  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17057 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 15:30 Hönö IS  -  Vallens IF A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17060 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 16:00 Backatorp IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17063 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 16:30 IK Zenith  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17066 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 17:00 Lindome GIF Vit  -  Geesguud UF A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17068 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 17:30 Frölunda FC  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
17070 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 18:00 IK Zenith  -  Göteborgs FF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
27 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 18:30 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK U19 A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
13050 P19 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 19:30 Geesguud UF   -  Stala IF  A-hallen Torslandahallen 5 - 1 
13042 P19 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 20:00 Lindome GIF Vit   -  Öckerö IF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
13046 P19 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-11-02 20:30 IK Zenith   -  Torslanda IK HJ  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 
13052 P19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 21:15 Öckerö IF   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
13053 P19 A-semifinal:02 Lör 2019-11-02 21:45 IK Zenith   -  Torslanda IK U19  A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
13056 P19 B-final Lör 2019-11-02 22:15 Geesguud UF   -  Kinna IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
16017 F19 A-final Sön 2019-11-03 12:00 Lerums IS   -  Öckerö IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
14017 P16 A-final Sön 2019-11-03 13:00 Kärra/Klareberg IF   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 2 - 4 
13057 P19 A-final Sön 2019-11-03 14:00 Öckerö IF   -  IK Zenith  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef