Matches on pitch Field 22

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
3 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Järla IF FK  -  Rising Star Football Field 22 0 - 1 
35 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Brøndby IF  -  SHIGA FA 1 Field 22 1 - 1 
54 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Vikingstad SK  -  IFK Österåker Field 22 0 - 3 
69 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 JK Tabasalu  -  IFK Klagshamn Field 22 1 - 0 
88 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 AFC Comprest Bucuresti  -  Sandsbro AIK 2 Field 22 4 - 0 
99 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 Sandsbro AIK 1  -  FC Plzen Field 22 1 - 0 
124 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 KSE Ivancsa  -  Janakkalan Pallo Field 22 1 - 1 
145 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 Brøndby IF  -  Hossmo BK Field 22 1 - 0 
160 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 Arboga Södra IF  -  JK Tabasalu Field 22 0 - 3 
175 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 ØUB  -  Vikingstad SK Field 22 2 - 1 
185 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 AFC Comprest Bucuresti  -  Hammarby IF Field 22 3 - 0 
191 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rising Star Football  -  Arboga Södra IF Field 22 5 - 0 
197 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 IFK Skoghall  -  IFK Österåker Field 22 2 - 1 
212 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Rising Star Football  -  Tamworth FC Academy Yellow Field 22 0 - 3 
235 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Bröndbystrand IK  -  JOGA SC Field 22 0 - 3 
252 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 IFK Klagshamn  -  Brøndby IF Field 22 0 - 2 
270 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Rising Star Football  -  IFK Klagshamn Field 22 1 - 2 
289 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Rising Star Football  -  SiPS/WJK YJ Field 22 1 - 1 
307 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 ØUB  -  IFK Österåker Field 22 0 - 2 
326 B03 A-Quarter Final:03 Sat 03/08/2019 14:55 Brøndby IF   -  Södra Sandby IF  Field 22 2 - 0 
341 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu  -  Rising Star Football Field 22 0 - 0 
359 B04 A-Quarter Final:03 Sat 03/08/2019 17:00 Tallboda IF   -  JOGA SC  Field 22 5 - 3 pe 
377 B04 C-Quarter Final:03 Sat 03/08/2019 18:00 Csepel UPSE   -  Bara GIF  Field 22 6 - 4 pe 
387 B00/01/02 A-Quarter Final:03 Sat 03/08/2019 19:00 Stord Fotball   -  FC Vikings  Field 22 3 - 1 
393 B00/01/02 C-Quarter Final:03 Sun 04/08/2019 08:00 Hammarby IF   -  Dösjöbro IF  Field 22 4 - 6 pe 
425 B04 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Bara GIF   -  Hossmo BK  Field 22 2 - 5 
444 B04 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 Samuel Whitbread   -  SiPS/WJK YJ  Field 22 2 - 1 
463 G02/03 B-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Klagshamn   -  Nordstrand IF  Field 22 0 - 2 
473 B03 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Fjärås   -  Rising Star Football  Field 22 5 - 2 pe 
490 B00/01/02 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 IFK Fjärås   -  Tamworth FC Academy Yellow  Field 22 1 - 4 
510 B00/01/02 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Glumslövs FF   -  Järla IF FK  Field 22 0 - 3 wo 
521 B03 D-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Klagshamn   -  Bröndbystrand IK  Field 22 3 - 2 
532 B03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Varosgazda   -  IFK Norrköping  Field 22 0 - 2 
537 B00/01/02 B-final Sun 04/08/2019 17:45 KSE Ivancsa   -  Rising Star Football  Field 22 3 - 1 pe