Matches on pitch Field 7

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
1 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 IFK Fjärås   -   Tamworth FC Academy Red Field 7 1 - 0 
33 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 JOGA SC   -   Bara GIF Field 7 7 - 0 
52 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 10:00 Csepel UPSE   -   SV Drochtersen Assel Field 7 1 - 5 
67 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 IFK Fjärås   -   TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 0 - 4 
86 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 Södra Sandby IF   -   Bröndbystrand IK Field 7 2 - 1 
97 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Brøndby IF   -   JK Tabasalu Field 7 0 - 3 
122 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Tamworth FC Academy Yellow   -   Järla IF FK Field 7 6 - 0 
143 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 JOGA SC   -   Samuel Whitbread Field 7 0 - 2 
158 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 Bröndby IF   -   IFK Fjärås Field 7 7 - 0 
173 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Skoghall   -   Hällbybrunns IF Field 7 6 - 0 
183 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 Södra Sandby IF   -   JOGA SC Field 7 1 - 1 
189 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Hammarby IF FF   -   Bröndby IF Field 7 0 - 2 
195 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hyllie IK   -   ØUB Field 7 6 - 0 
210 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 IFK Fjärås   -   FC Vikings Field 7 0 - 0 
233 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 KSE Ivancsa   -   Snekkersten IF Field 7 1 - 1 
250 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football   -   AFC Comprest Bucuresti Field 7 0 - 5 
268 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Hammarby IF FF   -   TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 2 - 0 
287 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 FC Kaskad   -   Brøndby IF Field 7 0 - 0 
305 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Hällbybrunns IF   -   Hyllie IK Field 7 0 - 2 
324 B03 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:55 JOGA SC    -   Varosgazda  Field 7 1 - 2 
339 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Fjärås   -   Hammarby IF FF Field 7 0 - 3 
357 B04 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Samuel Whitbread    -   SV Drochtersen Assel  Field 7 0 - 1 
375 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 IFK Österåker   -   Hällbybrunns IF Field 7 10 - 0 
385 B00/01/02 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås    -   Fox Football  Field 7 4 - 1 
391 B00/01/02 C-quarter final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Tamworth FC Academy Red    -   Glumslövs FF  Field 7 3 - 0 wo 
396 G02/03 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Rising Star Football    -   Nordstrand IF  Field 7 0 - 2 
423 G02/03 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Bröndby IF    -   JK Tabasalu  Field 7 7 - 0 
442 B04 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:15 SV Drochtersen Assel    -   SHIGA FA 1  Field 7 3 - 0 wo 
461 G04 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Skoghall    -   IF Böljan  Field 7 1 - 0 
471 B03 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Södra Sandby IF    -   Hammarby IF  Field 7 4 - 0 
488 B03 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Brøndby IF    -   IFK Norrköping  Field 7 0 - 2 
508 B00/01/02 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Tamworth FC Academy Red    -   Snekkersten IF  Field 7 0 - 2 
519 B03 B-final Sun 04/08/2019 15:45 JOGA SC    -   Södra Sandby IF  Field 7 0 - 2 
530 G02/03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Bröndby IF    -   Hammarby IF FF  Field 7 3 - 0