Kampe Fre 31.05.2019

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat SMS
9027 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 SG Hennstedt Linden, D  -  Bamsif, DK D1-AABY 2 - 3 
9028 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 Morsø FC, DK  -  Bagterp IF, DK D2-AABY 0 - 1 
9029 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 TSC Wellingsbüttel, D  -  RK07, DK D3-AABY 3 - 1 
9030 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 Holmen IF Team 2, N  -  Virup IF Team 2, DK D4-AABY 0 - 2 
9031 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 FK Jerv Team 1, N  -  FFI, Frederikshavn, DK D5-AABY 0 - 1 
9032 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 Jetsmark IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D6-AABY 3 - 1 
9033 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 FK Donn Team 2, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D7-AABY 5 - 1 
9034 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 Myra UIL Team 1, N  -  FK Vigør Team 3, N D8-AABY 1 - 2 
9035 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 Bindslev Tversted IF, DK  -  Brovst IF, DK D9-AABY 3 - 0 
2018 BU15B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Våganes FK, N  -  Brønderslev IF, DK 20-JETS 0 - 4 
2019 BU15B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 FK Donn, N  -  Sävedalens IF, S 21-JETS-kunst 0 - 4 
3036 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Vadum IF, DK  -  SIV, DK G4-SKOV 0 - 0 
3037 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB Team 2, DK  -  FK Vigør Team 2, N G5-SKOV 13 - 1 
3038 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB Team 1, DK  -  FC Storebælt, DK G2-SKOV 3 - 3 
3039 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Jetsmark IF Team A, DK  -  VRI, DK G6-SKOV 9 - 0 
3040 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 FK Vigør Team 1, N  -  Viborg FF , DK G9-SKOV 1 - 4 
3041 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 4 - 2 
5018 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Kristrup Boldklub, DK  -  Torden FC, N F1-HALV 4 - 2 
5019 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 VRI, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 3 - 1 
5020 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Elite Sports Academy, GB  -  Thisted FC, DK F3-HALV 3 - 0 
5021 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Silkeborg IF, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 2 D  F4-HALV 7 - 3 
5022 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Holbæk B&I, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F5-HALV 2 - 2 
7024 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:00 Brovst IF, DK   -  Vaulen IL Team 2, N  B7-VAD 1 - 5 
10036 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 FK Jerv Team 2, N  -  Skagen IK, DK D3-AABY 2 - 1 
10037 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  Åbybro IF, DK D4-AABY 1 - 2 
10038 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK, N  -  TST Fodbold, DK D5-AABY 2 - 3 
10039 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Fløy, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D6-AABY 1 - 5 
10040 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Hobro IK, DK  -  Holmen IF Team 1, N D13-AABY 2 - 2 
13028 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Bogafjell IL Team 2, N A1-NRH 1 - 1 
13029 BU13B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Vaulen IL Team 2, N  -  Express IL Team 1, N A2-NRH 1 - 9 
13030 BU13B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  -  TSV, DK A3-NRH 10 - 0 
13031 BU13B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Lundtofte BK Team 2, DK  -  Vollen UL Team 1, N A4-NRH 0 - 6 
13032 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Langebæk Alliancen, DK  -  FK Donn Team 1, N A5-NRH 0 - 3 
15018 GU13B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Fløy, N D7-AABY 3 - 0 
15019 GU13B-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  Ebeltoft IF, DK D8-AABY 4 - 0 
16009 GU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Østsiden Askøy, N  -  Orre IL, N 48-BROV 0 - 1 
16010 GU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Rygene IL, N  -  Høybråten og Stovner IL, N 49-BROV 1 - 2 
17014 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Ikast FC, DK  -  Nors B - Hillerslev Sport, DK 33-SULS 3 - 0 
18036 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Hørning IF, DK  -  Hobro IK, DK 05-BIER 0 - 9 
18037 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB, DK  -  VFL Pinneberg, D 06-BIER 2 - 0 
18038 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll, N  -  IF Skjold Sæby, DK 07-BIER 4 - 0 
19027 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Herfølge Boldklub, DK  -  Ikast FC, DK 50-BROV 1 - 2 
19028 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 FK Vigør, N  -  HUK FK, N 51-BROV 2 - 1 
20042 BU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Høybråten og Stovner IL Team 1, N  -  VV GAVC, NL 70-NFB 1 - 0 
20043 BU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Lillesand IL , N  -  Ebeltoft IF, DK 71-NFB 0 - 4 
20044 BU14B1-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 Vaulen IL, N  -  Åbybro IF, DK 72-NFB 2 - 4 
20045 BU14B1-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  SIV, DK 73-NFB 6 - 0 
20046 BU14B1-11 Pulje 5 Fre 31.05.2019 09:00 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  -  Fløy, N 74-NFB 0 - 6 
20047 BU14B1-11 Pulje 6 Fre 31.05.2019 09:00 Halsen, N  -  IF Nordthy, DK 75-NFB 1 - 2 
22018 BU15B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 HEI, DK  -  Sørfjell IL, N 18-JETS 4 - 0 
22019 BU15B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Jægersborg Fodbold, DK  -  KFUM Oslo Team 1, N 19-JETS 1 - 0 
25009 GU18-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Fredrikstad FK x, N  -  Buitenveldert, NL 31-SULS 0 - 2 
25010 GU18-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 TSV, DK  -  FFK - Begby x, N 32-SULS 1 - 0 
27010 EU12-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK, N  -  BFA Vilnius, LIT A6-NRH 2 - 3 
27011 EU12-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Fredericia FC, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK A7-NRH 0 - 4 
28018 GU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Bærums Verk Hauger Team 2, N  -  FK Vigør, N D9-AABY 1 - 0 
28019 GU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Bærums Verk Hauger Team 3, N D10-AABY 1 - 2 
29010 EU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Fredericia FC, DK  -  Ringkøbing 46-AAB 2 - 0 
29011 EU13-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 B1903, DK  -  IF Lyseng, DK 47-AAB 4 - 1 
30015 EU14-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 HI - VFF, DK  -  Åbybro IF, DK 41-AAB 1 - 5 
30016 EU14-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 AaB, Aalborg, DK  -  IF Lyseng, DK 42-AAB 3 - 0 
30017 EU14-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 FK Usti Nad Labem, CZ  -  Mariager IK , DK 43-AAB 0 - 8 
32006 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  FC Silkeborg, DK 38-AAB-kunst 4 - 0 
32007 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  Kolding Boldklub, DK 39-AAB 0 - 1 
32008 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 HI - VFF, DK  -  Hobro IK, DK 40-AAB 0 - 0 
34042 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  Fårevejle Boldklub, DK B1-VAD 6 - 0 
34043 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK Tornado, N  -  AaB, Aalborg Team 1, DK B2-VAD 7 - 0 
34044 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Tuse IF, DK B3-VAD 2 - 0 
34045 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Fløy, N  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 5 
34046 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 09:00 FK Donn Team Ole 2, N  -  FC Storebælt, DK B5-VAD 0 - 5 
34047 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SKKuling, N  -  FK VigørTeam 1, N B6-VAD 2 - 2 
35018 BU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Stensballe IK, DK  -  Hjørring IF, DK 44-AAB 2 - 2 
35019 BU16-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 FK Vigør Team 2, N  -  TSV, DK 45-AAB 0 - 2 
36014 GU09-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB Team 3, DK  -  FK Vigør, N G1-SKOV 6 - 0 
36015 GU09-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 VFL Pinneberg, D  -  Thisted FC, DK G3-SKOV 0 - 3 
36016 GU09-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 IF Fremad Nørhalne Team 2, DK  -  IF Nordthy, DK G7-SKOV 1 - 0 
36017 GU09-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Brønderslev IF, DK  -  Nørresundby FB Team 2, DK G8-SKOV 9 - 0 
37014 GU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Sørfjell IL, N  -  Lillesand IL Team 2, N D1-AABY 0 - 2 
37015 GU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 AaB, Aalborg, DK  -  TSV, DK D2-AABY 0 - 0 
37016 GU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 IF Fremad Nørhalne, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N D11-AABY 0 - 0 
37017 GU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bærums Verk Hauger Team 1, N  -  Thisted FC Team 2, DK D12-AABY 0 - 3 
38018 GU14B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Øvrevoll-Hosle Team 2, N  -  IK Gimletroll, N 22-JETS 1 - 0 
38019 GU14B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bærums Verk Hauger, N  -  Ganddal IL, N 23-JETS 3 - 1 
40009 GU15-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Brovst IF, DK  -  SSV Hennstedt, D P1-JETS 0 - 2 
40010 GU15-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Hørning IF, DK  -  US Youth Soccer Europe, D P2-JETS 0 - 6 
1028 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK  -  FK Vigør Team 1, N G4-SKOV 0 - 1 
1029 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Ikast FC Team 2, DK  -  FK Vigør Team 4, N G5-SKOV 4 - 2 
1030 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 TSV, DK  -  Jetsmark IF, DK G2-SKOV 1 - 1 
1031 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Thy-Mors United, DK  -  FK Vigør Team 3, N G6-SKOV 11 - 0 
1032 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Skibsby-Højene IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK G7-SKOV 8 - 1 
1033 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Hjørring IF, DK  -  Virup IF Team 1, DK G8-SKOV 0 - 2 
1034 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Åbybro IF Team 2, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G9-SKOV 0 - 1 
1035 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Vadum IF, DK  -  Nørresundby FB, DK G10-SKOV 2 - 3 
4009 GU10-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 2, N  -  VFL Pinneberg, D G1-SKOV 4 - 1 
4010 GU10-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Jetsmark IF, DK  -  Skibsby-Højene IF Team 1, DK G3-SKOV 3 - 3 
5023 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Norsk Fotball Akademi, N  -  Noname F5-HALV 3 - 0 wo 
7025 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:45 Bagsværd Boldklub Team 1, DK   -  Bækkelagets SK Orkan, N  B1-VAD 1 - 3 
7026 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  Åbybro IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
7027 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 IK Gimletroll Team 1, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  B3-VAD 2 - 0 
7028 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 VUL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  B4-VAD 3 - 1 
7029 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 Virklund Boldklub, DK   -  AaB, Aalborg Team 2, DK  B5-VAD 4 - 4 
7030 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 09:45 Glashütter SV, D   -  TST Fodbold, DK  B6-VAD 1 - 7 
7031 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 09:45 Brønderslev IF, DK   -  FK Donn Team 2, N  B7-VAD 0 - 1 
10041 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Korsvoll IL, N  -  TUS Osdorf, D D1-AABY 0 - 3 
10042 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Søgne FK, N  -  Ebeltoft IF, DK D2-AABY 3 - 2 
10043 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 FK Donn Team 1, N  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D3-AABY 2 - 3 
10044 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  Sørfjell IL, N D4-AABY 5 - 2 
10045 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Nørresundby FB, DK  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D5-AABY 0 - 4 
10046 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 1, N  -  Biersted IF, DK D6-AABY 6 - 0 
10047 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Virup IF Team 1, DK  -  Myra UIL Team 2, N D7-AABY 4 - 0 
11024 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:45 Fårevejle Boldklub, DK   -  Brovst IF, DK  70-NFB 2 - 0 
11025 BU14B2-11 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:45 Jetsmark IF, DK   -  TSV Sasel, D  71-NFB 1 - 1 
11026 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 Bogafjell IL, N   -  Vestre Akers SK Fotball, N  72-NFB 1 - 2 
11027 BU14B2-11 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 Ikast FC, DK   -  Tasta IL, N  73-NFB 1 - 1 
11028 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 Skeid, N   -  FK Donn, N  74-NFB 3 - 0 
11029 BU14B2-11 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 Trauma - Sørfjell, N   -  Skjold Birkerød, DK  75-NFB 0 - 6 
12027 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Stensballe IK, DK  -  Bogafjell IL Team 1, N A4-NRH 3 - 2 
12028 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Vaulen IL Team 1, N  -  Brovst IF, DK A5-NRH 0 - 12 
13033 BU13B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Skårup IF, DK  -  FK Vigør Team 3, N A1-NRH 0 - 1 
13034 BU13B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Konnerud IL Team 2, N  -  IK Gimletroll, N A2-NRH 4 - 1 
13035 BU13B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Konnerud IL Team 4, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D A3-NRH 9 - 0 
15020 GU13B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 GØIF - Helgerød, N  -  Brovst IF, DK D8-AABY 3 - 2 
15021 GU13B-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 IK Gimletroll Team 1, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK D9-AABY 4 - 0 
17015 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Oppsal IF, N  -  Stabæk, N 31-SULS 0 - 3 
17016 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 HI - VFF, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 32-SULS 1 - 1 
17017 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Spøttrup Motion & Sport, DK  -  Hørning IF, DK 33-SULS 0 - 6 
18039 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Stabæk, N  -  Måbjerg IF, DK 05-BIER 1 - 5 
18040 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 AaB, Aalborg, DK  -  FK Jerv, N 06-BIER 0 - 5 
18041 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Hellested IF, DK  -  Öckerö IF, S 07-BIER 1 - 1 
19029 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Norwich City FC RDP Cambs., GB  -  Farum Boldklub, DK 50-BROV 1 - 4 
19030 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Allerød Fodbold Klub, DK  -  Lyngdal IL, N 51-BROV 0 - 3 
22020 BU15B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Østsiden Askøy, N  -  Ullern IF, N 22-JETS 2 - 0 
22021 BU15B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Randesund IL, N  -  Vigrestad IK, N 23-JETS 1 - 0 
23004 GU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Eastside, DK  -  Vigrestad IK, N 48-BROV 1 - 0 
23005 GU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Urædd FK, N  -  AaB, Aalborg, DK 49-BROV 0 - 4 
24014 GU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Øvrevoll-Hosle Team 1, N  -  Skeid Team 2, N 18-JETS 0 - 1 
24015 GU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Kolding Q Team 2, DK  -  Bogafjell IL, N 19-JETS 2 - 2 
24016 GU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 MG&BK Team 1, DK  -  Lyngdal IL, N 20-JETS 0 - 0 
24017 GU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Skjetten, N  -  Heggedal IL Team 1, N 21-JETS-kunst 0 - 1 
28020 GU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Eimsbütteler TV Hamburg KickBEES, D  -  IF Lyseng Team 2, DK D10-AABY 0 - 5 
28021 GU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Thisted FC Team 1, DK  -  Åbybro IF, DK D11-AABY 5 - 0 
28022 GU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Ikast FC, DK  -  Lillesand IL Team 1, N D12-AABY 7 - 1 
28023 GU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Mejdal , DK  -  Nørresundby FB, DK D13-AABY 4 - 0 
35020 BU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 BK Friheden, DK  -  FC Union Tornesch, D 44-AAB 2 - 1 
35021 BU16-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Haugsbygd IF, N  -  Randesund IL, N 45-AAB 1 - 6 
39009 GU16-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Glinton & Northborough, GB  -  Vigrestad IK, N P2-JETS 0 - 3 
40011 GU15-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Biersted IF, DK  -  Express IL , N P1-JETS 0 - 1 
41012 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Holbæk B&I, DK  -  Myra UIL, N F1-HALV 3 - 2 
41013 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 5 - 3 
41014 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Kristrup Boldklub, DK F3-HALV 0 - 6 
41015 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør, N  -  Jetsmark IF, DK F4-HALV 3 - 1 
26008 EU11-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 Skørping IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK A6-NRH 4 - 2 
26009 EU11-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 Fredericia FC, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch, D A7-NRH 5 - 10 
29012 EU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 Hobro IK, DK  -  Hull City Tigers FC, GB 43-AAB 0 - 0 
29013 EU13-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:00 FS Holstebro, DK  -  AaB, Aalborg, DK 46-AAB 0 - 4 
30018 EU14-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 Hobro IK, DK  -  Lørenskog IF, N 40-AAB 0 - 3 
30019 EU14-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  BK Frem, DK 41-AAB 1 - 1 
30020 EU14-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:00 FS Holstebro, DK  -  Thisted FC, DK 42-AAB 1 - 3 
31010 EU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 Jægersborg Fodbold, DK  -  KFUM Oslo, N 38-AAB-kunst 0 - 1 
31011 EU15-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:00 Hull City Tigers FC, GB  -  Hobro IK, DK 39-AAB 0 - 1 
31012 EU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:00 AaB, Aalborg, DK  -  FS Holstebro, DK 47-AAB 2 - 0 
2020 BU15B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Tvedestrand FK, N  -  Fårevejle Boldklub, DK 18-JETS 1 - 6 
2021 BU15B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 VV GAVC Team 1, NL  -  KFUM Oslo Team 2, N 19-JETS 4 - 3 
3042 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 IF Nordthy Team 1, DK  -  AaB, Aalborg, DK G4-SKOV 0 - 3 
3043 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC Team 3 A, DK  -  Noname G5-SKOV 3 - 0 wo 
3044 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G2-SKOV 2 - 2 
3045 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Lundergaard IU, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 5 - 0 
3046 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK G7-SKOV 1 - 3 
3047 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Nordthy Team 2, DK G8-SKOV 4 - 0 
3048 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Thisted FC, DK  -  Viborg FF , DK G9-SKOV 0 - 9 
3049 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Åbybro IF Team 2, DK  -  Vadum IF, DK G10-SKOV 1 - 1 
5024 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Silkeborg IF, DK  -  Thisted FC, DK F4-HALV 7 - 0 
8024 BU12A-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 10:30 RK07, DK   -  VRI Team 1, DK  D1-AABY 4 - 1 
8025 BU12A-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC, DK   -  Thisted FC, DK  D2-AABY 3 - 1 
8026 BU12A-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB, DK   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  D3-AABY 1 - 1 
8027 BU12A-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 10:30 Skagen IK, DK   -  VRI Team 2, DK  D4-AABY 0 - 1 
8028 BU12A-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Korsvoll IL, N  D5-AABY 1 - 0 
8029 BU12A-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 10:30 Oppsal IF, N   -  Hjørring IF, DK  D6-AABY 0 - 3 
8030 BU12A-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Lundergård IU, DK  D7-AABY 1 - 1 
8031 BU12A-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Bækkelagets SK, N  D8-AABY 7 - 2 
9036 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 1, N  -  Virup IF Team 2, DK D11-AABY 5 - 0 
9037 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FFI, Frederikshavn, DK  -  SG Hennstedt Linden, D D12-AABY 4 - 1 
9038 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team 2, N  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D13-AABY 3 - 3 
11030 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 Noname   -  HEI, DK  70-NFB 0 - 3 wo 
11031 BU14B2-11 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 Lervik IF, N   -  Høybråten og Stovner IL Team 2, N  71-NFB 3 - 2 
12029 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Express IL Team 2, N  -  Bogafjell IL Team 3, N A5-NRH 1 - 3 
13036 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  -  Trekroner - Skovsgård, DK A1-NRH 0 - 3 wo 
13037 BU13B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Vestre Akers SK Fotball, N  -  Vaulen IL Team 2, N A2-NRH 1 - 3 
13038 BU13B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Fløy, N  -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D A3-NRH 0 - 4 
13039 BU13B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team A, N  -  Lundtofte BK Team 2, DK A4-NRH 21 - 1 
16011 GU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Rygene IL, N  -  Taastrup FC, DK 48-BROV 0 - 1 
16012 GU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Runar IL, N  -  Høybråten og Stovner IL, N 49-BROV 0 - 1 
16013 GU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Orre IL, N  -  VFL Pinneberg, D 50-BROV 1 - 2 
18042 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 TSV, DK  -  Stensballe IK, DK 05-BIER 7 - 0 
18043 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Korsvoll IL, N  -  SMIFF 09, DK 06-BIER 6 - 0 
18044 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Oppsal IF, N  -  Lund IF, DK 07-BIER 0 - 4 
19031 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Trauma - Sørfjell, N  -  Skeid, N 51-BROV 2 - 2 
20048 BU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Lyngdal IL, N  -  Nørresundby FB, DK 72-NFB 1 - 2 
20049 BU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Orre IL, N  -  Høybråten og Stovner IL Team 1, N 73-NFB 1 - 0 
20050 BU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Allerød Fodbold Klub, DK  -  Myra UIL, N 74-NFB 2 - 3 
20051 BU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Kåsen IL , N  -  Lillesand IL , N 75-NFB 1 - 1 
21009 BU15A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn, N  -  Gug BK, DK 32-SULS 0 - 0 
21010 BU15A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Vigør, N  -  Ullern IF, N 33-SULS 7 - 1 
25011 GU18-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 TSV, DK  -  Vigrestad IK, N 31-SULS 0 - 0 
34048 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Sjørring BK, DK  -  VUL Team 2, N B1-VAD 9 - 0 
34049 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team Ole 1, N  -  Jetsmark IF, DK B2-VAD 6 - 0 
34050 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  Särö IK, S B3-VAD 0 - 10 
34051 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 2, N  -  Bækkelagets SK Tornado, N B4-VAD 1 - 4 
34052 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Virup IF, DK B5-VAD 1 - 0 
34053 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Bækkelagets SK Monsun, N  -  IK Gimletroll Team 2, N B6-VAD 4 - 1 
34054 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 1, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK B7-VAD 1 - 3 
35022 BU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Hjørring IF, DK  -  Express IL , N 44-AAB 1 - 0 
35023 BU16-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 TSV, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 45-AAB 0 - 0 
36018 GU09-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 IF Fremad Nørhalne Team 1, DK  -  Nørresundby FB Team 3, DK G1-SKOV 1 - 6 
36019 GU09-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  VFL Pinneberg, D G3-SKOV 0 - 8 
37018 GU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 IF Lyseng Team 1, DK  -  Sørfjell IL, N D9-AABY 9 - 0 
37019 GU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn, N  -  AaB, Aalborg, DK D10-AABY 0 - 4 
38020 GU14B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 MG&BK Team 2, DK  -  Skeid Team 1, N 20-JETS 0 - 6 
38021 GU14B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 VFL Pinneberg, D  -  NFB, DK 21-JETS-kunst 3 - 0 wo 
38022 GU14B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Åbybro IF, DK  -  Kolding Q Team 1, DK 22-JETS 0 - 1 
38023 GU14B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Heggedal IL Team 2, N  -  Ikast FC, DK 23-JETS 2 - 1 
39010 GU16-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Lervik IF, N  -  SIV, DK P1-JETS 1 - 4 
39011 GU16-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 SSV Hennstedt, D  -  Hånes IF, N P2-JETS 0 - 1 
42009 GU14-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Stegaberg IL, N  -  IF Fremad Nørhalne, DK F1-HALV 1 - 2 
42010 GU14-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 SMIFF 09, DK  -  1 FFC Rendsburg, D F2-HALV 6 - 0 
42011 GU14-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Skjold Birkerød, DK  -  Birkelse - Jetsmark IF, DK F3-HALV 0 - 1 
26010 EU11-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:00 Dalum IF, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK A6-NRH 3 - 4 
26011 EU11-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:00 Tullinge Fotboll, S  -  Hobro IK, DK A7-NRH 3 - 0 wo 
31013 EU15-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:00 Kolbotn IL, N  -  HI - VFF, DK 38-AAB-kunst 0 - 2 
33004 EU17-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:00 SSV Hennstedt, D  -  HI - VFF, DK 39-AAB 0 - 11 
33005 EU17-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:00 FS Holstebro, DK  -  Hobro IK, DK 40-AAB 1 - 0 
1036 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Biersted IF, DK  -  Virup IF Team 2, DK G5-SKOV 1 - 2 
1037 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G2-SKOV 0 - 5 
1038 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 IF Nordthy, DK  -  TSV, DK G6-SKOV 0 - 4 
1039 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Åbybro IF Team 1, DK  -  Thy-Mors United, DK G7-SKOV 0 - 1 
4011 GU10-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Jetsmark IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N G1-SKOV 0 - 4 
4012 GU10-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Biersted IF, DK  -  Skibsby-Højene IF Team 1, DK G3-SKOV 2 - 0 
4013 GU10-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 VFL Pinneberg, D  -  Skibsby-Højene IF Team 2, DK G4-SKOV 0 - 5 
5025 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Norsk Fotball Akademi, N  -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F5-HALV 1 - 2 
6018 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Glashütter SV, D  -  Tuse IF, DK B6-VAD 2 - 3 
6019 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Vigør, N  -  VRI, DK B7-VAD 1 - 6 
9039 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  -  Morsø FC, DK D11-AABY 2 - 3 
9040 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Bindslev Tversted IF, DK  -  FK Vigør Team 3, N D12-AABY 1 - 5 
9041 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Brovst IF, DK  -  TSC Wellingsbüttel, D D13-AABY 0 - 1 
10048 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Korsvoll IL, N  -  Holmen IF Team 1, N D3-AABY 0 - 5 
10049 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 TUS Osdorf, D  -  FK Jerv Team 2, N D4-AABY 1 - 3 
10050 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Donn Team 1, N  -  Ebeltoft IF, DK D5-AABY 7 - 1 
10051 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Lørenskog Warriors Team 2, N  -  Thisted FC, DK D6-AABY 6 - 0 
10052 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Nørresundby FB, DK  -  Sørfjell IL, N D7-AABY 9 - 1 
10053 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D  -  Bækkelagets SK, N D8-AABY 6 - 0 
10054 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Virup IF Team 1, DK  -  Biersted IF, DK D9-AABY 4 - 1 
10055 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Myra UIL Team 2, N  -  Fløy, N D10-AABY 4 - 0 
12030 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Konnerud IL Team 3, N  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 11 - 0 
12031 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  SG Hennstedt Linden, D A2-NRH 8 - 0 
12032 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Lervik IF, N  -  Bygdø Monolitten, N A3-NRH 3 - 12 
12033 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Donn Team 2, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A4-NRH 1 - 3 
12034 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Tølløse Boldklub, DK  -  Lundtofte BK Team 1, DK A5-NRH 4 - 0 
14009 GU11-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 US Youth Soccer Europe, D  -  Jetsmark IF, DK F1-HALV 0 - 14 
14010 GU11-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 VFL Pinneberg, D  -  Brovst IF, DK F2-HALV 0 - 2 
14011 GU11-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Fårevejle Boldklub, DK  -  Thisted FC, DK F3-HALV 3 - 0 
15022 GU13B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 GØIF - Helgerød, N  -  Bærums Verk Hauger Team 1, N D1-AABY 0 - 1 
15023 GU13B-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 IK Gimletroll Team 1, N  -  US Youth Soccer Europe, D D2-AABY 1 - 0 
18045 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Dalby GIF, S  -  Åbybro IF, DK 05-BIER 1 - 0 
18046 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Virup IF, DK  -  Noname 06-BIER 3 - 0 wo 
18047 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 AIK 65 Strøby, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 0 - 3 
19032 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  -  B1903, DK 50-BROV 0 - 1 
19033 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 HEI, DK  -  Kåsen IL , N 51-BROV 2 - 1 
20052 BU14B1-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Skårup IF, DK  -  Express IL , N 70-NFB 3 - 3 
20053 BU14B1-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Mariehøj IF, DK  -  Vaulen IL, N 71-NFB 2 - 0 
20054 BU14B1-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Lørenskog IF, N  -  Bygdø Monolitten, N 72-NFB 4 - 0 
20055 BU14B1-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Kristrup Boldklub, DK  -  Thisted FC, DK 73-NFB 1 - 5 
20056 BU14B1-11 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 TSV, DK  -  Våganes FK, N 74-NFB 1 - 0 
20057 BU14B1-11 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 Holsatia Elmshorn im EMTV, D  -  Ballerup Skovlunde Fodbold, DK 75-NFB 8 - 0 
21011 BU15A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Jetsmark IF, DK  -  Ikast FC, DK 31-SULS 0 - 2 
22022 BU15B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Østsiden Askøy, N  -  Hittarps IK, S 20-JETS 0 - 2 
22023 BU15B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Randesund IL, N  -  VV GAVC Team 2, NL 21-JETS-kunst 5 - 0 
22024 BU15B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Ullern IF, N 22-JETS 3 - 1 
22025 BU15B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Sørfjell IL, N  -  Skårup IF, DK 23-JETS 1 - 0 
23006 GU13-11 PO-grp A 1 Fre 31.05.2019 11:15 Eastside, DK   -  AaB, Aalborg, DK  48-BROV 0 - 4 
23007 GU13-11 PO-grp A 1 Fre 31.05.2019 11:15 Vigrestad IK, N   -  Urædd FK, N  49-BROV 1 - 2 
24018 GU14B1-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Skjold Birkerød, DK  -  Øvrevoll-Hosle Team 1, N 18-JETS 0 - 2 
24019 GU14B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Sävedalens IF, S  -  Kolding Q Team 2, DK 19-JETS 1 - 1 
25012 GU18-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 VVRuurlo, NL  -  FFK - Begby x, N 32-SULS 2 - 1 
25013 GU18-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Buitenveldert, NL  -  VFL Pinneberg, D 33-SULS 3 - 0 
34055 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Bagsværd Boldklub Team 2, DK  -  Fløy, N B1-VAD 1 - 3 
34056 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 Thisted FC, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B2-VAD 2 - 5 
34057 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  FK Donn Team Ole 2, N B3-VAD 11 - 1 
34058 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 11:15 Vadum IF, DK  -  Koldby - Hørdum IF, DK B4-VAD 4 - 4 
34059 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 11:15 Fjerritslev IF, DK  -  Bækkelagets SKKuling, N B5-VAD 1 - 3 
35024 BU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 BK Friheden, DK  -  FK Vigør Team 1, N 44-AAB 3 - 3 
35025 BU16-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Haugsbygd IF, N  -  Norwich City FC RDP Cambs., GB 45-AAB 1 - 1 
41016 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Brovst IF, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F4-HALV 2 - 4 
2022 BU15B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Tvedestrand FK, N  -  Bredballe IF, DK 18-JETS 0 - 6 
2023 BU15B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 VV GAVC Team 1, NL  -  Imås IL, N 19-JETS 1 - 0 
2024 BU15B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 IF Lyseng, DK  -  Fårevejle Boldklub, DK 22-JETS 1 - 2 
2025 BU15B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Brønderslev IF, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D 23-JETS 2 - 0 
3050 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Ikast FC Team 3 A, DK  -  AaB, Aalborg, DK G1-SKOV 6 - 2 
3051 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Noname  -  Nørresundby FB Team 2, DK G3-SKOV 0 - 3 wo 
3052 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Lundergaard IU, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G4-SKOV 8 - 3 
3053 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Skibsby-Højene IF, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G5-SKOV 3 - 0 
3054 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G2-SKOV 0 - 0 
3055 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 IF Nordthy Team 2, DK  -  Jetsmark IF Team A, DK G6-SKOV 0 - 7 
6020 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Brønderslev IF, DK B1-VAD 0 - 8 
6021 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Elite Sports Academy, GB  -  Ikast FC, DK B2-VAD 3 - 3 
6022 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 SC Nienstedten, D  -  Bagsværd Boldklub, DK B3-VAD 5 - 1 
6023 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Hjørring IF, DK  -  NUGF, DK B4-VAD 1 - 6 
9042 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Holmen IF Team 2, N  -  Bamsif, DK D11-AABY 1 - 2 
9043 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Bagterp IF, DK D12-AABY 3 - 0 
9044 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Myra UIL Team 1, N  -  RK07, DK D13-AABY 1 - 0 
10056 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Hobro IK, DK  -  Skagen IK, DK D7-AABY 4 - 1 
10057 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Søgne FK, N  -  Åbybro IF, DK D8-AABY 0 - 6 
10058 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  TST Fodbold, DK D9-AABY 2 - 0 
10059 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 FK Vigør Team 1, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D10-AABY 0 - 0 
12035 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Konnerud IL Team 1, N  -  Vollen UL Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
15024 GU13B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Brovst IF, DK D1-AABY 2 - 1 
15025 GU13B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Fløy, N  -  DHF&K, DK D2-AABY 1 - 0 
15026 GU13B-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Hånes IF, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK D3-AABY 2 - 1 
15027 GU13B-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Ebeltoft IF, DK  -  Myra UIL, N D4-AABY 3 - 0 
17018 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Brønderslev IF, DK  -  Ikast FC, DK 31-SULS 2 - 0 
17019 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 FK Vigør, N  -  Oppsal IF, N 32-SULS 9 - 0 
18048 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Hellested IF, DK  -  FK Jerv, N 05-BIER 0 - 2 
18049 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Öckerö IF, S  -  Hørning IF, DK 06-BIER 3 - 1 
18050 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Korsvoll IL, N  -  Stensballe IK, DK 07-BIER 9 - 0 
19034 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Oppsal IF, N  -  Sandnes ULF, N 48-BROV 0 - 6 
19035 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Halsen, N  -  FK Donn, N 49-BROV 0 - 4 
19036 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Trauma - Sørfjell, N  -  Lyngdal IL, N 50-BROV 2 - 2 
19037 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Skeid, N  -  Herfølge Boldklub, DK 51-BROV 1 - 3 
20058 BU14B1-11 Pulje 6 Fre 31.05.2019 12:00 Hornslet IF, DK  -  Kjelsås IL, N 70-NFB 1 - 0 
20059 BU14B1-11 Pulje 6 Fre 31.05.2019 12:00 FK Vigør, N  -  Halsen, N 71-NFB 6 - 0 
22026 BU15B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 SMIFF 09, DK  -  Vigrestad IK, N 20-JETS 1 - 0 
22027 BU15B1-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 KFUM Oslo Team 1, N  -  TSV, DK 21-JETS-kunst 0 - 0 
27012 EU12-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Thisted FC, DK  -  NUGF, DK A6-NRH 2 - 3 
27013 EU12-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Oppsal IF, N  -  Bækkelagets SK, N A7-NRH 2 - 3 
28024 GU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Thisted FC Team 1, DK  -  IF Lyseng Team 2, DK D5-AABY 1 - 1 
28025 GU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Mejdal , DK  -  Lillesand IL Team 1, N D6-AABY 3 - 4 
29014 EU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Oppsal IF, N  -  Fredericia FC, DK 46-AAB 1 - 4 
29015 EU13-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 FA Dainava, LIT  -  B1903, DK 47-AAB 2 - 2 
30021 EU14-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 IFK Österåker FK, S  -  HI - VFF, DK 41-AAB 2 - 0 
30022 EU14-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Oppsal IF, N  -  AaB, Aalborg, DK 42-AAB 0 - 2 
30023 EU14-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Skeid, N  -  FK Usti Nad Labem, CZ 43-AAB 0 - 0 
32009 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  Jetsmark IF, DK 38-AAB-kunst 0 - 3 
32010 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Kolding Boldklub, DK  -  HI - VFF, DK 39-AAB 1 - 0 
32011 EU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 FC Silkeborg, DK  -  Hobro IK, DK 40-AAB 0 - 5 
35026 BU16-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Lillesand IL , N  -  FC Union Tornesch, D 44-AAB 0 - 5 
35027 BU16-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Kristrup Boldklub, DK  -  Randesund IL, N 45-AAB 0 - 5 
2026 BU15B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 Mejrup GU, DK  -  KFUM Oslo Team 2, N 18-JETS 1 - 0 
2027 BU15B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 Sävedalens IF, S  -  Trekroner - Skovsgård, DK 19-JETS 3 - 0 
12036 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
12037 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 SG Hennstedt Linden, D  -  Stensballe IK, DK A2-NRH 0 - 4 
12038 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 FK Donn Team 2, N  -  Bygdø Monolitten, N A3-NRH 0 - 2 
12039 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  -  Vaulen IL Team 1, N A4-NRH 10 - 1 
12040 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 Konnerud IL Team 3, N  -  Bogafjell IL Team 1, N A5-NRH 2 - 1 
18051 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 SMIFF 09, DK  -  Nørresundby FB, DK 05-BIER 2 - 1 
18052 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:45 Dalby GIF, S  -  Lund IF, DK 06-BIER 3 - 0 
18053 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:45 Åbybro IF, DK  -  IK Gimletroll, N 07-BIER 1 - 2 
19038 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 HEI, DK  -  B1903, DK 48-BROV 0 - 1 
19039 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 Kåsen IL , N  -  FK Vigør, N 49-BROV 1 - 0 
19040 BU14A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 Allerød Fodbold Klub, DK  -  Ikast FC, DK 50-BROV 5 - 1 
19041 BU14A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 Ballerup Skovlunde Fodbold, DK  -  HUK FK, N 51-BROV 0 - 3 
38024 GU14B2-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 VFL Pinneberg, D  -  Skeid Team 1, N 20-JETS 0 - 4 
38025 GU14B2-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 Heggedal IL Team 2, N  -  Kolding Q Team 1, DK 21-JETS-kunst 0 - 0 
27014 EU12-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:00 Tallinna FC Flora, EST  -  Skibsby-Højene IF, DK A6-NRH 1 - 2 
27015 EU12-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:00 Holmen IF, N  -  Fredericia FC, DK A7-NRH 4 - 1 
29016 EU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:00 Ringkøbing  -  Hobro IK, DK 43-AAB 0 - 1 
29017 EU13-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:00 IF Lyseng, DK  -  FS Holstebro, DK 46-AAB 1 - 2 
30024 EU14-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:00 Åbybro IF, DK  -  Hobro IK, DK 40-AAB 4 - 0 
30025 EU14-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:00 IF Lyseng, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 41-AAB 3 - 4 
30026 EU14-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:00 Mariager IK , DK  -  FS Holstebro, DK 42-AAB 2 - 1 
31014 EU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:00 SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT  -  Jægersborg Fodbold, DK 38-AAB-kunst 0 - 3 
31015 EU15-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:00 Hittarps IK, S  -  Hull City Tigers FC, GB 39-AAB 1 - 0 
31016 EU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:00 KFUM Oslo, N  -  AaB, Aalborg, DK 47-AAB 1 - 2 
6024 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:30 Elite Sports Academy, GB  -  Brønderslev IF, DK B1-VAD 1 - 4 
6025 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:30 Hjørring IF, DK  -  Bagsværd Boldklub, DK B2-VAD 1 - 2 
12041 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Konnerud IL Team 1, N  -  Lundtofte BK Team 1, DK A1-NRH 3 - 0 
12042 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Vollen UL Team 2, N  -  Express IL Team 2, N A2-NRH 4 - 4 
12043 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:30 Lervik IF, N  -  Brovst IF, DK A3-NRH 2 - 2 
12044 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Tølløse Boldklub, DK  -  Bogafjell IL Team 3, N A4-NRH 2 - 1 
18054 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 13:30 AIK 65 Strøby, DK  -  Noname 05-BIER 3 - 0 wo 
18055 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 13:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Stabæk, N 06-BIER 1 - 1 
18056 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:30 AaB, Aalborg, DK  -  Hobro IK, DK 07-BIER 0 - 5 
19042 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Halsen, N  -  Sandnes ULF, N 48-BROV 0 - 4 
19043 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 FK Donn, N  -  Norwich City FC RDP Cambs., GB 49-BROV 1 - 1 
19044 BU14A-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Oppsal IF, N  -  Farum Boldklub, DK 50-BROV 0 - 5 
26012 EU11-8 PO-grp A 1 Fre 31.05.2019 14:00 Skørping IF, DK   -  Viborg Søndermarken IK, DK  A6-NRH 8 - 0 
26013 EU11-8 PO-grp A 1 Fre 31.05.2019 14:00 FIT Förderkooperation Tornesch, D   -  Dalum IF, DK  A7-NRH 2 - 0 
31017 EU15-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 14:00 Hobro IK, DK  -  Kolbotn IL, N 38-AAB-kunst 2 - 0 
33006 EU17-11 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 14:00 HI - VFF, DK   -  FS Holstebro, DK  39-AAB 3 - 1 
33007 EU17-11 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 14:00 Hobro IK, DK   -  SSV Hennstedt, D  40-AAB 7 - 2 
18057 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 14:15 TSV, DK  -  VFL Pinneberg, D 05-BIER 4 - 1 
18058 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 14:15 Oppsal IF, N  -  IF Skjold Sæby, DK 06-BIER 0 - 5 
18059 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 14:15 Virup IF, DK  -  Måbjerg IF, DK 07-BIER 4 - 1 
26014 EU11-8 PO-grp A 2 Fre 31.05.2019 15:00 Fredericia FC, DK   -  Tullinge Fotboll, S  A6-NRH 0 - 3 
26015 EU11-8 PO-grp A 2 Fre 31.05.2019 15:00 AaB, Aalborg, DK   -  Hobro IK, DK  A7-NRH 3 - 0 wo 
29018 EU13-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 15:00 Hull City Tigers FC, GB  -  Oppsal IF, N 41-AAB 4 - 0 
29019 EU13-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 15:00 AaB, Aalborg, DK  -  FA Dainava, LIT 42-AAB 7 - 1 
30027 EU14-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 15:00 Lørenskog IF, N  -  IFK Österåker FK, S 38-AAB-kunst 3 - 0 
30028 EU14-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 15:00 BK Frem, DK  -  Oppsal IF, N 39-AAB 2 - 0 
30029 EU14-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 15:00 Thisted FC, DK  -  Skeid, N 40-AAB 1 - 1 
27016 EU12-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 16:00 BFA Vilnius, LIT  -  Thisted FC, DK A6-NRH 1 - 5 
27017 EU12-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 16:00 NUGF, DK  -  Oppsal IF, N A7-NRH 6 - 0 
31018 EU15-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 16:00 FS Holstebro, DK  -  SM Tauras-Kauno Zalgiris, LIT 38-AAB-kunst 3 - 0 
31019 EU15-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 16:00 HI - VFF, DK  -  Hittarps IK, S 39-AAB 0 - 0 
27018 EU12-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 17:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Tallinna FC Flora, EST A6-NRH 6 - 0 
27019 EU12-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 17:00 Skibsby-Højene IF, DK  -  Holmen IF, N A7-NRH 2 - 5