Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
1069 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 13:30 IF Fremad Nørhalne, DK   -  IF Nordthy, DK  G3-SKOV 0 - 1 
1007 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør Team 3, N  -  Nørresundby FB, DK G6-SKOV 4 - 1 
1008 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Virup IF Team 2, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G3-SKOV 0 - 6 
1009 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Biersted IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N G4-SKOV 3 - 1 
1010 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Ikast FC Team 2, DK  -  Hjørring IF, DK G5-SKOV 2 - 0 
1011 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  FK Vigør Team 4, N G2-SKOV 0 - 6 
1012 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 TSV, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G6-SKOV 1 - 3 
1013 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 IF Nordthy, DK  -  Jetsmark IF, DK G7-SKOV 0 - 3 
1014 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Thy-Mors United, DK  -  Vadum IF, DK G8-SKOV 16 - 0 
1015 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Åbybro IF Team 1, DK  -  FK Vigør Team 3, N G9-SKOV 5 - 2 
1016 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 AaB, Aalborg, DK  -  Virup IF Team 2, DK G2-SKOV 4 - 2 
1017 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Vigør Team 1, N  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 1 - 3 
1018 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Virup IF Team 1, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G7-SKOV 0 - 2 
1019 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Vigør Team 4, N  -  Hjørring IF, DK G8-SKOV 0 - 2 
1020 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Ikast FC Team 1, DK  -  TSV, DK G9-SKOV 3 - 1 
1021 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Jetsmark IF, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 2 - 6 
1022 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Nørresundby FB, DK  -  Thy-Mors United, DK G4-SKOV 0 - 11 
1023 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør Team 3, N  -  Vadum IF, DK G5-SKOV 6 - 2 
1024 BU09B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 AaB, Aalborg, DK  -  Biersted IF, DK G7-SKOV 4 - 6 
1025 BU09B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Virup IF Team 1, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G8-SKOV 12 - 0 
1026 BU09B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Nordthy, DK G9-SKOV 6 - 1 
1027 BU09B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Nørresundby FB, DK  -  Åbybro IF Team 1, DK G3-SKOV 0 - 5 
1028 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK  -  FK Vigør Team 1, N G4-SKOV 0 - 1 
1029 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Ikast FC Team 2, DK  -  FK Vigør Team 4, N G5-SKOV 4 - 2 
1030 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 TSV, DK  -  Jetsmark IF, DK G2-SKOV 1 - 1 
1031 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Thy-Mors United, DK  -  FK Vigør Team 3, N G6-SKOV 11 - 0 
1032 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Skibsby-Højene IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK G7-SKOV 8 - 1 
1033 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Hjørring IF, DK  -  Virup IF Team 1, DK G8-SKOV 0 - 2 
1034 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Åbybro IF Team 2, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G9-SKOV 0 - 1 
1035 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Vadum IF, DK  -  Nørresundby FB, DK G10-SKOV 2 - 3 
1036 BU09B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Biersted IF, DK  -  Virup IF Team 2, DK G5-SKOV 1 - 2 
1037 BU09B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G2-SKOV 0 - 5 
1038 BU09B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 IF Nordthy, DK  -  TSV, DK G6-SKOV 0 - 4 
1039 BU09B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Åbybro IF Team 1, DK  -  Thy-Mors United, DK G7-SKOV 0 - 1 
1040 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 09:00 Skibsby-Højene IF, DK   -  Ikast FC Team 2, DK  G5-SKOV 3 - 3 
1041 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 09:00 Ikast FC Team 1, DK   -  Thy-Mors United, DK  G2-SKOV 0 - 3 
1042 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 09:00 Biersted IF, DK   -  Virup IF Team 1, DK  G6-SKOV 1 - 6 
1043 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 09:00 Åbybro IF Team 2, DK   -  Åbybro IF Team 1, DK  G7-SKOV 3 - 3 
1044 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 FK Vigør Team 1, N   -  Hjørring IF, DK  G8-SKOV 0 - 4 
1045 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 TSV, DK   -  FK Vigør Team 3, N  G9-SKOV 3 - 3 
1046 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 09:00 AaB, Aalborg, DK   -  FK Vigør Team 4, N  G10-SKOV 1 - 3 
1047 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 09:45 Jetsmark IF, DK   -  Nørresundby FB, DK  G1-SKOV 2 - 0 
1048 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G10-SKOV 2 - 1 
1049 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 10:30 Skibsby-Højene IF, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G5-SKOV 1 - 2 
1050 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 10:30 Thy-Mors United, DK   -  Ikast FC Team 2, DK  G2-SKOV 4 - 0 
1051 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 Biersted IF, DK   -  Åbybro IF Team 2, DK  G6-SKOV 1 - 5 
1052 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 10:30 Åbybro IF Team 1, DK   -  Virup IF Team 1, DK  G7-SKOV 1 - 2 
1053 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør Team 1, N   -  TSV, DK  G8-SKOV 0 - 2 
1054 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør Team 3, N   -  Hjørring IF, DK  G9-SKOV 1 - 1 
1055 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 10:30 IF Nordthy, DK   -  Vadum IF, DK  G10-SKOV 3 - 3 
1056 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 11:15 AaB, Aalborg, DK   -  Jetsmark IF, DK  G4-SKOV 2 - 2 
1057 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 11:15 Nørresundby FB, DK   -  FK Vigør Team 4, N  G5-SKOV 1 - 4 
1058 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:00 Thy-Mors United, DK   -  Skibsby-Højene IF, DK  G3-SKOV 3 - 0 
1059 BU09B-5 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 12:00 Ikast FC Team 2, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G4-SKOV 1 - 3 
1060 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 Åbybro IF Team 1, DK   -  Biersted IF, DK  G5-SKOV 7 - 0 
1061 BU09B-5 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF Team 1, DK   -  Åbybro IF Team 2, DK  G2-SKOV 1 - 4 
1062 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 FK Vigør Team 3, N   -  FK Vigør Team 1, N  G6-SKOV 6 - 2 
1063 BU09B-5 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 12:00 Hjørring IF, DK   -  TSV, DK  G7-SKOV 2 - 1 
1064 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF Team 2, DK   -  IF Nordthy, DK  G8-SKOV 3 - 2 
1065 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:00 Vadum IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G9-SKOV 1 - 3 
1066 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 Nørresundby FB, DK   -  AaB, Aalborg, DK  G4-SKOV 2 - 4 
1067 BU09B-5 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 12:45 FK Vigør Team 4, N   -  Jetsmark IF, DK  G5-SKOV 5 - 4 
1068 BU09B-5 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 13:30 Vadum IF, DK   -  Virup IF Team 2, DK  G1-SKOV 3 - 7 
5041 BU10A-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 16:30 Torden FC, N   -  Thisted FC, DK  F2-HALV 7 - 1 
5040 BU10A-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 16:30 Noname   -  Viborg Søndermarken IK, DK  F1-HALV 0 - 3 wo 
5039 BU10A-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 Silkeborg IF, DK   -  Holbæk B&I, DK  F5-HALV 5 - 2 
5038 BU10A-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:45 FIT Förderkooperation Tornesch 1 D   -  Elite Sports Academy, GB  F4-HALV 6 - 5 
5037 BU10A-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Kristrup Boldklub, DK  F3-HALV 0 - 4 
5036 BU10A-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 VRI, DK   -  Norsk Fotball Akademi, N  F5-HALV 2 - 1 
5035 BU10A-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Thisted FC, DK  F5-HALV 4 - 7 
5032 BU10A-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 12:00 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  VRI, DK  F5-HALV 1 - 0 
5033 BU10A-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 12:45 Norsk Fotball Akademi, N   -  Kristrup Boldklub, DK  F4-HALV 3 - 4 
5034 BU10A-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:45 Torden FC, N   -  Noname  F5-HALV 3 - 0 wo 
5031 BU10A-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Holbæk B&I, DK   -  Elite Sports Academy, GB  F5-HALV 8 - 7 
5026 BU10A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Kristrup Boldklub, DK F4-HALV 4 - 1 
5027 BU10A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 Noname  -  VRI, DK F5-HALV 0 - 3 wo 
5028 BU10A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 Elite Sports Academy, GB  -  Torden FC, N F1-HALV 4 - 3 
5029 BU10A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 Holbæk B&I, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 4 - 1 
5030 BU10A-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 Silkeborg IF, DK   -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F4-HALV 3 - 2 
5024 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Silkeborg IF, DK  -  Thisted FC, DK F4-HALV 7 - 0 
5025 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Norsk Fotball Akademi, N  -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F5-HALV 1 - 2 
5023 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Norsk Fotball Akademi, N  -  Noname F5-HALV 3 - 0 wo 
5022 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Holbæk B&I, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 1 D  F5-HALV 2 - 2 
5021 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Silkeborg IF, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 2 D  F4-HALV 7 - 3 
5020 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Elite Sports Academy, GB  -  Thisted FC, DK F3-HALV 3 - 0 
5019 BU10A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 VRI, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 3 - 1 
5018 BU10A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Kristrup Boldklub, DK  -  Torden FC, N F1-HALV 4 - 2 
5017 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 FIT Förderkooperation Tornesch 1 D   -  Noname F3-HALV 3 - 0 wo 
5015 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Norsk Fotball Akademi, N F1-HALV 2 - 9 
5016 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 VRI, DK  -  Holbæk B&I, DK F2-HALV 2 - 2 
5014 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Thisted FC, DK  -  FIT Förderkooperation Tornesch 2 D  F5-HALV 5 - 3 
5013 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Elite Sports Academy, GB F4-HALV 1 - 5 
5012 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Torden FC, N  -  Silkeborg IF, DK F3-HALV 3 - 5 
5010 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Noname  -  Viborg Søndermarken IK, DK F5-HALV 0 - 3 wo 
5011 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Norsk Fotball Akademi, N  -  Holbæk B&I, DK F5-HALV 0 - 9 
5009 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Silkeborg IF, DK  -  Elite Sports Academy, GB F5-HALV 4 - 2 
5008 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 FIT Förderkooperation Tornesch 2 D   -  Torden FC, N F5-HALV 7 - 3 
5000 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Silkeborg IF, DK F1-HALV 3 - 6 
5001 BU10A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Torden FC, N  -  Thisted FC, DK F2-HALV 7 - 4 
5002 BU10A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 VRI, DK  -  Norsk Fotball Akademi, N F3-HALV 1 - 2 
3083 BU10B-5 Plac.kamp 12 Lør 01.06.2019 15:45 Ikast FC Team 3 A, DK   -  Jetsmark IF Team A, DK  G3-SKOV 0 - 1 
3082 BU10B-5 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 15:45 Viborg FF , DK   -  Lundergaard IU, DK  G1-SKOV 2 - 4 
3076 BU10B-5 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:00 Nørresundby FB Team 2, DK   -  FC Storebælt, DK  G2-SKOV 1 - 6 
3077 BU10B-5 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:00 Thisted FC, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G6-SKOV 1 - 6 
3078 BU10B-5 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 15:00 SIV, DK   -  VRI, DK  G7-SKOV 1 - 7 
3079 BU10B-5 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 15:00 IF Nordthy Team 1, DK   -  Skibsby-Højene IF, DK  G8-SKOV 3 - 7 
3080 BU10B-5 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 15:00 AaB, Aalborg, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G9-SKOV 0 - 4 
3081 BU10B-5 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 15:00 Vadum IF, DK   -  Åbybro IF Team 1 A, DK  G10-SKOV 2 - 4 
3009 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Viborg FF , DK  -  Vadum IF, DK G2-SKOV 6 - 1 
3010 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 IF Nordthy Team 1, DK  -  Noname G6-SKOV 3 - 0 wo 
3011 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 AaB, Aalborg, DK  -  Nørresundby FB Team 2, DK G7-SKOV 2 - 2 
3012 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G8-SKOV 1 - 0 
3013 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Ikast FC Team 2, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G9-SKOV 6 - 1 
3014 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  IF Nordthy Team 2, DK G10-SKOV 1 - 1 
3015 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Jetsmark IF Team A, DK G1-SKOV 0 - 10 
3016 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Åbybro IF Team 2, DK  -  SIV, DK G7-SKOV 0 - 1 
3017 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  FK Vigør Team 1, N G8-SKOV 6 - 6 
3018 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Noname  -  FK Vigør Team 2, N G9-SKOV 0 - 3 wo 
3019 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Ikast FC Team 3 A, DK  -  IF Nordthy Team 1, DK G10-SKOV 2 - 1 
3020 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Skibsby-Højene IF, DK  -  FC Storebælt, DK G1-SKOV 0 - 0 
3021 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Lundergaard IU, DK  -  Åbybro IF Team 1 A, DK G3-SKOV 2 - 2 
3022 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 IF Nordthy Team 2, DK  -  VRI, DK G4-SKOV 1 - 2 
3023 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Ikast FC Team 1, DK  -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G5-SKOV 4 - 3 
3024 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 SIV, DK  -  Thisted FC, DK G9-SKOV 2 - 1 
3025 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Vadum IF, DK  -  FK Vigør Team 1, N G10-SKOV 7 - 3 
3026 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 FK Vigør Team 2, N  -  Ikast FC Team 3 A, DK G1-SKOV 0 - 13 
3027 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Nørresundby FB Team 2, DK  -  IF Nordthy Team 1, DK G3-SKOV 2 - 3 
3028 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 FC Storebælt, DK  -  Lundergaard IU, DK G4-SKOV 1 - 1 
3029 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Åbybro IF Team 1 A, DK G5-SKOV 2 - 4 
3030 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 VRI, DK  -  Ikast FC Team 1, DK G2-SKOV 2 - 0 
3031 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Jetsmark IF Team A, DK  -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G6-SKOV 14 - 0 
3032 BU10B-5 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Viborg FF , DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 5 - 2 
3033 BU10B-5 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 AaB, Aalborg, DK  -  Noname G2-SKOV 3 - 0 wo 
3034 BU10B-5 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Ikast FC Team 2, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 1 - 4 
3035 BU10B-5 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  IF Nordthy Team 2, DK G7-SKOV 3 - 2 
3036 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Vadum IF, DK  -  SIV, DK G4-SKOV 0 - 0 
3037 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB Team 2, DK  -  FK Vigør Team 2, N G5-SKOV 13 - 1 
3038 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB Team 1, DK  -  FC Storebælt, DK G2-SKOV 3 - 3 
3039 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Jetsmark IF Team A, DK  -  VRI, DK G6-SKOV 9 - 0 
3040 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 FK Vigør Team 1, N  -  Viborg FF , DK G9-SKOV 1 - 4 
3041 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  Åbybro IF Team 2, DK G10-SKOV 4 - 2 
3042 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 IF Nordthy Team 1, DK  -  AaB, Aalborg, DK G4-SKOV 0 - 3 
3043 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC Team 3 A, DK  -  Noname G5-SKOV 3 - 0 wo 
3044 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G2-SKOV 2 - 2 
3045 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Lundergaard IU, DK  -  Skibsby-Højene IF, DK G6-SKOV 5 - 0 
3046 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK G7-SKOV 1 - 3 
3047 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Nordthy Team 2, DK G8-SKOV 4 - 0 
3048 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Thisted FC, DK  -  Viborg FF , DK G9-SKOV 0 - 9 
3049 BU10B-5 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Åbybro IF Team 2, DK  -  Vadum IF, DK G10-SKOV 1 - 1 
3050 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Ikast FC Team 3 A, DK  -  AaB, Aalborg, DK G1-SKOV 6 - 2 
3051 BU10B-5 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Noname  -  Nørresundby FB Team 2, DK G3-SKOV 0 - 3 wo 
3052 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Lundergaard IU, DK  -  Ikast FC Team 2, DK G4-SKOV 8 - 3 
3053 BU10B-5 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Skibsby-Højene IF, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK G5-SKOV 3 - 0 
3054 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 Ikast FC Team 1, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK G2-SKOV 0 - 0 
3055 BU10B-5 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 IF Nordthy Team 2, DK  -  Jetsmark IF Team A, DK G6-SKOV 0 - 7 
3056 BU10B-5 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 1, N  -  SIV, DK G5-SKOV 0 - 0 
3057 BU10B-5 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:45 IF Nordthy Team 1, DK  -  FK Vigør Team 2, N G2-SKOV 9 - 1 
3058 BU10B-5 Pulje 3 Lør 01.06.2019 09:45 Åbybro IF Team 1 A, DK  -  FC Storebælt, DK G6-SKOV 3 - 0 
3059 BU10B-5 Pulje 4 Lør 01.06.2019 09:45 Nørresundby FB Team Lars, DK   -  VRI, DK G7-SKOV 1 - 2 
3060 BU10B-5 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 Viborg FF , DK   -  Ikast FC Team 3 A, DK  G7-SKOV 1 - 3 
3061 BU10B-5 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Lundergaard IU, DK   -  Jetsmark IF Team A, DK  G8-SKOV 1 - 2 
3062 BU10B-5 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 11:15 Vadum IF, DK   -  AaB, Aalborg, DK  G9-SKOV 2 - 1 
3063 BU10B-5 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF Team 1 A, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  G10-SKOV 3 - 1 
3064 BU10B-5 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:00 SIV, DK   -  IF Nordthy Team 1, DK  G10-SKOV 2 - 3 
3065 BU10B-5 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 12:45 Skibsby-Højene IF, DK   -  VRI, DK  G7-SKOV 6 - 0 
3066 BU10B-5 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 12:45 Thisted FC, DK   -  Nørresundby FB Team 2, DK  G8-SKOV 4 - 3 
3067 BU10B-5 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 12:45 FC Storebælt, DK   -  Ikast FC Team 1, DK  G9-SKOV 0 - 4 
3068 BU10B-5 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 12:45 FK Vigør Team 1, N   -  FK Vigør Team 2, N  G10-SKOV 7 - 6 
3069 BU10B-5 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 13:30 Ikast FC Team 2, DK   -  IF Nordthy Team 2, DK  G4-SKOV 2 - 0 
3070 BU10B-5 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 13:30 Åbybro IF Team 2, DK   -  Noname  G5-SKOV 3 - 0 wo 
3071 BU10B-5 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 13:30 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G2-SKOV 3 - 0 
3072 BU10B-5 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Noname   -  Nørresundby FB Team Lars, DK  G1-SKOV 0 - 3 wo 
3073 BU10B-5 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Åbybro IF Team 2, DK   -  Nørresundby FB Team 1, DK  G3-SKOV 1 - 6 
3074 BU10B-5 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 FK Vigør Team 2, N   -  IF Nordthy Team 2, DK  G4-SKOV 0 - 8 
3075 BU10B-5 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:00 FK Vigør Team 1, N   -  Ikast FC Team 2, DK  G5-SKOV 1 - 4 
41022 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Brovst IF, DK  -  Myra UIL, N F3-HALV 0 - 5 
41024 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 15:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 1 - 6 
41023 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør, N  -  Viborg Søndermarken IK, DK F4-HALV 7 - 0 
41021 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Holbæk B&I, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F2-HALV 0 - 7 
41020 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 13:30 Kristrup Boldklub, DK  -  Jetsmark IF, DK F1-HALV 0 - 3 
41000 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 FK Vigør, N  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 6 - 1 
41001 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Kristrup Boldklub, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 3 - 1 
41002 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Myra UIL, N  -  Viborg Søndermarken IK, DK F3-HALV 3 - 0 
41003 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Jetsmark IF, DK F4-HALV 3 - 0 
41004 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Brovst IF, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 1 - 7 
41005 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Kristrup Boldklub, DK  -  FK Vigør, N F2-HALV 1 - 5 
41006 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Jetsmark IF, DK  -  Myra UIL, N F4-HALV 2 - 2 
41007 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F4-HALV 0 - 9 
41008 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Holbæk B&I, DK  -  Kristrup Boldklub, DK F1-HALV 7 - 5 
41009 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør, N  -  Brovst IF, DK F2-HALV 8 - 1 
41010 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Myra UIL, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK F1-HALV 1 - 5 
41011 BU10B-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Jetsmark IF, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F2-HALV 3 - 2 
41012 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Holbæk B&I, DK  -  Myra UIL, N F1-HALV 3 - 2 
41013 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Brovst IF, DK F2-HALV 5 - 3 
41014 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Kristrup Boldklub, DK F3-HALV 0 - 6 
41015 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør, N  -  Jetsmark IF, DK F4-HALV 3 - 1 
41016 BU10B-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Brovst IF, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK F4-HALV 2 - 4 
41017 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Holbæk B&I, DK F1-HALV 3 - 1 
41018 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Myra UIL, N  -  FK Vigør, N F2-HALV 1 - 5 
41019 BU10B-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 12:00 Kristrup Boldklub, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK F3-HALV 0 - 3 
6006 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 SC Nienstedten, D  -  NUGF, DK B5-VAD 9 - 1 
6007 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Bagsværd Boldklub, DK  -  FK Vigør, N B6-VAD 6 - 3 
34095 BU11B2-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 15:45 IK Gimletroll Team 2, N   -  FC Storebælt, DK  B6-VAD 3 - 0 wo 
8000 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  RK07, DK D2-AABY 0 - 4 
6008 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Ikast FC, DK  -  Tuse IF, DK B6-VAD 5 - 1 
6009 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Elite Sports Academy, GB  -  Jetsmark IF, DK B7-VAD 5 - 0 
6010 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 NUGF, DK  -  VRI, DK B1-VAD 0 - 6 
6011 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Hjørring IF, DK  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 1 - 10 
6012 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Tuse IF, DK  -  Elite Sports Academy, GB B2-VAD 2 - 3 
6013 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Glashütter SV, D  -  Jetsmark IF, DK B3-VAD 2 - 3 
6014 BU11A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:45 Brønderslev IF, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 4 
6015 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 VRI, DK  -  Hjørring IF, DK B1-VAD 2 - 0 
6016 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 FK Vigør, N  -  SC Nienstedten, D B2-VAD 0 - 4 
6017 BU11A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 18:30 Bagsværd Boldklub, DK  -  NUGF, DK B3-VAD 1 - 3 
6018 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Glashütter SV, D  -  Tuse IF, DK B6-VAD 2 - 3 
6019 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Vigør, N  -  VRI, DK B7-VAD 1 - 6 
6020 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Brønderslev IF, DK B1-VAD 0 - 8 
6021 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Elite Sports Academy, GB  -  Ikast FC, DK B2-VAD 3 - 3 
6022 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 SC Nienstedten, D  -  Bagsværd Boldklub, DK B3-VAD 5 - 1 
6023 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Hjørring IF, DK  -  NUGF, DK B4-VAD 1 - 6 
6024 BU11A-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:30 Elite Sports Academy, GB  -  Brønderslev IF, DK B1-VAD 1 - 4 
6025 BU11A-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:30 Hjørring IF, DK  -  Bagsværd Boldklub, DK B2-VAD 1 - 2 
6026 BU11A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 08:15 Ikast FC, DK  -  Glashütter SV, D B7-VAD 9 - 1 
6027 BU11A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 NUGF, DK  -  FK Vigør, N B1-VAD 4 - 1 
6028 BU11A-8 Pulje 1 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  Tuse IF, DK B6-VAD 0 - 5 
6029 BU11A-8 Pulje 2 Lør 01.06.2019 09:00 SC Nienstedten, D  -  VRI, DK B7-VAD 7 - 0 
6030 BU11A-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Ikast FC, DK   -  VRI, DK  B6-VAD 2 - 1 
6031 BU11A-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 SC Nienstedten, D   -  Brønderslev IF, DK  B7-VAD 4 - 0 
6032 BU11A-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 13:30 Elite Sports Academy, GB   -  Bagsværd Boldklub, DK  B1-VAD 5 - 0 
6033 BU11A-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 13:30 NUGF, DK   -  Tuse IF, DK  B2-VAD 3 - 1 
6034 BU11A-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Jetsmark IF, DK   -  Hjørring IF, DK  B3-VAD 1 - 5 
6035 BU11A-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør, N   -  Glashütter SV, D  B4-VAD 7 - 6 es 
6036 BU11A-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:00 Jetsmark IF, DK   -  Glashütter SV, D  B5-VAD 1 - 2 
6037 BU11A-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:00 Hjørring IF, DK   -  FK Vigør, N  B6-VAD 0 - 2 
6038 BU11A-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:00 Bagsværd Boldklub, DK   -  Tuse IF, DK  B7-VAD 1 - 2 
6039 BU11A-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 17:15 Elite Sports Academy, GB   -  NUGF, DK  B2-VAD 2 - 1 
6040 BU11A-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 17:15 VRI, DK   -  Brønderslev IF, DK  B3-VAD 4 - 3 es 
6041 BU11A-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 17:15 Ikast FC, DK   -  SC Nienstedten, D  B4-VAD 3 - 1 
2041 BU15B2-11 Pulje 2 Lør 01.06.2019 13:30 Imås IL, N  -  Mejrup GU, DK 19-JETS 0 - 3 
7050 BU11B1-8 Plac. kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  FK Donn Team 2, N  B6-VAD 0 - 3 wo 
7049 BU11B1-8 Plac. kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Virklund Boldklub, DK   -  Brønderslev IF, DK  B5-VAD 1 - 2 
7047 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:00 TST Fodbold, DK   -  Brønderslev IF, DK  B2-VAD 7 - 1 
7046 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 12:00 FK Donn Team 2, N   -  Glashütter SV, D  B1-VAD 7 - 0 
7045 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 11:15 FK Donn Team 1, N   -  Virklund Boldklub, DK  B6-VAD 1 - 5 
7044 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 11:15 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  VUL Team 1, N  B5-VAD 3 - 1 
7043 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Åbybro IF, DK   -  IK Gimletroll Team 1, N  B4-VAD 2 - 3 
7042 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 11:15 Viborg Søndermarken IK, DK   -  FK Vigør Team 3, N  B3-VAD 2 - 3 
7041 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Vaulen IL Team 2, N   -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK  B2-VAD 3 - 1 
7040 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 11:15 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Brovst IF, DK  B1-VAD 1 - 1 
7039 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 FK Donn Team 2, N   -  TST Fodbold, DK  B1-VAD 2 - 2 
7038 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:45 Glashütter SV, D   -  Brønderslev IF, DK  B7-VAD 0 - 3 
7037 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:45 AaB, Aalborg Team 2, DK   -  FK Donn Team 1, N  B6-VAD 0 - 0 
7036 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:45 VUL Team 1, N   -  Virklund Boldklub, DK  B5-VAD 3 - 2 
7035 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Åbybro IF, DK  B4-VAD 1 - 5 
7003 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Åbybro IF, DK  -  FK Donn Team 1, N B2-VAD 5 - 2 
7004 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Brønderslev IF, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK B3-VAD 0 - 2 
7005 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 IK Gimletroll Team 1, N  -  Virklund Boldklub, DK B4-VAD 8 - 2 
7006 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  Bækkelagets SK Orkan, N B5-VAD 3 - 3 
7007 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 FK Donn Team 2, N  -  AaB, Aalborg Team 2, DK B6-VAD 1 - 4 
7008 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 VUL Team 1, N  -  Brovst IF, DK B2-VAD 3 - 2 
7009 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Glashütter SV, D  -  FK Vigør Team 3, N B3-VAD 0 - 7 
7010 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Vaulen IL Team 2, N  -  Åbybro IF, DK B4-VAD 0 - 2 
7011 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  TST Fodbold, DK B5-VAD 2 - 7 
7012 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Brønderslev IF, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N B6-VAD 1 - 4 
7013 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Virklund Boldklub, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK B7-VAD 0 - 5 
7014 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  FK Donn Team 2, N B1-VAD 7 - 0 
7015 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Bækkelagets SK Orkan, N B2-VAD 2 - 3 
7016 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Glashütter SV, D  -  VUL Team 1, N B5-VAD 1 - 4 
7017 BU11B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 3, N  -  Brovst IF, DK B6-VAD 1 - 2 
7018 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 FK Donn Team 1, N  -  Vaulen IL Team 2, N B7-VAD 3 - 12 
7019 BU11B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 TST Fodbold, DK  -  Åbybro IF, DK B1-VAD 3 - 4 
7020 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Virklund Boldklub, DK  -  Brønderslev IF, DK B2-VAD 0 - 3 
7021 BU11B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Bagsværd Boldklub Team 1, DK  -  IK Gimletroll Team 1, N B3-VAD 4 - 2 
7022 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 AaB, Aalborg Team 2, DK  -  Viborg Søndermarken IK, DK B4-VAD 1 - 3 
7023 BU11B1-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Bækkelagets SK Orkan, N  -  FK Donn Team 2, N B5-VAD 2 - 2 
7024 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:00 Brovst IF, DK   -  Vaulen IL Team 2, N  B7-VAD 1 - 5 
7025 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 09:45 Bagsværd Boldklub Team 1, DK   -  Bækkelagets SK Orkan, N  B1-VAD 1 - 3 
7026 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  Åbybro IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
7027 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 09:45 IK Gimletroll Team 1, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  B3-VAD 2 - 0 
7028 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 VUL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  B4-VAD 3 - 1 
7029 BU11B1-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 09:45 Virklund Boldklub, DK   -  AaB, Aalborg Team 2, DK  B5-VAD 4 - 4 
7030 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 09:45 Glashütter SV, D   -  TST Fodbold, DK  B6-VAD 1 - 7 
7031 BU11B1-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 09:45 Brønderslev IF, DK   -  FK Donn Team 2, N  B7-VAD 0 - 1 
7032 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Brovst IF, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 1, DK  B1-VAD 0 - 3 
7033 BU11B1-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:45 Bækkelagets SK Orkan, N   -  Vaulen IL Team 2, N  B2-VAD 0 - 7 
7034 BU11B1-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 3, N   -  IK Gimletroll Team 1, N  B3-VAD 0 - 3 
34094 BU11B2-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 15:45 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK   -  Vadum IF, DK  B5-VAD 1 - 8 
34093 BU11B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 15:45 Jetsmark IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  B4-VAD 1 - 3 
34092 BU11B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 15:45 Tuse IF, DK   -  FK Donn Team Ole 2, N  B3-VAD 3 - 0 wo 
34091 BU11B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 15:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B2-VAD 0 - 3 wo 
34086 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 12:45 IK Gimletroll Team 2, N   -  Jetsmark IF, DK  B5-VAD 5 - 2 
34087 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 14:15 Vadum IF, DK   -  FK Jerv Team 1, N  B1-VAD 3 - 2 
34088 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 14:15 Tuse IF, DK   -  Fårevejle Boldklub, DK  B2-VAD 12 - 0 
34089 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 14:15 Fjerritslev IF, DK   -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK  B3-VAD 0 - 4 
34090 BU11B2-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 15:45 Fårevejle Boldklub, DK   -  Fjerritslev IF, DK  B1-VAD 3 - 0 wo 
34085 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 12:45 FK Donn Team Ole 2, N   -  Fjerritslev IF, DK  B4-VAD 2 - 1 
34084 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 12:45 AaB, Aalborg Team 1, DK   -  Tuse IF, DK  B3-VAD 2 - 3 
34081 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 12:00 Virup IF, DK   -  VUL Team 2, N  B7-VAD 4 - 3 
34082 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 12:45 Bækkelagets SKKuling, N   -  Fløy, N  B1-VAD 2 - 0 
34083 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 12:45 FC Storebælt, DK   -  Vadum IF, DK  B2-VAD 2 - 2 
34075 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 10:30 Thisted FC, DK   -  Bækkelagets SKKuling, N  B7-VAD 2 - 0 
34076 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 11:15 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK   -  IK Gimletroll Team 2, N  B7-VAD 0 - 15 
34077 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Nørresundby FB Team 1, DK   -  Sjørring BK, DK  B3-VAD 2 - 5 
34078 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:00 Koldby - Hørdum IF, DK   -  Trekroner - Skovsgård, DK  B4-VAD 5 - 4 
34079 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:00 Bækkelagets SK Monsun, N   -  FK Donn Team Ole 1, N  B5-VAD 5 - 1 
34080 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 12:00 FK VigørTeam 1, N   -  Ikast FC, DK  B6-VAD 5 - 2 
34074 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 10:30 FK Jerv Team 2, N   -  Virup IF, DK  B6-VAD 1 - 5 
34000 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Sjørring BK, DK  -  FK Donn Team Ole 1, N B1-VAD 9 - 1 
34001 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Fårevejle Boldklub, DK  -  VUL Team 2, N B2-VAD 0 - 14 
34002 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  FK Jerv Team 2, N B3-VAD 0 - 1 
34003 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Särö IK, S B4-VAD 0 - 10 
34004 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Bækkelagets SK Monsun, N B5-VAD 8 - 1 
34005 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 Tuse IF, DK  -  Virup IF, DK B6-VAD 1 - 3 
34006 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 09:30 FK Jerv Team 1, N  -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK B7-VAD 4 - 0 
34007 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Ikast FC, DK  -  Trekroner - Skovsgård, DK B1-VAD 3 - 3 
34008 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D B2-VAD 4 - 3 
34009 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 10:15 FC Storebælt, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B3-VAD 1 - 3 
34010 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 Vadum IF, DK  -  Fjerritslev IF, DK B4-VAD 13 - 0 
34011 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 10:15 FK VigørTeam 1, N  -  Koldby - Hørdum IF, DK B5-VAD 1 - 3 
34012 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Jetsmark IF, DK  -  Sjørring BK, DK B4-VAD 0 - 9 
34013 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 FK Donn Team Ole 1, N  -  Fårevejle Boldklub, DK B5-VAD 7 - 1 
34014 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Bækkelagets SK Tornado, N  -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK B6-VAD 8 - 1 
34015 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 FK Jerv Team 2, N  -  AaB, Aalborg Team 1, DK B7-VAD 3 - 1 
34016 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 IK Gimletroll Team 2, N  -  Nørresundby FB Team 1, DK B1-VAD 2 - 4 
34017 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Bækkelagets SK Monsun, N  -  Tuse IF, DK B2-VAD 3 - 1 
34018 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Fløy, N  -  FK Jerv Team 1, N B3-VAD 4 - 0 
34019 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Bagsværd Boldklub Team 2, DK  -  Ikast FC, DK B4-VAD 0 - 10 
34020 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 FK Donn Team Ole 2, N  -  Thisted FC, DK B5-VAD 1 - 6 
34021 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 12:30 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  FC Storebælt, DK B6-VAD 2 - 1 
34022 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 12:30 Bækkelagets SKKuling, N  -  Vadum IF, DK B7-VAD 3 - 1 
34023 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 13:15 Fjerritslev IF, DK  -  FK VigørTeam 1, N B1-VAD 0 - 7 
34024 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 VUL Team 2, N  -  Jetsmark IF, DK B7-VAD 4 - 3 
34025 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Fårevejle Boldklub, DK  -  Sjørring BK, DK B1-VAD 0 - 9 
34026 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 Särö IK, S  -  Bækkelagets SK Tornado, N B2-VAD 2 - 1 
34027 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 AaB, Aalborg Team 1, DK  -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK B3-VAD 3 - 5 
34028 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Virup IF, DK  -  IK Gimletroll Team 2, N B4-VAD 3 - 3 
34029 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Tuse IF, DK  -  Nørresundby FB Team 1, DK B5-VAD 2 - 11 
34030 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Fløy, N B6-VAD 7 - 0 
34031 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Ikast FC, DK  -  FK Jerv Team 1, N B7-VAD 5 - 2 
34032 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 Vaulen IL Team 1, N  -  FK Donn Team Ole 2, N B1-VAD 9 - 0 
34033 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 15:30 FC Storebælt, DK  -  Thisted FC, DK B2-VAD 2 - 3 
34034 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 Koldby - Hørdum IF, DK  -  Bækkelagets SKKuling, N B3-VAD 4 - 2 
34035 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 15:30 FK VigørTeam 1, N  -  Vadum IF, DK B4-VAD 7 - 6 
34036 BU11B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 VUL Team 2, N  -  FK Donn Team Ole 1, N B3-VAD 1 - 5 
34037 BU11B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Särö IK, S  -  FK Jerv Team 2, N B4-VAD 6 - 0 
34038 BU11B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Virup IF, DK  -  Bækkelagets SK Monsun, N B5-VAD 3 - 6 
34039 BU11B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Bagsværd Boldklub Team 2, DK B6-VAD 13 - 0 
34040 BU11B2-8 Pulje 5 Tor 30.05.2019 17:00 Vaulen IL Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg, D B7-VAD 0 - 5 
34041 BU11B2-8 Pulje 6 Tor 30.05.2019 17:45 Koldby - Hørdum IF, DK  -  Fjerritslev IF, DK B1-VAD 14 - 3 
34042 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Jetsmark IF, DK  -  Fårevejle Boldklub, DK B1-VAD 6 - 0 
34043 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK Tornado, N  -  AaB, Aalborg Team 1, DK B2-VAD 7 - 0 
34044 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll Team 2, N  -  Tuse IF, DK B3-VAD 2 - 0 
34045 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Fløy, N  -  Ikast FC, DK B4-VAD 3 - 5 
34046 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 09:00 FK Donn Team Ole 2, N  -  FC Storebælt, DK B5-VAD 0 - 5 
34047 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SKKuling, N  -  FK VigørTeam 1, N B6-VAD 2 - 2 
34048 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 Sjørring BK, DK  -  VUL Team 2, N B1-VAD 9 - 0 
34049 BU11B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team Ole 1, N  -  Jetsmark IF, DK B2-VAD 6 - 0 
34050 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  -  Särö IK, S B3-VAD 0 - 10 
34051 BU11B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 2, N  -  Bækkelagets SK Tornado, N B4-VAD 1 - 4 
34052 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB Team 1, DK  -  Virup IF, DK B5-VAD 1 - 0 
34053 BU11B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Bækkelagets SK Monsun, N  -  IK Gimletroll Team 2, N B6-VAD 4 - 1 
34054 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 1, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK B7-VAD 1 - 3 
34055 BU11B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Bagsværd Boldklub Team 2, DK  -  Fløy, N B1-VAD 1 - 3 
34056 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 Thisted FC, DK  -  Vaulen IL Team 1, N B2-VAD 2 - 5 
34057 BU11B2-8 Pulje 5 Fre 31.05.2019 11:15 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  FK Donn Team Ole 2, N B3-VAD 11 - 1 
34058 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 11:15 Vadum IF, DK  -  Koldby - Hørdum IF, DK B4-VAD 4 - 4 
34059 BU11B2-8 Pulje 6 Fre 31.05.2019 11:15 Fjerritslev IF, DK  -  Bækkelagets SKKuling, N B5-VAD 1 - 3 
34060 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 08:15 Sjørring BK, DK   -  Särö IK, S  B1-VAD 6 - 1 
34061 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 08:15 Trekroner - Skovsgård, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  B2-VAD 1 - 7 
34062 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 08:15 FK Donn Team Ole 1, N   -  Bækkelagets SK Tornado, N  B3-VAD 2 - 2 
34063 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 08:15 Ikast FC, DK   -  Vaulen IL Team 1, N  B4-VAD 2 - 7 
34064 BU11B2-8 PO-grp A 5 Lør 01.06.2019 08:15 VUL Team 2, N   -  FK Jerv Team 2, N  B5-VAD 3 - 3 
34065 BU11B2-8 PO-grp A 6 Lør 01.06.2019 08:15 Fløy, N   -  Thisted FC, DK  B6-VAD 0 - 7 
34066 BU11B2-8 PO-grp A 7 Lør 01.06.2019 09:00 Jetsmark IF, DK   -  Houlbjerg- Laurbjerg IF, DK  B2-VAD 3 - 6 
34067 BU11B2-8 PO-grp A 8 Lør 01.06.2019 09:00 FK Jerv Team 1, N   -  FC Storebælt, DK  B3-VAD 1 - 4 
34068 BU11B2-8 PO-grp A 9 Lør 01.06.2019 09:00 Fårevejle Boldklub, DK   -  AaB, Aalborg Team 1, DK  B4-VAD 2 - 6 
34069 BU11B2-8 PO-grp A 10 Lør 01.06.2019 09:00 Bagsværd Boldklub Team 2, DK   -  FK Donn Team Ole 2, N  B5-VAD 0 - 2 
34070 BU11B2-8 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Särö IK, S   -  Nørresundby FB Team 1, DK  B2-VAD 1 - 6 
34071 BU11B2-8 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Koldby - Hørdum IF, DK  B3-VAD 2 - 1 
34072 BU11B2-8 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Bækkelagets SK Tornado, N   -  Bækkelagets SK Monsun, N  B4-VAD 2 - 6 
34073 BU11B2-8 PO-grp A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Vaulen IL Team 1, N   -  FK VigørTeam 1, N  B5-VAD 2 - 2 
8050 BU12A-8 Plac. kamp 3 Lør 01.06.2019 12:45 Korsvoll IL, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  D12-AABY 1 - 6 
8051 BU12A-8 Plac. kamp 4 Lør 01.06.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  AaB, Aalborg, DK  D13-AABY 1 - 7 
8052 BU12A-8 Plac. kamp 5 Lør 01.06.2019 13:30 Thisted FC, DK   -  Skagen IK, DK  D3-AABY 3 - 2 
8046 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Bækkelagets SK, N   -  Viborg Søndermarken IK, DK  D7-AABY 0 - 6 
8047 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 10:30 Lundergård IU, DK   -  AaB, Aalborg, DK  D8-AABY 0 - 1 
8048 BU12A-8 Plac. kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Oppsal IF, N   -  Bækkelagets SK, N  D10-AABY 1 - 2 
8049 BU12A-8 Plac. kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 Hjørring IF, DK   -  Lundergård IU, DK  D11-AABY 0 - 1 es 
8045 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Korsvoll IL, N   -  Oppsal IF, N  D6-AABY 5 - 0 
8038 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:00 Viborg Søndermarken IK, DK   -  AaB, Aalborg, DK  D7-AABY 1 - 2 
8039 BU12A-8 PO-pulje A 4 Lør 01.06.2019 09:00 Bækkelagets SK, N   -  Lundergård IU, DK  D8-AABY 0 - 6 
8040 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Thisted FC, DK   -  RK07, DK  D1-AABY 3 - 3 
8041 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 10:30 VRI Team 1, DK   -  Ikast FC, DK  D2-AABY 2 - 0 
8042 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 VRI Team 2, DK   -  Nørresundby FB, DK  D3-AABY 0 - 1 
8043 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 10:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK   -  Skagen IK, DK  D4-AABY 1 - 4 
8044 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Hjørring IF, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg, D  D5-AABY 0 - 3 
8037 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:00 Hjørring IF, DK   -  Korsvoll IL, N  D6-AABY 0 - 3 
8036 BU12A-8 PO-pulje A 3 Lør 01.06.2019 09:00 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Oppsal IF, N  D5-AABY 7 - 1 
8002 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Lundergård IU, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK D4-AABY 2 - 1 
8003 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 VRI Team 1, DK  -  Korsvoll IL, N D5-AABY 8 - 1 
8004 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 AaB, Aalborg, DK  -  Ikast FC, DK D6-AABY 0 - 4 
8005 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 Skagen IK, DK  -  Oppsal IF, N D7-AABY 8 - 0 
8006 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 Thisted FC, DK  -  Bækkelagets SK, N D8-AABY 6 - 0 
8007 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 10:15 VRI Team 2, DK  -  Hjørring IF, DK D9-AABY 6 - 1 
8008 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 SSC Hagen Ahrensburg, D  -  Nørresundby FB, DK D10-AABY 2 - 3 
8009 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Viborg Søndermarken IK, DK  -  RK07, DK D11-AABY 0 - 5 
8010 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Lundergård IU, DK  -  VRI Team 1, DK D12-AABY 1 - 2 
8011 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Korsvoll IL, N  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK D13-AABY 1 - 4 
8012 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 AaB, Aalborg, DK  -  Skagen IK, DK D1-AABY 2 - 4 
8013 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  Ikast FC, DK D2-AABY 0 - 7 
8014 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Thisted FC, DK  -  VRI Team 2, DK D3-AABY 3 - 4 
8015 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Hjørring IF, DK  -  Bækkelagets SK, N D4-AABY 1 - 0 
8016 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 Viborg Søndermarken IK, DK  -  SSC Hagen Ahrensburg, D D5-AABY 1 - 2 
8017 BU12A-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:00 RK07, DK  -  Nørresundby FB, DK D6-AABY 2 - 0 
8018 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Korsvoll IL, N  -  Lundergård IU, DK D7-AABY 1 - 2 
8019 BU12A-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  VRI Team 1, DK D8-AABY 4 - 0 
8020 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Oppsal IF, N  -  AaB, Aalborg, DK D9-AABY 0 - 9 
8021 BU12A-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Ikast FC, DK  -  Skagen IK, DK D10-AABY 4 - 2 
8022 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Hjørring IF, DK  -  Thisted FC, DK D11-AABY 0 - 1 
8023 BU12A-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 Bækkelagets SK, N  -  VRI Team 2, DK D12-AABY 0 - 6 
8024 BU12A-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 10:30 RK07, DK   -  VRI Team 1, DK  D1-AABY 4 - 1 
8025 BU12A-8 PO-pulje A 1 Fre 31.05.2019 10:30 Ikast FC, DK   -  Thisted FC, DK  D2-AABY 3 - 1 
8026 BU12A-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 10:30 Nørresundby FB, DK   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  D3-AABY 1 - 1 
8027 BU12A-8 PO-pulje A 2 Fre 31.05.2019 10:30 Skagen IK, DK   -  VRI Team 2, DK  D4-AABY 0 - 1 
8028 BU12A-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 10:30 SSC Hagen Ahrensburg, D   -  Korsvoll IL, N  D5-AABY 1 - 0 
8029 BU12A-8 PO-pulje A 3 Fre 31.05.2019 10:30 Oppsal IF, N   -  Hjørring IF, DK  D6-AABY 0 - 3 
8030 BU12A-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 Viborg Søndermarken IK, DK   -  Lundergård IU, DK  D7-AABY 1 - 1 
8031 BU12A-8 PO-pulje A 4 Fre 31.05.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Bækkelagets SK, N  D8-AABY 7 - 2 
8032 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 RK07, DK   -  Ikast FC, DK  D1-AABY 1 - 0 
8033 BU12A-8 PO-pulje A 1 Lør 01.06.2019 09:00 Thisted FC, DK   -  VRI Team 1, DK  D2-AABY 0 - 0 
8034 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:00 Nørresundby FB, DK   -  Skagen IK, DK  D3-AABY 3 - 0 
8035 BU12A-8 PO-pulje A 2 Lør 01.06.2019 09:00 VRI Team 2, DK   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  D4-AABY 1 - 3 
9054 BU12B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 11:15 Morsø FC, DK   -  Myra UIL Team 1, N  D7-AABY 1 - 5 
9053 BU12B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 11:15 FK Donn Team 2, N   -  TSC Wellingsbüttel, D  D3-AABY 3 - 1 
9052 BU12B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 11:15 Bagterp IF, DK   -  FK Vigør Team 3, N  D2-AABY 1 - 0 
9051 BU12B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 11:15 Jetsmark IF, DK   -  Bindslev Tversted IF, DK  D1-AABY 0 - 3 
9050 BU12B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 09:45 Virup IF Team 2, DK   -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  D13-AABY 2 - 0 
9049 BU12B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 09:45 FK Jerv Team 1, N   -  Lørenskog Warriors Team 1, N  D12-AABY 1 - 5 
9048 BU12B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 09:45 Holmen IF Team 2, N   -  Morsø FC, DK  D11-AABY 2 - 2 
9000 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 SG Hennstedt Linden, D  -  FK Jerv Team 1, N D9-AABY 9 - 2 
9001 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Bamsif, DK  -  Virup IF Team 2, DK D10-AABY 3 - 1 
9002 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Morsø FC, DK  -  FK Donn Team 2, N D11-AABY 0 - 3 
9003 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Bagterp IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D12-AABY 7 - 0 
9004 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 09:30 TSC Wellingsbüttel, D  -  Bindslev Tversted IF, DK D13-AABY 0 - 2 
9005 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 RK07, DK  -  FK Vigør Team 3, N D1-AABY 1 - 1 
9006 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Holmen IF Team 2, N  -  FFI, Frederikshavn, DK D4-AABY 1 - 3 
9007 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 Virup IF Team 2, DK  -  SG Hennstedt Linden, D D5-AABY 1 - 3 
9008 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Jetsmark IF, DK  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D6-AABY 4 - 0 
9009 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Lørenskog Warriors Team 1, N  -  Morsø FC, DK D7-AABY 3 - 4 
9010 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 Myra UIL Team 1, N  -  Brovst IF, DK D8-AABY 0 - 0 
9011 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør Team 3, N  -  TSC Wellingsbüttel, D D9-AABY 1 - 1 
9012 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FFI, Frederikshavn, DK  -  Bamsif, DK D12-AABY 1 - 1 
9013 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Jerv Team 1, N  -  Holmen IF Team 2, N D13-AABY 1 - 1 
9014 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  -  Bagterp IF, DK D1-AABY 1 - 6 
9015 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Donn Team 2, N  -  Jetsmark IF, DK D2-AABY 2 - 5 
9016 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Brovst IF, DK  -  RK07, DK D3-AABY 3 - 0 
9017 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Bindslev Tversted IF, DK  -  Myra UIL Team 1, N D4-AABY 5 - 2 
9018 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Bamsif, DK  -  FK Jerv Team 1, N D7-AABY 6 - 3 
9019 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 SG Hennstedt Linden, D  -  Holmen IF Team 2, N D8-AABY 2 - 4 
9020 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Bagterp IF, DK  -  FK Donn Team 2, N D9-AABY 2 - 0 
9021 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Morsø FC, DK  -  Jetsmark IF, DK D10-AABY 0 - 5 
9022 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 RK07, DK  -  Bindslev Tversted IF, DK D11-AABY 0 - 2 
9023 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 TSC Wellingsbüttel, D  -  Myra UIL Team 1, N D12-AABY 2 - 2 
9024 BU12B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Virup IF Team 2, DK  -  FFI, Frederikshavn, DK D1-AABY 1 - 3 
9025 BU12B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Lørenskog Warriors Team 1, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D2-AABY 1 - 0 
9026 BU12B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 FK Vigør Team 3, N  -  Brovst IF, DK D3-AABY 1 - 0 
9027 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 SG Hennstedt Linden, D  -  Bamsif, DK D1-AABY 2 - 3 
9028 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 Morsø FC, DK  -  Bagterp IF, DK D2-AABY 0 - 1 
9029 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 TSC Wellingsbüttel, D  -  RK07, DK D3-AABY 3 - 1 
9030 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 Holmen IF Team 2, N  -  Virup IF Team 2, DK D4-AABY 0 - 2 
9031 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 08:15 FK Jerv Team 1, N  -  FFI, Frederikshavn, DK D5-AABY 0 - 1 
9032 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 Jetsmark IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D6-AABY 3 - 1 
9033 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 08:15 FK Donn Team 2, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 2, N D7-AABY 5 - 1 
9034 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 Myra UIL Team 1, N  -  FK Vigør Team 3, N D8-AABY 1 - 2 
9035 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 08:15 Bindslev Tversted IF, DK  -  Brovst IF, DK D9-AABY 3 - 0 
9036 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FK Jerv Team 1, N  -  Virup IF Team 2, DK D11-AABY 5 - 0 
9037 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 10:30 FFI, Frederikshavn, DK  -  SG Hennstedt Linden, D D12-AABY 4 - 1 
9038 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 FK Donn Team 2, N  -  Lørenskog Warriors Team 1, N D13-AABY 3 - 3 
9039 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Vestre Akers SK Fotball Team 2, N  -  Morsø FC, DK D11-AABY 2 - 3 
9040 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Bindslev Tversted IF, DK  -  FK Vigør Team 3, N D12-AABY 1 - 5 
9041 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Brovst IF, DK  -  TSC Wellingsbüttel, D D13-AABY 0 - 1 
9042 BU12B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Holmen IF Team 2, N  -  Bamsif, DK D11-AABY 1 - 2 
9043 BU12B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Jetsmark IF, DK  -  Bagterp IF, DK D12-AABY 3 - 0 
9044 BU12B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Myra UIL Team 1, N  -  RK07, DK D13-AABY 1 - 0 
9045 BU12B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 09:45 FFI, Frederikshavn, DK   -  Jetsmark IF, DK  D6-AABY 0 - 5 
9046 BU12B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 09:45 Bamsif, DK   -  Bagterp IF, DK  D7-AABY 0 - 6 
9047 BU12B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 09:45 SG Hennstedt Linden, D   -  FK Donn Team 2, N  D8-AABY 2 - 7 
10082 BU12B2-8 Plac.kamp 11 Lør 01.06.2019 14:15 FK Jerv Team 2, N   -  Eimsbütteler TV Hamburg, D  D11-AABY 1 - 5 
10081 BU12B2-8 Plac.kamp 10 Lør 01.06.2019 14:15 Lørenskog Warriors Team 2, N   -  Virup IF Team 1, DK  D10-AABY 6 - 4 
10080 BU12B2-8 Plac.kamp 9 Lør 01.06.2019 14:15 TUS Osdorf, D   -  TST Fodbold, DK  D9-AABY 1 - 0 
10079 BU12B2-8 Plac.kamp 8 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team 1, N   -  Nørresundby FB, DK  D8-AABY 0 - 2 
10077 BU12B2-8 Plac.kamp 6 Lør 01.06.2019 14:15 Hobro IK, DK   -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  D6-AABY 0 - 1 
10078 BU12B2-8 Plac.kamp 7 Lør 01.06.2019 14:15 Holmen IF Team 1, N   -  Myra UIL Team 2, N  D7-AABY 4 - 0 
10076 BU12B2-8 Plac.kamp 5 Lør 01.06.2019 14:15 Søgne FK, N   -  Skibsby-Højene IF, DK  D5-AABY 1 - 4 
10075 BU12B2-8 Plac.kamp 4 Lør 01.06.2019 14:15 Skagen IK, DK   -  Biersted IF, DK  D4-AABY 0 - 2 
10016 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 TUS Osdorf, D  -  Skagen IK, DK D4-AABY 2 - 1 
10017 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Korsvoll IL, N  -  Hobro IK, DK D5-AABY 1 - 5 
10018 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Lørenskog Warriors Team 2, N  -  Åbybro IF, DK D6-AABY 0 - 3 
10019 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  Søgne FK, N D7-AABY 2 - 2 
10020 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D  -  TST Fodbold, DK D8-AABY 0 - 0 
10021 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Nørresundby FB, DK  -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N D9-AABY 3 - 2 
10022 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Myra UIL Team 2, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D10-AABY 3 - 1 
10023 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Virup IF Team 1, DK  -  FK Vigør Team 1, N D11-AABY 0 - 3 
10024 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 Skagen IK, DK  -  Korsvoll IL, N D12-AABY 4 - 4 
10025 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 FK Jerv Team 2, N  -  Hobro IK, DK D13-AABY 3 - 1 
10026 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Åbybro IF, DK  -  FK Donn Team 1, N D1-AABY 4 - 1 
10027 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 Thisted FC, DK  -  Søgne FK, N D2-AABY 1 - 2 
10028 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 TST Fodbold, DK  -  Nørresundby FB, DK D3-AABY 3 - 1 
10029 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Bækkelagets SK, N  -  Vestre Akers SK Fotball Team 1, N D4-AABY 0 - 10 
10030 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Skibsby-Højene IF, DK  -  Virup IF Team 1, DK D5-AABY 2 - 8 
10031 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 15:30 Fløy, N  -  FK Vigør Team 1, N D6-AABY 0 - 8 
10032 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Holmen IF Team 1, N  -  TUS Osdorf, D D10-AABY 0 - 0 
10033 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Ebeltoft IF, DK  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D11-AABY 1 - 7 
10034 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 Sørfjell IL, N  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D12-AABY 0 - 9 
10035 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 Biersted IF, DK  -  Myra UIL Team 2, N D13-AABY 1 - 1 
10036 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 FK Jerv Team 2, N  -  Skagen IK, DK D3-AABY 2 - 1 
10037 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Thisted FC, DK  -  Åbybro IF, DK D4-AABY 1 - 2 
10038 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 Bækkelagets SK, N  -  TST Fodbold, DK D5-AABY 2 - 3 
10039 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:00 Fløy, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D6-AABY 1 - 5 
10040 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Hobro IK, DK  -  Holmen IF Team 1, N D13-AABY 2 - 2 
10041 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Korsvoll IL, N  -  TUS Osdorf, D D1-AABY 0 - 3 
10042 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Søgne FK, N  -  Ebeltoft IF, DK D2-AABY 3 - 2 
10043 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 FK Donn Team 1, N  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D3-AABY 2 - 3 
10044 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  Sørfjell IL, N D4-AABY 5 - 2 
10045 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:45 Nørresundby FB, DK  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D5-AABY 0 - 4 
10046 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 FK Vigør Team 1, N  -  Biersted IF, DK D6-AABY 6 - 0 
10047 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Virup IF Team 1, DK  -  Myra UIL Team 2, N D7-AABY 4 - 0 
10048 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Korsvoll IL, N  -  Holmen IF Team 1, N D3-AABY 0 - 5 
10049 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 TUS Osdorf, D  -  FK Jerv Team 2, N D4-AABY 1 - 3 
10050 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Donn Team 1, N  -  Ebeltoft IF, DK D5-AABY 7 - 1 
10051 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Lørenskog Warriors Team 2, N  -  Thisted FC, DK D6-AABY 6 - 0 
10052 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Nørresundby FB, DK  -  Sørfjell IL, N D7-AABY 9 - 1 
10053 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D  -  Bækkelagets SK, N D8-AABY 6 - 0 
10054 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Virup IF Team 1, DK  -  Biersted IF, DK D9-AABY 4 - 1 
10055 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Myra UIL Team 2, N  -  Fløy, N D10-AABY 4 - 0 
10056 BU12B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Hobro IK, DK  -  Skagen IK, DK D7-AABY 4 - 1 
10057 BU12B2-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 Søgne FK, N  -  Åbybro IF, DK D8-AABY 0 - 6 
10058 BU12B2-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  TST Fodbold, DK D9-AABY 2 - 0 
10059 BU12B2-8 Pulje 4 Fre 31.05.2019 12:00 FK Vigør Team 1, N  -  Skibsby-Højene IF, DK D10-AABY 0 - 0 
10060 BU12B2-8 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 11:15 FK Jerv Team 2, N   -  Åbybro IF, DK  D12-AABY 2 - 4 
10061 BU12B2-8 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 11:15 Eimsbütteler TV Hamburg, D   -  FK Vigør Team 1, N  D13-AABY 1 - 2 
10062 BU12B2-8 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 12:00 TUS Osdorf, D   -  Lørenskog Warriors Team 2, N  D6-AABY 2 - 6 
10063 BU12B2-8 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 12:00 TST Fodbold, DK   -  Virup IF Team 1, DK  D7-AABY 0 - 5 
10064 BU12B2-8 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 12:00 Holmen IF Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  D8-AABY 1 - 2 
10065 BU12B2-8 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 12:00 Nørresundby FB, DK   -  Myra UIL Team 2, N  D9-AABY 4 - 2 
10066 BU12B2-8 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 12:00 Hobro IK, DK   -  Søgne FK, N  D10-AABY 3 - 0 
10067 BU12B2-8 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 12:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N   -  Skibsby-Højene IF, DK  D11-AABY 2 - 1 
10068 BU12B2-8 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 12:00 Skagen IK, DK   -  Ebeltoft IF, DK  D12-AABY 3 - 2 
10069 BU12B2-8 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 12:00 Bækkelagets SK, N   -  Biersted IF, DK  D13-AABY 0 - 3 
10070 BU12B2-8 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 12:45 Korsvoll IL, N   -  Thisted FC, DK  D8-AABY 0 - 1 
10071 BU12B2-8 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 12:45 Sørfjell IL, N   -  Fløy, N  D9-AABY 2 - 3 
10072 BU12B2-8 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 14:15 Korsvoll IL, N   -  Sørfjell IL, N  D1-AABY 1 - 2 
10073 BU12B2-8 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 14:15 Thisted FC, DK   -  Fløy, N  D2-AABY 4 - 0 
10074 BU12B2-8 Plac.kamp 3 Lør 01.06.2019 14:15 Ebeltoft IF, DK   -  Bækkelagets SK, N  D3-AABY 5 - 1 
10015 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 Biersted IF, DK  -  Fløy, N D3-AABY 1 - 0 
10014 BU12B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:45 FK Vigør Team 1, N  -  Myra UIL Team 2, N D2-AABY 11 - 2 
10013 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:45 Sørfjell IL, N  -  Bækkelagets SK, N D1-AABY 1 - 2 
10012 BU12B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Vestre Akers SK Fotball Team 1, N  -  Eimsbütteler TV Hamburg, D D13-AABY 0 - 2 
10011 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Ebeltoft IF, DK  -  Thisted FC, DK D12-AABY 7 - 4 
10010 BU12B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Søgne FK, N  -  Lørenskog Warriors Team 2, N D11-AABY 1 - 6 
10009 BU12B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 Holmen IF Team 1, N  -  FK Jerv Team 2, N D10-AABY 2 - 3 
13069 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 15:45 Vaulen IL Team 2, N   -  TSV, DK  A2-NRH 1 - 0 
17031 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 15:45 Spøttrup Motion & Sport, DK   -  Nors B - Hillerslev Sport, DK  32-SULS 2 - 1 
17030 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 15:45 Oppsal IF, N   -  Ikast FC, DK  31-SULS 1 - 3 
17028 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 14:15 Ikast FC, DK   -  Nors B - Hillerslev Sport, DK  32-SULS 2 - 1 
17029 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 14:15 Oppsal IF, N   -  Spøttrup Motion & Sport, DK  33-SULS 1 - 0 
17027 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 14:15 Brønderslev IF, DK   -  FK Vigør, N  31-SULS 0 - 4 
17024 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 12:45 HI - VFF, DK   -  Brønderslev IF, DK  32-SULS 0 - 0 
17025 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 12:45 Nors B - Hillerslev Sport, DK   -  Oppsal IF, N  33-SULS 2 - 1 
17026 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 13:30 Stabæk, N   -  Aalborg KFUM Fodbold, DK  33-SULS 0 - 2 
17000 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 HI - VFF, DK  -  Brønderslev IF, DK 31-SULS 1 - 1 
17001 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Nors B - Hillerslev Sport, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 32-SULS 0 - 6 
17002 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Spøttrup Motion & Sport, DK  -  FK Vigør, N 33-SULS 0 - 7 
17003 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 Stabæk, N  -  Hørning IF, DK 31-SULS 2 - 3 
17004 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Ikast FC, DK  -  HI - VFF, DK 33-SULS 1 - 3 
17005 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Brønderslev IF, DK  -  Nors B - Hillerslev Sport, DK 33-SULS 4 - 0 
17006 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Oppsal IF, N  -  Spøttrup Motion & Sport, DK 31-SULS 1 - 1 
17007 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør, N  -  Stabæk, N 32-SULS 6 - 0 
17008 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Ikast FC, DK 33-SULS 3 - 1 
17009 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Nors B - Hillerslev Sport, DK  -  HI - VFF, DK 31-SULS 0 - 7 
17010 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Hørning IF, DK  -  Oppsal IF, N 32-SULS 8 - 0 
17011 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Stabæk, N  -  Spøttrup Motion & Sport, DK 33-SULS 1 - 1 
17012 BU13A-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 Aalborg KFUM Fodbold, DK  -  Brønderslev IF, DK 31-SULS 4 - 1 
17013 BU13A-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Hørning IF, DK  -  FK Vigør, N 31-SULS 0 - 1 
17014 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Ikast FC, DK  -  Nors B - Hillerslev Sport, DK 33-SULS 3 - 0 
17015 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Oppsal IF, N  -  Stabæk, N 31-SULS 0 - 3 
17016 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 HI - VFF, DK  -  Aalborg KFUM Fodbold, DK 32-SULS 1 - 1 
17017 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Spøttrup Motion & Sport, DK  -  Hørning IF, DK 33-SULS 0 - 6 
17018 BU13A-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:00 Brønderslev IF, DK  -  Ikast FC, DK 31-SULS 2 - 0 
17019 BU13A-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:00 FK Vigør, N  -  Oppsal IF, N 32-SULS 9 - 0 
17020 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 10:30 Aalborg KFUM Fodbold, DK   -  Hørning IF, DK  31-SULS 2 - 2 
17021 BU13A-11 PO-grp A 2 Lør 01.06.2019 10:30 FK Vigør, N   -  HI - VFF, DK  32-SULS 3 - 1 
17022 BU13A-11 PO-grp A 3 Lør 01.06.2019 10:30 Ikast FC, DK   -  Spøttrup Motion & Sport, DK  33-SULS 0 - 0 
17023 BU13A-11 PO-grp A 1 Lør 01.06.2019 12:00 Hørning IF, DK   -  Stabæk, N  33-SULS 4 - 1 
18000 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Hørning IF, DK  -  Hellested IF, DK 05-BIER 1 - 2 
18051 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 SMIFF 09, DK  -  Nørresundby FB, DK 05-BIER 2 - 1 
18052 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:45 Dalby GIF, S  -  Lund IF, DK 06-BIER 3 - 0 
18053 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:45 Åbybro IF, DK  -  IK Gimletroll, N 07-BIER 1 - 2 
18054 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 13:30 AIK 65 Strøby, DK  -  Noname 05-BIER 3 - 0 wo 
18055 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 13:30 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Stabæk, N 06-BIER 1 - 1 
18056 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 13:30 AaB, Aalborg, DK  -  Hobro IK, DK 07-BIER 0 - 5 
18057 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 14:15 TSV, DK  -  VFL Pinneberg, D 05-BIER 4 - 1 
18058 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 14:15 Oppsal IF, N  -  IF Skjold Sæby, DK 06-BIER 0 - 5 
18059 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 14:15 Virup IF, DK  -  Måbjerg IF, DK 07-BIER 4 - 1 
18060 BU13B-11 Kval.kamp 1 Lør 01.06.2019 09:00 Hobro IK, DK   -  Korsvoll IL, N  05-BIER 6 - 1 
18061 BU13B-11 Kval.kamp 2 Lør 01.06.2019 09:00 IK Gimletroll, N   -  Virup IF, DK  06-BIER 1 - 0 
18062 BU13B-11 Kval.kamp 3 Lør 01.06.2019 09:00 FK Jerv, N   -  TSV, DK  07-BIER 6 - 0 
18063 BU13B-11 Kval.kamp 4 Lør 01.06.2019 09:45 Dalby GIF, S   -  Måbjerg IF, DK  05-BIER 2 - 4 
18064 BU13B-11 Kval.kamp 5 Lør 01.06.2019 09:45 Öckerö IF, S   -  SMIFF 09, DK  06-BIER 1 - 3 
18065 BU13B-11 Kval.kamp 6 Lør 01.06.2019 09:45 Åbybro IF, DK   -  IF Fremad Nørhalne, DK  07-BIER 2 - 0 
18066 BU13B-11 Kval.kamp 7 Lør 01.06.2019 10:30 Hellested IF, DK   -  Nørresundby FB, DK  05-BIER 0 - 6 
18067 BU13B-11 Kval.kamp 8 Lør 01.06.2019 10:30 IF Skjold Sæby, DK   -  AIK 65 Strøby, DK  06-BIER 4 - 0 
18068 BU13B-11 Kval.kamp 9 Lør 01.06.2019 10:30 AaB, Aalborg, DK   -  Stensballe IK, DK  07-BIER 5 - 4 es 
18069 BU13B-11 Kval.kamp 10 Lør 01.06.2019 11:15 Lund IF, DK   -  Stabæk, N  05-BIER 5 - 0 
18070 BU13B-11 Kval.kamp 11 Lør 01.06.2019 11:15 Hørning IF, DK   -  VFL Pinneberg, D  06-BIER 4 - 5 es 
18071 BU13B-11 Kval.kamp 12 Lør 01.06.2019 11:15 Oppsal IF, N   -  Noname  07-BIER 3 - 0 wo 
18072 BU13B-11 Plac.kamp 1 Lør 01.06.2019 12:45 Hørning IF, DK   -  Noname  05-BIER 3 - 0 wo 
18073 BU13B-11 Plac.kamp 2 Lør 01.06.2019 12:45 VFL Pinneberg, D   -  Oppsal IF, N  06-BIER 4 - 2 
18047 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 AIK 65 Strøby, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 0 - 3 
18046 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 11:15 Virup IF, DK  -  Noname 06-BIER 3 - 0 wo 
18045 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Dalby GIF, S  -  Åbybro IF, DK 05-BIER 1 - 0 
18044 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Oppsal IF, N  -  Lund IF, DK 07-BIER 0 - 4 
18043 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 Korsvoll IL, N  -  SMIFF 09, DK 06-BIER 6 - 0 
18042 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 10:30 TSV, DK  -  Stensballe IK, DK 05-BIER 7 - 0 
18041 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Hellested IF, DK  -  Öckerö IF, S 07-BIER 1 - 1 
18040 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 AaB, Aalborg, DK  -  FK Jerv, N 06-BIER 0 - 5 
18039 BU13B-11 Pulje 4 Fre 31.05.2019 09:45 Stabæk, N  -  Måbjerg IF, DK 05-BIER 1 - 5 
18038 BU13B-11 Pulje 3 Fre 31.05.2019 09:00 IK Gimletroll, N  -  IF Skjold Sæby, DK 07-BIER 4 - 0 
18037 BU13B-11 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:00 Nørresundby FB, DK  -  VFL Pinneberg, D 06-BIER 2 - 0 
18036 BU13B-11 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Hørning IF, DK  -  Hobro IK, DK 05-BIER 0 - 9 
18035 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:45 Noname  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 0 - 3 wo 
18034 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:45 Lund IF, DK  -  Åbybro IF, DK 06-BIER 2 - 3 
18033 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:45 Stensballe IK, DK  -  SMIFF 09, DK 05-BIER 3 - 2 
18032 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 FK Jerv, N  -  Öckerö IF, S 07-BIER 7 - 0 
18031 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Stabæk, N  -  Virup IF, DK 06-BIER 2 - 6 
18030 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 17:00 Måbjerg IF, DK  -  AIK 65 Strøby, DK 05-BIER 8 - 0 
18029 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 IK Gimletroll, N  -  Oppsal IF, N 07-BIER 9 - 0 
18028 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 16:15 IF Skjold Sæby, DK  -  Dalby GIF, S 06-BIER 1 - 2 
18027 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Nørresundby FB, DK  -  TSV, DK 05-BIER 1 - 2 
18026 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 VFL Pinneberg, D  -  Korsvoll IL, N 07-BIER 0 - 2 
18025 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hørning IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK 06-BIER 2 - 2 
18024 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 Hobro IK, DK  -  Hellested IF, DK 05-BIER 9 - 0 
18023 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 AIK 65 Strøby, DK  -  Virup IF, DK 07-BIER 1 - 3 
18022 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 IF Fremad Nørhalne, DK  -  Måbjerg IF, DK 06-BIER 2 - 2 
18021 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:45 Dalby GIF, S  -  Oppsal IF, N 05-BIER 4 - 1 
18019 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Korsvoll IL, N  -  TSV, DK 06-BIER 1 - 1 
18020 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 Åbybro IF, DK  -  IF Skjold Sæby, DK 07-BIER 2 - 1 
18018 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 SMIFF 09, DK  -  VFL Pinneberg, D 05-BIER 2 - 0 
18017 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Hellested IF, DK  -  AaB, Aalborg, DK 07-BIER 1 - 1 
18016 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Öckerö IF, S  -  Hobro IK, DK 06-BIER 1 - 5 
18015 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 13:15 Noname  -  Stabæk, N 05-BIER 0 - 3 wo 
18014 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 12:30 Virup IF, DK  -  IF Fremad Nørhalne, DK 07-BIER 4 - 1 
18013 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Lund IF, DK  -  IK Gimletroll, N 06-BIER 0 - 2 
18012 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 12:30 Oppsal IF, N  -  Åbybro IF, DK 05-BIER 0 - 6 
18011 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 Stensballe IK, DK  -  Nørresundby FB, DK 07-BIER 2 - 3 
18010 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:45 TSV, DK  -  SMIFF 09, DK 06-BIER 6 - 1 
18009 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:45 FK Jerv, N  -  Hørning IF, DK 05-BIER 2 - 1 
18008 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 11:00 AaB, Aalborg, DK  -  Öckerö IF, S 07-BIER 0 - 3 
18007 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Måbjerg IF, DK  -  Noname 06-BIER 3 - 0 wo 
18006 BU13B-11 Pulje 4 Tor 30.05.2019 11:00 Stabæk, N  -  AIK 65 Strøby, DK 05-BIER 0 - 3 
18005 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 IF Skjold Sæby, DK  -  Lund IF, DK 07-BIER 1 - 0 
18004 BU13B-11 Pulje 3 Tor 30.05.2019 10:15 IK Gimletroll, N  -  Dalby GIF, S 06-BIER 2 - 1 
18003 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 10:15 VFL Pinneberg, D  -  Stensballe IK, DK 05-BIER 1 - 1 
18002 BU13B-11 Pulje 2 Tor 30.05.2019 09:30 Nørresundby FB, DK  -  Korsvoll IL, N 07-BIER 0 - 4 
18001 BU13B-11 Pulje 1 Tor 30.05.2019 09:30 Hobro IK, DK  -  FK Jerv, N 06-BIER 3 - 1 
12062 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 17:15 Vollen UL Team 2, N   -  FK Vigør Team 2, N  A1-NRH 2 - 0 
12061 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 16:30 Bogafjell IL Team 3, N   -  SG Hennstedt Linden, D  A2-NRH 1 - 2 
12000 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Stensballe IK, DK  -  ÅIF - Midtbornholm, DK A4-NRH 0 - 2 
12001 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 10:15 Bogafjell IL Team 1, N  -  FK Vigør Team 2, N A5-NRH 11 - 0 
12002 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Vaulen IL Team 1, N  -  FK Donn Team 2, N A1-NRH 1 - 4 
12003 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 11:00 Brovst IF, DK  -  Bygdø Monolitten, N A2-NRH 3 - 2 
12004 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Express IL Team 2, N  -  Konnerud IL Team 1, N A3-NRH 1 - 0 
12005 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 11:00 Bogafjell IL Team 3, N  -  Lundtofte BK Team 1, DK A4-NRH 2 - 6 
12006 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 Konnerud IL Team 3, N  -  SG Hennstedt Linden, D A3-NRH 4 - 3 
12007 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 12:30 FK Vigør Team 2, N  -  Stensballe IK, DK A4-NRH 2 - 13 
12008 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 12:30 Lervik IF, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A5-NRH 1 - 3 
12009 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 13:15 Bygdø Monolitten, N  -  Vaulen IL Team 1, N A1-NRH 15 - 0 
12010 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Tølløse Boldklub, DK  -  Vollen UL Team 2, N A2-NRH 1 - 0 
12011 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 13:15 Lundtofte BK Team 1, DK  -  Express IL Team 2, N A3-NRH 2 - 1 
12012 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 SG Hennstedt Linden, D  -  Bogafjell IL Team 1, N A2-NRH 2 - 6 
12013 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 14:45 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  Konnerud IL Team 3, N A3-NRH 3 - 2 
12014 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  -  Brovst IF, DK A4-NRH 2 - 1 
12015 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:45 FK Donn Team 2, N  -  Lervik IF, N A5-NRH 0 - 3 
12016 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Vollen UL Team 2, N  -  Bogafjell IL Team 3, N A1-NRH 1 - 3 
12017 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 Konnerud IL Team 1, N  -  Tølløse Boldklub, DK A2-NRH 5 - 1 
12018 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Bogafjell IL Team 1, N  -  ÅIF - Midtbornholm, DK A2-NRH 1 - 5 
12019 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 16:15 Stensballe IK, DK  -  Konnerud IL Team 3, N A3-NRH 3 - 1 
12020 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Brovst IF, DK  -  FK Donn Team 2, N A4-NRH 4 - 1 
12021 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 16:15 Vaulen IL Team 1, N  -  Lervik IF, N A5-NRH 2 - 3 
12022 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Bogafjell IL Team 3, N  -  Konnerud IL Team 1, N A1-NRH 1 - 4 
12023 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Express IL Team 2, N  -  Tølløse Boldklub, DK A2-NRH 3 - 2 
12024 BU13B1-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 17:00 FK Vigør Team 2, N  -  SG Hennstedt Linden, D A3-NRH 0 - 8 
12025 BU13B1-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 17:00 Bygdø Monolitten, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A4-NRH 3 - 0 
12026 BU13B1-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 17:00 Lundtofte BK Team 1, DK  -  Vollen UL Team 2, N A5-NRH 1 - 0 
12027 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:45 Stensballe IK, DK  -  Bogafjell IL Team 1, N A4-NRH 3 - 2 
12028 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 09:45 Vaulen IL Team 1, N  -  Brovst IF, DK A5-NRH 0 - 12 
12029 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 10:30 Express IL Team 2, N  -  Bogafjell IL Team 3, N A5-NRH 1 - 3 
12030 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 Konnerud IL Team 3, N  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 11 - 0 
12031 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 11:15 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  SG Hennstedt Linden, D A2-NRH 8 - 0 
12032 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 Lervik IF, N  -  Bygdø Monolitten, N A3-NRH 3 - 12 
12033 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 11:15 FK Donn Team 2, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D A4-NRH 1 - 3 
12034 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 11:15 Tølløse Boldklub, DK  -  Lundtofte BK Team 1, DK A5-NRH 4 - 0 
12035 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 12:00 Konnerud IL Team 1, N  -  Vollen UL Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
12036 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 ÅIF - Midtbornholm, DK  -  FK Vigør Team 2, N A1-NRH 4 - 0 
12037 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 SG Hennstedt Linden, D  -  Stensballe IK, DK A2-NRH 0 - 4 
12038 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 FK Donn Team 2, N  -  Bygdø Monolitten, N A3-NRH 0 - 2 
12039 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  -  Vaulen IL Team 1, N A4-NRH 10 - 1 
12040 BU13B1-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 12:45 Konnerud IL Team 3, N  -  Bogafjell IL Team 1, N A5-NRH 2 - 1 
12041 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Konnerud IL Team 1, N  -  Lundtofte BK Team 1, DK A1-NRH 3 - 0 
12042 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Vollen UL Team 2, N  -  Express IL Team 2, N A2-NRH 4 - 4 
12043 BU13B1-8 Pulje 2 Fre 31.05.2019 13:30 Lervik IF, N  -  Brovst IF, DK A3-NRH 2 - 2 
12044 BU13B1-8 Pulje 3 Fre 31.05.2019 13:30 Tølløse Boldklub, DK  -  Bogafjell IL Team 3, N A4-NRH 2 - 1 
12045 BU13B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 09:00 Stensballe IK, DK   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D  A3-NRH 2 - 0 
12046 BU13B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 09:00 Konnerud IL Team 3, N   -  Brovst IF, DK  A4-NRH 3 - 0 
12047 BU13B1-8 PO-grp 10 - 12 Lør 01.06.2019 09:00 Bogafjell IL Team 1, N   -  Lervik IF, N  A5-NRH 1 - 3 
12048 BU13B1-8 PO-grp 13 - 15 Lør 01.06.2019 09:45 SG Hennstedt Linden, D   -  FK Donn Team 2, N  A1-NRH 7 - 0 
12049 BU13B1-8 PO-grp 16 - 18 Lør 01.06.2019 09:45 FK Vigør Team 2, N   -  Vaulen IL Team 1, N  A2-NRH 1 - 2 
12050 BU13B1-8 PO-grp 4 - 6 Lør 01.06.2019 11:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 1, D   -  Tølløse Boldklub, DK  A4-NRH 4 - 2 
12051 BU13B1-8 PO-grp 7 - 9 Lør 01.06.2019 11:15 Brovst IF, DK   -  Lundtofte BK Team 1, DK  A5-NRH 1 - 2 
12052 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 12:00 ÅIF - Midtbornholm, DK   -  Bygdø Monolitten, N  A5-NRH 3 - 1 
12053 BU13B1-8 PO-grp 1 - 3 Lør 01.06.2019 13:30 Bygdø Monolitten, N   -  Konnerud IL Team 1, N  A5-NRH 0 - 3 
13058 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 12:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D   -  TSV, DK  A5-NRH 0 - 3 wo 
13059 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 13:30 Vollen UL Team 1, N   -  FK Donn Team 1, N  A1-NRH 3 - 1 
13060 BU13B2-8 PO-grp 5 - 8 Lør 01.06.2019 13:30 Vestre Akers SK Fotball, N   -  Konnerud IL Team 2, N  A2-NRH 2 - 3 
13061 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 13:30 Konnerud IL Team 4, N   -  Bogafjell IL Team 2, N  A3-NRH 1 - 7 
13062 BU13B2-8 PO-grp 9 - 12 Lør 01.06.2019 13:30 FK Vigør Team 3, N   -  Fløy, N  A4-NRH 0 - 2 
13063 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 14:15 FK Donn Team A, N   -  Trekroner - Skovsgård, DK  A1-NRH 13 - 0 
13064 BU13B2-8 PO-grp 1 - 4 Lør 01.06.2019 14:15 Express IL Team 1, N   -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D  A2-NRH 2 - 6 
13065 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 14:15 Lundtofte BK Team 2, DK   -  Langebæk Alliancen, DK  A3-NRH 0 - 2 
13066 BU13B2-8 PO-grp 13-16 Lør 01.06.2019 14:15 Skårup IF, DK   -  IK Gimletroll, N  A4-NRH 1 - 3 
13067 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 14:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D   -  Vaulen IL Team 2, N  A5-NRH 0 - 7 
13068 BU13B2-8 PO-grp 17 - 20 Lør 01.06.2019 15:45 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D   -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D  A1-NRH 3 - 0 wo 
13016 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 FK Donn Team 1, N  -  Trekroner - Skovsgård, DK A4-NRH 0 - 4 
13017 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 13:15 Bogafjell IL Team 2, N  -  Langebæk Alliancen, DK A5-NRH 7 - 2 
13018 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 FK Vigør Team 3, N  -  Vaulen IL Team 2, N A1-NRH 4 - 2 
13019 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 14:00 Express IL Team 1, N  -  Skårup IF, DK A2-NRH 6 - 1 
13020 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 IK Gimletroll, N  -  SG Rot-Weiss Neuenhagen, D A3-NRH 0 - 1 
13021 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 14:00 TSV, DK  -  Konnerud IL Team 2, N A4-NRH 1 - 7 
13022 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:00 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  -  Lundtofte BK Team 2, DK A5-NRH 2 - 3 
13023 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 14:45 Vollen UL Team 1, N  -  Konnerud IL Team 4, N A1-NRH 3 - 2 
13024 BU13B2-8 Pulje 1 Tor 30.05.2019 15:30 FK Donn Team 1, N  -  SSC Hagen Ahrensburg Team 3, D A3-NRH 3 - 0 wo 
13025 BU13B2-8 Pulje 2 Tor 30.05.2019 15:30 FK Vigør Team 3, N  -  Vestre Akers SK Fotball, N A4-NRH 0 - 7 
13026 BU13B2-8 Pulje 3 Tor 30.05.2019 15:30 IK Gimletroll, N  -  Fløy, N A5-NRH 2 - 3 
13027 BU13B2-8 Pulje 4 Tor 30.05.2019 16:15 SSC Hagen Ahrensburg Team 2, D  -  FK Donn Team A, N A1-NRH 0 - 13 
13028 BU13B2-8 Pulje 1 Fre 31.05.2019 09:00 Trekroner - Skovsgård, DK  -  Bogafjell IL Team 2, N