Kampe Lør 01.06.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat SMS
6026 BU11A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 08:15 Ikast FC, DK  -  Glashütter SV, D B7-VAD 9 - 1 
20060 BU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 08:15 Nørresundby FB, DK   -  Ebeltoft IF, DK  70-NFB 3 - 0 
20061 BU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 08:15 Thisted FC, DK   -  TSV, DK  71-NFB 1 - 0 
20062 BU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 08:15 Orre IL, N   -  Myra UIL, N  72-NFB 0 - 8 
20063 BU14B1-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 08:15 Lørenskog IF, N   -  Våganes FK, N  73-NFB 2 - 1 
20064 BU14B1-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 08:15 Lyngdal IL, N   -  Lillesand IL , N  74-NFB 0 - 1 
20065 BU14B1-11 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 08:15 Bygdø Monolitten, N   -  Fløy, N  75-NFB 0 - 4 
22028 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 08:15 HEI, DK  -  Østsiden Askøy, N 18-JETS 6 - 0 
22029 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 08:15 Ullern IF, N  -  Hittarps IK, S 19-JETS 0 - 2 
22030 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 08:15 Jægersborg Fodbold, DK  -  Randesund IL, N 20-JETS 0 - 0 
22031 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 08:15 Vigrestad IK, N  -  VV GAVC Team 2, NL 21-JETS-kunst 3 - 0 wo 
22032 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 08:15 Skårup IF, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK 22-JETS 1 - 1 
22033 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 08:15 TSV, DK  -  SMIFF 09, DK 23-JETS 1 - 0 
34060 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 08:15 Sjørring BK, DK   -  Särö IK, S  B1-VAD 6 - 1 
34061 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 08:15 Trekroner - Skovsgård, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  B2-VAD 1 - 7 
34062 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 08:15 FK Donn Team Ole 1, N   -  Bækkelagets SK Tornado, N  B3-VAD 2 - 2 
34063 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 08:15 Ikast FC, DK   -  Vaulen IL Team 1, N  B4-VAD 2 - 7 
34064 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 08:15 VUL Team 2, N   -  FK Jerv Team 2, N  B5-VAD 3 - 3 
34065 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 08:15 Fløy, N   -  Thisted FC, DK  B6-VAD 0 - 7 
1040 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 09:00 Skibsby-Højene IF, DK   -  Ikast FC Team 2, DK  G5-SKOV 3 - 3 
1041 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 09:00 Ikast FC Team 1, DK   -  Thy-Mors United, DK  G2-SKOV 0 - 3 
1042 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 09:00 Biersted IF, DK   -  Virup IF Team 1, DK  G6-SKOV 1 - 6 
1043 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 09:00 Åbybro IF Team 2, DK   -  Åbybro IF Team 1, DK  G7-SKOV 3 - 3 
1044 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 FK Vigør Team 1, N   -  Hjørring IF, DK  G8-SKOV 0 - 4 
1045 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 TSV, DK   -  FK Vigør Team 3, N  G9-SKOV 3 - 3 
1046 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 09:00 AaB, Aalborg, DK   -  FK Vigør Team 4, N  G10-SKOV 1 - 3 
2028 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Våganes FK, N  -  Tvedestrand FK, N 22-JETS 5 - 0 
2029 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Fårevejle Boldklub, DK  -  Bredballe IF, DK 23-JETS 0 - 2 
4014 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FK Vigør Team 2, N  -  Jetsmark IF, DK G1-SKOV 4 - 4 
4015 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Skibsby-Højene IF Team 1, DK  -  FK Vigør Team 1, N G3-SKOV 0 - 2 
4016 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Skibsby-Højene IF Team 2, DK  -  Biersted IF, DK G4-SKOV 1 - 5 
5026 BU10A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Kristrup Boldklub, DK F4-HALV 4 - 1 
5027 BU10A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 Noname  -  VRI, DK F5-HALV 0 - 3 wo 
6027 BU11A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 NUGF, DK  -  FK Vigør, N B1-VAD 4 - 1 
6028 BU11A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  Tuse IF, DK B6-VAD 0 - 5 
6029 BU11A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 SC Nienstedten, D  -  VRI, DK B7-VAD 7 - 0 
8032 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 RK07, DK   -  Ikast FC, DK  D1-AABY 1 - 0 
8033 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Thisted FC, DK   -  VRI Team 1, DK  D2-AABY 0 - 0 
8034 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:00 Nørresundby FB, DK   -  Skagen IK, DK  D3-AABY 3 - 0 
8035 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:00 VRI Team 2, DK   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  D4-AABY 1 - 3 
8036 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:00 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Oppsal IF, N  D5-AABY 7 - 1 
8037 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:00 Hjørring IF, DK   -  Korsvoll IL, N  D6-AABY 0 - 3 
8038 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:00 Viborg Søndermarken IK, DK   -  AaB, Aalborg, DK  D7-AABY 1 - 2 
8039 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:00 Bækkelagets SK, N   -  Lundergård IU, DK  D8-AABY 0 - 6 
12045 BU13B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 09:00 Stensballe IK, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  A3-NRH 2 - 0 
12046 BU13B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 09:00 Konnerud IL Team 3, N   -  Brovst IF, DK  A4-NRH 3 - 0 
12047 BU13B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 Bogafjell IL Team 1, N   -  Lervik IF, N  A5-NRH 1 - 3 
13040 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 09:00 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D   -  Vaulen IL Team 2, N  A1-NRH 0 - 3 wo 
13041 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 09:00 TSV, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  A2-NRH 2 - 0 
14012 GU11-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Fårevejle Boldklub, DK  -  Brovst IF, DK F1-HALV 9 - 0 
14013 GU11-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  US Youth Soccer Europe, D F2-HALV 2 - 0 
14014 GU11-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 VFL Pinneberg, D  -  Jetsmark IF, DK F3-HALV 0 - 16 
15028 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  GØIF - Helgerød, N D13-AABY 0 - 1 
16014 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Østsiden Askøy, N  -  Rygene IL, N 50-BROV 2 - 0 
16015 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Høybråten og Stovner IL, N  -  Taastrup FC, DK 51-BROV 2 - 0 
18060 BU13B-11 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 09:00 Hobro IK, DK   -  Korsvoll IL, N  05-BIER 6 - 1 
18061 BU13B-11 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 09:00 IK Gimletroll, N   -  Virup IF, DK  06-BIER 1 - 0 
18062 BU13B-11 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 09:00 FK Jerv, N   -  TSV, DK  07-BIER 6 - 0 
20066 BU14B1-11 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 09:00 Høybråten og Stovner IL Team 1, N   -  Allerød Fodbold Klub, DK  70-NFB 0 - 3 
20067 BU14B1-11 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 09:00 SIV, DK   -  Holsatia Elmshorn im EMTV, D  71-NFB 0 - 2 
20068 BU14B1-11 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 09:00 VV GAVC, NL   -  Kåsen IL , N  72-NFB 0 - 3 
20069 BU14B1-11 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 09:00 Kristrup Boldklub, DK   -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  73-NFB 2 - 0 
21012 BU15A-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  Ullern IF, N 31-SULS 3 - 0 
21013 BU15A-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Ikast FC, DK  -  FK Donn, N 32-SULS 1 - 2 
21014 BU15A-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FK Vigør, N  -  Gug BK, DK 33-SULS 3 - 1 
23008 GU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Eastside, DK   -  Vigrestad IK, N  48-BROV 3 - 0 
23009 GU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Urædd FK, N   -  AaB, Aalborg, DK  49-BROV 1 - 3 
24020 GU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Skeid Team 2, N   -  Heggedal IL Team 1, N  18-JETS 0 - 1 
24021 GU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:00 Kolding Q Team 2, DK   -  MG&BK Team 1, DK  19-JETS 1 - 3 
27020 EU12-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 BFA Vilnius, LIT   -  Tallinna FC Flora, EST  A6-NRH 1 - 4 
27021 EU12-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:00 Bækkelagets SK, N   -  Oppsal IF, N  A7-NRH 3 - 1 
28026 GU12B2-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Åbybro IF, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 2, N D11-AABY 0 - 1 
28027 GU12B2-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 Nørresundby FB, DK  -  IK Gimletroll Team 2, N D12-AABY 1 - 4 
30030 EU14-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Lørenskog IF, N   -  AaB, Aalborg, DK  43-AAB 0 - 4 
30031 EU14-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:00 Åbybro IF, DK   -  BK Frem, DK  46-AAB 1 - 1 
30032 EU14-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:00 IFK Österåker FK, S   -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  47-AAB 1 - 2 
32012 EU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FC Silkeborg, DK  -  HI - VFF, DK 38-AAB-kunst 5 - 0 
32013 EU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Hobro IK, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 41-AAB 2 - 0 
32014 EU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Kolding Boldklub, DK  -  Jetsmark IF, DK 42-AAB 3 - 1 
33008 EU17-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 HI - VFF, DK   -  Hobro IK, DK  39-AAB 0 - 0 
33009 EU17-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 SSV Hennstedt, D   -  FS Holstebro, DK  40-AAB 0 - 7 
34066 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK   -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  B2-VAD 3 - 6 
34067 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 09:00 FK Jerv Team 1, N   -  FC Storebælt, DK  B3-VAD 1 - 4 
34068 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 09:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  AaB, Aalborg Team 1, DK  B4-VAD 2 - 6 
34069 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 09:00 Bagsværd Boldklub Team 2, DK   -  FK Donn Team Ole 2, N  B5-VAD 0 - 2 
35028 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Stensballe IK, DK  -  BK Friheden, DK 44-AAB 1 - 0 
35029 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FC Union Tornesch, D  -  FK Vigør Team 1, N 45-AAB 1 - 3 
37020 GU12B1-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:00 IF Lyseng Team 1, DK   -  AaB, Aalborg, DK  D9-AABY 1 - 0 
37021 GU12B1-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:00 TSV, DK   -  Lillesand IL Team 2, N  D10-AABY 2 - 0 
38026 GU14B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 NFB, DK  -  Øvrevoll-Hosle Team 2, N 20-JETS 0 - 3 wo 
38027 GU14B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 Ikast FC, DK  -  Bærums Verk Hauger, N 21-JETS-kunst 0 - 3 
40012 GU15-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Biersted IF, DK  -  US Youth Soccer Europe, D P1-JETS 1 - 3 
40013 GU15-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Express IL , N  -  Brovst IF, DK P2-JETS 0 - 1 
1047 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 09:45 Jetsmark IF, DK   -  Nørresundby FB, DK  G1-SKOV 2 - 0 
1048 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G10-SKOV 2 - 1 
2030 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 FK Donn, N  -  VV GAVC Team 1, NL 18-JETS 2 - 0 
2031 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 KFUM Oslo Team 2, N  -  Imås IL, N 19-JETS 7 - 0 
3056 BU10B-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 1, N  -  SIV, DK G5-SKOV 0 - 0 
3057 BU10B-5 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 IF Nordthy Team 1, DK  -  FK Vigør Team 2, N G2-SKOV 9 - 1 
3058 BU10B-5 Pulje 3 Lør 01.06.2019 09:45 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  FC Storebælt, DK G6-SKOV 3 - 0 
3059 BU10B-5 Pulje 4 Lør 01.06.2019 09:45 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  VRI, DK G7-SKOV 1 - 2 
5028 BU10A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Elite Sports Academy, GB  -  Torden FC, N F1-HALV 4 - 3 
5029 BU10A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Holbæk B&I, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 4 - 1 
7032 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Brovst IF, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK  B1-VAD 0 - 3 
7033 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Vaulen IL Team 2, N  B2-VAD 0 - 7 
7034 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  B3-VAD 0 - 3 
7035 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Åbybro IF, DK  B4-VAD 1 - 5 
7036 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:45 VUL Team 1, N   -  Virklund Boldklub, DK  B5-VAD 3 - 2 
7037 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:45 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  FK Donn Team 1, N  B6-VAD 0 - 0 
7038 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:45 Glashütter SV, D   -  Brønderslev IF, DK  B7-VAD 0 - 3 
9045 BU12B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 09:45 FFI, Frederikshavn, DK   -  Jetsmark IF, DK  D6-AABY 0 - 5 
9046 BU12B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 09:45 Bamsif, DK   -  Bagterp IF, DK  D7-AABY 0 - 6 
9047 BU12B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 09:45 SG Hennstedt Linden, D   -  FK Donn Team 2, N  D8-AABY 2 - 7 
9048 BU12B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 09:45 Holmen IF Team 2, N   -  Morsø FC, DK  D11-AABY 2 - 2 
9049 BU12B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 09:45 FK Jerv Team 1, N   -  Lørenskog Warriors Team 1, N  D12-AABY 1 - 5 
9050 BU12B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK   -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  D13-AABY 2 - 0 
12048 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 09:45 SG Hennstedt Linden, D   -  FK Donn Team 2, N  A1-NRH 7 - 0 
12049 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 2, N   -  Vaulen IL Team 1, N  A2-NRH 1 - 2 
15029 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Brovst IF, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 1, N D1-AABY 0 - 5 
15030 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  IK Gimletroll Team 1, N D2-AABY 0 - 3 
15031 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  US Youth Soccer Europe, D D3-AABY 0 - 4 
15032 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 DHF&K, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D D9-AABY 0 - 3 
15033 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Myra UIL, N  -  Hånes IF, N D10-AABY 2 - 3 
16016 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 VFL Pinneberg, D  -  Runar IL, N 48-BROV 0 - 1 
18063 BU13B-11 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 09:45 Dalby GIF, S   -  Måbjerg IF, DK  05-BIER 2 - 4 
18064 BU13B-11 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 09:45 Öckerö IF, S   -  SMIFF 09, DK  06-BIER 1 - 3 
18065 BU13B-11 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 09:45 Åbybro IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  07-BIER 2 - 0 
19045 BU14A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 09:45 Ikast FC, DK   -  B1903, DK  49-BROV 0 - 0 
19046 BU14A-11 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 09:45 Trauma - Sørfjell, N   -  FK Vigør, N  50-BROV 0 - 2 
19047 BU14A-11 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 09:45 Herfølge Boldklub, DK   -  HUK FK, N  51-BROV 0 - 1 
20070 BU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Ebeltoft IF, DK   -  Mariehøj IF, DK  70-NFB 0 - 1 
20071 BU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:45 TSV, DK   -  Hornslet IF, DK  71-NFB 0 - 1 
20072 BU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:45 Myra UIL, N   -  Åbybro IF, DK  72-NFB 3 - 1 
20073 BU14B1-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 09:45 Våganes FK, N   -  Kjelsås IL, N  73-NFB 1 - 3 
20074 BU14B1-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 09:45 Lillesand IL , N   -  Vaulen IL, N  74-NFB 2 - 4 
20075 BU14B1-11 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 09:45 Fløy, N   -  IF Nordthy, DK  75-NFB 2 - 4 
24022 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:45 Øvrevoll-Hosle Team 1, N   -  Sävedalens IF, S  22-JETS 0 - 3 
24023 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:45 Skjold Birkerød, DK   -  Skjetten, N  23-JETS 0 - 1 
25014 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Fredrikstad FK x, N  -  TSV, DK 31-SULS 0 - 2 
25015 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 FFK - Begby x, N  -  Vigrestad IK, N 32-SULS 0 - 1 
25016 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 VFL Pinneberg, D  -  VVRuurlo, NL 33-SULS 1 - 1 
28028 GU12B2-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D  -  FK Vigør, N D4-AABY 0 - 1 
28029 GU12B2-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Ikast FC, DK  -  Bærums Verk Hauger Team 3, N D5-AABY 4 - 0 
35030 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 2, N  -  Haugsbygd IF, N 44-AAB 2 - 0 
35031 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Randesund IL, N  -  Norwich City FC RDP Cambs., GB 45-AAB 1 - 0 
36020 GU09-5 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Nørresundby FB Team 3, DK   -  Thisted FC, DK  G3-SKOV 3 - 1 
36021 GU09-5 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 09:45 Brønderslev IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne Team 2, DK  G4-SKOV 5 - 1 
36022 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:45 IF Fremad Nørhalne Team 1, DK   -  Nørresundby FB Team 2, DK  G8-SKOV 6 - 0 
36023 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør, N   -  Nørresundby FB Team 1, DK  G9-SKOV 2 - 0 
38028 GU14B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 MG&BK Team 2, DK  -  IK Gimletroll, N 20-JETS 0 - 0 
38029 GU14B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Åbybro IF, DK  -  Ganddal IL, N 21-JETS-kunst 0 - 1 
39012 GU16-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 SSV Hennstedt, D  -  SIV, DK P2-JETS 0 - 4 
40014 GU15-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Hørning IF, DK  -  SSV Hennstedt, D P1-JETS 0 - 3 
27022 EU12-8 A-semifinal:01 Lør 01.06.2019 10:00 NUGF, DK   -  Viborg Søndermarken IK, DK  A6-NRH 0 - 5 
27023 EU12-8 A-semifinal:02 Lør 01.06.2019 10:00 Skibsby-Højene IF, DK   -  Thisted FC, DK  A7-NRH 2 - 0 
29020 EU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:00 Hobro IK, DK   -  FA Dainava, LIT  38-AAB-kunst 2 - 1 
29021 EU13-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:00 FS Holstebro, DK   -  Oppsal IF, N  39-AAB 3 - 0 
29022 EU13-11 A-semifinal:01 Lør 01.06.2019 10:00 Fredericia FC, DK   -  AaB, Aalborg, DK  46-AAB 2 - 4 
29023 EU13-11 A-semifinal:02 Lør 01.06.2019 10:00 B1903, DK   -  Hull City Tigers FC, GB  47-AAB 2 - 1 
30033 EU14-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 10:00 Hobro IK, DK   -  Oppsal IF, N  42-AAB 0 - 4 
30034 EU14-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 10:00 HI - VFF, DK   -  IF Lyseng, DK  43-AAB 3 - 6 
31020 EU15-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:00 KFUM Oslo, N   -  HI - VFF, DK  40-AAB 2 - 1 
31021 EU15-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:00 FS Holstebro, DK   -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  41-AAB 0 - 1 
1049 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 10:30 Skibsby-Højene IF, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G5-SKOV 1 - 2 
1050 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 10:30 Thy-Mors United, DK   -  Ikast FC Team 2, DK  G2-SKOV 4 - 0 
1051 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 Biersted IF, DK   -  Åbybro IF Team 2, DK  G6-SKOV 1 - 5 
1052 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 Åbybro IF Team 1, DK   -  Virup IF Team 1, DK  G7-SKOV 1 - 2 
1053 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør Team 1, N   -  TSV, DK  G8-SKOV 0 - 2 
1054 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør Team 3, N   -  Hjørring IF, DK  G9-SKOV 1 - 1 
1055 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 10:30 IF Nordthy, DK   -  Vadum IF, DK  G10-SKOV 3 - 3 
2032 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  IF Lyseng, DK 22-JETS 0 - 4 
2033 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Brønderslev IF, DK  -  Tvedestrand FK, N 23-JETS 5 - 0 
4017 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 VFL Pinneberg, D  -  Jetsmark IF, DK G1-SKOV 1 - 1 
4018 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Skibsby-Højene IF Team 2, DK  -  FK Vigør Team 2, N G3-SKOV 1 - 2 
4019 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør Team 1, N  -  Biersted IF, DK G4-SKOV 0 - 1 
7039 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 FK Donn Team 2, N   -  TST Fodbold, DK  B1-VAD 2 - 2 
8040 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Thisted FC, DK   -  RK07, DK  D1-AABY 3 - 3 
8041 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 VRI Team 1, DK   -  Ikast FC, DK  D2-AABY 2 - 0 
8042 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 VRI Team 2, DK   -  Nørresundby FB, DK  D3-AABY 0 - 1 
8043 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK   -  Skagen IK, DK  D4-AABY 1 - 4 
8044 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Hjørring IF, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  D5-AABY 0 - 3 
8045 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Korsvoll IL, N   -  Oppsal IF, N  D6-AABY 5 - 0 
8046 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Bækkelagets SK, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  D7-AABY 0 - 6 
8047 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Lundergård IU, DK   -  AaB, Aalborg, DK  D8-AABY 0 - 1 
11032 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Fårevejle Boldklub, DK   -  Jetsmark IF, DK  70-NFB 1 - 0 
11033 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 TSV Sasel, D   -  Brovst IF, DK  71-NFB 2 - 1 
11034 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 Bogafjell IL, N   -  Ikast FC, DK  72-NFB 0 - 1 
11035 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 Tasta IL, N   -  Vestre Akers SK Fotball, N  73-NFB 0 - 0 
11036 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Skeid, N   -  Trauma - Sørfjell, N  74-NFB 4 - 3 
11037 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Skjold Birkerød, DK   -  FK Donn, N  75-NFB 6 - 1 
13042 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 FK Donn Team 1, N   -  Vestre Akers SK Fotball, N  A1-NRH 1 - 0 
13043 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 Konnerud IL Team 2, N   -  Vollen UL Team 1, N  A2-NRH 4 - 0 
13044 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 Bogafjell IL Team 2, N   -  FK Vigør Team 3, N  A3-NRH 4 - 0 
13045 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 Fløy, N   -  Konnerud IL Team 4, N  A4-NRH 2 - 1 
13046 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 10:30 Langebæk Alliancen, DK   -  Skårup IF, DK  A5-NRH 0 - 3 
14015 GU11-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 10:30 Jetsmark IF, DK   -  Fårevejle Boldklub, DK  F1-HALV 5 - 0 
14016 GU11-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 10:30 US Youth Soccer Europe, D   -  Brovst IF, DK  F2-HALV 8 - 0 
15034 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Fløy, N  -  GØIF - Helgerød, N D13-AABY 0 - 3 
16017 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Orre IL, N  -  Rygene IL, N 50-BROV 2 - 0 
17020 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK   -  Hørning IF, DK  31-SULS 2 - 2 
17021 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør, N   -  HI - VFF, DK  32-SULS 3 - 1 
17022 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Ikast FC, DK   -  Spøttrup Motion & Sport, DK  33-SULS 0 - 0 
18066 BU13B-11 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 10:30 Hellested IF, DK   -  Nørresundby FB, DK  05-BIER 0 - 6 
18067 BU13B-11 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 10:30 IF Skjold Sæby, DK   -  AIK 65 Strøby, DK  06-BIER 4 - 0 
18068 BU13B-11 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Stensballe IK, DK  07-BIER 5 - 4 es 
19048 BU14A-11 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 10:30 Allerød Fodbold Klub, DK   -  HEI, DK  51-BROV 2 - 0 
22034 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Sørfjell IL, N  -  Østsiden Askøy, N 20-JETS 1 - 1 
22035 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 10:30 KFUM Oslo Team 1, N  -  Randesund IL, N 21-JETS-kunst 1 - 0 
23010 GU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Urædd FK, N   -  Eastside, DK  48-BROV 1 - 1 
23011 GU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Vigrestad IK, N  49-BROV 4 - 1 
24024 GU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Heggedal IL Team 1, N   -  Bogafjell IL, N  18-JETS 0 - 1 
24025 GU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 MG&BK Team 1, DK   -  Lyngdal IL, N  19-JETS 5 - 0 
34070 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Särö IK, S   -  Nørresundby FB Team 1, DK  B2-VAD 1 - 6 
34071 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Koldby - Hørdum IF, DK  B3-VAD 2 - 1 
34072 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Bækkelagets SK Tornado, N   -  Bækkelagets SK Monsun, N  B4-VAD 2 - 6 
34073 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Vaulen IL Team 1, N   -  FK VigørTeam 1, N  B5-VAD 2 - 2 
34074 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 10:30 FK Jerv Team 2, N   -  Virup IF, DK  B6-VAD 1 - 5 
34075 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 10:30 Thisted FC, DK   -  Bækkelagets SKKuling, N  B7-VAD 2 - 0 
35032 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Express IL , N  -  Lillesand IL , N 44-AAB 2 - 1 
35033 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Hjørring IF, DK  -  BK Friheden, DK 45-AAB 2 - 0 
37022 GU12B1-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Thisted FC Team 2, DK  D9-AABY 1 - 3 
37023 GU12B1-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 Lillesand IL Team 2, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  D10-AABY 0 - 2 
37024 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Sørfjell IL, N   -  FK Donn, N  D11-AABY 0 - 4 
37025 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 IF Fremad Nørhalne, DK   -  Bærums Verk Hauger Team 1, N  D12-AABY 0 - 2 
39013 GU16-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Hånes IF, N  -  Glinton & Northborough, GB P1-JETS 0 - 2 
39014 GU16-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 10:30 Lervik IF, N  -  Vigrestad IK, N P2-JETS 3 - 3 
26016 EU11-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 11:00 Skørping IF, DK   -  FIT Förderkooperation Tornesch, D  A6-NRH 1 - 1 
26017 EU11-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 11:00 Dalum IF, DK   -  Viborg Søndermarken IK, DK  A7-NRH 1 - 0 
31022 EU15-11 A-semifinal:01 Lør 01.06.2019 11:00 Jægersborg Fodbold, DK   -  Hull City Tigers FC, GB  38-AAB-kunst 2 - 0 
31023 EU15-11 A-semifinal:02 Lør 01.06.2019 11:00 Hobro IK, DK   -  AaB, Aalborg, DK  39-AAB 1 - 2 
1056 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 11:15 AaB, Aalborg, DK   -  Jetsmark IF, DK  G4-SKOV 2 - 2 
1057 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 11:15 Nørresundby FB, DK   -  FK Vigør Team 4, N  G5-SKOV 1 - 4 
2034 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Mejrup GU, DK 18-JETS 0 - 0 
2035 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 Sävedalens IF, S  -  VV GAVC Team 1, NL 19-JETS 3 - 2 
3060 BU10B-5 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 Viborg FF , DK   -  Ikast FC Team 3 A, DK  G7-SKOV 1 - 3 
3061 BU10B-5 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Lundergaard IU, DK   -  Jetsmark IF Team A, DK  G8-SKOV 1 - 2 
3062 BU10B-5 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 11:15 Vadum IF, DK   -  AaB, Aalborg, DK  G9-SKOV 2 - 1 
3063 BU10B-5 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF Team 1 A, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G10-SKOV 3 - 1 
5030 BU10A-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 Silkeborg IF, DK   -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F4-HALV 3 - 2 
5031 BU10A-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Holbæk B&I, DK   -  Elite Sports Academy, GB  F5-HALV 8 - 7 
7040 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Brovst IF, DK  B1-VAD 1 - 1 
7041 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Vaulen IL Team 2, N   -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK  B2-VAD 3 - 1 
7042 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Viborg Søndermarken IK, DK   -  FK Vigør Team 3, N  B3-VAD 2 - 3 
7043 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF, DK   -  IK Gimletroll Team 1, N  B4-VAD 2 - 3 
7044 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 11:15 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  VUL Team 1, N  B5-VAD 3 - 1 
7045 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 11:15 FK Donn Team 1, N   -  Virklund Boldklub, DK  B6-VAD 1 - 5 
9051 BU12B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 11:15 Jetsmark IF, DK   -  Bindslev Tversted IF, DK  D1-AABY 0 - 3 
9052 BU12B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 11:15 Bagterp IF, DK   -  FK Vigør Team 3, N  D2-AABY 1 - 0 
9053 BU12B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 11:15 FK Donn Team 2, N   -  TSC Wellingsbüttel, D  D3-AABY 3 - 1 
9054 BU12B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 11:15 Morsø FC, DK   -  Myra UIL Team 1, N  D7-AABY 1 - 5 
9055 BU12B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 11:15 Lørenskog Warriors Team 1, N   -  Brovst IF, DK  D8-AABY 2 - 2 
9056 BU12B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 11:15 Vestre Akers SK Fotball Team 2, N   -  RK07, DK  D9-AABY 0 - 4 
10060 BU12B2-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 FK Jerv Team 2, N   -  Åbybro IF, DK  D12-AABY 2 - 4 
10061 BU12B2-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D   -  FK Vigør Team 1, N  D13-AABY 1 - 2 
11038 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 11:15 Noname   -  Lervik IF, N  70-NFB 0 - 3 wo 
11039 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 11:15 Høybråten og Stovner IL Team 2, N   -  HEI, DK  71-NFB 6 - 1 
12050 BU13B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 11:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D   -  Tølløse Boldklub, DK  A4-NRH 4 - 2 
12051 BU13B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 11:15 Brovst IF, DK   -  Lundtofte BK Team 1, DK  A5-NRH 1 - 2 
13047 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 11:15 Trekroner - Skovsgård, DK   -  Express IL Team 1, N  A1-NRH 1 - 4 
13048 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 11:15 SG Rot-Weiss Neuenhagen, D   -  FK Donn Team A, N  A2-NRH 3 - 1 
13049 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 11:15 IK Gimletroll, N   -  Lundtofte BK Team 2, DK  A3-NRH 9 - 1 
15035 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 Ebeltoft IF, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N D4-AABY 0 - 6 
15036 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 DHF&K, DK  -  IK Gimletroll Team 2, N D5-AABY 0 - 10 
15037 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 Myra UIL, N  -  Bærums Verk Hauger Team 2, N D6-AABY 0 - 7 
15038 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Bærums Verk Hauger Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg, D D10-AABY 7 - 0 
15039 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 US Youth Soccer Europe, D  -  Hånes IF, N D11-AABY 2 - 3 
16018 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 VFL Pinneberg, D  -  Østsiden Askøy, N 48-BROV 0 - 1 
16019 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Taastrup FC, DK  -  Runar IL, N 49-BROV 1 - 2 
18069 BU13B-11 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 11:15 Lund IF, DK   -  Stabæk, N  05-BIER 5 - 0 
18070 BU13B-11 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 11:15 Hørning IF, DK   -  VFL Pinneberg, D  06-BIER 4 - 5 es 
18071 BU13B-11 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 11:15 Oppsal IF, N   -  Noname  07-BIER 3 - 0 wo 
19049 BU14A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 11:15 Lyngdal IL, N   -  Kåsen IL , N  50-BROV 4 - 0 
19050 BU14A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 11:15 B1903, DK   -  Farum Boldklub, DK  51-BROV 0 - 2 
20076 BU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Mariehøj IF, DK   -  Nørresundby FB, DK  72-NFB 3 - 0 
20077 BU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Hornslet IF, DK   -  Thisted FC, DK  73-NFB 0 - 4 
20078 BU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF, DK   -  Orre IL, N  74-NFB 2 - 1 
20079 BU14B1-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 11:15 Kjelsås IL, N   -  Lørenskog IF, N  75-NFB 1 - 1 
22036 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Skårup IF, DK  -  HEI, DK 22-JETS 0 - 0 
22037 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 TSV, DK  -  Jægersborg Fodbold, DK 23-JETS 2 - 1 
24026 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 11:15 Øvrevoll-Hosle Team 1, N   -  Skjold Birkerød, DK  20-JETS 0 - 2 
24027 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 11:15 Skjetten, N   -  Sävedalens IF, S  21-JETS-kunst 0 - 0 
25017 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Buitenveldert, NL  -  TSV, DK 31-SULS 7 - 2 
25018 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 VFL Pinneberg, D  -  Fredrikstad FK x, N 32-SULS 2 - 3 
25019 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Vigrestad IK, N  -  VVRuurlo, NL 33-SULS 4 - 0 
34076 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 11:15 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK   -  IK Gimletroll Team 2, N  B7-VAD 0 - 15 
35034 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Kristrup Boldklub, DK 44-AAB 5 - 0 
35035 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 11:15 TSV, DK  -  Haugsbygd IF, N 45-AAB 0 - 0 
36024 GU09-5 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Thisted FC, DK   -  VFL Pinneberg, D  G1-SKOV 2 - 1 
36025 GU09-5 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 11:15 IF Fremad Nørhalne Team 2, DK   -  IF Nordthy, DK  G3-SKOV 0 - 1 
36026 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 11:15 IF Fremad Nørhalne Team 1, DK   -  FK Vigør, N  G2-SKOV 0 - 4 
36027 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 11:15 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Nørresundby FB Team 2, DK  G6-SKOV 5 - 2 
42012 GU14-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Skjold Birkerød, DK  -  1 FFC Rendsburg, D F1-HALV 6 - 0 
42013 GU14-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 Birkelse - Jetsmark IF, DK  -  Stegaberg IL, N F2-HALV 1 - 2 
42014 GU14-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 11:15 SMIFF 09, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK F3-HALV 1 - 2 
1058 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:00 Thy-Mors United, DK   -  Skibsby-Højene IF, DK  G3-SKOV 3 - 0 
1059 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:00 Ikast FC Team 2, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G4-SKOV 1 - 3 
1060 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 Åbybro IF Team 1, DK   -  Biersted IF, DK  G5-SKOV 7 - 0 
1061 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF Team 1, DK   -  Åbybro IF Team 2, DK  G2-SKOV 1 - 4 
1062 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 FK Vigør Team 3, N   -  FK Vigør Team 1, N  G6-SKOV 6 - 2 
1063 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 Hjørring IF, DK   -  TSV, DK  G7-SKOV 2 - 1 
1064 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF Team 2, DK   -  IF Nordthy, DK  G8-SKOV 3 - 2 
1065 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:00 Vadum IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G9-SKOV 1 - 3 
2036 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Fårevejle Boldklub, DK  -  Brønderslev IF, DK 22-JETS 0 - 4 
2037 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Våganes FK, N 23-JETS 2 - 2 
3064 BU10B-5 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:00 SIV, DK   -  IF Nordthy Team 1, DK  G10-SKOV 2 - 3 
4020 GU10-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Skibsby-Højene IF Team 1, DK  -  VFL Pinneberg, D G1-SKOV 5 - 0 
5032 BU10A-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 12:00 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  VRI, DK  F5-HALV 1 - 0 
7046 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:00 FK Donn Team 2, N   -  Glashütter SV, D  B1-VAD 7 - 0 
7047 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:00 TST Fodbold, DK   -  Brønderslev IF, DK  B2-VAD 7 - 1 
10062 BU12B2-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 12:00 TUS Osdorf, D   -  Lørenskog Warriors Team 2, N  D6-AABY 2 - 6 
10063 BU12B2-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 12:00 TST Fodbold, DK   -  Virup IF Team 1, DK  D7-AABY 0 - 5 
10064 BU12B2-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:00 Holmen IF Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  D8-AABY 1 - 2 
10065 BU12B2-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 12:00 Nørresundby FB, DK   -  Myra UIL Team 2, N  D9-AABY 4 - 2 
10066 BU12B2-8 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 12:00 Hobro IK, DK   -  Søgne FK, N  D10-AABY 3 - 0 
10067 BU12B2-8 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 12:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N   -  Skibsby-Højene IF, DK  D11-AABY 2 - 1 
10068 BU12B2-8 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 12:00 Skagen IK, DK   -  Ebeltoft IF, DK  D12-AABY 3 - 2 
10069 BU12B2-8 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 12:00 Bækkelagets SK, N   -  Biersted IF, DK  D13-AABY 0 - 3 
11040 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 12:00 TSV Sasel, D   -  Fårevejle Boldklub, DK  70-NFB 0 - 0 
11041 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Brovst IF, DK   -  Jetsmark IF, DK  71-NFB 3 - 3 
11042 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Tasta IL, N   -  Bogafjell IL, N  72-NFB 3 - 2 
11043 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Vestre Akers SK Fotball, N   -  Ikast FC, DK  73-NFB 4 - 0 
11044 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 12:00 Skjold Birkerød, DK   -  Skeid, N  74-NFB 5 - 0 
11045 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 12:00 FK Donn, N   -  Trauma - Sørfjell, N  75-NFB 1 - 3 
12052 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 ÅIF - Midtbornholm, DK   -  Bygdø Monolitten, N  A5-NRH 3 - 1 
13050 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 FK Donn Team 1, N   -  Konnerud IL Team 2, N  A1-NRH 0 - 4 
13051 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 Vollen UL Team 1, N   -  Vestre Akers SK Fotball, N  A2-NRH 3 - 0 
13052 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 Bogafjell IL Team 2, N   -  Fløy, N  A3-NRH 0 - 3 
13053 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 Konnerud IL Team 4, N   -  FK Vigør Team 3, N  A4-NRH 9 - 1 
14017 GU11-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  Thisted FC, DK  F4-HALV 2 - 1 
15040 GU13B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Brovst IF, DK  -  Fløy, N D5-AABY 0 - 1 
16020 GU15-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Høybråten og Stovner IL, N  -  Orre IL, N 48-BROV 1 - 0 
17023 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Hørning IF, DK   -  Stabæk, N  33-SULS 4 - 1 
19051 BU14A-11 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 12:00 FK Vigør, N   -  Norwich City FC RDP Cambs., GB  49-BROV 0 - 0 
19052 BU14A-11 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 HUK FK, N   -  FK Donn, N  50-BROV 2 - 3 
19053 BU14A-11 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 12:00 HEI, DK   -  Oppsal IF, N  51-BROV 2 - 0 
21015 BU15A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 Ikast FC, DK   -  Jetsmark IF, DK  31-SULS 5 - 2 
21016 BU15A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:00 Gug BK, DK   -  FK Donn, N  32-SULS 2 - 0 
22038 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Ullern IF, N  -  Sørfjell IL, N 20-JETS 0 - 0 
22039 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:00 Vigrestad IK, N  -  KFUM Oslo Team 1, N 21-JETS-kunst 0 - 3 
24028 GU14B1-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Bogafjell IL, N   -  Skeid Team 2, N  18-JETS 2 - 4 
24029 GU14B1-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Lyngdal IL, N   -  Kolding Q Team 2, DK  19-JETS 0 - 1 
26018 EU11-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Fredericia FC, DK   -  AaB, Aalborg, DK  A6-NRH 2 - 2 
26019 EU11-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Hobro IK, DK   -  Tullinge Fotboll, S  A7-NRH 0 - 3 wo 
30035 EU14-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 AaB, Aalborg, DK   -  Mariager IK , DK  38-AAB-kunst 2 - 1 
30036 EU14-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 BK Frem, DK   -  Thisted FC, DK  41-AAB 0 - 2 
30037 EU14-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT   -  Skeid, N  42-AAB 3 - 2 
32015 EU16-11 Plac 5-6 Lør 01.06.2019 12:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT   -  FC Silkeborg, DK  43-AAB 2 - 1 
32016 EU16-11 Plac 3-4 Lør 01.06.2019 12:00 Hobro IK, DK   -  HI - VFF, DK  46-AAB 2 - 4 es 
32017 EU16-11 Plac 1-2 Lør 01.06.2019 12:00 Kolding Boldklub, DK   -  Jetsmark IF, DK  47-AAB 1 - 4 
33010 EU17-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 12:00 SSV Hennstedt, D   -  HI - VFF, DK  39-AAB 0 - 12 
33011 EU17-11 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 12:00 FS Holstebro, DK   -  Hobro IK, DK  40-AAB 1 - 3 
34077 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Sjørring BK, DK  B3-VAD 2 - 5 
34078 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Koldby - Hørdum IF, DK   -  Trekroner - Skovsgård, DK  B4-VAD 5 - 4 
34079 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:00 Bækkelagets SK Monsun, N   -  FK Donn Team Ole 1, N  B5-VAD 5 - 1 
34080 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 12:00 FK VigørTeam 1, N   -  Ikast FC, DK  B6-VAD 5 - 2 
34081 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF, DK   -  VUL Team 2, N  B7-VAD 4 - 3 
35036 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 FC Union Tornesch, D  -  Hjørring IF, DK 44-AAB 1 - 0 
35037 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Express IL , N  -  Stensballe IK, DK 45-AAB 0 - 1 
37026 GU12B1-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Thisted FC Team 2, DK   -  IF Lyseng Team 1, DK  D1-AABY 0 - 4 
37027 GU12B1-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 IK Gimletroll Team 1, N   -  TSV, DK  D2-AABY 0 - 2 
37028 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:00 Sørfjell IL, N   -  IF Fremad Nørhalne, DK  D3-AABY 0 - 1 
37029 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:00 Bærums Verk Hauger Team 1, N   -  FK Donn, N  D4-AABY 2 - 3 
39015 GU16-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 Vigrestad IK, N   -  SIV, DK  P2-JETS 2 - 4 
40015 GU15-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 SSV Hennstedt, D   -  US Youth Soccer Europe, D  P1-JETS 1 - 2 
41017 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 3 - 1 
41018 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Myra UIL, N  -  FK Vigør, N F2-HALV 1 - 5 
41019 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Kristrup Boldklub, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F3-HALV 0 - 3 
1066 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 Nørresundby FB, DK   -  AaB, Aalborg, DK  G4-SKOV 2 - 4 
1067 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 FK Vigør Team 4, N   -  Jetsmark IF, DK  G5-SKOV 5 - 4 
2038 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 KFUM Oslo Team 2, N  -  Sävedalens IF, S 18-JETS 0 - 2 
2039 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  FK Donn, N 19-JETS 1 - 0 
3065 BU10B-5 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 12:45 Skibsby-Højene IF, DK   -  VRI, DK  G7-SKOV 6 - 0 
3066 BU10B-5 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 12:45 Thisted FC, DK   -  Nørresundby FB Team 2, DK  G8-SKOV 4 - 3 
3067 BU10B-5 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 12:45 FC Storebælt, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G9-SKOV 0 - 4 
3068 BU10B-5 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 12:45 FK Vigør Team 1, N   -  FK Vigør Team 2, N  G10-SKOV 7 - 6 
5033 BU10A-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 12:45 Norsk Fotball Akademi, N   -  Kristrup Boldklub, DK  F4-HALV 3 - 4 
5034 BU10A-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:45 Torden FC, N   -  Noname  F5-HALV 3 - 0 wo 
6030 BU11A-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Ikast FC, DK   -  VRI, DK  B6-VAD 2 - 1 
6031 BU11A-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 SC Nienstedten, D   -  Brønderslev IF, DK  B7-VAD 4 - 0 
8048 BU12A-8 Plac. kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Oppsal IF, N   -  Bækkelagets SK, N  D10-AABY 1 - 2 
8049 BU12A-8 Plac. kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 Hjørring IF, DK   -  Lundergård IU, DK  D11-AABY 0 - 1 es 
8050 BU12A-8 Plac. kamp 3 Lør 01.06.2019 12:45 Korsvoll IL, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  D12-AABY 1 - 6 
8051 BU12A-8 Plac. kamp 4 Lør 01.06.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  AaB, Aalborg, DK  D13-AABY 1 - 7 
9057 BU12B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:45 Bindslev Tversted IF, DK   -  FFI, Frederikshavn, DK  D1-AABY 9 - 0 
9058 BU12B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 FK Vigør Team 3, N   -  Bamsif, DK  D2-AABY 3 - 1 
9059 BU12B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 12:45 TSC Wellingsbüttel, D   -  SG Hennstedt Linden, D  D3-AABY 5 - 0 
9060 BU12B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 12:45 Myra UIL Team 1, N   -  Holmen IF Team 2, N  D5-AABY 4 - 2 
9061 BU12B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 12:45 Brovst IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  D6-AABY 3 - 0 
9062 BU12B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 12:45 RK07, DK   -  Virup IF Team 2, DK  D7-AABY 0 - 0 
10070 BU12B2-8 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 12:45 Korsvoll IL, N   -  Thisted FC, DK  D8-AABY 0 - 1 
10071 BU12B2-8 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 12:45 Sørfjell IL, N   -  Fløy, N  D9-AABY 2 - 3 
11046 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:45 Høybråten og Stovner IL Team 2, N   -  Noname  70-NFB 3 - 0 wo 
11047 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:45 HEI, DK   -  Lervik IF, N  71-NFB 0 - 3 
13054 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:45 Trekroner - Skovsgård, DK   -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  A1-NRH 0 - 6 
13055 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:45 FK Donn Team A, N   -  Express IL Team 1, N  A2-NRH 8 - 0 
13056 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 Langebæk Alliancen, DK   -  IK Gimletroll, N  A3-NRH 0 - 3 
13057 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 Lundtofte BK Team 2, DK   -  Skårup IF, DK  A4-NRH 1 - 2 
13058 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D   -  TSV, DK  A5-NRH 0 - 3 wo 
14018 GU11-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 Brovst IF, DK   -  VFL Pinneberg, D  F2-HALV 0 - 0 
15041 GU13B-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Ebeltoft IF, DK D4-AABY 1 - 0 
17024 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:45 HI - VFF, DK   -  Brønderslev IF, DK  32-SULS 0 - 0 
17025 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Nors B - Hillerslev Sport, DK   -  Oppsal IF, N  33-SULS 2 - 1 
18072 BU13B-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Hørning IF, DK   -  Noname  05-BIER 3 - 0 wo 
18073 BU13B-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 VFL Pinneberg, D   -  Oppsal IF, N  06-BIER 4 - 2 
18074 BU13B-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 12:45 Stensballe IK, DK   -  Stabæk, N  07-BIER 1 - 0 
19054 BU14A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:45 Kåsen IL , N   -  Sandnes ULF, N  48-BROV 1 - 2 
19055 BU14A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 Farum Boldklub, DK   -  Ikast FC, DK  49-BROV 5 - 0 
19056 BU14A-11 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 12:45 Skeid, N   -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  50-BROV 1 - 1 
20080 BU14B1-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 12:45 Vaulen IL, N   -  Lyngdal IL, N  72-NFB 1 - 1 
20081 BU14B1-11 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 12:45 IF Nordthy, DK   -  Bygdø Monolitten, N  73-NFB 3 - 1 
20082 BU14B1-11 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 12:45 Allerød Fodbold Klub, DK   -  Express IL , N  74-NFB 1 - 4 
20083 BU14B1-11 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 12:45 Holsatia Elmshorn im EMTV, D   -  FK Vigør, N  75-NFB 0 - 0 
22040 BU15B1-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:45 Hittarps IK, S  -  IF Fremad Nørhalne, DK 22-JETS 2 - 0 
22041 BU15B1-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 VV GAVC Team 2, NL  -  SMIFF 09, DK 23-JETS 0 - 3 wo 
24030 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Skjetten, N   -  Øvrevoll-Hosle Team 1, N  20-JETS 1 - 0 
24031 GU14B1-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Sävedalens IF, S   -  Skjold Birkerød, DK  21-JETS-kunst 1 - 0 
25020 GU18-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:45 FFK - Begby x, N  -  Buitenveldert, NL 31-SULS 0 - 6 
34082 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 12:45 Bækkelagets SKKuling, N   -  Fløy, N  B1-VAD 2 - 0 
34083 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 12:45 FC Storebælt, DK   -  Vadum IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
34084 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 12:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Tuse IF, DK  B3-VAD 2 - 3 
34085 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 12:45 FK Donn Team Ole 2, N   -  Fjerritslev IF, DK  B4-VAD 2 - 1 
34086 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 12:45 IK Gimletroll Team 2, N   -  Jetsmark IF, DK  B5-VAD 5 - 2 
35038 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 Randesund IL, N  -  TSV, DK 44-AAB 3 - 0 
35039 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 12:45 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  FK Vigør Team 2, N 45-AAB 2 - 0 
36028 GU09-5 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:45 VFL Pinneberg, D   -  Nørresundby FB Team 3, DK  G1-SKOV 2 - 4 
36029 GU09-5 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:45 IF Nordthy, DK   -  Brønderslev IF, DK  G3-SKOV 0 - 4 
36030 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Nørresundby FB Team 1, DK   -  IF Fremad Nørhalne Team 1, DK  G2-SKOV 2 - 5 
36031 GU09-5 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Nørresundby FB Team 2, DK   -  FK Vigør, N  G6-SKOV 0 - 5 
39016 GU16-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 Lervik IF, N   -  Hånes IF, N  P2-JETS 1 - 4 
40016 GU15-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 Express IL , N   -  Biersted IF, DK  P1-JETS 1 - 1 
42015 GU14-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:45 Birkelse - Jetsmark IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  F1-HALV 1 - 0 
42016 GU14-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 12:45 SMIFF 09, DK   -  Skjold Birkerød, DK  F3-HALV 3 - 0 
27024 EU12-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 13:00 Tallinna FC Flora, EST   -  Holmen IF, N  A6-NRH 0 - 4 
27025 EU12-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 13:00 Oppsal IF, N   -  Fredericia FC, DK  A7-NRH 2 - 2 
29024 EU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 13:00 FA Dainava, LIT   -  Ringkøbing  38-AAB-kunst 0 - 2 
29025 EU13-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 13:00 Oppsal IF, N   -  IF Lyseng, DK  39-AAB 0 - 0 
29026 EU13-11 A-3.e plads Lør 01.06.2019 13:00 Fredericia FC, DK   -  Hull City Tigers FC, GB  46-AAB 1 - 0 
30038 EU14-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 13:00 Oppsal IF, N   -  FS Holstebro, DK  42-AAB 2 - 1 
30039 EU14-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 13:00 IF Lyseng, DK   -  FK Usti Nad Labem, CZ  43-AAB 1 - 0 
31024 EU15-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 13:00 HI - VFF, DK   -  Hittarps IK, S  40-AAB 3 - 1 
31025 EU15-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 13:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT   -  Kolbotn IL, N  41-AAB 2 - 0 
1068 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 13:30 Vadum IF, DK   -  Virup IF Team 2, DK  G1-SKOV 3 - 7 
1069 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 13:30 IF Fremad Nørhalne, DK   -  IF Nordthy, DK  G3-SKOV 0 - 1 
2040 BU15B2-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Bredballe IF, DK  -  IF Lyseng, DK 18-JETS 0 - 1 
2041 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 13:30 Imås IL, N  -  Mejrup GU, DK 19-JETS 0 - 3 
3069 BU10B-5 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 13:30 Ikast FC Team 2, DK   -  IF Nordthy Team 2, DK  G4-SKOV 2 - 0 
3070 BU10B-5 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 13:30 Åbybro IF Team 2, DK   -  Noname  G5-SKOV 3 - 0 wo 
3071 BU10B-5 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 13:30 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G2-SKOV 3 - 0 
4021 GU10-5 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 13:30 Jetsmark IF, DK   -  Skibsby-Højene IF Team 2, DK  G6-SKOV 4 - 1 
4022 GU10-5 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør Team 2, N   -  Skibsby-Højene IF Team 1, DK  G7-SKOV 3 - 1 
4023 GU10-5 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør Team 1, N   -  Biersted IF, DK  G8-SKOV 0 - 2 
5035 BU10A-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Thisted FC, DK  F5-HALV 4 - 7 
6032 BU11A-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 13:30 Elite Sports Academy, GB   -  Bagsværd Boldklub, DK  B1-VAD 5 - 0 
6033 BU11A-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 NUGF, DK   -  Tuse IF, DK  B2-VAD 3 - 1 
6034 BU11A-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Jetsmark IF, DK   -  Hjørring IF, DK  B3-VAD 1 - 5 
6035 BU11A-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør, N   -  Glashütter SV, D  B4-VAD 7 - 6 es 
8052 BU12A-8 Plac. kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Thisted FC, DK   -  Skagen IK, DK  D3-AABY 3 - 2 
8053 BU12A-8 Plac. kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 Ikast FC, DK   -  VRI Team 2, DK  D4-AABY 2 - 5 
8054 BU12A-8 Plac. kamp 7 Lør 01.06.2019 13:30 VRI Team 1, DK   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  D5-AABY 0 - 3 
8055 BU12A-8 Plac. kamp 8 Lør 01.06.2019 13:30 RK07, DK   -  Nørresundby FB, DK  D6-AABY 8 - 7 
12053 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 13:30 Bygdø Monolitten, N   -  Konnerud IL Team 1, N  A5-NRH 0 - 3 
13059 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 13:30 Vollen UL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  A1-NRH 3 - 1 
13060 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 13:30 Vestre Akers SK Fotball, N   -  Konnerud IL Team 2, N  A2-NRH 2 - 3 
13061 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 13:30 Konnerud IL Team 4, N   -  Bogafjell IL Team 2, N  A3-NRH 1 - 7 
13062 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør Team 3, N   -  Fløy, N  A4-NRH 0 - 2 
16021 GU15-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 13:30 Orre IL, N   -  Taastrup FC, DK  51-BROV 2 - 0 
17026 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 13:30 Stabæk, N   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  33-SULS 0 - 2 
18075 BU13B-11 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 AaB, Aalborg, DK   -  Lund IF, DK  05-BIER 6 - 4 
18076 BU13B-11 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Hellested IF, DK   -  AIK 65 Strøby, DK  06-BIER 0 - 6 
18077 BU13B-11 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 Nørresundby FB, DK   -  IF Skjold Sæby, DK  07-BIER 6 - 7 
19057 BU14A-11 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 13:30 Norwich City FC RDP Cambs., GB   -  Trauma - Sørfjell, N  48-BROV 0 - 2 
19058 BU14A-11 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 13:30 FK Donn, N   -  Herfølge Boldklub, DK  49-BROV 2 - 1 
19059 BU14A-11 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 13:30 Oppsal IF, N   -  Allerød Fodbold Klub, DK  50-BROV 0 - 3 
20084 BU14B1-11 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 13:30 Kåsen IL , N   -  Skårup IF, DK  70-NFB 1 - 1 
20085 BU14B1-11 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 13:30 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK   -  Halsen, N  71-NFB 5 - 0 
21017 BU15A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 13:30 Jetsmark IF, DK   -  FK Vigør, N  31-SULS 0 - 1 
21018 BU15A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 13:30 FK Donn, N   -  Ullern IF, N  32-SULS 2 - 1 
28030 GU12B2-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 13:30 IF Lyseng Team 2, DK   -  Lillesand IL Team 1, N  D7-AABY 6 - 0 
28031 GU12B2-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 13:30 Ikast FC, DK   -  FK Vigør, N  D8-AABY 3 - 0 
28032 GU12B2-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 13:30 Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D   -  Bærums Verk Hauger Team 3, N  D9-AABY 4 - 3 es 
28033 GU12B2-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 Mejdal , DK   -  Thisted FC Team 1, DK  D10-AABY 2 - 3 
28034 GU12B2-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Bærums Verk Hauger Team 2, N   -  Nørresundby FB, DK  D11-AABY 4 - 2 es 
28035 GU12B2-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 IK Gimletroll Team 2, N   -  Åbybro IF, DK  D12-AABY 6 - 0 
35040 BU16-11 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør Team 1, N  -  Lillesand IL , N 44-AAB 5 - 0 
35041 BU16-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 13:30 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  Kristrup Boldklub, DK 45-AAB 3 - 1 
37030 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 13:30 Bærums Verk Hauger Team 1, N   -  Sørfjell IL, N  D1-AABY 3 - 1 
37031 GU12B1-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 13:30 FK Donn, N   -  IF Fremad Nørhalne, DK  D2-AABY 1 - 0 
37032 GU12B1-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 13:30 AaB, Aalborg, DK   -  Lillesand IL Team 2, N  D13-AABY 7 - 2 
38030 GU14B2-11 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 13:30 Skeid Team 1, N   -  Bærums Verk Hauger, N  20-JETS 4 - 5 es 
38031 GU14B2-11 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 13:30 Heggedal IL Team 2, N   -  Øvrevoll-Hosle Team 2, N  21-JETS-kunst 4 - 1 
38032 GU14B2-11 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 13:30 MG&BK Team 2, DK   -  Ganddal IL, N  22-JETS 0 - 2 
38033 GU14B2-11 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 Kolding Q Team 1, DK   -  IK Gimletroll, N  23-JETS 2 - 0 
39017 GU16-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 13:30 SIV, DK   -  Glinton & Northborough, GB  P2-JETS 1 - 0 
40017 GU15-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 13:30 US Youth Soccer Europe, D   -  Brovst IF, DK  P1-JETS 3 - 3 
41020 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Jetsmark IF, DK F1-HALV 0 - 3 
41021 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Holbæk B&I, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F2-HALV 0 - 7 
41022 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Brovst IF, DK  -  Myra UIL, N F3-HALV 0 - 5 
41023 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør, N  -  Viborg Søndermarken IK, DK F4-HALV 7 - 0 
26020 EU11-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 14:00 Dalum IF, DK   -  Skørping IF, DK  A6-NRH 2 - 1 
26021 EU11-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 14:00 Viborg Søndermarken IK, DK   -  FIT Förderkooperation Tornesch, D  A7-NRH 3 - 8 
29027 EU13-11 A-finale Lør 01.06.2019 14:00 AaB, Aalborg, DK   -  B1903, DK  49-AAB-opvis 5 - 1 
31026 EU15-11 A-3.e plads Lør 01.06.2019 14:00 Hull City Tigers FC, GB   -  Hobro IK, DK  38-AAB-kunst 6 - 7 
7048 BU11B1-8 Plac. kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team 1, N   -  Glashütter SV, D  B4-VAD 3 - 1 
7049 BU11B1-8 Plac. kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Virklund Boldklub, DK   -  Brønderslev IF, DK  B5-VAD 1 - 2 
7050 BU11B1-8 Plac. kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  FK Donn Team 2, N  B6-VAD 0 - 3 wo 
7051 BU11B1-8 Plac. kamp 4 Lør 01.06.2019 14:15 VUL Team 1, N   -  TST Fodbold, DK  B7-VAD 2 - 4 
10072 BU12B2-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 Korsvoll IL, N   -  Sørfjell IL, N  D1-AABY 1 - 2 
10073 BU12B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Thisted FC, DK   -  Fløy, N  D2-AABY 4 - 0 
10074 BU12B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 Ebeltoft IF, DK   -  Bækkelagets SK, N  D3-AABY 5 - 1 
10075 BU12B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 14:15 Skagen IK, DK   -  Biersted IF, DK  D4-AABY 0 - 2 
10076 BU12B2-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 14:15 Søgne FK, N   -  Skibsby-Højene IF, DK  D5-AABY 1 - 4 
10077 BU12B2-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 14:15 Hobro IK, DK   -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  D6-AABY 0 - 1 
10078 BU12B2-8 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 14:15 Holmen IF Team 1, N   -  Myra UIL Team 2, N  D7-AABY 4 - 0 
10079 BU12B2-8 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team 1, N   -  Nørresundby FB, DK  D8-AABY 0 - 2 
10080 BU12B2-8 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 14:15 TUS Osdorf, D   -  TST Fodbold, DK  D9-AABY 1 - 0 
10081 BU12B2-8 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 14:15 Lørenskog Warriors Team 2, N   -  Virup IF Team 1, DK  D10-AABY 6 - 4 
10082 BU12B2-8 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 14:15 FK Jerv Team 2, N   -  Eimsbütteler TV Hamburg, D  D11-AABY 1 - 5 
10083 BU12B2-8 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 14:15 Åbybro IF, DK   -  FK Vigør Team 1, N  D12-AABY 4 - 1 
11048 BU14B2-11 Plac 15-16 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn, N   -  Noname  72-NFB 3 - 0 wo 
11049 BU14B2-11 Plac 13-14 Lør 01.06.2019 14:15 Trauma - Sørfjell, N   -  HEI, DK  73-NFB 3 - 0 
11050 BU14B2-11 Plac 11-12 Lør 01.06.2019 14:15 Skeid, N   -  Høybråten og Stovner IL Team 2, N  74-NFB 0 - 3 
11051 BU14B2-11 Plac 9-10 Lør 01.06.2019 14:15 Skjold Birkerød, DK   -  Lervik IF, N  75-NFB 1 - 0 
13063 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team A, N   -  Trekroner - Skovsgård, DK  A1-NRH 13 - 0 
13064 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 14:15 Express IL Team 1, N   -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  A2-NRH 2 - 6 
13065 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 14:15 Lundtofte BK Team 2, DK   -  Langebæk Alliancen, DK  A3-NRH 0 - 2 
13066 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 14:15 Skårup IF, DK   -  IK Gimletroll, N  A4-NRH 1 - 3 
13067 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 14:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D   -  Vaulen IL Team 2, N  A5-NRH 0 - 7 
14019 GU11-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 14:15 Thisted FC, DK   -  Jetsmark IF, DK  F1-HALV 0 - 4 
14020 GU11-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 14:15 VFL Pinneberg, D   -  US Youth Soccer Europe, D  F3-HALV 2 - 1 
16022 GU15-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 VFL Pinneberg, D   -  Østsiden Askøy, N  50-BROV 2 - 1 
16023 GU15-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 Høybråten og Stovner IL, N   -  Runar IL, N  51-BROV 2 - 1 es 
17027 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 14:15 Brønderslev IF, DK   -  FK Vigør, N  31-SULS 0 - 4 
17028 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 14:15 Ikast FC, DK   -  Nors B - Hillerslev Sport, DK  32-SULS 2 - 1 
17029 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 14:15 Oppsal IF, N   -  Spøttrup Motion & Sport, DK  33-SULS 1 - 0 
18078 BU13B-11 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 14:15 Öckerö IF, S   -  IF Fremad Nørhalne, DK  05-BIER 0 - 3 
18079 BU13B-11 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 14:15 SMIFF 09, DK   -  Åbybro IF, DK  06-BIER 1 - 4 
18080 BU13B-11 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 14:15 TSV, DK   -  Dalby GIF, S  07-BIER 3 - 0 
19060 BU14A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 14:15 Sandnes ULF, N   -  Lyngdal IL, N  48-BROV 0 - 0 
19061 BU14A-11 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 14:15 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK   -  Halsen, N  49-BROV 0 - 2 
20086 BU14B1-11 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 14:15 Express IL , N   -  Høybråten og Stovner IL Team 1, N  70-NFB 7 - 2 
20087 BU14B1-11 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 14:15 FK Vigør, N   -  SIV, DK  71-NFB 2 - 0 
22042 BU15B1-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 Ullern IF, N   -  VV GAVC Team 2, NL  18-JETS 3 - 0 
22043 BU15B1-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 IF Fremad Nørhalne, DK   -  Vigrestad IK, N  19-JETS 0 - 1 
22044 BU15B1-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 Østsiden Askøy, N   -  SMIFF 09, DK  20-JETS 0 - 2 
22045 BU15B1-11 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 14:15 Sørfjell IL, N   -  Randesund IL, N  21-JETS-kunst 0 - 2 
22046 BU15B1-11 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 14:15 Hittarps IK, S   -  KFUM Oslo Team 1, N  22-JETS 0 - 1 
22047 BU15B1-11 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 14:15 Skårup IF, DK   -  Jægersborg Fodbold, DK  23-JETS 0 - 2 
34087 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 14:15 Vadum IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  B1-VAD 3 - 2 
34088 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 14:15 Tuse IF, DK   -  Fårevejle Boldklub, DK  B2-VAD 12 - 0 
34089 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 14:15 Fjerritslev IF, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B3-VAD 0 - 4 
36032 GU09-5 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 VFL Pinneberg, D   -  IF Fremad Nørhalne Team 2, DK  G1-SKOV 3 - 2 
36033 GU09-5 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Thisted FC, DK   -  IF Nordthy, DK  G3-SKOV 1 - 0 
36034 GU09-5 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 Nørresundby FB Team 3, DK   -  Brønderslev IF, DK  G4-SKOV 2 - 0 
37033 GU12B1-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Thisted FC Team 2, DK   -  IK Gimletroll Team 1, N  D13-AABY 2 - 0 
39018 GU16-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 14:15 Hånes IF, N   -  SSV Hennstedt, D  P2-JETS 0 - 1 
40018 GU15-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 14:15 Biersted IF, DK   -  Hørning IF, DK  P1-JETS 0 - 1 
42017 GU14-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 14:15 IF Fremad Nørhalne, DK   -  Stegaberg IL, N  F2-HALV 1 - 1 
42018 GU14-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 14:15 Skjold Birkerød, DK   -  1 FFC Rendsburg, D  F4-HALV 2 - 0 
2042 BU15B2-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Tvedestrand FK, N   -  Imås IL, N  19-JETS 0 - 1 
2043 BU15B2-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Våganes FK, N   -  VV GAVC Team 1, NL  20-JETS 3 - 0 wo 
2044 BU15B2-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  FK Donn, N  21-JETS-kunst 4 - 1 
2045 BU15B2-11 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  KFUM Oslo Team 2, N  22-JETS 1 - 3 
2046 BU15B2-11 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 Bredballe IF, DK   -  Trekroner - Skovsgård, DK  23-JETS 4 - 0 
3072 BU10B-5 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Noname   -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G1-SKOV 0 - 3 wo 
3073 BU10B-5 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Åbybro IF Team 2, DK   -  Nørresundby FB Team 1, DK  G3-SKOV 1 - 6 
3074 BU10B-5 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 FK Vigør Team 2, N   -  IF Nordthy Team 2, DK  G4-SKOV 0 - 8 
3075 BU10B-5 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:00 FK Vigør Team 1, N   -  Ikast FC Team 2, DK  G5-SKOV 1 - 4 
3076 BU10B-5 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 Nørresundby FB Team 2, DK   -  FC Storebælt, DK  G2-SKOV 1 - 6 
3077 BU10B-5 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 Thisted FC, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G6-SKOV 1 - 6 
3078 BU10B-5 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 SIV, DK   -  VRI, DK  G7-SKOV 1 - 7 
3079 BU10B-5 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 15:00 IF Nordthy Team 1, DK   -  Skibsby-Højene IF, DK  G8-SKOV 3 - 7 
3080 BU10B-5 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 15:00 AaB, Aalborg, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G9-SKOV 0 - 4 
3081 BU10B-5 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 15:00 Vadum IF, DK   -  Åbybro IF Team 1 A, DK  G10-SKOV 2 - 4 
5036 BU10A-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 VRI, DK   -  Norsk Fotball Akademi, N  F5-HALV 2 - 1 
6036 BU11A-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Jetsmark IF, DK   -  Glashütter SV, D  B5-VAD 1 - 2 
6037 BU11A-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Hjørring IF, DK   -  FK Vigør, N  B6-VAD 0 - 2 
6038 BU11A-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 Bagsværd Boldklub, DK   -  Tuse IF, DK  B7-VAD 1 - 2 
7052 BU11B1-8 Plac. kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 Brovst IF, DK   -  Viborg Søndermarken IK, DK  B1-VAD 0 - 2 
7053 BU11B1-8 Plac. kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 Bagsværd Boldklub Team 1, DK   -  FK Vigør Team 3, N  B2-VAD 0 - 3 
7054 BU11B1-8 Plac. kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Åbybro IF, DK  B3-VAD 2 - 4 
7055 BU11B1-8 Plac. kamp 8 Lør 01.06.2019 15:00 Vaulen IL Team 2, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  B4-VAD 4 - 6 es 
11052 BU14B2-11 Plac 7-8 Lør 01.06.2019 15:00 Brovst IF, DK   -  Bogafjell IL, N  72-NFB 2 - 1 
11053 BU14B2-11 Plac 5-6 Lør 01.06.2019 15:00 Jetsmark IF, DK   -  Ikast FC, DK  73-NFB 3 - 4 
11054 BU14B2-11 Plac 3-4 Lør 01.06.2019 15:00 TSV Sasel, D   -  Tasta IL, N  74-NFB 3 - 4 
11055 BU14B2-11 Plac 1-2 Lør 01.06.2019 15:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  Vestre Akers SK Fotball, N  75-NFB 4 - 3 
12054 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:00 Konnerud IL Team 1, N   -  ÅIF - Midtbornholm, DK  A1-NRH 1 - 4 
12055 BU13B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 15:00 Tølløse Boldklub, DK   -  Stensballe IK, DK  A2-NRH 1 - 4 
12056 BU13B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 15:00 Lundtofte BK Team 1, DK   -  Konnerud IL Team 3, N  A3-NRH 2 - 2 
12057 BU13B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 15:00 Lervik IF, N   -  Express IL Team 2, N  A4-NRH 1 - 2 
12058 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 15:00 FK Donn Team 2, N   -  Bogafjell IL Team 3, N  A5-NRH 2 - 2 
15042 GU13B-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 DHF&K, DK   -  Myra UIL, N  D1-AABY 0 - 3 wo 
15043 GU13B-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Brovst IF, DK   -  Ebeltoft IF, DK  D2-AABY 2 - 1 
15044 GU13B-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Trekroner - Skovsgård, DK  D3-AABY 0 - 1 
15045 GU13B-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:00 Fløy, N   -  US Youth Soccer Europe, D  D4-AABY 0 - 2 
15046 GU13B-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 GØIF - Helgerød, N   -  Bærums Verk Hauger Team 2, N  D5-AABY 1 - 2 
15047 GU13B-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 Bærums Verk Hauger Team 1, N   -  Hånes IF, N  D6-AABY 2 - 0 
15048 GU13B-8 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 IK Gimletroll Team 2, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  D7-AABY 1 - 3 
18081 BU13B-11 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 15:00 FK Jerv, N   -  Måbjerg IF, DK  05-BIER 1 - 0 
18082 BU13B-11 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 15:00 Korsvoll IL, N   -  Virup IF, DK  06-BIER 2 - 0 
18083 BU13B-11 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 15:00 Hobro IK, DK   -  IK Gimletroll, N  07-BIER 0 - 5 
20088 BU14B1-11 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 15:00 Skårup IF, DK   -  VV GAVC, NL  70-NFB 4 - 0 
20089 BU14B1-11 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 15:00 Halsen, N   -  Kristrup Boldklub, DK  71-NFB 0 - 3 
21019 BU15A-11 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:00 FK Vigør, N   -  Ikast FC, DK  31-SULS 0 - 2 
21020 BU15A-11 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 15:00 Ullern IF, N   -  Gug BK, DK  32-SULS 1 - 0 
22048 BU15B1-11 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 HEI, DK   -  TSV, DK  18-JETS 4 - 2 es 
25021 GU18-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 VFL Pinneberg, D   -  VVRuurlo, NL  33-SULS 4 - 5 
26022 EU11-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 15:00 Hobro IK, DK   -  Fredericia FC, DK  A6-NRH 0 - 3 wo 
26023 EU11-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 15:00 Tullinge Fotboll, S   -  AaB, Aalborg, DK  A7-NRH 7 - 0 
28036 GU12B2-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Nørresundby FB, DK   -  Åbybro IF, DK  D8-AABY 1 - 0 
28037 GU12B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Bærums Verk Hauger Team 2, N   -  IK Gimletroll Team 2, N  D9-AABY 4 - 0 
28038 GU12B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 Bærums Verk Hauger Team 3, N   -  Mejdal , DK  D10-AABY 2 - 3 
28039 GU12B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:00 Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D   -  Thisted FC Team 1, DK  D11-AABY 1 - 0 
28040 GU12B2-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 Lillesand IL Team 1, N   -  FK Vigør, N  D12-AABY 2 - 0 
28041 GU12B2-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 IF Lyseng Team 2, DK   -  Ikast FC, DK  D13-AABY 4 - 5 
30040 EU14-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 15:00 Mariager IK , DK   -  Lørenskog IF, N  38-AAB-kunst 3 - 5 
30041 EU14-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 15:00 Thisted FC, DK   -  Åbybro IF, DK  39-AAB 1 - 4 
30042 EU14-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 15:00 Skeid, N   -  IFK Österåker FK, S  40-AAB 0 - 2 
31027 EU15-11 A-finale Lør 01.06.2019 15:00 Jægersborg Fodbold, DK   -  AaB, Aalborg, DK  49-AAB-opvis 0 - 1 
35042 BU16-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Express IL , N   -  FK Vigør Team 2, N  44-AAB 0 - 1 
35043 BU16-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Lillesand IL , N   -  Haugsbygd IF, N  45-AAB 1 - 7 
39019 GU16-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:00 Glinton & Northborough, GB   -  Vigrestad IK, N  P2-JETS 2 - 4 
40019 GU15-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:00 Brovst IF, DK   -  SSV Hennstedt, D  P1-JETS 1 - 8 
41024 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 15:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 1 - 6 
41025 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 15:00 Jetsmark IF, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 3 - 1 
41026 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 15:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  FK Vigør, N F3-HALV 3 - 3 
41027 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 15:00 Myra UIL, N  -  Kristrup Boldklub, DK F4-HALV 1 - 0 
2047 BU15B2-11 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 IF Lyseng, DK   -  Sävedalens IF, S  18-JETS 1 - 0 
2048 BU15B2-11 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:45 Brønderslev IF, DK   -  Mejrup GU, DK  19-JETS 2 - 1 
3082 BU10B-5 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 15:45 Viborg FF , DK   -  Lundergaard IU, DK  G1-SKOV 2 - 4 
3083 BU10B-5 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 15:45 Ikast FC Team 3 A, DK   -  Jetsmark IF Team A, DK  G3-SKOV 0 - 1 
5037 BU10A-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Kristrup Boldklub, DK  F3-HALV 0 - 4 
5038 BU10A-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:45 FIT Förderkooperation Tornesch 1 D   -  Elite Sports Academy, GB  F4-HALV 6 - 5 
5039 BU10A-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 Silkeborg IF, DK   -  Holbæk B&I, DK  F5-HALV 5 - 2 
12059 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 15:45 Vaulen IL Team 1, N   -  Vollen UL Team 2, N  A3-NRH 1 - 3 
13068 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 15:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  A1-NRH 3 - 0 wo 
13069 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 15:45 Vaulen IL Team 2, N   -  TSV, DK  A2-NRH 1 - 0 
17030 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 15:45 Oppsal IF, N   -  Ikast FC, DK  31-SULS 1 - 3 
17031 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 15:45 Spøttrup Motion & Sport, DK   -  Nors B - Hillerslev Sport, DK  32-SULS 2 - 1 
17032 BU13A-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:45 Stabæk, N   -  Brønderslev IF, DK  33-SULS 5 - 1 
19062 BU14A-11 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 15:45 Halsen, N   -  Skeid, N  48-BROV 0 - 2 
24032 GU14B1-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:45 Bogafjell IL, N   -  Lyngdal IL, N  22-JETS 2 - 0 
24033 GU14B1-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:45 Heggedal IL Team 1, N   -  Kolding Q Team 2, DK  23-JETS 2 - 1 
34090 BU11B2-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:45 Fårevejle Boldklub, DK   -  Fjerritslev IF, DK  B1-VAD 3 - 0 wo 
34091 BU11B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B2-VAD 0 - 3 wo 
34092 BU11B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:45 Tuse IF, DK   -  FK Donn Team Ole 2, N  B3-VAD 3 - 0 wo 
34093 BU11B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 Jetsmark IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  B4-VAD 1 - 3 
34094 BU11B2-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:45 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK   -  Vadum IF, DK  B5-VAD 1 - 8 
34095 BU11B2-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 IK Gimletroll Team 2, N   -  FC Storebælt, DK  B6-VAD 3 - 0 wo 
34096 BU11B2-8 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:45 FK Jerv Team 2, N   -  Fløy, N  B7-VAD 1 - 4 
35044 BU16-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:45 BK Friheden, DK   -  Norwich City FC RDP Cambs., GB  44-AAB 0 - 3 
35045 BU16-11 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 Stensballe IK, DK   -  Kristrup Boldklub, DK  45-AAB 2 - 0 
37034 GU12B1-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:45 IF Lyseng Team 1, DK   -  TSV, DK  D1-AABY 4 - 0 
38034 GU14B2-11 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:45 VFL Pinneberg, D   -  Åbybro IF, DK  20-JETS 0 - 4 
38035 GU14B2-11 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 Ikast FC, DK   -  NFB, DK  21-JETS-kunst 3 - 0 wo 
39020 GU16-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 15:45 SSV Hennstedt, D   -  Lervik IF, N  P2-JETS 3 - 0 
40020 GU15-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 15:45 Hørning IF, DK   -  Express IL , N  P1-JETS 0 - 3 
42019 GU14-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 15:45 Stegaberg IL, N   -  Birkelse - Jetsmark IF, DK  F1-HALV 1 - 3 
42020 GU14-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 15:45 1 FFC Rendsburg, D   -  SMIFF 09, DK  F2-HALV 0 - 8 
27026 EU12-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 16:00 Holmen IF, N   -  BFA Vilnius, LIT  A6-NRH 4 - 0 
27027 EU12-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 16:00 Fredericia FC, DK   -  Bækkelagets SK, N  A7-NRH 5 - 0 
29028 EU13-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 16:00 Ringkøbing   -  Hobro IK, DK  38-AAB-kunst 2 - 0 
29029 EU13-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 16:00 IF Lyseng, DK   -  FS Holstebro, DK  39-AAB 3 - 0 
30043 EU14-11 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 16:00 FS Holstebro, DK   -  Hobro IK, DK  42-AAB 2 - 3 
30044 EU14-11 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 16:00 FK Usti Nad Labem, CZ   -  HI - VFF, DK  43-AAB 2 - 4 
31028 EU15-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 16:00 Hittarps IK, S   -  KFUM Oslo, N  40-AAB 1 - 1 
31029 EU15-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 16:00 Kolbotn IL, N   -  FS Holstebro, DK  41-AAB 0 - 3 
5040 BU10A-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 16:30 Noname   -  Viborg Søndermarken IK, DK  F1-HALV 0 - 3 wo 
5041 BU10A-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 16:30 Torden FC, N   -  Thisted FC, DK  F2-HALV 7 - 1 
12060 BU13B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 16:30 Express IL Team 2, N   -  Bogafjell IL Team 1, N  A1-NRH 2 - 3 
12061 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 16:30 Bogafjell IL Team 3, N   -  SG Hennstedt Linden, D  A2-NRH 1 - 2 
17033 BU13A-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 16:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK   -  HI - VFF, DK  31-SULS 0 - 1 
17034 BU13A-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 16:30 Hørning IF, DK   -  FK Vigør, N  32-SULS 0 - 2 
20090 BU14B1-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 16:30 VV GAVC, NL   -  Halsen, N  70-NFB 3 - 0 
20091 BU14B1-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 16:30 Kåsen IL , N   -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  71-NFB 4 - 3 
20092 BU14B1-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 16:30 Skårup IF, DK   -  Kristrup Boldklub, DK  72-NFB 0 - 2 
20093 BU14B1-11 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 16:30 Høybråten og Stovner IL Team 1, N   -  SIV, DK  73-NFB 2 - 3 
20094 BU14B1-11 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 16:30 Allerød Fodbold Klub, DK   -  Holsatia Elmshorn im EMTV, D  74-NFB 3 - 0 
20095 BU14B1-11 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 16:30 Express IL , N   -  FK Vigør, N  75-NFB 0 - 3 
24034 GU14B1-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 16:30 Skeid Team 2, N   -  MG&BK Team 1, DK  18-JETS 0 - 1 
25022 GU18-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 16:30 TSV, DK   -  Fredrikstad FK x, N  33-SULS 1 - 0 
34097 BU11B2-8 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 16:30 VUL Team 2, N   -  Bækkelagets SKKuling, N  B1-VAD 3 - 2 
34098 BU11B2-8 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 16:30 Virup IF, DK   -  Thisted FC, DK  B2-VAD 1 - 6 
34099 BU11B2-8 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 16:30 FK Donn Team Ole 1, N   -  Ikast FC, DK  B3-VAD 7 - 6 es 
34100 BU11B2-8 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 16:30 Bækkelagets SK Tornado, N   -  FK VigørTeam 1, N  B4-VAD 0 - 2 
34101 BU11B2-8 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 16:30 Bækkelagets SK Monsun, N   -  Vaulen IL Team 1, N  B5-VAD 4 - 2 es 
34102 BU11B2-8 Plac.kamp 13 Lør 01.06.2019 16:30 Särö IK, S   -  Trekroner - Skovsgård, DK  B6-VAD 5 - 2 
34103 BU11B2-8 Plac.kamp 14 Lør 01.06.2019 16:30 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Koldby - Hørdum IF, DK  B7-VAD 3 - 2 
35046 BU16-11 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 16:30 Hjørring IF, DK   -  TSV, DK  44-AAB 1 - 0 
35047 BU16-11 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 16:30 FC Union Tornesch, D   -  Randesund IL, N  45-AAB 2 - 1 
27028 EU12-8 A-3.e plads Lør 01.06.2019 17:00 NUGF, DK   -  Thisted FC, DK  A6-NRH 2 - 4 
27029 EU12-8 A-finale Lør 01.06.2019 17:00 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Skibsby-Højene IF, DK  A7-NRH 0 - 4 
6039 BU11A-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 17:15 Elite Sports Academy, GB   -  NUGF, DK  B2-VAD 2 - 1 
6040 BU11A-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 17:15 VRI, DK   -  Brønderslev IF, DK  B3-VAD 4 - 3 es 
6041 BU11A-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 17:15 Ikast FC, DK   -  SC Nienstedten, D  B4-VAD 3 - 1 
12062 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 17:15 Vollen UL Team 2, N   -  FK Vigør Team 2, N  A1-NRH 2 - 0 
20096 BU14B1-11 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 17:15 Lyngdal IL, N   -  Bygdø Monolitten, N  70-NFB 1 - 3 
20097 BU14B1-11 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 17:15 Lillesand IL , N   -  Fløy, N  71-NFB 3 - 1 
20098 BU14B1-11 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 17:15 Vaulen IL, N   -  IF Nordthy, DK  72-NFB 4 - 2 
20099 BU14B1-11 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 17:15 Orre IL, N   -  Våganes FK, N  73-NFB 2 - 0 
20100 BU14B1-11 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 17:15 Åbybro IF, DK   -  Lørenskog IF, N  74-NFB 1 - 6 
20101 BU14B1-11 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 17:15 Myra UIL, N   -  Kjelsås IL, N  75-NFB 6 - 4 
25023 GU18-11 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 17:15 Buitenveldert, NL   -  Vigrestad IK, N  31-SULS 4 - 0 
34104 BU11B2-8 Plac.kamp 15 Lør 01.06.2019 17:15 Sjørring BK, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  B1-VAD