Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på arena Torslandahallen, 2019-10-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
17000 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 IK Zenith Hákarlar  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17001 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 Torslanda IK Röd  -  Skoftebyn IF C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17002 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Jonsereds IF Gul  -  Hönö IS 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17003 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Bergums IF  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
17004 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 IF Mölndal  -  Torslanda IK Futsal Svart A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17005 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 Jonsereds IF Blå  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17006 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Frölunda FC  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
17007 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Hönö IS 2  -  Särö IK C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17008 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 Skoftebyn IF  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17009 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 IK Zenith Hákarlar  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17010 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Bergums IF  -  Jonsereds IF Gul A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17011 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Hönö IS 1  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17012 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 IF Mölndal  -  Jonsereds IF Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17013 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK Futsal Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17014 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Särö IK  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17015 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Frölunda FC  -  Hönö IS 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17038 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:20 Torslanda IK Futsal  -  Borås AIK B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17016 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Skoftebyn IF  -  IK Zenith Hákarlar A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17017 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Lunden ÖBK  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17039 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:40 Landvetter IF  -  Geesguud UF B-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17018 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Hönö IS 1  -  Bergums IF A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17019 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Lerkils IF  -  Jonsereds IF Gul C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17020 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Lindome GIF  -  IF Mölndal B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17021 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Torslanda IK Futsal Svart  -  Jonsereds IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17040 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:20 Landvetter IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17022 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 IK Zenith Ljón  -  Hönö IS 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17023 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 Särö IK  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
17041 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:40 Geesguud UF  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17024 P14 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:20 Lunden ÖBK   -  IF Mölndal  A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17025 P14 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 12:20 Hönö IS 1   -  Frölunda FC  B-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17042 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 12:20 Torslanda IK Futsal  -  Geesguud UF C-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17026 P14 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:40 Skoftebyn IF   -  Jonsereds IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
17027 P14 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 12:40 Hönö IS 2   -  Jonsereds IF Gul  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17028 P14 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 12:40 Lindome GIF   -  IK Zenith Hákarlar  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
17029 P14 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 13:00 Bergums IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
17030 P14 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 13:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Torslanda IK Röd  B-hallen Torslandahallen 5 - 4 es 
17031 P14 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 13:00 Särö IK   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 3 - 4 
17043 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Geesguud UF  -  Borås AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17044 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Jitex BK Vit  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17032 P14 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 13:40 Lunden ÖBK   -  Hönö IS 1  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17033 P14 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 13:40 IK Zenith Hákarlar   -  Hönö IS 2  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17034 P14 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 14:00 Skoftebyn IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17035 P14 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 14:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17045 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:00 Borås AIK  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17036 P14 B-final Ons 2019-10-30 14:20 Hönö IS 1   -  Hönö IS 2  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17046 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:40 Jitex BK Vit  -  Torslanda IK Futsal C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17037 P14 A-final Ons 2019-10-30 15:00 IK Zenith Ljón   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
17047 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 15:00 Borås AIK  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
3016 F15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 15:40 Jitex BK Vit   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
3017 F15 B-final Ons 2019-10-30 16:00 Landvetter IF   -  Geesguud UF  A-hallen Torslandahallen 8 - 0 
15000 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Frölunda FC  -  Bergums IF Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15001 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Torslanda IK Grön  -  Bergdalens IK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15002 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Nol IK  -  Solväders FC B-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15003 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
3018 F15 A-final Ons 2019-10-30 16:40 Borås AIK   -  Jitex BK Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15004 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Bergums IF Blå  -  Svensk-Somaliska FS B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
15005 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15006 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Bergdalens IK 2  -  Lekstorp IF B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15007 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Vallens IF  -  Torslanda IK Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15008 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Frölunda FC  -  Torslanda IK Grön B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15009 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Bergdalens IK 1  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15010 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 17:40 Bergums IF Blå  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15011 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Nol IK  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
15012 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Lindome GIF  -  Solväders FC C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15013 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Röd  -  Svensk-Somaliska FS A-hallen Torslandahallen 2 - 2 
15014 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Bergdalens IK 2  -  Vallens IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15015 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Svart  -  Lekstorp IF C-hallen Torslandahallen 6 - 0 
15016 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergums IF Vit  -  Torslanda IK Grön A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15017 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergdalens IK 1  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15018 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Lindome GIF  -  Nol IK A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15019 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Solväders FC  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15020 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Torslanda IK Röd  -  Bergums IF Blå A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
15021 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Svensk-Somaliska FS  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15022 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Torslanda IK Svart  -  Bergdalens IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15023 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Lekstorp IF  -  Vallens IF C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15024 P15 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 19:45 Bergdalens IK 1   -  Bergums IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
15025 P15 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 19:45 Solväders FC   -  Lekstorp IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15026 P15 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 ef 
15027 P15 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:00 Vallens IF   -  Lindome GIF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15028 P15 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 20:15 Bergums IF Vit   -  Svensk-Somaliska FS  A-hallen Torslandahallen 7 - 0 
15029 P15 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 20:15 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1   -  Torslanda IK Svart  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
15030 P15 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:30 Torslanda IK Röd   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 9 - 10 es 
15031 P15 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:30 Bergdalens IK 2   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15032 P15 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 20:45 Bergdalens IK 1   -  Lekstorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
15033 P15 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 20:45 Frölunda FC   -  Vallens IF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15034 P15 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 21:00 Bergums IF Vit   -  Torslanda IK Svart  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15035 P15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 21:00 Torslanda IK Grön   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15036 P15 B-final Ons 2019-10-30 21:15 Bergdalens IK 1   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15037 P15 A-final Ons 2019-10-30 22:00 Torslanda IK Svart   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 4 - 2