Matches on pitch Field 21

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
2 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 FC Vikings  -  Dösjöbro IF Field 21 0 - 0 
34 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 Samuel Whitbread  -  Albertslund IF Field 21 1 - 0 
53 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:00 Södra Sandby IF/GoF IF  -  Rising Star Football Field 21 3 - 1 
68 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 Nordstrand IF  -  Hammarby IF FF Field 21 0 - 2 
87 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 JOGA SC  -  IFK Fjärås Field 21 2 - 0 
98 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Varosgazda  -  IFK Klagshamn Field 21 8 - 1 
123 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Nesodden IF  -  Rising Star Football Field 21 0 - 0 
144 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 Albertslund IF  -  Bara GIF Field 21 6 - 1 
159 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 TUIL Tromsdalen Fotball  -  Nordstrand IF Field 21 4 - 0 
174 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Österåker  -  Hyllie IK Field 21 0 - 1 
184 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Fjärås  -  Bröndbystrand IK Field 21 0 - 1 
190 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Nordstrand IF  -  IFK Fjärås Field 21 4 - 1 
196 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hällbybrunns IF  -  Vikingstad SK Field 21 0 - 0 
211 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 Tamworth FC Academy Red  -  Dösjöbro IF Field 21 1 - 0 
234 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Janakkalan Pallo  -  Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 21 0 - 6 
251 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Sandsbro AIK 2  -  Hammarby IF Field 21 0 - 0 
269 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Bröndby IF  -  Nordstrand IF Field 21 10 - 2 
288 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 SHIGA FA 1  -  Hossmo BK Field 21 3 - 1 
306 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Vikingstad SK  -  IFK Skoghall Field 21 0 - 1 
325 B03 A-Quarter Final:02 Sat 03/08/2019 14:55 AFC Comprest Bucuresti   -  SpG Oderberg/Lunow  Field 21 6 - 0 
340 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 TUIL Tromsdalen Fotball  -  Bröndby IF Field 21 0 - 6 
358 B04 A-Quarter Final:02 Sat 03/08/2019 17:00 SHIGA FA 1   -  SiPS/WJK YJ  Field 21 7 - 0 
376 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 18:00 QBIK  -  Brøndby IF Field 21 0 - 1 
386 B00/01/02 A-Quarter Final:02 Sat 03/08/2019 19:00 Tamworth FC Academy Yellow   -  KSE Ivancsa  Field 21 2 - 0 
392 B00/01/02 C-Quarter Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Järla IF FK   -  Snekkersten IF  Field 21 1 - 3 
424 G02/03 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Rælingen FK   -  Hammarby IF FF  Field 21 0 - 1 
443 B04 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:15 Tallboda IF   -  Brøndby IF  Field 21 0 - 3 
462 G04 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:15 Brøndby IF   -  Hyllie IK  Field 21 6 - 7 pe 
472 B03 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 JOGA SC   -  SpG Oderberg/Lunow  Field 21 7 - 0 
489 B03 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Varosgazda   -  AFC Comprest Bucuresti  Field 21 1 - 0 
509 B00/01/02 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Dösjöbro IF   -  Nesodden IF  Field 21 0 - 2 
520 B03 C-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Fjärås   -  JK Tabasalu  Field 21 4 - 5 
531 G04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 IFK Skoghall   -  Hyllie IK  Field 21 3 - 0 
536 B00/01/02 A-final Sun 04/08/2019 17:45 Tamworth FC Academy Yellow   -  Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 21 0 - 1