Website powered by

Torslanda Futsal Cup 2019

26 Okt till 3 Nov

Matcher på arena Torslandahallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
6000 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Askim IK 1  -  Skepplanda BTK A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
6001 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 08:00 Trollhättans BoIS  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 4 
6002 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6003 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 08:20 Hjuviks AIK  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6004 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Askims IK 2  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6005 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 08:40 Råda BK  -  Öckerö IF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6006 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Askim IK 1  -  Trollhättans BoIS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6007 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 09:00 Bergums IF Vit  -  Skepplanda BTK C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
6008 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Stenkullen GoIK Röd  -  Hjuviks AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
6009 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 09:20 Bergums IF Blå  -  Lerums IS C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
6010 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Öckerö IF  -  Stenkullen GoIK Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
6011 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 09:40 Askims IK 2  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6012 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Bergums IF Vit  -  Askim IK 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
6013 F13 Grupp C Tis 2019-10-29 10:00 Skepplanda BTK  -  Trollhättans BoIS C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6014 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Bergums IF Blå  -  Stenkullen GoIK Röd A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
6015 F13 Grupp B Tis 2019-10-29 10:20 Lerums IS  -  Hjuviks AIK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6016 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Öckerö IF  -  Askims IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6017 F13 Grupp A Tis 2019-10-29 10:40 Stenkullen GoIK Blå  -  Råda BK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
1 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:00 Ytterby IS  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
6018 F13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:00 Trollhättans BoIS   -  Stenkullen GoIK Röd  B-hallen Torslandahallen 3 - 1 
6019 F13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 11:20 Bergums IF Vit   -  Hjuviks AIK  A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
6020 F13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Skepplanda BTK   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
6021 F13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 11:20 Askim IK 1   -  Stenkullen GoIK Blå  C-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
2 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 11:40 Bergums IF Blå  -  Åsa IF A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
7 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Angered MBIK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
8 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 11:40 Öckerö IF Vit  -  Älvängen IK B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
13 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:00 Torslanda IK 3  -  Bergums IF Vit A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
6022 F13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:00 Lerums IS   -  Öckerö IF  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
6023 F13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:00 Askims IK 2   -  Trollhättans BoIS  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
14 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 12:20 Gunnilse IS 1  -  Lerkils IF B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
6024 F13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 12:20 Råda BK   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
6025 F13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 12:20 Bergums IF Blå   -  Askim IK 1  C-hallen Torslandahallen 1 - 4 
19 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Öckerö IF Röd  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
20 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 12:40 Lysekils AIK  -  Torslanda IK 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
6026 F13 B-final Tis 2019-10-29 12:40 Trollhättans BoIS   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
3 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Ytterby IS  -  Bergums IF Blå B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
4 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 13:00 Åsa IF  -  Gunnilse IS 2 C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
9 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Angered MBIK  -  Öckerö IF Vit B-hallen Torslandahallen 3 - 0 
10 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 13:20 Älvängen IK  -  Torslanda IK 2 C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
6027 F13 A-final Tis 2019-10-29 13:20 Bergums IF Vit   -  Askim IK 1  A-hallen Torslandahallen 7 - 1 
15 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Torslanda IK 3  -  Gunnilse IS 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 2 
16 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 13:40 Lerkils IF  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
21 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Öckerö IF Röd  -  Lysekils AIK A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
22 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 14:00 Torslanda IK 1  -  Jonsereds IF P07 B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
5 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Åsa IF  -  Ytterby IS A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
6 P13 Grupp A Tis 2019-10-29 14:20 Gunnilse IS 2  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
11 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Älvängen IK  -  Angered MBIK A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
12 P13 Grupp B Tis 2019-10-29 14:40 Torslanda IK 2  -  Öckerö IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Lerkils IF  -  Torslanda IK 3 A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
18 P13 Grupp C Tis 2019-10-29 15:00 Bergums IF Vit  -  Gunnilse IS 1 C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
23 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Torslanda IK 1  -  Öckerö IF Röd A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
24 P13 Grupp D Tis 2019-10-29 15:20 Jonsereds IF P07  -  Lysekils AIK C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
4029 P13 B-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 1   -  Åsa IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 2 
4030 P13 B-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 15:40 Gunnilse IS 2   -  Torslanda IK 3  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4031 P13 A-kvartsfinal:01 Tis 2019-10-29 16:00 Ytterby IS   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4032 P13 B-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:00 Älvängen IK   -  Öckerö IF Röd  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4033 P13 B-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:00 Lysekils AIK   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
4034 P13 A-kvartsfinal:02 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 2   -  Jonsereds IF P07  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
4035 P13 A-kvartsfinal:03 Tis 2019-10-29 16:20 Lerkils IF   -  Bergums IF Blå  B-hallen Torslandahallen 2 - 1 ef 
4036 P13 A-kvartsfinal:04 Tis 2019-10-29 16:20 Torslanda IK 1   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
4037 P13 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 16:40 Torslanda IK 3   -  Älvängen IK  A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
4038 P13 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 16:40 Gunnilse IS 1   -  Öckerö IF Vit  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 ef 
4039 P13 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 17:00 Ytterby IS   -  Torslanda IK 2  A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
4040 P13 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 17:00 Lerkils IF   -  Angered MBIK  C-hallen Torslandahallen 5 - 0 
4041 P13 B-final Tis 2019-10-29 17:20 Älvängen IK   -  Gunnilse IS 1  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
2000 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
2001 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 17:40 Kärra/Klareberg IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2002 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 Backatorp IF  -  Lindome GIF Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2003 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:00 IF Warta  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 5 
4042 P13 A-final Tis 2019-10-29 18:00 Torslanda IK 2   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
2004 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Bergums IF Blå  -  Kärra/Klareberg IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2005 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 18:20 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2006 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Backatorp IF  -  IF Warta A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
2007 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 18:40 Bergums IF Vit  -  Lindome GIF Vit C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
2008 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Torslanda IK  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2009 F14 Grupp A Tis 2019-10-29 19:00 Lindome GIF Svart  -  Bergums IF Blå C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
2010 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Bergums IF Vit  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 5 - 0 
2011 F14 Grupp B Tis 2019-10-29 19:20 Lindome GIF Vit  -  IF Warta C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
2012 F14 B-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:00 Torslanda IK   -  Backatorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
2013 F14 B-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:00 IF Warta   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
2014 F14 A-semifinal:01 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Blå   -  Lindome GIF vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
2015 F14 A-semifinal:02 Tis 2019-10-29 20:20 Bergums IF Vit   -  Kärra/Klareberg IF  C-hallen Torslandahallen 4 - 3 es 
2016 F14 B-final Tis 2019-10-29 20:40 Torslanda IK   -  IF Warta  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
2017 F14 A-final Tis 2019-10-29 21:20 Lindome GIF vit   -  Bergums IF Vit  A-hallen Torslandahallen 0 - 6 
17000 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 IK Zenith Hákarlar  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17001 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 08:00 Torslanda IK Röd  -  Skoftebyn IF C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17002 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Jonsereds IF Gul  -  Hönö IS 1 A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17003 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 08:20 Bergums IF  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 2 - 2 
17004 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 IF Mölndal  -  Torslanda IK Futsal Svart A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17005 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 08:40 Jonsereds IF Blå  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17006 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Frölunda FC  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
17007 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 09:00 Hönö IS 2  -  Särö IK C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17008 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 Skoftebyn IF  -  Lunden ÖBK A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17009 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 09:20 IK Zenith Hákarlar  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17010 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Bergums IF  -  Jonsereds IF Gul A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17011 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 09:40 Hönö IS 1  -  Lerkils IF C-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17012 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 IF Mölndal  -  Jonsereds IF Blå A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17013 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 10:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK Futsal Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17014 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Särö IK  -  IK Zenith Ljón A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17015 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 10:20 Frölunda FC  -  Hönö IS 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17038 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:20 Torslanda IK Futsal  -  Borås AIK B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17016 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Skoftebyn IF  -  IK Zenith Hákarlar A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17017 P14 Grupp A Ons 2019-10-30 10:40 Lunden ÖBK  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17039 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 10:40 Landvetter IF  -  Geesguud UF B-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17018 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Hönö IS 1  -  Bergums IF A-hallen Torslandahallen 0 - 3 
17019 P14 Grupp B Ons 2019-10-30 11:00 Lerkils IF  -  Jonsereds IF Gul C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17020 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Lindome GIF  -  IF Mölndal B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17021 P14 Grupp C Ons 2019-10-30 11:20 Torslanda IK Futsal Svart  -  Jonsereds IF Blå C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17040 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:20 Landvetter IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17022 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 IK Zenith Ljón  -  Hönö IS 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17023 P14 Grupp D Ons 2019-10-30 11:40 Särö IK  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 6 - 1 
17041 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 11:40 Geesguud UF  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17024 P14 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:20 Lunden ÖBK   -  IF Mölndal  A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17025 P14 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 12:20 Hönö IS 1   -  Frölunda FC  B-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17042 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 12:20 Torslanda IK Futsal  -  Geesguud UF C-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17026 P14 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 12:40 Skoftebyn IF   -  Jonsereds IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 ef 
17027 P14 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 12:40 Hönö IS 2   -  Jonsereds IF Gul  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17028 P14 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 12:40 Lindome GIF   -  IK Zenith Hákarlar  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
17029 P14 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 13:00 Bergums IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
17030 P14 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 13:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Torslanda IK Röd  B-hallen Torslandahallen 5 - 4 es 
17031 P14 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 13:00 Särö IK   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 3 - 4 
17043 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Geesguud UF  -  Borås AIK A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17044 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 13:20 Jitex BK Vit  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
17032 P14 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 13:40 Lunden ÖBK   -  Hönö IS 1  B-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17033 P14 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 13:40 IK Zenith Hákarlar   -  Hönö IS 2  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17034 P14 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 14:00 Skoftebyn IF   -  IK Zenith Ljón  A-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17035 P14 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 14:00 Torslanda IK Futsal Svart   -  Lerkils IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17045 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:00 Borås AIK  -  Jitex BK Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17036 P14 B-final Ons 2019-10-30 14:20 Hönö IS 1   -  Hönö IS 2  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17046 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 14:40 Jitex BK Vit  -  Torslanda IK Futsal C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17037 P14 A-final Ons 2019-10-30 15:00 IK Zenith Ljón   -  Lerkils IF  A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
17047 F15 Grupp 1 Ons 2019-10-30 15:00 Borås AIK  -  Landvetter IF C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
3016 F15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 15:40 Jitex BK Vit   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
3017 F15 B-final Ons 2019-10-30 16:00 Landvetter IF   -  Geesguud UF  A-hallen Torslandahallen 8 - 0 
15000 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Frölunda FC  -  Bergums IF Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15001 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 16:00 Torslanda IK Grön  -  Bergdalens IK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15002 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Nol IK  -  Solväders FC B-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15003 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 16:20 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
3018 F15 A-final Ons 2019-10-30 16:40 Borås AIK   -  Jitex BK Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15004 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Bergums IF Blå  -  Svensk-Somaliska FS B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
15005 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 16:40 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15006 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Bergdalens IK 2  -  Lekstorp IF B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15007 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 17:00 Vallens IF  -  Torslanda IK Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
15008 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Frölunda FC  -  Torslanda IK Grön B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15009 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 17:20 Bergdalens IK 1  -  Bergums IF Vit C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15010 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 17:40 Bergums IF Blå  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15011 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Nol IK  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
15012 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 17:40 Lindome GIF  -  Solväders FC C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15013 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Röd  -  Svensk-Somaliska FS A-hallen Torslandahallen 2 - 2 
15014 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Bergdalens IK 2  -  Vallens IF B-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15015 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 18:00 Torslanda IK Svart  -  Lekstorp IF C-hallen Torslandahallen 6 - 0 
15016 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergums IF Vit  -  Torslanda IK Grön A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15017 P15 Grupp A Ons 2019-10-30 18:30 Bergdalens IK 1  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15018 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Lindome GIF  -  Nol IK A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15019 P15 Grupp B Ons 2019-10-30 18:45 Solväders FC  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1 C-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15020 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Torslanda IK Röd  -  Bergums IF Blå A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
15021 P15 Grupp C Ons 2019-10-30 19:00 Svensk-Somaliska FS  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2 C-hallen Torslandahallen 0 - 0 
15022 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Torslanda IK Svart  -  Bergdalens IK 2 A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
15023 P15 Grupp D Ons 2019-10-30 19:15 Lekstorp IF  -  Vallens IF C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
15024 P15 B-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 19:45 Bergdalens IK 1   -  Bergums IF Blå  A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
15025 P15 B-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 19:45 Solväders FC   -  Lekstorp IF  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15026 P15 B-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 2   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 ef 
15027 P15 B-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:00 Vallens IF   -  Lindome GIF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15028 P15 A-kvartsfinal:01 Ons 2019-10-30 20:15 Bergums IF Vit   -  Svensk-Somaliska FS  A-hallen Torslandahallen 7 - 0 
15029 P15 A-kvartsfinal:02 Ons 2019-10-30 20:15 Tvååkers IF /Galtabäcks BK 1   -  Torslanda IK Svart  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
15030 P15 A-kvartsfinal:03 Ons 2019-10-30 20:30 Torslanda IK Röd   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 9 - 10 es 
15031 P15 A-kvartsfinal:04 Ons 2019-10-30 20:30 Bergdalens IK 2   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15032 P15 B-semifinal:01 Ons 2019-10-30 20:45 Bergdalens IK 1   -  Lekstorp IF  A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
15033 P15 B-semifinal:02 Ons 2019-10-30 20:45 Frölunda FC   -  Vallens IF  C-hallen Torslandahallen 1 - 0 
15034 P15 A-semifinal:01 Ons 2019-10-30 21:00 Bergums IF Vit   -  Torslanda IK Svart  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
15035 P15 A-semifinal:02 Ons 2019-10-30 21:00 Torslanda IK Grön   -  Nol IK  C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
15036 P15 B-final Ons 2019-10-30 21:15 Bergdalens IK 1   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
15037 P15 A-final Ons 2019-10-30 22:00 Torslanda IK Svart   -  Torslanda IK Grön  A-hallen Torslandahallen 4 - 2 
14000 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 14:00 Backatorp IF  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 1 - 9 
14001 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 14:00 Frölunda FC  -  Torslanda IK Röd C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
14002 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 14:30 Bergums IF  -  Torslanda IK Vit A-hallen Torslandahallen 4 - 3 
14003 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 14:30 Torslanda IK Svart  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 1 - 3 
14004 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 15:00 Backatorp IF  -  Frölunda FC A-hallen Torslandahallen 3 - 7 
14005 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 15:00 Torslanda IK Röd  -  Kärra/Klareberg IF C-hallen Torslandahallen 0 - 3 
14006 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 15:30 Torslanda IK Svart  -  Bergums IF A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
14007 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 15:30 Torslanda IK Vit  -  Lindome GIF C-hallen Torslandahallen 2 - 1 
14008 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 16:00 Torslanda IK Röd  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
14009 P16 Grupp A Fre 2019-11-01 16:00 Kärra/Klareberg IF  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 4 - 4 
14010 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 16:30 Torslanda IK Vit  -  Torslanda IK Svart A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
14011 P16 Grupp B Fre 2019-11-01 16:30 Lindome GIF  -  Bergums IF C-hallen Torslandahallen 4 - 2 
14012 P16 B-semifinal:01 Fre 2019-11-01 17:15 Backatorp IF   -  Bergums IF  A-hallen Torslandahallen 1 - 5 
14013 P16 B-semifinal:02 Fre 2019-11-01 17:15 Torslanda IK Vit   -  Torslanda IK Röd  C-hallen Torslandahallen 8 - 0 
14014 P16 A-semifinal:01 Fre 2019-11-01 17:45 Kärra/Klareberg IF   -  Torslanda IK Svart  A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
14015 P16 A-semifinal:02 Fre 2019-11-01 17:45 Lindome GIF   -  Frölunda FC  C-hallen Torslandahallen 0 - 1 ef 
14016 P16 B-final Fre 2019-11-01 18:15 Bergums IF   -  Torslanda IK Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
1000 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Sävedalens IF Röd  -  Torslanda IK Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
1001 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Partille IF Vit  -  Bergums IF Blå C-hallen 2 Torslandahallen  
16000 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Kungsbacka DFF  -  Torslanda IK Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16001 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 08:00 Lindome GIF Svart  -  GFF/Azalea BK B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
1002 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 08:15 Bergums IF Vit  -  Kungshamns IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1003 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 08:15 Guldheden IK  -  Torslanda IK Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
1004 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 08:30 IK Zenith  -  Solväders FC C-hallen 1 Torslandahallen  
1005 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 08:30 Torslanda IK Röd  -  Sävedalens IF Blå C-hallen 2 Torslandahallen  
16002 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 08:30 Torslanda IK Svart  -  Lerums IS A-hallen Torslandahallen 2 - 0 
16003 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 08:30 Lindome GIF Vit  -  Öckerö IF B-hallen Torslandahallen 0 - 4 
9000 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:45 Stenkullen GoIK  -  Vallens IF C-hallen 1 Torslandahallen  
9001 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 08:45 Torslanda IK  -  Eriksbergs IF C-hallen 2 Torslandahallen  
1006 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Angered MBIK  -  Sävedalens IF Röd C-hallen 1 Torslandahallen  
1007 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Torslanda IK Svart  -  Partille IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
16004 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 Kungsbacka DFF  -  Lindome GIF Svart A-hallen Torslandahallen 2 - 4 
16005 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 09:00 GFF/Azalea BK  -  Torslanda IK Vit B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
1008 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 09:15 Partille IF Röd  -  Bergums IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
1009 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 09:15 Kungshamns IF  -  Guldheden IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1010 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 09:30 Partille IF Svart  -  IK Zenith C-hallen 1 Torslandahallen  
1011 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 09:30 Solväders FC  -  Torslanda IK Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
16006 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 09:30 Torslanda IK Svart  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16007 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 09:30 Öckerö IF  -  Lerums IS B-hallen Torslandahallen 2 - 3 
9002 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:45 Gunnilse IS  -  Stenkullen GoIK C-hallen 1 Torslandahallen  
9003 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 09:45 Vallens IF  -  Torslanda IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1012 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Bergums IF Blå  -  Torslanda IK Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
1013 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Angered MBIK  -  Partille IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
16008 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 GFF/Azalea BK  -  Kungsbacka DFF A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
16009 F19 Grupp A Lör 2019-11-02 10:00 Torslanda IK Vit  -  Lindome GIF Svart B-hallen Torslandahallen 2 - 0 
1014 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 10:15 Torslanda IK Vit  -  Kungshamns IF C-hallen 1 Torslandahallen  
1015 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 10:15 Partille IF Röd  -  Guldheden IK C-hallen 2 Torslandahallen  
1016 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 10:30 Sävedalens IF Blå  -  Solväders FC C-hallen 1 Torslandahallen  
1017 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 10:30 Partille IF Svart  -  Torslanda IK Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
16010 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 10:30 Öckerö IF  -  Torslanda IK Svart A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
16011 F19 Grupp B Lör 2019-11-02 10:30 Lerums IS  -  Lindome GIF Vit B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
9004 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:45 Eriksbergs IF  -  Gunnilse IS C-hallen 1 Torslandahallen  
9005 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 10:45 Torslanda IK  -  Stenkullen GoIK C-hallen 2 Torslandahallen  
1018 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 11:15 Bergums IF Blå  -  Angered MBIK C-hallen 1 Torslandahallen  
1019 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 11:15 Partille IF Vit  -  Sävedalens IF Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
1020 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Vit  -  Partille IF Röd C-hallen 1 Torslandahallen  
1021 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 11:30 Guldheden IK  -  Bergums IF Vit C-hallen 2 Torslandahallen  
16012 F19 B-semifinal:01 Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Vit   -  Lindome GIF Vit  A-hallen Torslandahallen 1 - 0 
16013 F19 B-semifinal:02 Lör 2019-11-02 11:30 Torslanda IK Svart   -  Kungsbacka DFF  B-hallen Torslandahallen 2 - 4 
1022 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 11:45 Sävedalens IF Blå  -  Partille IF Svart C-hallen 1 Torslandahallen  
1023 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 11:45 Torslanda IK Röd  -  IK Zenith C-hallen 2 Torslandahallen  
9006 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:00 Eriksbergs IF  -  Vallens IF C-hallen 1 Torslandahallen  
9007 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:00 Gunnilse IS  -  Torslanda IK C-hallen 2 Torslandahallen  
16014 F19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 12:00 Lindome GIF Svart   -  Lerums IS  A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
16015 F19 A-semifinal:02 Lör 2019-11-02 12:00 Öckerö IF   -  GFF/Azalea BK  B-hallen Torslandahallen 2 - 1 
1024 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:15 Sävedalens IF Röd  -  Bergums IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
1025 P11 Grupp A Lör 2019-11-02 12:15 Torslanda IK Svart  -  Angered MBIK C-hallen 2 Torslandahallen  
1026 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 12:30 Bergums IF Vit  -  Torslanda IK Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
1027 P11 Grupp B Lör 2019-11-02 12:30 Kungshamns IF  -  Partille IF Röd C-hallen 2 Torslandahallen  
16016 F19 B-final Lör 2019-11-02 12:30 Torslanda IK Vit   -  Kungsbacka DFF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 es 
1028 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 12:45 IK Zenith  -  Sävedalens IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
1029 P11 Grupp C Lör 2019-11-02 12:45 Solväders FC  -  Partille IF Svart C-hallen 2 Torslandahallen  
9008 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 13:00 Stenkullen GoIK  -  Eriksbergs IF C-hallen 1 Torslandahallen  
9009 F11 Grupp A Lör 2019-11-02 13:00 Vallens IF  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
17048 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 13:00 Lindome GIF Svart  -  Hönö IS A-hallen Torslandahallen 4 - 0 
17049 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 13:00 Vallens IF  -  Torslanda IK U19 B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17050 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 13:30 Torslanda IK HJ  -  Lindome GIF Vit A-hallen Torslandahallen 0 - 0 
17051 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 13:30 Geesguud UF  -  Kinna IF B-hallen Torslandahallen 4 - 2 
26 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 14:00 Stala IF  -  Vallens IF B-hallen Torslandahallen 3 - 0 
25 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 14:30 Torslanda IK U19  -  Hönö IS B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
17052 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 14:30 Backatorp IF  -  Kärra/Klareberg IF A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
17053 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 14:30 Torslanda IK Futsal  -  Frölunda FC C-hallen Torslandahallen 5 - 3 
17054 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 15:00 Göteborgs FF  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17055 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 15:00 Lindome GIF Röd  -  IK Zenith B-hallen Torslandahallen 1 - 3 
17056 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 15:00 Stala IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17057 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 15:30 Hönö IS  -  Vallens IF A-hallen Torslandahallen 3 - 1 
17058 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 15:30 Geesguud UF  -  Torslanda IK HJ B-hallen Torslandahallen 1 - 4 
17059 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 15:30 Lindome GIF Vit  -  Kinna IF C-hallen Torslandahallen 4 - 2 
17060 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 16:00 Backatorp IF  -  Torslanda IK Futsal A-hallen Torslandahallen 1 - 2 
17061 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 16:00 Frölunda FC  -  Kärra/Klareberg IF B-hallen Torslandahallen 0 - 5 
17062 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 16:00 Göteborgs FF  -  Lindome GIF Röd C-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17063 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 16:30 IK Zenith  -  Öckerö IF A-hallen Torslandahallen 3 - 0 
17064 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 16:30 Torslanda IK U19  -  Stala IF B-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17065 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 16:30 Vallens IF  -  Lindome GIF Svart C-hallen Torslandahallen 0 - 2 
17066 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 17:00 Lindome GIF Vit  -  Geesguud UF A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
17067 P19 Grupp A Lör 2019-11-02 17:00 Kinna IF  -  Torslanda IK HJ C-hallen Torslandahallen 2 - 3 
17068 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 17:30 Frölunda FC  -  Backatorp IF A-hallen Torslandahallen 1 - 4 
17069 P19 Grupp B Lör 2019-11-02 17:30 Kärra/Klareberg IF  -  Torslanda IK Futsal C-hallen Torslandahallen 0 - 1 
17070 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 18:00 IK Zenith  -  Göteborgs FF A-hallen Torslandahallen 1 - 1 
17071 P19 Grupp C Lör 2019-11-02 18:00 Öckerö IF  -  Lindome GIF Röd C-hallen Torslandahallen 3 - 1 
27 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 18:30 Lindome GIF Svart  -  Torslanda IK U19 A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
28 P19 Grupp D Lör 2019-11-02 18:30 Hönö IS  -  Stala IF C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
13041 P19 B-8-dels:08 Lör 2019-11-02 19:30 Frölunda FC   -  Vallens IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 3 wo 
13048 P19 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-11-02 19:30 Kärra/Klareberg IF   -  Lindome GIF Röd  C-hallen Torslandahallen 7 - 4 
13050 P19 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 19:30 Geesguud UF   -  Stala IF  A-hallen Torslandahallen 5 - 1 
13042 P19 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-11-02 20:00 Lindome GIF Vit   -  Öckerö IF  A-hallen Torslandahallen 2 - 3 
13045 P19 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-11-02 20:00 Torslanda IK Futsal   -  Lindome GIF Svart  C-hallen Torslandahallen 2 - 0 
13049 P19 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-11-02 20:00 Göteborgs FF   -  Kinna IF  B-hallen Torslandahallen 0 - 1 
13046 P19 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-11-02 20:30 IK Zenith   -  Torslanda IK HJ  A-hallen Torslandahallen 3 - 2 
13047 P19 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-11-02 20:30 Torslanda IK U19   -  Backatorp IF  C-hallen Torslandahallen 3 - 0 
13051 P19 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-11-02 20:30 Hönö IS   -  Vallens IF  B-hallen Torslandahallen 1 - 0 
13052 P19 A-semifinal:01 Lör 2019-11-02 21:15 Öckerö IF   -  Torslanda IK Futsal  A-hallen Torslandahallen 2 - 1 
13054 P19 B-semifinal:01 Lör 2019-11-02 21:15 Geesguud UF   -  Kärra/Klareberg IF  B-hallen Torslandahallen 5 - 2 
13055 P19 B-semifinal:02 Lör 2019-11-02 21:15 Kinna IF   -  Hönö IS  C-hallen Torslandahallen 3 - 1 
13053 P19 A-semifinal:02 Lör 2019-11-02 21:45 IK Zenith   -  Torslanda IK U19  A-hallen Torslandahallen 4 - 1 
13056 P19 B-final Lör 2019-11-02 22:15 Geesguud UF   -  Kinna IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 2 
5000 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:00 Torslanda IK 4  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5001 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:00 IK Zenith 1  -  Älvsborgs FF 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
10000 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:20 IK Zenith  -  Lindome GIF C-hallen 1 Torslandahallen  
10001 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:20 Torslanda IK 2  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5002 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:40 Västra Frölunda IF  -  Torslanda IK 4 C-hallen 1 Torslandahallen  
5003 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 08:40 Utbynäs SK Blå  -  IK Zenith 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
10002 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:00 Ytterby IS  -  Torslanda IK 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
10003 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:00 Lindome GIF  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5004 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 09:20 Torslanda IK 2  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5005 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 09:20 Torslanda IK 3  -  IK Zenith 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5006 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:40 Älvsborgs FF 3  -  Västra Frölunda IF C-hallen 1 Torslandahallen  
5007 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 09:40 IK Zenith 1  -  Torslanda IK 4 C-hallen 2 Torslandahallen  
10004 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:00 Torslanda IK 3  -  IK Zenith C-hallen 1 Torslandahallen  
10005 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:00 Torslanda IK 1  -  Torslanda IK 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
5008 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 10:20 IK Zenith 2  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5009 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 10:20 Torslanda IK 1  -  Utbynäs SK Gul C-hallen 2 Torslandahallen  
10006 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:40 Gunnilse IS  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
10007 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 10:40 Torslanda IK 2  -  Lindome GIF C-hallen 2 Torslandahallen  
5010 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 11:00 Älvsborgs FF 3  -  Utbynäs SK Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5011 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 11:00 Västra Frölunda IF  -  IK Zenith 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5012 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 11:20 Älvsborgs FF 1  -  Torslanda IK 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
5013 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 11:20 Kungshamns IF Vit  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
5014 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 11:40 Älvsborgs FF 2  -  IK Zenith 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
5015 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 11:40 Kungshamns IF Blå  -  Torslanda IK 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
10008 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:00 IK Zenith  -  Ytterby IS C-hallen 1 Torslandahallen  
10009 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:00 Torslanda IK 1  -  Gunnilse IS C-hallen 2 Torslandahallen  
16017 F19 A-final Sön 2019-11-03 12:00 Lerums IS   -  Öckerö IF  A-hallen Torslandahallen 0 - 1 
5016 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:20 Torslanda IK 4  -  Älvsborgs FF 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5017 P10 Grupp A Sön 2019-11-03 12:20 Utbynäs SK Blå  -  Västra Frölunda IF C-hallen 2 Torslandahallen  
5018 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 12:40 IK Zenith 3  -  Älvsborgs FF 1 C-hallen 1 Torslandahallen  
5019 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 12:40 Torslanda IK 3  -  Torslanda IK 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
10010 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:00 Lindome GIF  -  Torslanda IK 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
10011 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:00 Torslanda IK 1  -  IK Zenith C-hallen 2 Torslandahallen  
14017 P16 A-final Sön 2019-11-03 13:00 Kärra/Klareberg IF   -  Frölunda FC  A-hallen Torslandahallen 2 - 4 
5020 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 13:20 Utbynäs SK Gul  -  Älvsborgs FF 2 C-hallen 1 Torslandahallen  
5021 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 13:20 Torslanda IK 1  -  IK Zenith 2 C-hallen 2 Torslandahallen  
10012 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:40 Torslanda IK 2  -  Gunnilse IS C-hallen 1 Torslandahallen  
10013 F10 Grupp A Sön 2019-11-03 13:40 Torslanda IK 3  -  Ytterby IS C-hallen 2 Torslandahallen  
5022 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:00 IK Zenith 3  -  Kungshamns IF Vit C-hallen 1 Torslandahallen  
5023 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:00 Älvsborgs FF 1  -  Torslanda IK 3 C-hallen 2 Torslandahallen  
13057 P19 A-final Sön 2019-11-03 14:00 Öckerö IF   -  IK Zenith  A-hallen Torslandahallen 1 - 2 ef 
5024 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 14:20 Utbynäs SK Gul  -  Kungshamns IF Blå C-hallen 1 Torslandahallen  
5025 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 14:20 Älvsborgs FF 2  -  Torslanda IK 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5026 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:40 Torslanda IK 2  -  IK Zenith 3 C-hallen 1 Torslandahallen  
5027 P10 Grupp B Sön 2019-11-03 14:40 Kungshamns IF Vit  -  Älvsborgs FF 1 C-hallen 2 Torslandahallen  
5028 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 15:00 IK Zenith 2  -  Utbynäs SK Gul C-hallen 1 Torslandahallen  
5029 P10 Grupp C Sön 2019-11-03 15:00 Kungshamns IF Blå  -  Älvsborgs FF 2 C-hallen 2 Torslandahallen