Matches on pitch Field 7

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
1 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 IFK Fjärås  -  Tamworth FC Academy Red Field 7 1 - 0 
33 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 JOGA SC  -  Bara GIF Field 7 7 - 0 
52 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 10:00 Csepel UPSE  -  SV Drochtersen Assel Field 7 1 - 5 
67 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 IFK Fjärås  -  TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 0 - 4 
86 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 Södra Sandby IF  -  Bröndbystrand IK Field 7 2 - 1 
97 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Brøndby IF  -  JK Tabasalu Field 7 0 - 3 
122 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Tamworth FC Academy Yellow  -  Järla IF FK Field 7 6 - 0 
143 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 JOGA SC  -  Samuel Whitbread Field 7 0 - 2 
158 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 Bröndby IF  -  IFK Fjärås Field 7 7 - 0 
173 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Skoghall  -  Hällbybrunns IF Field 7 6 - 0 
183 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 Södra Sandby IF  -  JOGA SC Field 7 1 - 1 
189 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Hammarby IF FF  -  Bröndby IF Field 7 0 - 2 
195 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hyllie IK  -  ØUB Field 7 6 - 0 
210 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 IFK Fjärås  -  FC Vikings Field 7 0 - 0 
233 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 KSE Ivancsa  -  Snekkersten IF Field 7 1 - 1 
250 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football  -  AFC Comprest Bucuresti Field 7 0 - 5 
268 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Hammarby IF FF  -  TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 2 - 0 
287 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 FC Kaskad  -  Brøndby IF Field 7 0 - 0 
305 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Hällbybrunns IF  -  Hyllie IK Field 7 0 - 2 
324 B03 A-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 14:55 JOGA SC   -  Varosgazda  Field 7 1 - 2 
339 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Fjärås  -  Hammarby IF FF Field 7 0 - 3 
357 B04 A-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Samuel Whitbread   -  SV Drochtersen Assel  Field 7 0 - 1 
375 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 IFK Österåker  -  Hällbybrunns IF Field 7 10 - 0 
385 B00/01/02 A-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås   -  Fox Football  Field 7 4 - 1 
391 B00/01/02 C-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Tamworth FC Academy Red   -  Glumslövs FF  Field 7 3 - 0 wo 
396 G02/03 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Rising Star Football   -  Nordstrand IF  Field 7 0 - 2 
423 G02/03 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Bröndby IF   -  JK Tabasalu  Field 7 7 - 0 
442 B04 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 SV Drochtersen Assel   -  SHIGA FA 1  Field 7 3 - 0 wo 
461 G04 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Skoghall   -  IF Böljan  Field 7 1 - 0 
471 B03 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Södra Sandby IF   -  Hammarby IF  Field 7 4 - 0 
488 B03 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Brøndby IF   -  IFK Norrköping  Field 7 0 - 2 
508 B00/01/02 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Tamworth FC Academy Red   -  Snekkersten IF  Field 7 0 - 2 
519 B03 B-final Sun 04/08/2019 15:45 JOGA SC   -  Södra Sandby IF  Field 7 0 - 2 
530 G02/03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Bröndby IF   -  Hammarby IF FF  Field 7 3 - 0