Matches on pitch Field 21

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
2 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 FC Vikings   -   Dösjöbro IF Field 21 0 - 0 
34 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 Samuel Whitbread   -   Albertslund IF Field 21 1 - 0 
53 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:00 Södra Sandby IF/GoF IF   -   Rising Star Football Field 21 3 - 1 
68 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 Nordstrand IF   -   Hammarby IF FF Field 21 0 - 2 
87 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 JOGA SC   -   IFK Fjärås Field 21 2 - 0 
98 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Varosgazda   -   IFK Klagshamn Field 21 8 - 1 
123 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Nesodden IF   -   Rising Star Football Field 21 0 - 0 
144 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 Albertslund IF   -   Bara GIF Field 21 6 - 1 
159 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 TUIL Tromsdalen Fotball   -   Nordstrand IF Field 21 4 - 0 
174 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Österåker   -   Hyllie IK Field 21 0 - 1 
184 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Fjärås   -   Bröndbystrand IK Field 21 0 - 1 
190 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Nordstrand IF   -   IFK Fjärås Field 21 4 - 1 
196 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hällbybrunns IF   -   Vikingstad SK Field 21 0 - 0 
211 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 Tamworth FC Academy Red   -   Dösjöbro IF Field 21 1 - 0 
234 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Janakkalan Pallo   -   Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 21 0 - 6 
251 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Sandsbro AIK 2   -   Hammarby IF Field 21 0 - 0 
269 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Bröndby IF   -   Nordstrand IF Field 21 10 - 2 
288 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 SHIGA FA 1   -   Hossmo BK Field 21 3 - 1 
306 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Vikingstad SK   -   IFK Skoghall Field 21 0 - 1 
325 B03 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 AFC Comprest Bucuresti    -   SpG Oderberg/Lunow  Field 21 6 - 0 
340 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 TUIL Tromsdalen Fotball   -   Bröndby IF Field 21 0 - 6 
358 B04 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:00 SHIGA FA 1    -   SiPS/WJK YJ  Field 21 7 - 0 
376 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 18:00 QBIK   -   Brøndby IF Field 21 0 - 1 
386 B00/01/02 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 19:00 Tamworth FC Academy Yellow    -   KSE Ivancsa  Field 21 2 - 0 
392 B00/01/02 C-quarter final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Järla IF FK    -   Snekkersten IF  Field 21 1 - 3 
424 G02/03 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Rælingen FK    -   Hammarby IF FF  Field 21 0 - 1 
443 B04 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 Tallboda IF    -   Brøndby IF  Field 21 0 - 3 
462 G04 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:15 Brøndby IF    -   Hyllie IK  Field 21 6 - 7 pe 
472 B03 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:25 JOGA SC    -   SpG Oderberg/Lunow  Field 21 7 - 0 
489 B03 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Varosgazda    -   AFC Comprest Bucuresti  Field 21 1 - 0 
509 B00/01/02 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Dösjöbro IF    -   Nesodden IF  Field 21 0 - 2 
520 B03 C-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Fjärås    -   JK Tabasalu  Field 21 4 - 5 
531 G04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 IFK Skoghall    -   Hyllie IK  Field 21 3 - 0 
536 B00/01/02 A-final Sun 04/08/2019 17:45 Tamworth FC Academy Yellow    -   Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 21 0 - 1