Matches on pitch Field 22

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
3 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Järla IF FK   -   Rising Star Football Field 22 0 - 1 
35 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Brøndby IF   -   SHIGA FA 1 Field 22 1 - 1 
54 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Vikingstad SK   -   IFK Österåker Field 22 0 - 3 
69 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 JK Tabasalu   -   IFK Klagshamn Field 22 1 - 0 
88 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 AFC Comprest Bucuresti   -   Sandsbro AIK 2 Field 22 4 - 0 
99 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 Sandsbro AIK 1   -   FC Plzen Field 22 1 - 0 
124 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 KSE Ivancsa   -   Janakkalan Pallo Field 22 1 - 1 
145 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 Brøndby IF   -   Hossmo BK Field 22 1 - 0 
160 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 Arboga Södra IF   -   JK Tabasalu Field 22 0 - 3 
175 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 ØUB   -   Vikingstad SK Field 22 2 - 1 
185 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 AFC Comprest Bucuresti   -   Hammarby IF Field 22 3 - 0 
191 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rising Star Football   -   Arboga Södra IF Field 22 5 - 0 
197 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 IFK Skoghall   -   IFK Österåker Field 22 2 - 1 
212 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Rising Star Football   -   Tamworth FC Academy Yellow Field 22 0 - 3 
235 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Bröndbystrand IK   -   JOGA SC Field 22 0 - 3 
252 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 IFK Klagshamn   -   Brøndby IF Field 22 0 - 2 
270 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Rising Star Football   -   IFK Klagshamn Field 22 1 - 2 
289 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Rising Star Football   -   SiPS/WJK YJ Field 22 1 - 1 
307 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 ØUB   -   IFK Österåker Field 22 0 - 2 
326 B03 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:55 Brøndby IF    -   Södra Sandby IF  Field 22 2 - 0 
341 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu   -   Rising Star Football Field 22 0 - 0 
359 B04 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:00 Tallboda IF    -   JOGA SC  Field 22 5 - 3 pe 
377 B04 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 18:00 Csepel UPSE    -   Bara GIF  Field 22 6 - 4 pe 
387 B00/01/02 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 19:00 Stord Fotball    -   FC Vikings  Field 22 3 - 1 
393 B00/01/02 C-quarter final:03 Sun 04/08/2019 08:00 Hammarby IF    -   Dösjöbro IF  Field 22 4 - 6 pe 
425 B04 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Bara GIF    -   Hossmo BK  Field 22 2 - 5 
444 B04 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:15 Samuel Whitbread    -   SiPS/WJK YJ  Field 22 2 - 1 
463 G02/03 B-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Klagshamn    -   Nordstrand IF  Field 22 0 - 2 
473 B03 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Fjärås    -   Rising Star Football  Field 22 5 - 2 pe 
490 B00/01/02 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:25 IFK Fjärås    -   Tamworth FC Academy Yellow  Field 22 1 - 4 
510 B00/01/02 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Glumslövs FF    -   Järla IF FK  Field 22 0 - 3 wo 
521 B03 D-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Klagshamn    -   Bröndbystrand IK  Field 22 3 - 2 
532 B03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Varosgazda    -   IFK Norrköping  Field 22 0 - 2 
537 B00/01/02 B-final Sun 04/08/2019 17:45 KSE Ivancsa    -   Rising Star Football  Field 22 3 - 1 pe