Matcher på Korsbacka E

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
401 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:00 Kävlinge HK 2  -  LUGI Korsbacka E  
403 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:20 OV Helsingborg vit  -  LUGI F09 Korsbacka E  
100 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 09:40 Kävlinge HK blå  -  LVHK Korsbacka E  
102 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:00 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 1 Korsbacka E  
406 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:20 LUGI  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
407 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 10:40 OV Helsingborg vit  -  LVHK svart Korsbacka E  
409 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:00 OV Helsingborg grön  -  LUGI F09 Korsbacka E  
105 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:20 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
410 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 11:40 LVHK röd  -  LUGI Korsbacka E  
412 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
413 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:20 Veberöds HK  -  OV Helsingborg grön Korsbacka E  
108 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 12:40 IK Sund 2  -  LVHK Korsbacka E  
109 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:00 OV Helsingborg HK  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
416 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:20 LVHK svart  -  LUGI Korsbacka E  
418 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 13:40 Kävlinge HK 1  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
111 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:00 Kävlinge HK blå  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
113 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:20 OV Helsingborg HK  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
421 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 14:40 OV Helsingborg grön  -  LVHK röd Korsbacka E  
114 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:00 IK Sund 1  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
424 F08 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:20 Kävlinge HK 2  -  Veberöds HK Korsbacka E  
116 P09 Grupp 1 Lör 2019-09-14 15:40 IK Sund 2  -  OV Helsingborg HK Korsbacka E  
201 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:30 Kävlinge HK 1  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
203 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:50 Ystads IF blå  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
205 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:10 LUGI F10 lag 2  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
207 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:30 LUGI F10 lag 3  -  LVHK röd Korsbacka E  
209 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:50 Kävlinge HK 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
211 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:10 LUGI 2  -  Ystads IF blå Korsbacka E  
213 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:30 LUGI 3  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
215 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:50 LVHK röd  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
217 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:10 LUGI 2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E  
219 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:30 LUGI 3  -  LVHK svart Korsbacka E  
221 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:50 Kristianstad handboll 2  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
223 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:10 LUGI 2  -  LVHK röd Korsbacka E  
225 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:30 Staffanstorps HK  -  LVHK svart Korsbacka E  
227 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:50 Ystads IF vit  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
229 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:10 Kristianstad Handboll 1  -  LUGI F10 lag 2 Korsbacka E  
231 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:30 Ystads IF blå  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
233 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:50 Kävlinge HK 2  -  LUGI 1 Korsbacka E  
235 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:10 Kristianstad Handboll 1  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
237 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:30 Kristianstad handboll 2  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
239 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:50 Kävlinge HK 1  -  LUGI 2 Korsbacka E  
319 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 H43 Lund blå  -  IFK Ystad röd Korsbacka E  
321 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 IFK Ystad svart  -  LUGI 5 Korsbacka E  
323 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:00 Kävlinge blå  -  LUGI 4 Korsbacka E  
325 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:20 IFK Ystad svart  -  H43 Lund blå Korsbacka E  
327 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:40 LUGI 5  -  Kävlinge blå Korsbacka E  
329 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 17:00 LUGI 4  -  H43 Lund vit Korsbacka E  
601 F07 Grupp 1 Lör 2019-09-21 08:30 Kävlinge HK  -  LUGI 2 Korsbacka E 12 - 6 
1202 F05 Grupp 1 Lör 2019-09-21 09:10 LUGI 2  -  H65 Höör Korsbacka E 15 - 20 
603 F07 Grupp 2 Lör 2019-09-21 09:50 LVHK F08  -  Ystads IF Korsbacka E 14 - 15 
605 F07 Grupp 3 Lör 2019-09-21 10:30 LUGI 1  -  Karlskrona Handboll Korsbacka E 22 - 5 
607 F07 Grupp 1 Lör 2019-09-21 11:10 H43 Lund 1  -  Kävlinge HK Korsbacka E 6 - 14 
1208 F05 Grupp 1 Lör 2019-09-21 11:50 H65 Höör  -  IFK Malmö Korsbacka E 21 - 11 
609 F07 Grupp 2 Lör 2019-09-21 12:30 Ljunghusen ljusblå  -  LVHK F08 Korsbacka E 19 - 8 
611 F07 Grupp 3 Lör 2019-09-21 13:10 Ljunghusen svart  -  Karlskrona Handboll Korsbacka E 22 - 5 
613 F07 Grupp 1 Lör 2019-09-21 13:50 LVHK F07  -  Kävlinge HK Korsbacka E 12 - 12 
1214 F05 Grupp 1 Lör 2019-09-21 14:30 IFK Malmö  -  LUGI 2 Korsbacka E 17 - 21 
615 F07 Grupp 2 Lör 2019-09-21 15:10 H43 Lund 2  -  LVHK F08 Korsbacka E 13 - 19 
617 F07 Grupp 3 Lör 2019-09-21 15:50 Ljunghusen svart  -  LUGI 1 Korsbacka E 16 - 9 
619 F07 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-09-21 16:40 LVHK F07   -  H43 Lund 2  Korsbacka E 15 - 11 
621 F07 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-09-21 17:20 LUGI 1   -  LUGI 2  Korsbacka E 14 - 15 
623 F07 B-semifinal:02 Lör 2019-09-21 18:00 LVHK F08   -  H43 Lund 1  Korsbacka E 17 - 14 
625 F07 A-semifinal:02 Lör 2019-09-21 18:40 Ljunghusen ljusblå   -  LUGI 2  Korsbacka E 15 - 14 ef 
1101 F06 Grupp 1 Sön 2019-09-22 09:00 HK Ankaret 1  -  Staffanstorps HK Korsbacka E 18 - 11 
1103 F06 Grupp 2 Sön 2019-09-22 09:40 LVHK röd  -  Vinslövs HK Korsbacka E 18 - 7 
1301 P05 Grupp 1 Sön 2019-09-22 10:20 HF Limhamn 1  -  H43 Lund 2 Korsbacka E 18 - 16 
1303 P05 Grupp 2 Sön 2019-09-22 11:00 HF Limhamn 2  -  H43 Lund 1 Korsbacka E 19 - 16 
1105 F06 Grupp 1 Sön 2019-09-22 11:40 Kävlinge HK  -  HK Ankaret 1 Korsbacka E 9 - 16 
1107 F06 Grupp 2 Sön 2019-09-22 12:20 Eslövs IK  -  LVHK röd Korsbacka E 17 - 12 
1305 P05 Grupp 1 Sön 2019-09-22 13:00 H43 Lund 2  -  HK Malmö Korsbacka E 22 - 14 
1307 P05 Grupp 2 Sön 2019-09-22 13:40 H43 Lund 1  -  LVHK svart Korsbacka E 13 - 16 
1109 F06 Grupp 1 Sön 2019-09-22 14:20 LVHK svart  -  HK Ankaret 1 Korsbacka E 20 - 9 
1111 F06 Grupp 2 Sön 2019-09-22 15:00 HK Ankaret 2  -  LVHK röd Korsbacka E 12 - 8 
1309 P05 Grupp 1 Sön 2019-09-22 15:40 H43 Lund 2  -  LVHK röd Korsbacka E 13 - 12 
1311 P05 Grupp 2 Sön 2019-09-22 16:20 H43 Lund 1  -  Kävlinge HK Korsbacka E 15 - 6 
1113 F06 B-semifinal:02 Sön 2019-09-22 17:00 LVHK röd   -  Kävlinge HK  Korsbacka E 16 - 9 
1115 F06 A-semifinal:02 Sön 2019-09-22 17:40 HK Ankaret 2   -  HK Ankaret 1  Korsbacka E 19 - 11 
1313 P05 B-semifinal:02 Sön 2019-09-22 18:20 HF Limhamn 2   -  HK Malmö  Korsbacka E 23 - 17 
1315 P05 A-semifinal:02 Sön 2019-09-22 19:00 LVHK svart   -  H43 Lund 2  Korsbacka E 13 - 12 
1117 F06 B-final Sön 2019-09-22 19:40 Staffanstorps HK   -  LVHK röd  Korsbacka E 13 - 17 
1317 P05 B-final Sön 2019-09-22 20:30 LVHK röd   -  HF Limhamn 2  Korsbacka E 16 - 15 ef