Matches on pitch Field 25

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
7 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF  -  Rödeby AIF Field 25 2 - 5 
20 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Ekhagens IF 2  -  Brøndby IF 1 Field 25 1 - 8 
39 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC 2  -  ØUB Field 25 5 - 1 
58 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Kaskad  -  IFK Fjärås Field 25 3 - 1 
73 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Rödeby AIF  -  Svedala IF Field 25 3 - 0 
92 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 VMA IK  -  Ängelholms FF Field 25 0 - 3 
111 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 FC Bellevue 1  -  Borstahusens BK Field 25 8 - 1 
130 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 Färjestadens GoIF 2  -  FC Kaskad Field 25 1 - 2 
149 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Färjestadens GoIF 1  -  Fox Football Field 25 2 - 3 
164 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 FC Djursholm  -  FC Viktoria Plzen Field 25 1 - 4 
179 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 JOGA SC  -  FC Bellevue 1 Field 25 4 - 4 
201 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Svedala IF  -  Rising Star Football Field 25 0 - 1 
216 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 AIK  -  Färjestadens GoIF 2 Field 25 1 - 1 
229 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Brøndby IF 1  -  Spjutstorps IF Field 25 1 - 4 
264 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 10:45 Brøndby IF 1  -  Rising Star Football Field 25 1 - 3 
263 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Ekhagens IF  -  Svedala IF Field 25 1 - 1 
282 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 AIK  -  IFK Fjärås Field 25 2 - 2 
301 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Lyckå FF 1  -  Färjestadens GoIF 1 Field 25 2 - 2 
311 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Borstahusens BK  -  JOGA SC Field 25 1 - 4 
330 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Rising Star Football  -  Ekhagens IF Field 25 0 - 0 
345 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 FC Kaskad  -  AIK Field 25 3 - 1 
363 B06 A-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Spjutstorps IF   -  AIK  Field 25 3 - 0 
381 B06 C-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 2   -  ØUB  Field 25 7 - 0 
414 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 Ängelholms FF  -  IFK Fjärås Field 25 0 - 3 
410 B05 C-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 08:55 AIK   -  Bara GIF  Field 25 9 - 0 
429 B05 A-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 09:55 FC Nakskov   -  Lyckå FF 1  Field 25 0 - 5 
448 B06 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB   -  Askeröds IF  Field 25 2 - 3 
467 B06 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:00 Spjutstorps IF   -  JOGA SC  Field 25 2 - 4 pe 
483 G05/06 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Rising Star Football   -  Ängelholms FF  Field 25 5 - 4 pe 
499 G05/06 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Rödeby AIF   -  IFK Fjärås  Field 25 3 - 0 
514 B06 C-final Sun 04/08/2019 15:00 Ekhagens IF 2   -  Borstahusens BK  Field 25 0 - 3 
525 B06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 AIK   -  Sandsbro AIK  Field 25 0 - 5 
534 G05/06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 Rödeby AIF   -  FC Viktoria Plzen  Field 25 6 - 7 pe 
540 B05 A-final Sun 04/08/2019 18:00 BK Höllviken   -  FC Kaskad  Field 25 2 - 1