Kampe i B2-VAD

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
34001 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Fårevejle Boldklub, DK  -  VUL Team 2, N B2-VAD 0 - 14 
34008 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D B2-VAD 4 - 3 
7003 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Åbybro IF, DK  -  FK Donn Team 1, N B2-VAD 5 - 2 
6002 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør, N  -  Hjørring IF, DK B2-VAD 1 - 1 
34017 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Bækkelagets SK Monsun, N  -  Tuse IF, DK B2-VAD 3 - 1 
7008 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 VUL Team 1, N  -  Brovst IF, DK B2-VAD 3 - 2 
7015 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Bækkelagets SK Orkan, N B2-VAD 2 - 3 
34026 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Särö IK, S  -  Bækkelagets SK Tornado, N B2-VAD 2 - 1 
34033 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 FC Storebælt, DK  -  Thisted FC, DK B2-VAD 2 - 3 
7020 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Virklund Boldklub, DK  -  Brønderslev IF, DK B2-VAD 0 - 3 
6011 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Hjørring IF, DK  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 1 - 10 
6012 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Tuse IF, DK  -  Elite Sports Academy, GB B2-VAD 2 - 3 
6016 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 FK Vigør, N  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 0 - 4 
34043 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK Tornado, N  -  AaB, Aalborg Team 1, DK B2-VAD 7 - 0 
7026 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  Åbybro IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
34049 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team Ole 1, N  -  Jetsmark IF, DK B2-VAD 6 - 0 
34056 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 Thisted FC, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B2-VAD 2 - 5 
6021 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Elite Sports Academy, GB  -  Ikast FC, DK B2-VAD 3 - 3 
6025 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:30 Hjørring IF, DK  -  Bagsværd Boldklub, DK B2-VAD 1 - 2 
34061 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 08:15 Trekroner - Skovsgård, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  B2-VAD 1 - 7 
34066 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK   -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  B2-VAD 3 - 6 
7033 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Vaulen IL Team 2, N  B2-VAD 0 - 7 
34070 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Särö IK, S   -  Nørresundby FB Team 1, DK  B2-VAD 1 - 6 
7041 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Vaulen IL Team 2, N   -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK  B2-VAD 3 - 1 
7047 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:00 TST Fodbold, DK   -  Brønderslev IF, DK  B2-VAD 7 - 1 
34083 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 12:45 FC Storebælt, DK   -  Vadum IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
6033 BU11A-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 NUGF, DK   -  Tuse IF, DK  B2-VAD 3 - 1 
34088 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 14:15 Tuse IF, DK   -  Fårevejle Boldklub, DK  B2-VAD 12 - 0 
7053 BU11B1-8 Plac. kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 Bagsværd Boldklub Team 1, DK   -  FK Vigør Team 3, N  B2-VAD 0 - 3 
34091 BU11B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B2-VAD 0 - 3 wo 
34098 BU11B2-8 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 16:30 Virup IF, DK   -  Thisted FC, DK  B2-VAD 1 - 6 
6039 BU11A-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 17:15 Elite Sports Academy, GB   -  NUGF, DK  B2-VAD 2 - 1