Matches on pitch Field 25

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
7 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF   -   Rödeby AIF Field 25 2 - 5 
20 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Ekhagens IF 2   -   Brøndby IF 1 Field 25 1 - 8 
39 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC 2   -   ØUB Field 25 5 - 1 
58 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Kaskad   -   IFK Fjärås Field 25 3 - 1 
73 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Rödeby AIF   -   Svedala IF Field 25 3 - 0 
92 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 VMA IK   -   Ängelholms FF Field 25 0 - 3 
111 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 FC Bellevue 1   -   Borstahusens BK Field 25 8 - 1 
130 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 Färjestadens GoIF 2   -   FC Kaskad Field 25 1 - 2 
149 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Färjestadens GoIF 1   -   Fox Football Field 25 2 - 3 
164 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 FC Djursholm   -   FC Viktoria Plzen Field 25 1 - 4 
179 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 JOGA SC   -   FC Bellevue 1 Field 25 4 - 4 
201 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Svedala IF   -   Rising Star Football Field 25 0 - 1 
216 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 AIK   -   Färjestadens GoIF 2 Field 25 1 - 1 
229 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Brøndby IF 1   -   Spjutstorps IF Field 25 1 - 4 
264 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 10:45 Brøndby IF 1   -   Rising Star Football Field 25 1 - 3 
263 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Ekhagens IF   -   Svedala IF Field 25 1 - 1 
282 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 AIK   -   IFK Fjärås Field 25 2 - 2 
301 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Lyckå FF 1   -   Färjestadens GoIF 1 Field 25 2 - 2 
311 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Borstahusens BK   -   JOGA SC Field 25 1 - 4 
330 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Rising Star Football   -   Ekhagens IF Field 25 0 - 0 
345 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 FC Kaskad   -   AIK Field 25 3 - 1 
363 B06 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Spjutstorps IF    -   AIK  Field 25 3 - 0 
381 B06 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 2    -   ØUB  Field 25 7 - 0 
414 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 Ängelholms FF   -   IFK Fjärås Field 25 0 - 3 
410 B05 C-quarter final:01 Sun 04/08/2019 08:55 AIK    -   Bara GIF  Field 25 9 - 0 
429 B05 A-quarter final:01 Sun 04/08/2019 09:55 FC Nakskov    -   Lyckå FF 1  Field 25 0 - 5 
448 B06 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB    -   Askeröds IF  Field 25 2 - 3 
467 B06 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:00 Spjutstorps IF    -   JOGA SC  Field 25 2 - 4 pe 
483 G05/06 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Rising Star Football    -   Ängelholms FF  Field 25 5 - 4 pe 
499 G05/06 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Rödeby AIF    -   IFK Fjärås  Field 25 3 - 0 
514 B06 C-final Sun 04/08/2019 15:00 Ekhagens IF 2    -   Borstahusens BK  Field 25 0 - 3 
525 B06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 AIK    -   Sandsbro AIK  Field 25 0 - 5 
534 G05/06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 Rödeby AIF    -   FC Viktoria Plzen  Field 25 6 - 7 pe 
540 B05 A-final Sun 04/08/2019 18:00 BK Höllviken    -   FC Kaskad  Field 25 2 - 1