Kampe i B4-VAD

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
34003 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Särö IK, S B4-VAD 0 - 10 
34010 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 Vadum IF, DK  -  Fjerritslev IF, DK B4-VAD 13 - 0 
7005 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 IK Gimletroll Team 1, N  -  Virklund Boldklub, DK B4-VAD 8 - 2 
34012 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Jetsmark IF, DK  -  Sjørring BK, DK B4-VAD 0 - 9 
34019 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Bagsværd Boldklub Team 2, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 0 - 10 
7010 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Vaulen IL Team 2, N  -  Åbybro IF, DK B4-VAD 0 - 2 
6005 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Brønderslev IF, DK  -  Glashütter SV, D B4-VAD 6 - 1 
34028 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Virup IF, DK  -  IK Gimletroll Team 2, N B4-VAD 3 - 3 
34035 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 FK VigørTeam 1, N  -  Vadum IF, DK B4-VAD 7 - 6 
7022 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK B4-VAD 1 - 3 
34037 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Särö IK, S  -  FK Jerv Team 2, N B4-VAD 6 - 0 
6014 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Brønderslev IF, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 4 
34045 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Fløy, N  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 5 
7028 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 VUL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  B4-VAD 3 - 1 
34051 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 2, N  -  Bækkelagets SK Tornado, N B4-VAD 1 - 4 
34058 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 11:15 Vadum IF, DK  -  Koldby - Hørdum IF, DK B4-VAD 4 - 4 
6023 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Hjørring IF, DK  -  NUGF, DK B4-VAD 1 - 6 
34063 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 08:15 Ikast FC, DK   -  Vaulen IL Team 1, N  B4-VAD 2 - 7 
34068 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 09:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  AaB, Aalborg Team 1, DK  B4-VAD 2 - 6 
7035 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Åbybro IF, DK  B4-VAD 1 - 5 
34072 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Bækkelagets SK Tornado, N   -  Bækkelagets SK Monsun, N  B4-VAD 2 - 6 
7043 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF, DK   -  IK Gimletroll Team 1, N  B4-VAD 2 - 3 
34078 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Koldby - Hørdum IF, DK   -  Trekroner - Skovsgård, DK  B4-VAD 5 - 4 
34085 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 12:45 FK Donn Team Ole 2, N   -  Fjerritslev IF, DK  B4-VAD 2 - 1 
6035 BU11A-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør, N   -  Glashütter SV, D  B4-VAD 7 - 6 es 
7048 BU11B1-8 Plac. kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team 1, N   -  Glashütter SV, D  B4-VAD 3 - 1 
7055 BU11B1-8 Plac. kamp 8 Lør 01.06.2019 15:00 Vaulen IL Team 2, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  B4-VAD 4 - 6 es 
34093 BU11B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 Jetsmark IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  B4-VAD 1 - 3 
34100 BU11B2-8 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 16:30 Bækkelagets SK Tornado, N   -  FK VigørTeam 1, N  B4-VAD 0 - 2 
6041 BU11A-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 17:15 Ikast FC, DK   -  SC Nienstedten, D  B4-VAD 3 - 1