Kampe i A1-NRH

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
13000 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Langebæk Alliancen, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D A1-NRH 3 - 0 wo 
13005 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 TSV, DK  -  IK Gimletroll, N A1-NRH 2 - 2 
12002 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Vaulen IL Team 1, N  -  FK Donn Team 2, N A1-NRH 1 - 4 
13009 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  -  Bogafjell IL Team 2, N A1-NRH 0 - 3 wo 
13014 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Lundtofte BK Team 2, DK  -  Konnerud IL Team 4, N A1-NRH 1 - 6 
12009 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Bygdø Monolitten, N  -  Vaulen IL Team 1, N A1-NRH 15 - 0 
13018 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør Team 3, N  -  Vaulen IL Team 2, N A1-NRH 4 - 2 
13023 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Vollen UL Team 1, N  -  Konnerud IL Team 4, N A1-NRH 3 - 2 
12016 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Vollen UL Team 2, N  -  Bogafjell IL Team 3, N A1-NRH 1 - 3 
13027 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  -  FK Donn Team A, N A1-NRH 0 - 13 
12022 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Bogafjell IL Team 3, N  -  Konnerud IL Team 1, N A1-NRH 1 - 4 
13028 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Bogafjell IL Team 2, N A1-NRH 1 - 1 
13033 BU13B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Skårup IF, DK  -  FK Vigør Team 3, N A1-NRH 0 - 1 
13036 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  -  Trekroner - Skovsgård, DK A1-NRH 0 - 3 wo 
12030 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Konnerud IL Team 3, N  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 11 - 0 
12035 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Konnerud IL Team 1, N  -  Vollen UL Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
12036 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
12041 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Konnerud IL Team 1, N  -  Lundtofte BK Team 1, DK A1-NRH 3 - 0 
13040 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 09:00 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D   -  Vaulen IL Team 2, N  A1-NRH 0 - 3 wo 
12048 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 09:45 SG Hennstedt Linden, D   -  FK Donn Team 2, N  A1-NRH 7 - 0 
13042 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 FK Donn Team 1, N   -  Vestre Akers SK Fotball, N  A1-NRH 1 - 0 
13047 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 11:15 Trekroner - Skovsgård, DK   -  Express IL Team 1, N  A1-NRH 1 - 4 
13050 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 FK Donn Team 1, N   -  Konnerud IL Team 2, N  A1-NRH 0 - 4 
13054 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:45 Trekroner - Skovsgård, DK   -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  A1-NRH 0 - 6 
13059 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 13:30 Vollen UL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  A1-NRH 3 - 1 
13063 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team A, N   -  Trekroner - Skovsgård, DK  A1-NRH 13 - 0 
12054 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:00 Konnerud IL Team 1, N   -  ÅIF - Midtbornholm, DK  A1-NRH 1 - 4 
13068 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 15:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  A1-NRH 3 - 0 wo 
12060 BU13B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 16:30 Express IL Team 2, N   -  Bogafjell IL Team 1, N  A1-NRH 2 - 3 
12062 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 17:15 Vollen UL Team 2, N   -  FK Vigør Team 2, N  A1-NRH 2 - 0