Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
125 P10 U10 Piger C - 110 Søn 14.04.2019 10:40 Silkeborg Håndbold 2   -  Naur-Sir-Krunderup  Brande 2 11 - 6 
248 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 13:25 Tjørring IF  -  Nakskov HK Rask Mølle 2 10 - 17 
247 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 11:10 Nakskov HK  -  Silkeborg Håndbold 1 Rask Mølle 2 9 - 16 
62 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 15:05 Østbirk IF  -  Støvring IF Elkjær 6 - 15 
61 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF  -  SMIFF Elkjær 11 - 7 
60 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 14:30 SMIFF  -  Silkeborg Håndbold 3 Elkjær 7 - 11 
225 D10 U10 Drenge A - 404 Søn 14.04.2019 11:25 HK 73 Rask Mølle   -  BMI 1  Sdr.markshallen 6 - 13 
224 D10 U10 Drenge A - 405 Søn 14.04.2019 11:20 IF Alliancen   -  Østbirk IF  Ikær 18 - 12 
72 D14 U14 Drenge A - 603 Søn 14.04.2019 11:50 Tjørring IF 1   -  Tjørring IF 3  Ikær 13 - 9 
71 D14 U14 Drenge D - 606 Søn 14.04.2019 10:05 HK Give Fremad   -  Østbirk IF  Rask Mølle 1 11 - 11 
223 D10 U10 Drenge A - 404 Søn 14.04.2019 10:15 Vodskov Håndbold   -  HK 73 Rask Mølle  Sdr.markshallen 7 - 11 
222 D10 U10 Drenge A - 405 Søn 14.04.2019 10:10 Østbirk IF   -  Silkeborg Håndbold 1  Ikær 11 - 22 
221 D10 U10 Drenge B - 406 Søn 14.04.2019 10:40 HK Give Fremad   -  Nakskov HK 1  Brande 1 2 - 12 
220 D10 U10 Drenge A - 405 Søn 14.04.2019 09:05 Silkeborg Håndbold 1   -  IF Alliancen  Ikær 7 - 14 
219 D10 U10 Drenge A - 404 Søn 14.04.2019 09:05 BMI 1   -  Vodskov Håndbold  Sdr.markshallen 11 - 5 
218 D10 U10 Drenge D - 408 Søn 14.04.2019 09:00 BMI 2   -  Silkeborg Håndbold 2  Brande 2 6 - 5 
217 D10 U10 Drenge C - 407 Søn 14.04.2019 09:00 Nakskov HK 2   -  Give KFUM  Brande 1 1 - 11 
214 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 11:25 Naur-Sir-Krunderup  -  BMI 1 Brande 3 10 - 20 
36 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 15:45 BMI 2  -  Nakskov HK 1 Brande 3 4 - 14 
213 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 10:55 Give KFUM  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 3 10 - 4 
35 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 13:35 Nakskov HK 1  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 1 8 - 14 
34 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 12:00 Give KFUM  -  IF Alliancen Brande 3 4 - 10 
33 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 12:30 BMI 1  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 3 21 - 6 
32 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 13:05 Naur-Sir-Krunderup  -  Give KFUM Brande 3 8 - 6 
31 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 14:40 HK 73 Rask Mølle  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 3 14 - 9 
30 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 15:15 Silkeborg Håndbold 1  -  BMI 2 Brande 3 20 - 6 
29 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 16:15 HK 73 Rask Mølle  -  Nakskov HK 1 Brande 3 10 - 7 
28 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 11:10 Vodskov Håndbold  -  HK Give Fremad Jelling 2 9 - 5 
27 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 11:45 Nakskov HK 2  -  Østbirk IF Jelling 2 5 - 15 
26 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 14:35 Nakskov HK 2  -  Vodskov Håndbold Jelling 2 3 - 9 
25 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 14:00 Østbirk IF  -  HK Give Fremad Jelling 2 19 - 16 
24 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 13:25 HK Give Fremad  -  Nakskov HK 2 Jelling 2 13 - 7 
23 D10 Gruppe 401 Lør 13.04.2019 15:05 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold Jelling 2 11 - 13 
22 D10 Gruppe 402 Lør 13.04.2019 14:10 BMI 2  -  HK 73 Rask Mølle Brande 3 4 - 19 
21 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 10:20 IF Alliancen  -  BMI 1 Brande 3 9 - 7 
20 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 2  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 3 6 - 11 
19 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 09:15 BMI 1  -  Give KFUM Brande 3 13 - 4 
18 D10 U10 Drenge D finale Søn 14.04.2019 10:05 Nakskov HK 2   -  Silkeborg Håndbold 2  Brande 2 5 - 9 
5 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 08:45 IF Alliancen  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 3 14 - 4 
17 D10 U10 Drenge C Finale Søn 14.04.2019 10:05 Give KFUM   -  BMI 2  Brande 1 12 - 4 
2 D10 Gruppe 403 Lør 13.04.2019 13:35 Silkeborg Håndbold 2  -  IF Alliancen Brande 3 4 - 17 
59 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 11:10 Silkeborg Håndbold 3  -  Støvring IF Elkjær 8 - 8 
58 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 09:35 Silkeborg Håndbold 2  -  BMI Elkjær 9 - 9 
57 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 09:00 AB  -  HK Give Fremad Elkjær 11 - 19 
56 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 12:55 AB  -  Silkeborg Håndbold 2 Elkjær 9 - 12 
55 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 12:20 HK Give Fremad  -  BMI Elkjær 12 - 15 
54 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 10:05 BMI  -  AB Elkjær 7 - 7 
53 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 15:05 Silkeborg Håndbold 1  -  Nakskov HK Rask Mølle 2 20 - 11 
52 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 13:25 Silkeborg Håndbold 3  -  Østbirk IF Elkjær 11 - 5 
51 D12 Gruppe 502 Lør 13.04.2019 14:00 Støvring IF  -  SMIFF Elkjær 10 - 8 
50 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 14:00 Nakskov HK  -  Tjørring IF Rask Mølle 2 16 - 12 
49 D12 U12 Drenge B - 506 Søn 14.04.2019 10:35 Østbirk IF   -  Tjørring IF  Rask Mølle 2 13 - 5 
48 D12 U12 Drenge B - 506 Søn 14.04.2019 11:05 Tjørring IF   -  HK Give Fremad  Rask Mølle 2 12 - 15 
47 D12 U12 Drenge A - Final Søn 14.04.2019 13:55 Støvring IF   -  Silkeborg Håndbold 1  Sdr.markshallen 8 - 9 
46 D12 U12 Drenge C - 507 Søn 14.04.2019 09:00 AB   -  SMIFF  Rask Mølle 2 3 - 7 
45 D12 U12 Drenge A - 505 Søn 14.04.2019 09:00 Silkeborg Håndbold 3   -  Silkeborg Håndbold 1  Jelling 1 13 - 13 
44 D12 U12 Drenge B - 506 Søn 14.04.2019 09:30 HK Give Fremad   -  Østbirk IF  Rask Mølle 2 6 - 9 
43 D12 U12 Drenge A - 505 Søn 14.04.2019 11:40 BMI   -  Silkeborg Håndbold 3  Jelling 1 9 - 15 
42 D12 U12 Drenge A - 504 Søn 14.04.2019 09:00 Nakskov HK   -  Silkeborg Håndbold 2  Jelling 2 7 - 12 
41 D12 U12 Drenge A - 505 Søn 14.04.2019 10:05 Silkeborg Håndbold 1   -  BMI  Jelling 1 20 - 12 
40 D12 U12 Drenge A - 504 Søn 14.04.2019 10:05 Støvring IF   -  Nakskov HK  Jelling 2 13 - 11 
39 D12 U12 Drenge A - 504 Søn 14.04.2019 11:10 Silkeborg Håndbold 2   -  Støvring IF  Jelling 2 10 - 11 
38 D12 Gruppe 501 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Silkeborg Håndbold 2 Elkjær 8 - 11 
37 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 11:45 Tjørring IF  -  Silkeborg Håndbold 1 Rask Mølle 2 7 - 14 
70 D14 U14 Drenge A - 604 Søn 14.04.2019 12:20 IK Frem Sønderup/Suldrup   -  AB  Ikær 16 - 12 
69 D14 U14 Drenge C - 605 Søn 14.04.2019 10:35 Vodskov Håndbold   -  Hadsten Håndbold  Rask Mølle 1 9 - 16 
68 D14 U14 Drenge C - 605 Søn 14.04.2019 09:30 Hadsten Håndbold   -  Tjørring IF 2  Rask Mølle 1 15 - 14 
67 D14 U14 Drenge C - 605 Søn 14.04.2019 11:40 Vodskov Håndbold   -  Tjørring IF 2  Rask Mølle 2 14 - 10 
66 D14 U14 Drenge D - 606 Søn 14.04.2019 09:00 HK Give Fremad   -  Østbirk IF  Rask Mølle 1 14 - 3 
63 D14 U14 Drenge A - Final Søn 14.04.2019 15:15 Tjørring IF 1   -  IK Frem Sønderup/Suldrup  Sdr.markshallen 15 - 9 
16 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 09:00 Hadsten Håndbold  -  HK Give Fremad Sdr.markshallen 14 - 12 
15 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 09:35 Tjørring IF 3  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Sdr.markshallen 10 - 13 
14 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 10:05 Tjørring IF 3  -  Hadsten Håndbold Sdr.markshallen 16 - 15 
13 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 10:40 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK Give Fremad Sdr.markshallen 13 - 6 
12 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 12:55 HK Give Fremad  -  Tjørring IF 3 Sdr.markshallen 16 - 17 
10 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 16:15 Tjørring IF 2  -  AB Brande 2 8 - 13 
11 D14 Gruppe 602 Lør 13.04.2019 12:20 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Hadsten Håndbold Sdr.markshallen 15 - 12 
9 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 14:10 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold Brande 2 9 - 16 
8 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 13:35 AB  -  Tjørring IF 1 Brande 2 5 - 16 
7 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 13:05 Vodskov Håndbold  -  Tjørring IF 2 Brande 2 14 - 11 
6 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 15:45 Tjørring IF 1  -  Østbirk IF Brande 2 19 - 5 
4 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 14:40 Tjørring IF 2  -  Tjørring IF 1 Brande 2 13 - 21 
3 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 12:30 AB  -  Østbirk IF Brande 2 11 - 7 
1 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 11:25 Østbirk IF  -  Tjørring IF 2 Brande 2 13 - 13 
124 P10 U10 Piger C - 110 Søn 14.04.2019 12:45 Silkeborg Håndbold 3   -  Silkeborg Håndbold 2  Brande 2 6 - 14 
123 P10 U10 Piger C - 110 Søn 14.04.2019 11:45 Naur-Sir-Krunderup   -  Silkeborg Håndbold 3  Brande 2 12 - 3 
122 P10 U10 Piger B - 109 Søn 14.04.2019 11:10 Østbirk IF   -  HK 73 Rask Mølle 1  Brande 2 5 - 7 
121 P10 U10 Piger B - 109 Søn 14.04.2019 12:15 Tjørring IF   -  Østbirk IF  Brande 2 3 - 6 
120 P10 U10 Piger B - 109 Søn 14.04.2019 13:20 HK 73 Rask Mølle 1   -  Tjørring IF  Brande 2 15 - 5 
119 P10 U10 Piger A - 108 Søn 14.04.2019 10:45 Team Helle   -  Silkeborg Håndbold 1  Ikær 6 - 13 
118 P10 U10 Piger D - 111 Søn 14.04.2019 12:15 HK 73 Rask Mølle 2   -  Støvring IF 2  Brande 1 1 - 14 
117 P10 U10 Piger D - 111 Søn 14.04.2019 13:20 Støvring IF 2   -  IK Frem Sønderup/Suldrup  Brande 1 8 - 5 
116 P10 U10 Piger E - 112 Søn 14.04.2019 11:45 Tilst ST   -  Støvring IF 3  Brande 3 12 - 10 
115 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 13:25 Vodskov Håndbold 1  -  Tjørring IF Jelling 1 9 - 4 
114 P10 U10 Piger G - Finale Søn 14.04.2019 09:35 Stensballe IK   -  Nakskov HK 2  Brande 2 0 - 3 
113 P10 U10 Piger F - Finale Søn 14.04.2019 09:35 HK Give Fremad   -  BMI  Brande 1 6 - 9 
112 P10 U10 Piger A - Finale Søn 14.04.2019 12:00 Støvring IF 1   -  Silkeborg Håndbold 1  Sdr.markshallen 5 - 17 
111 P10 U10 Piger G - 114 Søn 14.04.2019 08:30 BMI   -  Nakskov HK 2  Brande 2 7 - 4 
110 P10 U10 Piger F - 113 Søn 14.04.2019 08:30 Stensballe IK   -  HK Give Fremad  Brande 1 4 - 12 
109 P10 U10 Piger E - 112 Søn 14.04.2019 12:45 SMIFF   -  Tilst ST  Brande 3 8 - 9 
108 P10 U10 Piger E - 112 Søn 14.04.2019 13:20 Støvring IF 3   -  SMIFF  Brande 3 4 - 12 
107 P10 U10 Piger A - 108 Søn 14.04.2019 08:30 Nakskov HK 1   -  Team Helle  Ikær 7 - 8 
106 P10 U10 Piger A - 108 Søn 14.04.2019 09:35 Silkeborg Håndbold 1   -  Nakskov HK 1  Ikær 13 - 5 
105 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 12:55 Støvring IF 1  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Jelling 1 9 - 1 
104 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 09:00 BMI  -  Østbirk IF Jelling 2 9 - 7 
103 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 09:30 Støvring IF 2  -  Vodskov Håndbold 2 Jelling 2 9 - 10 
102 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 10:05 Vodskov Håndbold 2  -  BMI Jelling 2 11 - 6 
101 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 10:40 Støvring IF 2  -  Østbirk IF Jelling 2 3 - 6 
100 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 15:05 Tjørring IF  -  HK 73 Rask Mølle 2 Jelling 1 9 - 5 
99 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 14:00 HK Give Fremad  -  Vodskov Håndbold 1 Jelling 1 2 - 9 
98 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 11:10 HK Give Fremad  -  Tjørring IF Jelling 1 2 - 4 
97 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 11:45 Vodskov Håndbold 1  -  HK 73 Rask Mølle 2 Jelling 1 14 - 1 
96 P10 Gruppe 102 Lør 13.04.2019 14:30 HK 73 Rask Mølle 2  -  HK Give Fremad Jelling 1 8 - 5 
95 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 09:35 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK 73 Rask Mølle 1 Jelling 1 2 - 10 
94 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 09:00 Stensballe IK  -  Støvring IF 1 Jelling 1 2 - 17 
93 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 10:05 Stensballe IK  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Jelling 1 5 - 8 
92 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 10:40 Støvring IF 1  -  HK 73 Rask Mølle 1 Jelling 1 15 - 9 
91 P10 Gruppe 101 Lør 13.04.2019 12:20 HK 73 Rask Mølle 1  -  Stensballe IK Jelling 1 13 - 3 
90 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 12:15 BMI  -  Støvring IF 2 Jelling 2 4 - 6 
89 P10 Gruppe 103 Lør 13.04.2019 12:50 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold 2 Jelling 2 6 - 6 
88 P10 U10 Piger A - 107 Søn 14.04.2019 08:30 Vodskov Håndbold 2   -  Støvring IF 1  Sdr.markshallen 3 - 12 
87 P10 U10 Piger A - 107 Søn 14.04.2019 09:40 Vodskov Håndbold 1   -  Vodskov Håndbold 2  Sdr.markshallen 8 - 3 
86 P10 U10 Piger A - 107 Søn 14.04.2019 10:50 Støvring IF 1   -  Vodskov Håndbold 1  Sdr.markshallen 6 - 4 
85 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 08:45 SMIFF  -  Team Helle Brande 2 9 - 14 
235 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 12:20 Østbirk IF 2  -  BMI 1 Rask Mølle 2 2 - 20 
179 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 09:35 Østbirk IF 1  -  AB 1 Rask Mølle 1 10 - 11 
178 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 09:00 SMIFF 2  -  Tilst ST 2 Rask Mølle 1 10 - 10 
177 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 10:40 SMIFF 2  -  Østbirk IF 1 Rask Mølle 1 3 - 15 
176 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 10:05 Tilst ST 2  -  AB 1 Rask Mølle 1 8 - 20 
175 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 14:30 Nakskov HK 1  -  HK 73 Rask Mølle Rask Mølle 1 15 - 3 
174 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 09:00 Østbirk IF 2  -  Nakskov HK 2 Rask Mølle 2 7 - 9 
173 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 15:05 Stensballe IK  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Rask Mølle 1 16 - 1 
172 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 11:10 Nakskov HK 1  -  Stensballe IK Rask Mølle 1 16 - 8 
171 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 11:45 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  HK 73 Rask Mølle Rask Mølle 1 5 - 12 
170 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 13:25 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Nakskov HK 1 Rask Mølle 1 1 - 18 
169 P12 Gruppe 204 Lør 13.04.2019 14:00 HK 73 Rask Mølle  -  Stensballe IK Rask Mølle 1 12 - 16 
168 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 10:05 BMI 1  -  Østbirk IF 2 Rask Mølle 2 18 - 2 
167 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 12:20 AB 1  -  SMIFF 2 Rask Mølle 1 12 - 3 
166 P12 Gruppe 203 Lør 13.04.2019 12:55 Østbirk IF 1  -  Tilst ST 2 Rask Mølle 1 15 - 7 
165 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 09:00 Tilst ST 1  -  AB 2 Givskud 15 - 8 
164 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 10:05 Give KFUM  -  Tilst ST 1 Givskud 8 - 8 
163 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 10:40 AB 2  -  BMI 2 Givskud 5 - 8 
151 P12 U12 Piger C - 210 Søn 14.04.2019 11:40 Naur-Sir-Krunderup   -  Stensballe IK  Jelling 2 8 - 11 
150 P12 U12 Piger D - 211 Søn 14.04.2019 12:45 BMI 2   -  Bjert IF  Jelling 1 10 - 7 
149 P12 U12 Piger D - 211 Søn 14.04.2019 10:35 Bjert IF   -  Tilst ST 2  Jelling 1 12 - 7 
148 P12 U12 Piger D - 211 Søn 14.04.2019 12:15 Tilst ST 2   -  BMI 2  Jelling 1 2 - 19 
147 P12 U12 Piger E - 212 Søn 14.04.2019 09:35 HK 73 Rask Mølle   -  Østbirk IF 2  Brande 3 8 - 5 
146 P12 U12 Piger E - 212 Søn 14.04.2019 11:10 HK Give Fremad   -  HK 73 Rask Mølle  Brande 3 3 - 8 
145 P12 U12 Piger F - 213 Søn 14.04.2019 08:30 AB 2   -  Østbirk IF 3  Brande 3 14 - 8 
144 P12 U12 Piger G - 214 Søn 14.04.2019 09:00 SMIFF 2   -  IK Frem Sønderup/Suldrup  Brande 3 2 - 4 
143 P12 U12 Piger A - Finale Søn 14.04.2019 13:15 AB 1   -  Nakskov HK 1  Sdr.markshallen 5 - 10 
142 P12 U12 Piger F - Finale Søn 14.04.2019 10:05 AB 2   -  IK Frem Sønderup/Suldrup  Brande 3 12 - 3 
141 P12 U12 Piger G - Finale Søn 14.04.2019 10:40 Østbirk IF 3   -  SMIFF 2  Brande 3 10 - 11 
140 P12 U12 Piger C - 210 Søn 14.04.2019 09:30 Nakskov HK 2   -  Naur-Sir-Krunderup  Jelling 2 3 - 5 
136 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 09:35 Naur-Sir-Krunderup  -  Tjørring IF Filskov 8 - 18 
137 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 10:05 HK Give Fremad  -  Naur-Sir-Krunderup Filskov 10 - 13 
138 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 09:00 Tjørring IF  -  HK Give Fremad Filskov 14 - 1 
139 P12 U12 Piger C - 210 Søn 14.04.2019 10:35 Stensballe IK   -  Nakskov HK 2  Jelling 2 9 - 5 
135 P12 U12 Piger A - 207 Søn 14.04.2019 10:05 Give KFUM   -  Støvring IF  Elkjær 4 - 3 
134 P12 U12 Piger A - 207 Søn 14.04.2019 09:00 Støvring IF   -  AB 1  Elkjær 6 - 8 
133 P12 U12 Piger A - 207 Søn 14.04.2019 11:10 AB 1   -  Give KFUM  Elkjær 8 - 8 
132 P12 U12 Piger E - 212 Søn 14.04.2019 12:15 Østbirk IF 2   -  HK Give Fremad  Brande 3 10 - 14 
131 P12 U12 Piger B - 209 Søn 14.04.2019 09:30 Østbirk IF 1   -  Tilst ST 1  Jelling 1 14 - 14 
130 P12 U12 Piger B - 209 Søn 14.04.2019 12:15 SMIFF 1   -  Østbirk IF 1  Jelling 2 11 - 13 
129 P12 U12 Piger B - 209 Søn 14.04.2019 11:10 Tilst ST 1   -  SMIFF 1  Jelling 1 13 - 7 
128 P12 U12 Piger A - 208 Søn 14.04.2019 11:10 Tjørring IF   -  Nakskov HK 1  Filskov 3 - 7 
127 P12 U12 Piger A - 208 Søn 14.04.2019 09:00 BMI 1   -  Tjørring IF  Filskov 10 - 8 
230 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 14:00 Vodskov Håndbold 2  -  Erritsø Ikær 11 - 14 
229 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 14:30 Erritsø  -  Bjert IF Ikær 5 - 10 
212 P14 U14 Piger A - Finale Søn 14.04.2019 14:35 Tjørring IF 1   -  Nakskov HK 1  Sdr.markshallen 11 - 8 
211 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 15:05 Vodskov Håndbold 2  -  Bjert IF Ikær 5 - 6 
210 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 11:10 Erritsø  -  Vodskov Håndbold 2 Ikær 10 - 9 
209 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 11:45 Bjert IF  -  Erritsø Ikær 8 - 11 
208 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 11:10 Sdr. Nærå Håndbold IF  -  Tjørring IF 2 Sdr.markshallen 9 - 3 
207 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 11:45 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  AB Sdr.markshallen 7 - 18 
206 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 13:25 IK Frem Sønderup/Suldrup  -  Sdr. Nærå Håndbold IF Sdr.markshallen 4 - 18 
205 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 15:05 AB  -  Tjørring IF 2 Sdr.markshallen 12 - 1 
204 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 14:30 Tjørring IF 2  -  IK Frem Sønderup/Suldrup Sdr.markshallen 14 - 10 
203 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 09:35 Stensballe IK  -  Nakskov HK 2 Ikær 0 - 10 
198 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 12:55 HK Give Fremad  -  Stensballe IK Ikær 18 - 3 
197 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 15:05 Nakskov HK 1  -  Vodskov Håndbold 1 Filskov 16 - 12 
196 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 11:10 Vodskov Håndbold 1  -  Østbirk IF Filskov 4 - 14 
195 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF  -  Nakskov HK 1 Filskov 7 - 10 
194 P14 Gruppe 302 Lør 13.04.2019 14:00 AB  -  Sdr. Nærå Håndbold IF Sdr.markshallen 6 - 9 
193 P14 U14 Piger D - 309 Søn 14.04.2019 11:40 IK Frem Sønderup/Suldrup   -  Stensballe IK  Filskov 4 - 10 
192 P14 U14 Piger D - 309 Søn 14.04.2019 12:45 Stensballe IK   -  IK Frem Sønderup/Suldrup  Filskov 11 - 4 
191 P14 U14 Piger C - 308 Søn 14.04.2019 13:35 Vodskov Håndbold 1   -  Tjørring IF 2  Elkjær 5 - 4 
190 P14 U14 Piger C - 308 Søn 14.04.2019 11:40 Vodskov Håndbold 2   -  Vodskov Håndbold 1  Elkjær 11 - 10 
189 P14 U14 Piger C - 308 Søn 14.04.2019 12:55 Tjørring IF 2   -  Vodskov Håndbold 2  Elkjær 7 - 7 
188 P14 U14 Piger B - 307 Søn 14.04.2019 11:05 Nakskov HK 2   -  Erritsø  Rask Mølle 1 7 - 10 
187 P14 U14 Piger B - 307 Søn 14.04.2019 11:40 Østbirk IF   -  Nakskov HK 2  Rask Mølle 1 12 - 6 
186 P14 U14 Piger A - 305 Søn 14.04.2019 09:30 Tjørring IF 1   -  AB  Elkjær 14 - 4 
84 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 2  -  SMIFF Brande 2 7 - 9 
83 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 09:15 Team Helle  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 2 12 - 11 
82 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 14:10 Silkeborg Håndbold 3  -  Nakskov HK 1 Brande 1 3 - 12 
81 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 10:55 Støvring IF 3  -  Silkeborg Håndbold 3 Brande 1 3 - 11 
80 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 12:00 Nakskov HK 1  -  Støvring IF 3 Brande 1 14 - 4 
79 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 08:45 Silkeborg Håndbold 1  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 1 16 - 1 
78 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 09:15 Nakskov HK 2  -  Tilst ST Brande 1 6 - 9 
77 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 09:50 Silkeborg Håndbold 1  -  Nakskov HK 2 Brande 1 16 - 3 
76 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 10:20 Tilst ST  -  Naur-Sir-Krunderup Brande 1 9 - 14 
75 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 12:30 Tilst ST  -  Silkeborg Håndbold 1 Brande 1 5 - 21 
74 P10 Gruppe 104 Lør 13.04.2019 13:05 Naur-Sir-Krunderup  -  Nakskov HK 2 Brande 1 6 - 0 
162 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 12:20 AB 2  -  Give KFUM Givskud 4 - 15 
161 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 15:05 Støvring IF  -  Bjert IF Givskud 10 - 5 
160 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 12:55 BMI 2  -  Tilst ST 1 Givskud 7 - 11 
159 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 14:30 SMIFF 1  -  Østbirk IF 3 Givskud 11 - 7 
158 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 11:10 Støvring IF  -  SMIFF 1 Givskud 8 - 3 
157 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 11:45 Østbirk IF 3  -  Bjert IF Givskud 8 - 13 
156 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 13:25 Østbirk IF 3  -  Støvring IF Givskud 2 - 12 
155 P12 Gruppe 202 Lør 13.04.2019 14:00 Bjert IF  -  SMIFF 1 Givskud 6 - 12 
154 P12 Gruppe 201 Lør 13.04.2019 09:35 Give KFUM  -  BMI 2 Givskud 13 - 4 
153 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 09:35 Nakskov HK 2  -  BMI 1 Rask Mølle 2 2 - 11 
152 P12 U12 Piger A - 208 Søn 14.04.2019 10:05 Nakskov HK 1   -  BMI 1  Filskov 6 - 4 
202 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 09:00 Tjørring IF 1  -  HK Give Fremad Ikær 7 - 7 
201 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 10:05 Tjørring IF 1  -  Stensballe IK Ikær 23 - 4 
200 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Nakskov HK 2 Ikær 9 - 7 
199 P14 Gruppe 301 Lør 13.04.2019 12:20 Nakskov HK 2  -  Tjørring IF 1 Ikær 6 - 17 
180 P14 U14 Piger B - 307 Søn 14.04.2019 12:10 Erritsø   -  Østbirk IF  Rask Mølle 1 12 - 9 
181 P14 U14 Piger A - 306 Søn 14.04.2019 12:15 Nakskov HK 1   -  Sdr. Nærå Håndbold IF  Filskov 13 - 5 
182 P14 U14 Piger A - 306 Søn 14.04.2019 10:35 HK Give Fremad   -  Nakskov HK 1  Filskov 5 - 13 
183 P14 U14 Piger A - 306 Søn 14.04.2019 09:30 Sdr. Nærå Håndbold IF   -  HK Give Fremad  Filskov 14 - 10 
184 P14 U14 Piger A - 305 Søn 14.04.2019 12:15 Bjert IF   -  Tjørring IF 1  Elkjær 7 - 16 
185 P14 U14 Piger A - 305 Søn 14.04.2019 10:35 AB   -  Bjert IF  Elkjær 4 - 5 
226 D10 U10 Drenge B - 406 Søn 14.04.2019 11:45 Naur-Sir-Krunderup   -  HK Give Fremad  Brande 1 5 - 6 
227 D10 U10 Drenge A - Final Søn 14.04.2019 12:35 BMI 1   -  IF Alliancen  Sdr.markshallen 12 - 14 
228 D10 U10 Drenge B - 406 Søn 14.04.2019 12:45 Nakskov HK 1   -  Naur-Sir-Krunderup  Brande 1 10 - 4 
249 D12 Gruppe 503 Lør 13.04.2019 14:30 Silkeborg Håndbold 1  -  Tjørring IF Rask Mølle 2 22 - 6 
250 D12 U12 Drenge C - 507 Søn 14.04.2019 10:05 SMIFF   -  AB  Rask Mølle 2 6 - 6 
73 D14 U14 Drenge B - Final Søn 14.04.2019 12:55 Tjørring IF 3   -  AB  Ikær 11 - 10 
215 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 15:15 Vodskov Håndbold  -  AB Brande 2 9 - 11 
216 D14 Gruppe 601 Lør 13.04.2019 12:00 Tjørring IF 1  -  Vodskov Håndbold Brande 2 13 - 7 
126 P10 U10 Piger D - 111 Søn 14.04.2019 11:10 IK Frem Sønderup/Suldrup   -  HK 73 Rask Mølle 2  Brande 1 4 - 4 
241 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 14:40 Støvring IF 3  -  Nakskov HK 1 Brande 1 2 - 8 
242 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 15:15 Silkeborg Håndbold 3  -  Støvring IF 3 Brande 1 6 - 4 
243 P10 Gruppe 105 Lør 13.04.2019 15:45 Nakskov HK 1  -  Silkeborg Håndbold 3 Brande 1 16 - 4 
244 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 10:55 Silkeborg Håndbold 2  -  Team Helle Brande 2 14 - 20 
245 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 11:25 SMIFF  -  Silkeborg Håndbold 2 Brande 1 6 - 12 
246 P10 Gruppe 106 Lør 13.04.2019 10:20 Team Helle  -  SMIFF Brande 2 14 - 4 
236 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 10:40 Nakskov HK 2  -  Østbirk IF 2 Rask Mølle 2 11 - 4 
237 P12 Gruppe 205 Lør 13.04.2019 12:55 BMI 1  -  Nakskov HK 2 Rask Mølle 2 10 - 4 
238 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 10:40 HK Give Fremad  -  Tjørring IF Filskov 4 - 15 
239 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 12:20 Naur-Sir-Krunderup  -  HK Give Fremad Filskov 14 - 8 
240 P12 Gruppe 206 Lør 13.04.2019 12:55 Tjørring IF  -  Naur-Sir-Krunderup Filskov 19 - 10 
231 P14 Gruppe 303 Lør 13.04.2019 13:25 Bjert IF  -  Vodskov Håndbold 2 Ikær 11 - 7 
232 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 13:25 Vodskov Håndbold 1  -  Nakskov HK 1 Filskov 7 - 19 
233 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 14:30 Østbirk IF  -  Vodskov Håndbold 1 Filskov 11 - 8 
234 P14 Gruppe 304 Lør 13.04.2019 14:00 Nakskov HK 1  -  Østbirk IF Filskov 14 - 9