Matches on pitch Field 23

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
4 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Nesodden IF   -   Tamworth FC Academy Yellow Field 23 1 - 3 
36 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Hossmo BK   -   FC Kaskad Field 23 0 - 3 
55 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Hyllie IK   -   IFK Skoghall Field 23 0 - 1 
70 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 Rælingen FK   -   Rising Star Football Field 23 6 - 0 
89 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Hammarby IF   -   Rising Star Football Field 23 6 - 1 
100 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 IFK Norrköping   -   SpG Oderberg/Lunow Field 23 5 - 0 
125 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Hammarby IF   -   Fox Football Field 23 0 - 0 
146 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 FC Kaskad   -   SHIGA FA 1 Field 23 1 - 2 
161 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 IFK Klagshamn   -   Rælingen FK Field 23 0 - 5 
176 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IF Böljan   -   Åkersberga BK Field 23 2 - 0 
186 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 Rising Star Football   -   Sandsbro AIK 2 Field 23 3 - 0 
192 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rælingen FK   -   JK Tabasalu Field 23 6 - 1 
198 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF   -   IFK Fjärås Field 23 4 - 0 
213 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Järla IF FK   -   Nesodden IF Field 23 2 - 1 
236 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 IFK Fjärås   -   Södra Sandby IF Field 23 1 - 0 
253 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu   -   Varosgazda Field 23 1 - 1 
271 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Arboga Södra IF   -   Rælingen FK Field 23 1 - 7 
290 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 SV Drochtersen Assel   -   Tallboda IF Field 23 0 - 1 
308 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 Åkersberga BK   -   Brøndby IF Field 23 0 - 1 
327 B03 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Norrköping    -   Hammarby IF  Field 23 2 - 1 
342 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Klagshamn   -   Arboga Södra IF Field 23 0 - 0 
360 B04 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:00 Södra Sandby IF/GoF IF    -   Brøndby IF  Field 23 0 - 3 
378 B04 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 18:00 Rising Star Football    -   Hossmo BK  Field 23 2 - 1 
388 B00/01/02 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 19:00 Fristad Goif/Sparsörs AIK    -   Rising Star Football  Field 23 1 - 0 
394 B00/01/02 C-quarter final:04 Sun 04/08/2019 08:00 Janakkalan Pallo    -   Nesodden IF  Field 23 0 - 2 
426 B04 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:10 VAKANT   -  VAKANT:2  Field 23 3 - 0 wo 
445 B04 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 JOGA SC    -   Södra Sandby IF/GoF IF  Field 23 3 - 5 pe 
464 G02/03 C-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Fjärås    -   Arboga Södra IF  Field 23 6 - 7 pe 
474 B03 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 JK Tabasalu    -   Sandsbro AIK 1  Field 23 6 - 0 
491 B00/01/02 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Stord Fotball    -   Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 23 4 - 6 pe 
511 B00/01/02 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Hammarby IF    -   Janakkalan Pallo  Field 23 3 - 0 
522 G04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Österåker    -   QBIK  Field 23 1 - 0 
533 B04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 SV Drochtersen Assel    -   Brøndby IF  Field 23 0 - 1 
538 B00/01/02 C-final Sun 04/08/2019 17:45 Snekkersten IF    -   Nesodden IF  Field 23 0 - 1