Kampe i B3-VAD

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
34002 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  FK Jerv Team 2, N B3-VAD 0 - 1 
34009 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 FC Storebælt, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B3-VAD 1 - 3 
7004 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Brønderslev IF, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK B3-VAD 0 - 2 
6003 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 VRI, DK  -  Bagsværd Boldklub, DK B3-VAD 10 - 0 
34018 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Fløy, N  -  FK Jerv Team 1, N B3-VAD 4 - 0 
7009 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Glashütter SV, D  -  FK Vigør Team 3, N B3-VAD 0 - 7 
6004 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Jetsmark IF, DK  -  Ikast FC, DK B3-VAD 0 - 5 
34027 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK B3-VAD 3 - 5 
34034 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 Koldby - Hørdum IF, DK  -  Bækkelagets SKKuling, N B3-VAD 4 - 2 
7021 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Bagsværd Boldklub Team 1, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N B3-VAD 4 - 2 
34036 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 VUL Team 2, N  -  FK Donn Team Ole 1, N B3-VAD 1 - 5 
6013 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Glashütter SV, D  -  Jetsmark IF, DK B3-VAD 2 - 3 
6017 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 Bagsværd Boldklub, DK  -  NUGF, DK B3-VAD 1 - 3 
34044 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Tuse IF, DK B3-VAD 2 - 0 
7027 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 IK Gimletroll Team 1, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  B3-VAD 2 - 0 
34050 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  Särö IK, S B3-VAD 0 - 10 
34057 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  FK Donn Team Ole 2, N B3-VAD 11 - 1 
6022 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 SC Nienstedten, D  -  Bagsværd Boldklub, DK B3-VAD 5 - 1 
34062 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 08:15 FK Donn Team Ole 1, N   -  Bækkelagets SK Tornado, N  B3-VAD 2 - 2 
34067 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 09:00 FK Jerv Team 1, N   -  FC Storebælt, DK  B3-VAD 1 - 4 
7034 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  B3-VAD 0 - 3 
34071 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Koldby - Hørdum IF, DK  B3-VAD 2 - 1 
7042 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Viborg Søndermarken IK, DK   -  FK Vigør Team 3, N  B3-VAD 2 - 3 
34077 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Sjørring BK, DK  B3-VAD 2 - 5 
34084 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 12:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Tuse IF, DK  B3-VAD 2 - 3 
6034 BU11A-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Jetsmark IF, DK   -  Hjørring IF, DK  B3-VAD 1 - 5 
34089 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 14:15 Fjerritslev IF, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B3-VAD 0 - 4 
7054 BU11B1-8 Plac. kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Åbybro IF, DK  B3-VAD 2 - 4 
34092 BU11B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:45 Tuse IF, DK   -  FK Donn Team Ole 2, N  B3-VAD 3 - 0 wo 
34099 BU11B2-8 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 16:30 FK Donn Team Ole 1, N   -  Ikast FC, DK  B3-VAD 7 - 6 es 
6040 BU11A-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 17:15 VRI, DK   -  Brønderslev IF, DK  B3-VAD 4 - 3 es