Matches on pitch Field 24

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
5 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Stord Fotball  -  Hammarby IF Field 24 1 - 0 
37 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Snekkersten IF  -  Janakkalan Pallo Field 24 0 - 1 
56 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:10 Hällbybrunns IF  -  ØUB Field 24 1 - 0 
71 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 11:05 Åkersberga BK  -  IFK Fjärås Field 24 1 - 1 
90 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Brøndby IF  -  IF Böljan Field 24 4 - 0 
101 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 FC Vikings  -  Tamworth FC Academy Red Field 24 1 - 0 
126 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 Snekkersten IF  -  Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 24 1 - 3 
147 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 Csepel UPSE  -  Tallboda IF Field 24 0 - 4 
162 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 Södra Sandby IF/GoF IF  -  SiPS/WJK YJ Field 24 2 - 2 
177 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Fjärås  -  QBIK Field 24 0 - 1 
187 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 Brøndby IF  -  Varosgazda Field 24 3 - 0 
193 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 Sandsbro AIK 1  -  IFK Norrköping Field 24 0 - 5 
199 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Åkersberga BK  -  QBIK Field 24 0 - 1 
214 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Fox Football  -  Stord Fotball Field 24 3 - 3 
237 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 FC Plzen  -  IFK Norrköping Field 24 0 - 2 
254 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 SpG Oderberg/Lunow  -  Sandsbro AIK 1 Field 24 1 - 0 
272 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Albertslund IF  -  JOGA SC Field 24 1 - 2 
291 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:00 Bara GIF  -  Samuel Whitbread Field 24 1 - 4 
309 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 QBIK  -  IF Böljan Field 24 0 - 0 
328 B03 C-Quarter Final:01 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Fjärås   -  IFK Klagshamn  Field 24 6 - 4 pe 
343 B03 C-Quarter Final:03 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu   -  Bröndbystrand IK  Field 24 3 - 0 
361 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 17:00 ØUB  -  IFK Skoghall Field 24 0 - 4 
379 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 Vikingstad SK  -  Hyllie IK Field 24 0 - 2 
389 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås  -  IF Böljan Field 24 0 - 3 
395 G02/03 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 TUIL Tromsdalen Fotball   -  IFK Klagshamn  Field 24 6 - 7 pe 
427 B04 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Albertslund IF   -  FC Kaskad  Field 24 7 - 8 pe 
446 G04 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 ØUB   -  VAKANT  Field 24 3 - 0 wo 
465 G04 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:15 QBIK   -  Hällbybrunns IF  Field 24 2 - 1 
475 B03 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Klagshamn   -  FC Plzen  Field 24 1 - 0 
492 B00/01/02 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Fox Football   -  KSE Ivancsa  Field 24 0 - 1 
512 B04 C-final Sun 04/08/2019 14:35 FC Kaskad   -  Rising Star Football  Field 24 0 - 1 
523 G04 C-final Sun 04/08/2019 15:45 ØUB   -  Vikingstad SK  Field 24 4 - 5 pe 
539 B00/01/02 D-final Sun 04/08/2019 17:45 Järla IF FK   -  Hammarby IF  Field 24 3 - 0 wo