Matches on pitch Field 23

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
4 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Nesodden IF  -  Tamworth FC Academy Yellow Field 23 1 - 3 
36 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Hossmo BK  -  FC Kaskad Field 23 0 - 3 
55 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Hyllie IK  -  IFK Skoghall Field 23 0 - 1 
70 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 Rælingen FK  -  Rising Star Football Field 23 6 - 0 
89 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Hammarby IF  -  Rising Star Football Field 23 6 - 1 
100 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 IFK Norrköping  -  SpG Oderberg/Lunow Field 23 5 - 0 
125 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Hammarby IF  -  Fox Football Field 23 0 - 0 
146 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 FC Kaskad  -  SHIGA FA 1 Field 23 1 - 2 
161 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 IFK Klagshamn  -  Rælingen FK Field 23 0 - 5 
176 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IF Böljan  -  Åkersberga BK Field 23 2 - 0 
186 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 Rising Star Football  -  Sandsbro AIK 2 Field 23 3 - 0 
192 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rælingen FK  -  JK Tabasalu Field 23 6 - 1 
198 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF  -  IFK Fjärås Field 23 4 - 0 
213 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Järla IF FK  -  Nesodden IF Field 23 2 - 1 
236 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 IFK Fjärås  -  Södra Sandby IF Field 23 1 - 0 
253 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu  -  Varosgazda Field 23 1 - 1 
271 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Arboga Södra IF  -  Rælingen FK Field 23 1 - 7 
290 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 SV Drochtersen Assel  -  Tallboda IF Field 23 0 - 1 
308 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 Åkersberga BK  -  Brøndby IF Field 23 0 - 1 
327 B03 A-Quarter Final:04 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Norrköping   -  Hammarby IF  Field 23 2 - 1 
342 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Klagshamn  -  Arboga Södra IF Field 23 0 - 0 
360 B04 A-Quarter Final:04 Sat 03/08/2019 17:00 Södra Sandby IF/GoF IF   -  Brøndby IF  Field 23 0 - 3 
378 B04 C-Quarter Final:04 Sat 03/08/2019 18:00 Rising Star Football   -  Hossmo BK  Field 23 2 - 1 
388 B00/01/02 A-Quarter Final:04 Sat 03/08/2019 19:00 Fristad Goif/Sparsörs AIK   -  Rising Star Football  Field 23 1 - 0 
394 B00/01/02 C-Quarter Final:04 Sun 04/08/2019 08:00 Janakkalan Pallo   -  Nesodden IF  Field 23 0 - 2 
426 B04 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 VAKANT   -  VAKANT:2  Field 23 3 - 0 wo 
445 B04 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:15 JOGA SC   -  Södra Sandby IF/GoF IF  Field 23 3 - 5 pe 
464 G02/03 C-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Fjärås   -  Arboga Södra IF  Field 23 6 - 7 pe 
474 B03 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:25 JK Tabasalu   -  Sandsbro AIK 1  Field 23 6 - 0 
491 B00/01/02 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Stord Fotball   -  Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 23 4 - 6 pe 
511 B00/01/02 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Hammarby IF   -  Janakkalan Pallo  Field 23 3 - 0 
522 G04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Österåker   -  QBIK  Field 23 1 - 0 
533 B04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 SV Drochtersen Assel   -  Brøndby IF  Field 23 0 - 1 
538 B00/01/02 C-final Sun 04/08/2019 17:45 Snekkersten IF   -  Nesodden IF  Field 23 0 - 1