Matcher Sön 2019-09-15

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
200 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:30 LUGI 1  -  LVHK röd Korsbacka A  
201 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:30 Kävlinge HK 1  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
202 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:50 Kävlinge HK 2  -  LVHK svart Korsbacka A  
203 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 08:50 Ystads IF blå  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
1000 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:00 LVHK röd  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 1  
1001 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:00 Kävlinge HK blå  -  LUGI 1 Lödde IH 2  
1002 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:00 LUGI 2  -  IK Sund 2 Lödde IH 3  
204 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:10 LUGI 2  -  Kristianstad handboll 2 Korsbacka A  
205 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:10 LUGI F10 lag 2  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
1003 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:20 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 1  
1004 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:20 IK Sund 1  -  LUGI 3 Lödde IH 2  
1005 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:20 HK Ankaret 2  -  LVHK svart Lödde IH 3  
206 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:30 Kristianstad Handboll 1  -  LUGI 3 Korsbacka A  
207 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:30 LUGI F10 lag 3  -  LVHK röd Korsbacka E  
700 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:40 HK Ankaret 1  -  LVHK svart Lödde IH 1  
701 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:40 Eslövs HF 2  -  Kävlinge HK Lödde IH 2  
702 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:40 IK Sund 2  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
208 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:50 Kävlinge HK 1  -  LUGI 1 Korsbacka A  
209 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 09:50 Kävlinge HK 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
703 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:00 Ystads IF 1  -  Eslövs HF 1 Lödde IH 1  
704 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:00 Ystads IF 2  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
705 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:00 HK Ankaret 3  -  LVHK röd Lödde IH 3  
210 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:10 LUGI F10 lag 1  -  LVHK svart Korsbacka A  
211 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:10 LUGI 2  -  Ystads IF blå Korsbacka E  
706 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:20 Ystads IF 3  -  LVHK blå Lödde IH 1  
1006 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:20 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
1007 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:20 HK Ankaret 1  -  LUGI 1 Lödde IH 3  
212 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:30 LUGI F10 lag 2  -  Kristianstad handboll 2 Korsbacka A  
213 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:30 LUGI 3  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
1008 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:40 Kävlinge HK orange  -  LUGI 2 Lödde IH 1  
1009 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:40 IK Sund 2  -  Staffanstorps HK Lödde IH 2  
1010 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:40 LUGI 3  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
214 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:50 LUGI F10 lag 3  -  Kristianstad Handboll 1 Korsbacka A  
215 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 10:50 LVHK röd  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
707 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:00 Eslövs HF 2  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 2  
708 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK Lödde IH 3  
1011 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:00 LVHK svart  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
216 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:10 Staffanstorps HK  -  LUGI 1 Korsbacka A  
217 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:10 LUGI 2  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka E  
709 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:20 Ystads IF 1  -  IK Sund 2 Lödde IH 1  
710 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:20 HK Ankaret 2  -  Eslövs HF 1 Lödde IH 2  
711 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:20 HK Ankaret 3  -  Ystads IF 2 Lödde IH 3  
218 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:30 LUGI F10 lag 2  -  Ystads IF blå Korsbacka A  
219 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:30 LUGI 3  -  LVHK svart Korsbacka E  
712 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:40 IK Sund 1  -  Ystads IF 3 Lödde IH 1  
713 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:40 LVHK blå  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1012 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:40 LUGI 1  -  LVHK röd Lödde IH 3  
300 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:45 LVHK  -  H43 Lund vit Nyvångshallen  
301 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:45 LUGI 1  -  Kävlinge blå Tolvåker  
220 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:50 Ystads IF vit  -  LUGI F10 lag 3 Korsbacka A  
221 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 11:50 Kristianstad handboll 2  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
1013 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:00 HK Ankaret 1  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1014 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:00 LUGI 2  -  Staffanstorps HK Lödde IH 2  
1015 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:00 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Lödde IH 3  
302 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:06 Kävlinge orange  -  LUGI 4 Nyvångshallen  
303 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:06 LUGI 2  -  IFK Ystad svart Tolvåker  
222 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:10 Kävlinge HK 1  -  Kristianstad Handboll 1 Korsbacka A  
223 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:10 LUGI 2  -  LVHK röd Korsbacka E  
714 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:20 Kävlinge HK  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 3  
1016 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:20 LVHK svart  -  LUGI 3 Lödde IH 1  
1017 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:20 IK Sund 1  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 2  
304 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:28 LUGI 5  -  IFK Ystad röd Nyvångshallen  
305 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:28 LUGI 3  -  H43 Lund blå Tolvåker  
224 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:30 LUGI 1  -  Ystads IF blå Korsbacka A  
225 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:30 Staffanstorps HK  -  LVHK svart Korsbacka E  
715 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:40 LVHK svart  -  Eslövs HF 2 Lödde IH 1  
716 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:40 IK Sund 2  -  Eslövs HF 1 Lödde IH 2  
717 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:40 Ystads IF 1  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
226 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:50 LUGI 3  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka A  
227 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:50 Ystads IF vit  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
306 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:50 Kävlinge orange  -  H43 Lund vit Nyvångshallen  
307 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 12:50 IFK Ystad svart  -  LUGI 1 Tolvåker  
718 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:00 Ystads IF 2  -  LVHK röd Lödde IH 1  
719 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:00 LVHK blå  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
720 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:00 HK Ankaret 3  -  Ystads IF 3 Lödde IH 3  
228 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:10 LVHK svart  -  LUGI F10 lag 3 Korsbacka A  
229 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:10 Kristianstad Handboll 1  -  LUGI F10 lag 2 Korsbacka E  
308 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:12 IFK Ystad röd  -  LUGI 4 Nyvångshallen  
309 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:12 LUGI 2  -  H43 Lund blå Tolvåker  
1018 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:20 LVHK röd  -  LUGI 2 Lödde IH 1  
1019 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:20 IK Sund 2  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 2  
1020 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:20 Kävlinge HK blå  -  LVHK svart Lödde IH 3  
230 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:30 LVHK röd  -  Kristianstad handboll 2 Korsbacka A  
231 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:30 Ystads IF blå  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
310 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:34 LVHK  -  LUGI 5 Nyvångshallen  
311 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:34 Kävlinge blå  -  LUGI 3 Tolvåker  
1021 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:40 LUGI 1  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
1022 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:40 Staffanstorps HK  -  LUGI 3 Lödde IH 2  
1023 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:40 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 3  
232 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:50 LUGI 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
233 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:50 Kävlinge HK 2  -  LUGI 1 Korsbacka E  
312 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:56 H43 Lund vit  -  IFK Ystad röd Nyvångshallen  
313 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 13:56 H43 Lund blå  -  LUGI 1 Tolvåker  
721 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:00 IK Sund 2  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 1  
722 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:00 Ystads IF 1  -  Kävlinge HK Lödde IH 2  
723 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:00 LVHK svart  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
234 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:10 LVHK svart  -  LUGI F10 lag 2 Korsbacka A  
235 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:10 Kristianstad Handboll 1  -  LUGI F10 lag 1 Korsbacka E  
314 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:18 Kävlinge orange  -  LUGI 5 Nyvångshallen  
315 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:18 IFK Ystad svart  -  LUGI 3 Tolvåker  
724 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:20 Ystads IF 2  -  Eslövs HF 2 Lödde IH 1  
725 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:20 Eslövs HF 1  -  LVHK blå Lödde IH 2  
726 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:20 Ystads IF 3  -  LVHK röd Lödde IH 3  
236 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:30 Ystads IF blå  -  LUGI F10 lag 3 Korsbacka A  
237 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:30 Kristianstad handboll 2  -  Ystads IF vit Korsbacka E  
316 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:40 LVHK  -  LUGI 4 Nyvångshallen  
317 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:40 Kävlinge blå  -  LUGI 2 Tolvåker  
727 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:40 IK Sund 1  -  HK Ankaret 3 Lödde IH 1  
1024 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:40 IK Sund 2  -  LVHK röd Lödde IH 2  
1025 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:40 HK Ankaret 1  -  LVHK svart Lödde IH 3  
238 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:50 LUGI 3  -  LVHK röd Korsbacka A  
239 F09 Grupp 1 Sön 2019-09-15 14:50 Kävlinge HK 1  -  LUGI 2 Korsbacka E  
1026 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:00 LUGI 2  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
1027 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:00 LUGI 1  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 2  
1028 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:00 LUGI 3  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 3  
318 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 LUGI 1  -  H43 Lund vit Korsbacka A  
319 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 H43 Lund blå  -  IFK Ystad röd Korsbacka E  
728 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 HK Ankaret 1  -  Ystads IF 1 Lödde IH 2  
729 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 IK Sund 2  -  Kävlinge HK Lödde IH 3  
1029 F11 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:20 IK Sund 1  -  Staffanstorps HK Lödde IH 1  
320 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 LUGI 3  -  Kävlinge orange Korsbacka A  
321 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 IFK Ystad svart  -  LUGI 5 Korsbacka E  
730 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 Ystads IF 3  -  LVHK svart Lödde IH 1  
731 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 HK Ankaret 2  -  IK Sund 1 Lödde IH 2  
732 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 15:40 LVHK röd  -  Eslövs HF 2 Lödde IH 3  
322 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:00 LVHK  -  LUGI 2 Korsbacka A  
323 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:00 Kävlinge blå  -  LUGI 4 Korsbacka E  
733 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:00 Eslövs HF 1  -  HK Ankaret 3 Lödde IH 1  
734 P10 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:00 Ystads IF 2  -  LVHK blå Lödde IH 2  
324 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:20 IFK Ystad röd  -  LUGI 1 Korsbacka A  
325 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:20 IFK Ystad svart  -  H43 Lund blå Korsbacka E  
326 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:40 LUGI 3  -  LVHK Korsbacka A  
327 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 16:40 LUGI 5  -  Kävlinge blå Korsbacka E  
328 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 17:00 LUGI 2  -  Kävlinge orange Korsbacka A  
329 P08 Grupp 1 Sön 2019-09-15 17:00 LUGI 4  -  H43 Lund vit Korsbacka E